Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 2 foto
  Shitet iphone X
  Cellular phones

  Shitet iphone X

  Shitet iphone X ne gjendje perfekte .

  Gllogoc 21 March 13:46
  360.00 €
 • 2 foto
  Lop me Viq 25 L
  Farm animals

  Lop me Viq 25 L

  Shes Lopen Shyte Montbiljard me Viq Mashkull lopa osh shtu me 6 mars viqin Mashkull lopa e ka ba Vi

  Gllogoc 21 March 12:23
  With agreement
 • 3 foto
  Shes Bikat
  Farm animals

  Shes Bikat

  Shes bikat , qmimi sipas marrveshjes. Nr. 044-900-051

  Gllogoc 21 March 11:31
  With agreement
 • 3 foto
  lop
  Pets

  lop

  shes lopen me viq viqi i dyt mashkull

  Gllogoc 21 March 11:16
  1,250.00 €
 • 4 foto
  Shiten Gomat e Veres me Bandash 13sh
  Copiers and equipment

  Shiten Gomat e Veres me Bandash 13sh

  shes Gomat e veres te ardhura nga gjermania shum pak te perdorura siq shihen dhe ne foto gomat jan 1

  Gllogoc 21 March 10:36
  80.00 €
 • 3 foto
  Shitet fiat punto
  Car

  Shitet fiat punto

  Vetura ka gjendje te mir pune.

  Gllogoc 21 March 08:40
  650.00 €
 • 2 foto
  shes qenin
  Pets

  shes qenin

  raca pastor gjerman ndrrim i mundshem

  Gllogoc 21 March 07:45
  With agreement
 • 11 foto
  Mobile
  furniture

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve

  Gllogoc 20 March 21:32
  330.00 €
 • 0 foto
  Honda civic s type 2009 rks
  Car

  Honda civic s type 2009 rks

  Vetura a tip top me krejt extra e mir mbajtur nga gjermanija e ardhur boj ndrrim me pasat ose Golf

  Gllogoc 20 March 21:21
  5,200.00 €
 • 11 foto
  Mercedes 190 . DIZEL.
  Car

  Mercedes 190 . DIZEL.

  (+377)44327878.,Mercedes 190 Dizel Fabrikisht . Posedon. RKS I skadum. Extrem i rujtun, extra model.

  Gllogoc 20 March 20:40
  1,000.00 €
 • 0 foto
  vegla muzikore
  Musical instruments and equipment

  vegla muzikore

  sharki qifteli shum te mira

  Gllogoc 20 March 20:40
  With agreement
 • 3 foto
  shes gjelin
  Pets

  shes gjelin

  ..

  Gllogoc 20 March 20:04
  With agreement
 • 0 foto
  Kafaz per plluma
  Pets

  Kafaz per plluma

  Shitet kafazi per plluma

  Gllogoc 20 March 19:06
  With agreement
 • 1 foto
  Fellne 19\"
  Copiers and equipment

  Fellne 19\"

  Fellen 19 me goma te reja te dimnit

  Gllogoc 20 March 18:30
  430.00 €
 • 1 foto
  Pasat 2
  Car

  Pasat 2

  Shitet pasat 2 benzin 1.6 i thjesht ne gjendje perfekte perkthimi bahet per ma shum tel ose viber

  Gllogoc 20 March 18:02
  1.00 €
 • 0 foto
  qura
  Pets

  qura

  Shes qura

  Gllogoc 20 March 17:30
  35.00 €
 • 5 foto
  Golf 2 diesel, rks i skaduar
  Car

  Golf 2 diesel, rks i skaduar

  Shes golfin 2 diesel , 1.6i thjesht viti 92 , vetura posedon centrall.alarm.shiber ,goma.dimiri m+s

  Gllogoc 20 March 17:21
  850.00 €
 • 0 foto
  motor 1.6 dizel
  Copiers and equipment

  motor 1.6 dizel

  shitet motori ne gjendje teper te mire dhez mire nuk fryn hiq, eshte 1.6 i thjesht dhe eshte per ww

