Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Price: With agreement
Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

details

posted
10 October 21:23
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Prizren region > Suva Reka
Targa
Kosovo
The march
automatic
Type
Mercedes-Benz
pattern
220
Year of production
2019
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
10 000 - 14 999

Description

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2020 -

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24hr
VIBER OSE WHATSAPP +38349888028
AUTO-----1 (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️049888028

JEMI KOPANIJA MA SERJOZE NE VEND
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ.


Similar ads