VW TOURAN BLUEMOTION DSG - i sapo Doganuar

Price: With agreement
VW TOURAN BLUEMOTION DSG - i sapo Doganuar

details

posted
15 April 11:05
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Gjakova region > Gjakova
The march
automatic
Mileage
190 000 - 199 999
Fuel
Nafte
Targa
Të huaja
Type
VW Volkswagen
pattern
Touran

Description

VW TOURAN BLUEMOTION DSG - i sapo Doganuar 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga \"Zvicera \"🇨🇭
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 245934 •
Mund t\'i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 1.6TDI - 110 PS / 77 KW
Viti: 26.12.2012 ~ Modeli 2013
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik DSG
• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri
• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit
• Gjamat ©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës
• Senzora parkingu para dhe pas funksinal
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Ulëse me Ngrohje & me Buton
• Bordkompjuter
• Tempomat
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• Blutetooth
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:\"NLB Bank\" “Raiffeisen Bank\" & “Virtus Lending\"
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizeren


Similar ads