  Gllogoc 20 March 15:20
  150.00 €
 • 1 foto
  shiten qent
  Pets

  shiten qent

  shes rudin dhe pastorin gjerman shum te mir per oborr ndrrim i mundshem

  Gllogoc 20 March 14:04
  With agreement
 • 5 foto
  golf 2 extra i rujtun 92
  Car

  golf 2 extra i rujtun 92

  golf 2 1,6 benzin plin extra ne gjendje te mir shitet urgjent

  Gllogoc 20 March 13:02
  370.00 €
 • 2 foto
  Golf4
  Car

  Golf4

  Per me shum na konktaktoni ne viber +38344307839

  Gllogoc 20 March 11:29
  4,300.00 €
 • 4 foto
  Golf
  Car

  Golf

  Shitet golf 1 kabriolet 1 vit regjistrim ne gjendje te rregullt

  Gllogoc 20 March 07:47
  With agreement
 • 0 foto
  Apple iPhone 11 Pro Max 512GB
  Cellular phones

  Apple iPhone 11 Pro Max 512GB

  Po kërkoni celularë të rinj? , ju mund të drejtoheni në Dyqanin Elektronik më të mirë të sinqertë pë

  Gllogoc 20 March 03:29
  625.00 €
 • 8 foto
  Shes kombin vito 2.2 dizell me 8 ulse rks 8 muj
  Car

  Shes kombin vito 2.2 dizell me 8 ulse rks 8 muj

  Shes ose boj ndrrim kombin mercedes vito 2.2 dizell i thjesht viti 1998 me 8 ulse dhe me rks deri m

  Gllogoc 19 March 21:23
  2,600.00 €
 • 6 foto
  Bmw116
  Car

  Bmw116

  Bmw teper e mir pa asniproblem dizell fill si me dal pi fabrike e re eaht

  Gllogoc 19 March 21:15
  With agreement
 • 5 foto
  kos per bari
  Cars and tools

  kos per bari

  kam me bexin me rrym edhe me dor

  Gllogoc 19 March 21:12
  With agreement
 • 3 foto
  Kosa me benxin
  Cars and tools

  Kosa me benxin

  Kosa per bari

  Gllogoc 19 March 21:05
  With agreement
 • 4 foto
  kos
  Cars and tools

  kos

  kos e barit me benxin

  Gllogoc 19 March 21:03
  With agreement
 • 1 foto
  Pula zogza tkuqe
  Farm animals

  Pula zogza tkuqe

  Shes zogza te kuqe 23 javshe 100 copa

  Gllogoc 19 March 20:04
  5.00 €
 • 3 foto
  Shiten papagajt
  Farm animals

  Shiten papagajt

  Shiten ose nderrohen me pula

  Gllogoc 19 March 19:51
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet pasati pa dogan 1.9 tdi
  Car

  Shitet pasati pa dogan 1.9 tdi

  Shitet pasati 1.9 tdi ne gjendje perfekte Pasati o pa Dogan Verejtje Fellnet Si Ka Nr +38345582251

  Gllogoc 19 March 19:29
  1.00 €
 • 0 foto
  Kingj 100 kg
  Farm animals

  Kingj 100 kg

  shiten 100 kingj me merrveshj

  Gllogoc 19 March 18:31
  With agreement
 • 4 foto
  Shiten klysh shari
  Farm animals

  Shiten klysh shari

  Shes 3 klysh shari jan shum rac e mir jan klysh shari jan shum te mir . Nanen dhe baben e kan sh

  Gllogoc 19 March 17:05
  With agreement
 • 0 foto
  Bëjm ngjeshjen me valak-cilinder 3.5 t
  services

  Bëjm ngjeshjen me valak-cilinder 3.5 t

  \"Jetmiri\"-sh.p.k. - Drenas, ofron ngjeshjen e shtresave të zhavorit në siperfaqe të ndryshme me ci

  Gllogoc 19 March 16:49
  With agreement
 • 2 foto
  Skip
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Skip

  Shitet Skipi Skipi është në gjendje të rregullt -Për më shumë informata kontaktoni në numër telefo

  Gllogoc 19 March 16:48
  With agreement
 • 10 foto
  Prodhojme dhe montojme kubeza betoni anesor ujor
  services

  Prodhojme dhe montojme kubeza betoni anesor ujor

  Prodhojmë dhe montojmë kubëza betoni: 6cm, 8cm, anësor 6x20x50, anësor 8x20x100, anësor 24x18x12cm,

  Gllogoc 19 March 16:48
  With agreement
 • 3 foto
  Transporte dhe sherbime me kran...
  services

  Transporte dhe sherbime me kran...

