Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 5 foto
  ● BMW X1 ■ S-DRIVE 20d. •2 palë Fellne dhe goma
  Car

  ● BMW X1 ■ S-DRIVE 20d. •2 palë Fellne dhe goma

  ●•• Shitet bmw X1 2.0 Diesel ••● 》 MANUAL - 6 shpejtësi përpara dhe një mrapa. 》

  Gllogoc 17 October 21:23
  With agreement
 • 3 foto
  Kamin
  Technician and equipment

  Kamin

  Kamin

  Gllogoc 17 October 21:20
  With agreement
 • 4 foto
  Shiten Fellnet dhe gomat 16 per vw
  Copiers and equipment

  Shiten Fellnet dhe gomat 16 per vw

  Shiten Fellnet 16 dhe gomat per vw Golf, Pasat etj! Fellnet jane shume te ruajtura dhe gomat funksio

  Gllogoc 17 October 21:18
  360.00 €
 • 9 foto
  Peugeot 607 ne shitje
  Car

  Peugeot 607 ne shitje

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike. 1 vite regjistrim Motori 2.2 dizell Bejm edhe nderrim

  Gllogoc 17 October 21:15
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet frigo special
  Technician and equipment

  Shitet frigo special

  vetwm 3 muaj i perdorur

  Gllogoc 17 October 20:32
  180.00 €
 • 4 foto
  Lop me Viq
  Farm animals

  Lop me Viq

  Shitet Mshtjerra QEKE me viq Mashkull S’ Pari lopa osht shtu dje Viqin Mashkull tamel 20 - 25 shkrun

  Gllogoc 17 October 20:20
  With agreement
 • 4 foto
  belg malinois
  Pets

  belg malinois

  shitet femra belge malinois 100 % orginal e msune din shume komanda per info viber +383 49 4

  Gllogoc 17 October 20:08
  With agreement
 • 1 foto
  Zvoqnika satelita 15
  Musical instruments and equipment

  Zvoqnika satelita 15

  Ne gjendje te rregullt

  Gllogoc 17 October 19:55
  1.00 €
 • 1 foto
  Zvoqnika 15
  Musical instruments and equipment

  Zvoqnika 15

  Shiten ne gjendje te rregullt 15

  Gllogoc 17 October 19:53
  1.00 €
 • 5 foto
  Shitet lokali afarist ne Drenas
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali afarist ne Drenas

  Shes lokalin afarist ne Drenas, ndertim i ri, perballe Market Kroni. Lokali ka 130 m2 dhe gjindet ne

  Gllogoc 17 October 19:45
  With agreement
 • 3 foto
  Scani
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Scani

  Scania 112 gjendje pune 044 727 740.

  Gllogoc 17 October 19:22
  With agreement
 • 1 foto
  Zerim
  Musical instruments and equipment

  Zerim

  Shitet ne gjendje te rregullt 2 basa 18 dy satelita 12

  Gllogoc 17 October 18:20
  430.00 €
 • 5 foto
  Ofrojm skele me qera vellezrit xhemajli
  Building materials

  Ofrojm skele me qera vellezrit xhemajli

  Ofrojm skele me qera bejm montimin edhe qmontim e tyren ne te gjith teritorin e kosoves me qmime t

  Gllogoc 17 October 18:18
  With agreement
 • 1 foto
  Viq mashkull sjyt
  Farm animals

  Viq mashkull sjyt

  Viq shyt mashkell

  Gllogoc 17 October 17:50
  580.00 €
 • 4 foto
  Shes opel combo
  Car

  Shes opel combo

  Shes Opel Combo 1.7 ecotec viti 2008 ne gjendje te rregullt i sapo doganuar

  Gllogoc 17 October 17:38
  With agreement
 • 2 foto
  SHES MZATIN URGJENT
  Farm animals

  SHES MZATIN URGJENT

  SHES MZATIN URGJENT SHUM I URT PER MISH GARANTOI PER MA SHUM NA KONTAKTONI NE NR 049 213 195 OSE VIB

  Gllogoc 17 October 17:30
  600.00 €
 • 2 foto
  Shitet viqi mashkell
  Farm animals

  Shitet viqi mashkell

  430

  Gllogoc 17 October 17:17
  430.00 €
 • 5 foto
  Reno 1.9 dizell
  Car

  Reno 1.9 dizell

  Shes veturen 1.9 dizell ne gjendje te rregullt shpenzimet shum te vogla

  Gllogoc 17 October 16:57
  1,850.00 €
 • 2 foto
  Shes Mercedesin 250
  Car

  Shes Mercedesin 250

  Shes Mercedesin 250 , dizel , nr . 044 900 051.

