Mercedes Benz C300 i sapoardhur

Price: 11,000.00 €
Mercedes Benz C300 i sapoardhur

details

posted
22 September 20:47
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Durres region > Durres
Targa
Albanian
The march
automatic
Type
Mercedes-Benz
pattern
C-Class
Year of production
2009
Fuel
Gasoline + Gas
Mileage
190 000 - 199 999

Description

C300 Benzin - Gaz (jo 4matic)
Makina esht e sapoardhur dhe e targuar me date 15 shtator. Impiant Stag me 4vite garanci.
Makina esht 2996cc pa taks luksi. Ka 212.000 km. Xhamat origjinal te zi, i pari origjinal lejla. Disqe 18 amg me goma 95%.
Gjendja si estetike dhe mekanike esht 10/10. (Disponoj momente para nisjes nga usa)
Shitet per 11.000€ cmimi i padiskutushem.
Vetem shitet.
0692023323


Similar ads