Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Tiranë

 • 9 foto
  Transferimet Shkurt 2019 PES 2013 Patch 18/19
  Games for PC / Video Games

  Transferimet Shkurt 2019 PES 2013 Patch 18/19

  PES 2013 Patch 18/19 per te gjith modelet PS3 ...Skerd S.P & Play Tirana. Na ndiqni ne Instagram

  Tiranë Sot, 15:10
  1,000.00 Lek
 • 8 foto
  OKAZION!!! Shes B Class 2007
  Car

  OKAZION!!! Shes B Class 2007

  OKAZION !!! SHES MERCEDES BENZ B CLAS 180 CDI 160.000 KM ORIGJINALE E ARDHUR NGA GJERMANIA KAMBI

  Tiranë Sot, 15:09
  3,800.00 €
 • 6 foto
  Shiten 8 Bilardo Superr Garilando
  Sports equipment

  Shiten 8 Bilardo Superr Garilando

  Shiten 8 Cop Bilardo Garilando Te kompletuara Me cop dhe sponda te reja Me xhetona me pllaka origjin

  Tiranë Sot, 15:08
  With agreement
 • 12 foto
  Fiat Bravo 1.4 benxine- 08 Ardhur Zvicra me dogane
  Car

  Fiat Bravo 1.4 benxine- 08 Ardhur Zvicra me dogane

  Shitet Fiat Bravo viti 2008 kambio manuale me 6+1marshe,sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar g

  Tiranë Sot, 15:08
  3,400.00 €
 • 4 foto
  Okazion..Toyota aygo viti 2008 \"automatike\"
  Car

  Okazion..Toyota aygo viti 2008 \"automatike\"

  Okazion shitet Toyota aygo viti 2008 benzin.. Kambio automatike.. Kondicioner.. Ne gjendje shume te

  Tiranë Sot, 15:08
  3,900.00 €
 • 1 foto
  MAN TGA 26.430 me tabela te Suedise
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  MAN TGA 26.430 me tabela te Suedise

  Shitet MAN TGA 26.430 EURO 4, 3 osovina me tabela te Suedise

  Tiranë Sot, 15:08
  9,000.00 €
 • 12 foto
  OKAZIONN SHITET FULL OPTION
  Car

  OKAZIONN SHITET FULL OPTION

  ✔️SHITET GOLF VI , 1,2 BENZIN TSI BLUEMOTION ✔️194.000 KM ORIGJINALE TE VETAT ✔️FUND

  Tiranë Sot, 15:07
  7,500.00 €
 • 12 foto
  Vw golf 5 1.9 tdi kamje manuale
  Car

  Vw golf 5 1.9 tdi kamje manuale

  AUTO JASER

  Tiranë Sot, 15:07
  4,100.00 €
 • 12 foto
  A klas 180 cdi kamje automat gjendje perfekte
  Car

  A klas 180 cdi kamje automat gjendje perfekte

  AUTO JASER

  Tiranë Sot, 15:07
  5,200.00 €
 • 0 foto
  MERCEDES BENZ C220 CDI Automatik
  Car

  MERCEDES BENZ C220 CDI Automatik

  Ne gjendje shume te mire me targa shqiptare dhe detyrime te paguara. 4 XHAMA ELEKTRIK, SEDILJA SHOFE

  Tiranë Sot, 15:07
  3,600.00 €
 • 12 foto
  C klas 220 cdi kamje automat
  Car

  C klas 220 cdi kamje automat

  AUTO JASER

  Tiranë Sot, 15:07
  4,600.00 €
 • 9 foto
  MERCEDES BENZ ML270 CDI 4X4
  Car

  MERCEDES BENZ ML270 CDI 4X4

  ML270 cdi automatik , MAKINE PER ASFALT DHE OFF ROAD. MUND TE NGJITET NE MAJE TE MALIT. MAKINE VERE

  Tiranë Sot, 15:06
  3,900.00 €
 • 2 foto
  Makina me Qera.
  Car

  Makina me Qera.

