SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMBI I KAVAJES!

Price: 54,000.00 €
SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMBI I KAVAJES!

details

posted
5 June 16:58
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Albania > Durres region > Durres
Numri i dhomave
2
Kuadratura
50 m²

Description

Apartamenti disponon siperfaqe te brendshme prej 42 m2 dhe siperfaqe totale prej 50 m2 te cilat organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet me ajrosje natyrale dhe nje ballkon. Apartamanti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te mirmbajtur pa ashensor, i pershtatshem per shtepi pushimi por gjithashtu edhe per jetese. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.