laptop okazion

Price: 11,000.00 Lek
laptop okazion

details

posted
12 March 15:42
category
Elektronikë > Kompjutera
country
Albania > Durres region > Durres

Description

Laptopi punon me fishe ushqimi!
Acer Emachines e725 .
Ne super gjendje estetike shum i paster. Me nje ekran 15.6 inch dhe qartesi figure . Windows 10. Ram 4 GB dhe HDD 250 GB me health perfect 100%. paketa microsoft office 2021 pro plus + cante origjinale dhurate.