SHITET Banesa në Fushë Kosovë, tek Apollonia 20📍

Price: 30,000.00 €
SHITET Banesa në Fushë Kosovë, tek Apollonia 20📍

details

posted
2 March 2021 10:53
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë
Kuadratura
51 m²
Numri i dhomave
2

Description

▪️Investitori: Tregtia, me fletë poseduese, me 510m2 kati 7 (kati i fundit), afer kopshtit Eda, Banesa eshte e mobiluar eksluzivisht ne tërësi me kushte shumë të mira banimi, në kuadër të kompleksit është oborri I brendshëm që përmban parkingje të hapura dhe kënde gjelbrimi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️dhomë e gjumit,
▪️shpajz
▪️banjo dhe
▪️ballkon.


Similar ads