Passat full opsion

Price: 4,200.00 €
Passat full opsion

details

posted
3 January 09:20
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Berat region > Berat
Targa
Albanian
The march
automatic
Type
VW Volkswagen
pattern
Passat
Year of production
2002
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
20 000 - 24 999

Description

Passat tdi dy te kuqe gjys meshin gjys gamosh xhamat e zinj orgjinal te gjithe i pari ultraviolet disqe goma te reja vossen kamera parkimi navi android ne super gjendje motorike dhe xhenerike letra te sapo prera timon gt 218 mije km orgjinale kontrolloheni te mekaniku juaj i besuar 😊 per me shume info telefon 0699792278


Similar ads