Kroni-Banes ne Puhovc 67m2 Peje

Price: With agreement
Kroni-Banes ne Puhovc 67m2 Peje

details

posted
22 November 00:02
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Peja region > Peja
Kuadratura
67 m²
Numri i dhomave
2

Description

Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron banesë në Pejë e cila gjendet në Lagjen Puhovc afer Lumbardhit.
• Sipërfaqja 67.56m2
• Ka dokumentacion të rregullt
• Kati përdhes
• Ndërtim i ri (Në ndërtim e sipër)
• E shtruar-Laminat
• Ngrohjë qëndrore me energji elektrikë
• Ka gjelbërim dhe qetësi
Ndodhet në një pozitë shumë të mire (me pamje piktureske te bjeshkeve te Rugoves)
Renditja e Banesës:
• Dhomë dite me kuzhinë
• Dhomë të fjetjes -1
• Banjo -1
• Holli
• Balkon -1
Për informata shtese ju lutem mos hezitoni te kontaktoni ne numrin e telefonit: +38349686111. Viber -email: Info@kroni-ks.com Facebook: Kroni Kroni. Instagram: kroni.kroni.16 Zyra jonë gjendet në qender te qytetit në Sheshin "Haxhi Zeka", 70.30000,


Similar ads