Shtepi në shitje

Price: With agreement

details

posted
14 January 20:52
category
Patundshmeri > Shtepi / Vila
country
Kosovo > Gjakova region > Gjakova
Kuadratura
554 m²
Numri i dhomave
4

Description

Shesë shtëpinë me sipërfaqe 154 m2 dhe oborr 400m2 me sipërfaqe të përgjithshëm prej 554 m2.
Të gjithë ata që dëshirojnë të jetojnë në një lagje të qetë dhe jo larg objekteve të rëndësishme si: SHFMU "Zekeria Rexha"- 400m larg, QMF "Ereniku"- 350m larg, QT "ETC" – 550m larg dhe 1000m larg postës kryesore lajmërohuni në numrat e telefoni të shënuar më poshtë.
WhatsApp: +37744583163
Viber: +38344583163
Tel: 046149191
Similar ads