  Japim me qera makina te llojeve te ndryshme. Makina Ekonomike dhe Luksi.Makina Manuale dhe Automatik

  Tiranë Sot, 15:05
  With agreement
 • 2 foto
  Kondicioner Kollone
  Technician and equipment

  Kondicioner Kollone

  Shitet kondicioner INVERTER marka : GREE Fuqia : 48 .000 btu ne ftohje dhe 50BTU ne grohje Kondicion

  Tiranë Sot, 15:05
  1.00 €
 • 5 foto
  Makina me qera.
  Car

  Makina me qera.

  Japim me qera makina te llojeve te ndryshme makinat jan shum ekonomike dhe komforte.cmimet fillojne

  Tiranë Sot, 15:05
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet 4G ( 2x2GB) RAM DDR3 1333HZ
  Computer parts

  Shitet 4G ( 2x2GB) RAM DDR3 1333HZ

  Shitet RAM I makes LENOVO shume pak I perdorur, gjendje 100%funksionale dhe estetike me keto te dhen

  Tiranë Sot, 15:05
  1.00 €
 • 10 foto
  MERCEES BENZ ML270 CDI Automatik
  Car

  MERCEES BENZ ML270 CDI Automatik

  ML270 cdi, kamje automatike, MAKINE PER ASFALT DHE OFF ROAD. MUND TE NGJITET NE MAJE TE MALIT. MAKI

  Tiranë Sot, 15:05
  3,900.00 €
 • 1 foto
  Disqe 17 me goma dimri michelin
  Copiers and equipment

  Disqe 17 me goma dimri michelin

  Disqe 17 me goma dimri 235/65R17 ne gjendje shume te mire .

  Tiranë Sot, 15:05
  400.00 €
 • 10 foto
  C 200
  Car

  C 200

  Shitet makina me gjendje te mire mund ta kontrolloni ku te deshironi.vaj e filtra te bera para nje m

  Tiranë Sot, 15:05
  3,200.00 €
 • 9 foto
  Toyota rav4 / Shitet / Nderrohet
  Car

  Toyota rav4 / Shitet / Nderrohet

  Toyota rav4 2.2.nafte. 4×4.2007. Ngjyra blu e bukur.Manual 6+1 Me te gjitha sherbimet e bera, vaj fi

  Tiranë Sot, 15:05
  7,000.00 €
 • 12 foto
  Mercedes Benz C180 Kompressor Sport Edition 06
  Car

  Mercedes Benz C180 Kompressor Sport Edition 06

  💥 Marka,Modeli : Mercedes Benz C180 Kompressor AVANTGARDE 💥 Viti : 2006 💥 Kambio : AUTOMAT 💥 Lenda D

  Tiranë Sot, 15:05
  5,500.00 €
 • 12 foto
  ✅✅A klas 180 cdi AUTOMAT
  Car

  ✅✅A klas 180 cdi AUTOMAT

  ✅✅A klas 180 cdi AUTOMAT ➖Mercedes Benz ➖çmimi 3400€ ➖A Klas ngjyra e zeze, perlë ➖Naft

  Tiranë Sot, 15:05
  3,400.00 €
 • 10 foto
  Ford Fiesta
  Car

  Ford Fiesta

  Shitey Ford Fiesta, kambio manuale, viti prodhimit fundi i 2006, me 210,000 km, sallon cope, klima,

  Tiranë Sot, 15:05
  With agreement
 • 9 foto
  Golf 6 GTD (fabrike)
  Car

  Golf 6 GTD (fabrike)

  VW GOLF 6 VITI FUNDI 2011 MODEL ORIGJINAL ( GTD NGA FABRIKA ) GTD NGA ( BRENDA & JASHTE ) MOTO

  Tiranë Sot, 15:04
  1.00 €
 • 11 foto
  Audi A4 2.0 Tfsi quattro 2015
  Car

  Audi A4 2.0 Tfsi quattro 2015

  Audi A4 quattro , viti 2015 , ka 69000 km , goma vere te reja dhe goma dimri, hapje e siperme, sedil

  Tiranë Sot, 15:04
  18,700.00 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz B 200 ,2007 4800 €
  Car

  Mercedes Benz B 200 ,2007 4800 €

  Mercedes-Benz B 200 CDI, Avantgarde, Kambio automatike, Viti 2007, Disqe 17 sport edition, goma 90

  Tiranë Sot, 15:04
  4,800.00 €
 • 5 foto
  Shitet motorri
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shitet motorri

  Shitet motorri ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye mosperdorimi.

