Shitet banesa me sip. 65m² në Fushë Kosovë Rr.”17 Shkurti

Price: 36,500.00 €
Shitet banesa me sip. 65m² në Fushë Kosovë Rr.”17 Shkurti

details

posted
8 April 2021 14:32
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë
Kuadratura
65 m²
Numri i dhomave
2

Description

Shitet banesa me sipërfaqe prej 65m², në katin e 8-të(me lift) në Fushë Kosovë më saktësisht ne Rr”17 Shkurti” . Banesa eshte e mobiluar me kushte shume te mira banimi.Banesa ka flet poseduese.
Ka këtë rënditje :

– Salloni me Kuzhine ;
– Dhoma e gjumit ;
– banjo;
– depo,
– Ballkon te gjere.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330 + Viber

e-mail: [email protected]


Similar ads