  Gllogoc 17 October 16:46
  With agreement
 • 5 foto
  4 Goma te dimrit 195/65/R15
  Copiers and equipment

  4 Goma te dimrit 195/65/R15

  Shiten 4 gomat e dimrit komplet me bandash edhe me rrotkapne

  Gllogoc 17 October 16:36
  150.00 €
 • 5 foto
  Vekter
  Car

  Vekter

  Shitet vekter1.6 benzin vetura posedon regjistrim 1 vit plot Pres blers serioz vetem me thirr 045653

  Gllogoc 17 October 16:18
  799.00 €
 • 4 foto
  Caddy 2008
  Car

  Caddy 2008

  Shes pikapin 2008 ose ndrrim me kombi me ulse

  Gllogoc 17 October 13:24
  With agreement
 • 1 foto
  Easy Loan Offer Apply Now
  services

  Easy Loan Offer Apply Now

  Do you need a genuine Loan to settle your bills and startup business? contact us now with your deta

  Gllogoc 17 October 13:03
  900,000.00 €
 • 4 foto
  Lopa me viq dhe prap e mbarsune
  Farm animals

  Lopa me viq dhe prap e mbarsune

  shes lopen me viq femer,viqin e 4ater lopa asht mbarsu prap e urt e hes pa asni behane tame 12_13lit

  Gllogoc 17 October 12:23
  1,250.00 €
 • 3 foto
  Note Ultra 5G 12/256 Giga
  Cellular phones

  Note Ultra 5G 12/256 Giga

  Telefoni eshte i bler ne Slloveni dhe ka fakturen Telefoni eshte i ri me te gjitha paisjet percjells

  Gllogoc 17 October 12:23
  960.00 €
 • 4 foto
  Golf IV disel TDI 1.9 viti 2000 tabela te huaja
  Car

  Golf IV disel TDI 1.9 viti 2000 tabela te huaja

  Shitet Golfi IV komplet apo per pjes ne gjendje te rregullt.

  Gllogoc 17 October 11:34
  1,100.00 €
 • 5 foto
  Transmision per mercedes E
  Copiers and equipment

  Transmision per mercedes E

  Shes transmisionin tronik automatik per mercedes E 211 VITI 2002, 110KW 150 PS Ka gjendejen shumë t

  Gllogoc 17 October 10:12
  500.00 €
 • 6 foto
  Lt krafter dupellkabin kamjonet
  Car

  Lt krafter dupellkabin kamjonet

  Shitet kamjoneta Krafter Lt dupellkabin Motorri 2.5 Tdi Ndrruesi manuell Viti 2008 Kamjoneta eshte n

  Gllogoc 17 October 09:19
  With agreement
 • 3 foto
  Scani 4 aks
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Scani 4 aks

  Scania 4 aks gjendje pune

  Gllogoc 17 October 08:52
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet viqi qumshtit limuzin 1 muajsh
  Farm animals

  Shitet viqi qumshtit limuzin 1 muajsh

  Shitet viqi qumshtit lemuzin viqi ika 1 muj asht klas e mir

  Gllogoc 17 October 07:32
  430.00 €
 • 8 foto
  Skuter biciklet mikroval
  Engines (over 50 cc)

  Skuter biciklet mikroval

  shiten apo ndrrohen me qatum konvenon +38344431243 skuter biciklet mikroval dy shtaga peshkimi sh

  Gllogoc 17 October 00:17
  With agreement
 • 4 foto
  Frigoriferi shitet
  Technician and equipment

  Frigoriferi shitet

  Shite frigroriferi shum pak i perdorun per me shum info Nr 049162507

  Gllogoc 16 October 23:17
  With agreement
 • 3 foto
  Grun
  Farm animals

  Grun

  Shes grun 5000 kg sivjetshit apaq me kilogram 0.22 cent Thesi 50kg 11e Edhe me shumic edhe me paki

  Gllogoc 16 October 21:21
  With agreement
 • 0 foto
  Shes Fiat Dukat 2.5 dizel ose edhe pjes pjes
  Car

  Shes Fiat Dukat 2.5 dizel ose edhe pjes pjes

  Shes kamioneten fiat dukato 2.5 dizel rks i skadum motorrin gjendje shum tmire kamioneta edhe shitet

  Gllogoc 16 October 20:09
  With agreement
 • 8 foto
  Mercedes Benz C220 I posa ardhur nga De
  Car