  Tiranë Sot, 15:04
  400.00 €
 • 11 foto
  Audi Q5 3.0 diesel quatro
  Car

  Audi Q5 3.0 diesel quatro

  Audi Q5 3.0 diesel 4x4 , kilometrat reale 184000, me liber sherbimi , 1 vit e ardhur nga zvicra, sen

  Tiranë Sot, 15:04
  16,800.00 €
 • 0 foto
  Shitet garazhd zona misto mame
  garage

  Shitet garazhd zona misto mame

  Shes garazhd zona misto mame afer pallateve çabej cmimi 5500 euro

  Tiranë Sot, 15:04
  5,500.00 €
 • 1 foto
  Okazion.. Golf 5 plus 1.9 naft viti 2006. Me letra
  Car

  Okazion.. Golf 5 plus 1.9 naft viti 2006. Me letra

  Okazion shitet golf 5 plus 1.9 naft viti 2006... Me letra te paguara per nje vite... Dhe sherbime te

  Tiranë Sot, 15:03
  5,100.00 €
 • 6 foto
  Okazion.. Ne gjendje super..
  Car

  Okazion.. Ne gjendje super..

  Shitet Ford fusion 1.4 naft.. Kondicioner.. Tapiceri e paster.. Xhama te errta original.. Goma te re

  Tiranë Sot, 15:03
  3,200.00 €
 • 7 foto
  Okazion.. Apartment me hipotek Tirane e re..
  Apartment / Apartment

  Okazion.. Apartment me hipotek Tirane e re..

  Okazion.. Apartment me hipotek Tirane e re.. Ne nje zone shume te mire.. Kati 3. Me pamje shume te m

  Tiranë Sot, 15:02
  60,000.00 €
 • 3 foto
  UNIFORMA GJUETIE
  Sports equipment

  UNIFORMA GJUETIE

  Shiten uniforma gjuetie te reja dhe te perdorura ne gjendje te mire xhup dhe pantallona shiu kambale

  Tiranë Sot, 15:02
  With agreement
 • 6 foto
  apartament 1+1
  Apartment / Apartment

  apartament 1+1

  shes apartament 1+1 ,kati i 3 , 52 m2 ,me hipoteke ne kinostudio,tualeti me dritare

  Tiranë Sot, 15:02
  37,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Tiranë
  Apartment / Apartment

  Shitet, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Tiranë

  Shitet apartament 2+1, te 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashen

  Tiranë Sot, 15:02
  99,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Bulevardi Zhan D’Ark,Tiran
  Apartment / Apartment

  Shitet, Apartament 2+1, Bulevardi Zhan D’Ark,Tiran

  Shitet apartament 2+1, te Bulevardi Zhan D’Ark pranë Ministrisë së jashtme. Apartamenti ndodhet në

  Tiranë Sot, 15:02
  97,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet, Apartament 1+1, Xhamia e Tabakëve, Tiranë
  Apartment / Apartment

  Shitet, Apartament 1+1, Xhamia e Tabakëve, Tiranë

  Shitet apartament 1+1, te xhamia e Tabakëve pranë tregut elektrik. Apartamenti ndodhet në katin e gj

  Tiranë Sot, 15:02
  65,000.00 €
 • 6 foto
  Okazion BMW 520d
  Car

  Okazion BMW 520d

  BMW 520d, nafte, full option , shume ekonomike. Shitet per asrye emigrimi. Te gjitha sherbimet e kry

  Tiranë Sot, 15:01
  8,300.00 €
 • 12 foto
  4 GOMA + DISQE 225/35/R19 95% te reja
  Copiers and equipment

  4 GOMA + DISQE 225/35/R19 95% te reja

  Shes 4 Goma + Disqe Alumini 225 / 35 / R 19 R19 te ardhura nga Gjermania. Gomat jane GOOD YEAR per 4

  Tiranë Sot, 15:01
  With agreement
 • 3 foto
  SHITET AUDI A3 MOTOR 2.0 TDI VITI 2007
  Car

  SHITET AUDI A3 MOTOR 2.0 TDI VITI 2007

  SHITET AUDI A3 MOTOR 2.0 TDI ME GJITHA OPSIONET 4GOMA TE REJA NE GJENDJE PERFEKTE. ME DOGAN TE PAGUA

  Tiranë Sot, 15:00
  4,700.00 €
 • 2 foto
  MROJTËSE PROFESIONALE PËR PATINA & ALPINIZËM
  Sports equipment

  MROJTËSE PROFESIONALE PËR PATINA & ALPINIZËM

  Shiten mbrojtjese për këmbët dhe gjunjët mbrojtëset janë profesionale dhe në gjëndje optimale.Për çd

  Tiranë Sot, 15:00
  40.00 €
 • 2 foto
  DYLBI  8×30
  Sports equipment

  DYLBI 8×30

  Shiten një palë dylbi origjinale ushtarake të përdorura deri para disa vitesh nga ushtria shqiptare,

  Tiranë Sot, 14:59
  50.00 €
 • 7 foto
  BMW X3 VITI2008 MOTOR 2,0D KAMBIO AUTOMAT 91000KM
  Car

  BMW X3 VITI2008 MOTOR 2,0D KAMBIO AUTOMAT 91000KM

  SHITET BMW X3 VITI 10/2008 MOTOR 2.0 NAFTE KAMBIO AUTOMAT ME 91000KM ORIGJINALE. OPSIONE; KLIMA , S

  Tiranë Sot, 14:59
  With agreement
 • 12 foto
  Range Rover Vogue 3.6 Nafte
  Car

  Range Rover Vogue 3.6 Nafte

  Range Rover Vogue V8 3.6 naft. full optsion. 10500 euro Tapiceri lekure e zez , eksluzive. Sensor pa

  Tiranë Sot, 14:59
  With agreement
 • 0 foto
  Privatdetective
  services

  Privatdetective

  Privatdetektive RufAntopsecret e regjostruar ne Berlin,dhe vendodhje ne Berlin. Operon ne shum vite,

  Tiranë Sot, 14:59
  1.00 €
 • 4 foto
  Toyota / Injektor Nafte
  Car

  Toyota / Injektor Nafte

  Shiten 4 injektore per toyota, ju shkojne shum modeleve, lutem kontrolloni nr e injektoreve.. Nr. 23

  Tiranë Sot, 14:59
  600.00 €
 • 6 foto
  OKAZION BIÇIKLETË TREK 100% CARBON
  Sports equipment

  OKAZION BIÇIKLETË TREK 100% CARBON

  SHITET BIÇIKLETË TREK 100% CARBON CEL 0693326867 CMIMI 340 EURO

  Tiranë Sot, 14:59
  340.00 €
 • 11 foto
  ML 350 //AMG LOOK//PANORAMA//2012
  Car

  ML 350 //AMG LOOK//PANORAMA//2012

  MERCEDES BENZ ML 350 VITI 2012. AMG PAKET, PANORAMIK, SEDILE LEKURE NGJYRE BEZHE ME MEMORJE DHE NG

  Tiranë Sot, 14:58
  With agreement
 • 5 foto
  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 2000€ OKAZION💥💥💥
  Car

  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 2000€ OKAZION💥💥💥

  SHES MAKIN FIAT-CROMA VITI 2006 ME NAFT MANUALE ME 5 PORTA E SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME D

  Tiranë Sot, 14:57
  2,000.00 €
 • 10 foto
  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2005 .Manuale
  Car

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2005 .Manuale

  Toyota Corolls 1.4 naft viti 2005 Manuale. Mjete ka gjendje perfekte ka Abs. Esp. Vcs. Klima . Xhama

  Tiranë Sot, 14:57
  3,800.00 €