  Mercedes Benz C220 I posa ardhur nga De

  Shes Mercedes Benz I posa Ardhur nga Gjermanija C 220 Cdi turbodisel vetura osht ne gjendje te mire

  Gllogoc 16 October 19:56
  1,600.00 €
 • 6 foto
  Shes lopen
  Pets

  Shes lopen

  shes lopen nuk osht bars per mish ose tomel i ka gati 10 litr dite shum e urt ne fush i ka 5 vjet

  Gllogoc 16 October 19:42
  With agreement
 • 5 foto
  Shes mercedes oltamier 1977 me motorr per pjes300d
  Copiers and equipment

  Shes mercedes oltamier 1977 me motorr per pjes300d

  shes mercedesin per pjes motorrin ne gjendje shum te mire pres blers serioz

  Gllogoc 16 October 19:40
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Motori i Bmw komplet 1.8 Benzin Tipi Kock
  Copiers and equipment

  Shitet Motori i Bmw komplet 1.8 Benzin Tipi Kock

  Shitet motori i Bmw komplet me menjaq manual me 5 shpejtesi 1.8 Benzin ne gjendje shum te mire tipi

  Gllogoc 16 October 19:39
  With agreement
 • 6 foto
  Shes pjes per T5 Turan 2013 te gjitha nga ??
  Copiers and equipment

  Shes pjes per T5 Turan 2013 te gjitha nga ??

  Shes dy amortizer e mram t5 rrypa dhembzor cilinder agerventill diska per mercedes agrventill per T5

  Gllogoc 16 October 19:37
  With agreement
 • 4 foto
  Shes turbinen per opel combo ,Astra, corsa
  Copiers and equipment

  Shes turbinen per opel combo ,Astra, corsa

  shes turbinen ne gjendje shum te mire bon per opel aster opel combo opel corsa turbin osht e garantu

  Gllogoc 16 October 19:35
  With agreement
 • 1 foto
  Shes Passat 1.9 tdi i posa ardhur nga De viti 2003
  Copiers and equipment

  Shes Passat 1.9 tdi i posa ardhur nga De viti 2003

  shes pasat 1.9 tdi ne gjendje perfekte i posa ardhur nga jasht ne gjendje shum te mire si teknike po

  Gllogoc 16 October 19:33
  1,500.00 €
 • 6 foto
  Shes wolsvagen Bora 1.6 automatik benzin
  Copiers and equipment

  Shes wolsvagen Bora 1.6 automatik benzin

  shes www Bora 1.6 benzin automatik ne gjendje shum te mire e ardhur nga Germany vetura osht tip top

  Gllogoc 16 October 19:32
  With agreement
 • 5 foto
  Shes biznesin
  Local / Workshop / Warehouse

  Shes biznesin

  shes biznesin komplet, Raftat,Frizat,Programin te gjitha me nje qmim te volitshem,pres blers serjoz.

  Gllogoc 16 October 16:50
  With agreement
 • 4 foto
  QEREMIDE
  Building materials

  QEREMIDE

  kk

  Gllogoc 16 October 15:38
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet ose ndrrohet
  Car

  Shitet ose ndrrohet

  Mercedes ce 270 cdi Viti 2003 Automatik tip tronik Senzot dritav parkingit para mrapa Espe Vallanin

  Gllogoc 16 October 15:23
  4,300.00 €
 • 2 foto
  shporet
  Technician and equipment

  shporet

  shporet alfa shum i mir i rujtun

  Gllogoc 16 October 15:16
  270.00 €
 • 1 foto
  Dynacord 1 nishe
  Musical instruments and equipment

  Dynacord 1 nishe

  Shitet mikset dynacord 1 shum gjendje tmir

  Gllogoc 16 October 15:10
  400.00 €
 • 1 foto
  Zgllob
  Copiers and equipment

  Zgllob

  Shes dy zglloba per golf 4 .1.6 komplet i brendshmi dhe i jashtmi original gjerman

  Gllogoc 16 October 14:56
  35.00 €
 • 6 foto
  Kingja, Edha, Dhi
  Farm animals

  Kingja, Edha, Dhi

  Shesim Kingja, Edha, Dhi. Therrja dhe transporti gratis. 045/337628 (+38345337628 Viber)

  Gllogoc 16 October 14:17
  With agreement
 • 4 foto
  lopa me viq dhe prap asht mbarsu
  Farm animals

  lopa me viq dhe prap asht mbarsu

  shes lopen me viq femer 2muj e gjys,e ka viqin e 4ater tamel 12_13litra pa asni behane asht mbajt pr

  Gllogoc 16 October 14:03
  1,250.00 €