  Bëjmë transporte te ndryshme si dhe ofrojme sherbime me kran ,firma jonë ofron edhe shërbime me bag

  Gllogoc 19 March 16:47
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet kamioni Mercedes Actros 1844
  Trucks

  Shitet kamioni Mercedes Actros 1844

  Shitet kamioni Mercedes Actros 1844 automatik, në gjendje teknike shumë të mirë, Viti i prodhimit 20

  Gllogoc 19 March 16:46
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet kamioni MAN 4-aks
  Trucks

  Shitet kamioni MAN 4-aks

  Shitet kamioni MAN 4-aks në gjendje të mirë teknik, Viti i prodhimit 1995, Me kran + kiper Me goma t

  Gllogoc 19 March 16:46
  With agreement
 • 0 foto
  Kredia personale dhe e biznesit për 48 orë
  Business for sale / rent

  Kredia personale dhe e biznesit për 48 orë

  Keni nevojë për fonde për të ngritur biznesin tuaj Emri im është Shamla Biba, unë jam një huadhënës

  Gllogoc 19 March 16:08
  188.00 €
 • 1 foto
  Tablet i ri ne pako I-Touch 50 euro posta falas
  Cellular phones

  Tablet i ri ne pako I-Touch 50 euro posta falas

  Porosit online tablet te ri I-Touch 7\'\' me cmim 50 euro posta falas kontakto ne nr +377 45 635 290

  Gllogoc 19 March 12:37
  50.00 €
 • 1 foto
  Shes Biçikleten e Ardhur Nga Gjermania 24sh
  Sports equipment

  Shes Biçikleten e Ardhur Nga Gjermania 24sh

  Shitet Bicikleta e ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt e ruajtne me goma 24sh siq shihet ne

  Gllogoc 19 March 12:06
  75.00 €
 • 3 foto
  Shitet lopa me viq 3 javsh
  Farm animals

  Shitet lopa me viq 3 javsh

  Shes lopen me viq 1400ero ose baj ndrrim me yshym

  Gllogoc 19 March 11:47
  With agreement
 • 2 foto
  shes dy viqa
  Farm animals

  shes dy viqa

  shes dy viqa jon shum tmir muni me ardh mi pa edhe vet qimi i diskutushum i jap me garancjon

  Gllogoc 19 March 11:35
  With agreement
 • 3 foto
  Shpuse per beton
  Cars and tools

  Shpuse per beton

  Qpojm vrima te ndryshme ne beton qmim8 sipas marrveshjes

  Gllogoc 19 March 11:28
  With agreement
 • 10 foto
  Guma
  Copiers and equipment

  Guma

  shiten gumat jan shum te mira 3 jan te mdhaja 2 jan te vogla njana e madhe qikjo e rja esht e shk

  Gllogoc 19 March 08:47
  With agreement
 • 2 foto
  Ovdje možete brzo, jednostavno i pouzdano ponuditi zajam
  services

  Ovdje možete brzo, jednostavno i pouzdano ponuditi zajam

  Dobar dan Ovdje uzimajte sve vrste kredita po vrlo niskoj kamatnoj stopi, ne ustručavajte se kontak

  Gllogoc 19 March 02:20
  100.00 €
 • 5 foto
  Setra iveco minibus
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Setra iveco minibus

  Shitet minibusi iveco iposa ardhur nga jashti idoganuar homologim minibusi esht ne gjendje perfekte

  Gllogoc 19 March 00:27
  With agreement
 • 1 foto
  liebherr
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  liebherr

  Liebherr 564 ne gjendje te mir per pun viti 2020 per me shum na kontaktoni ne Nr :044180977

  Gllogoc 18 March 23:36
  With agreement
 • 6 foto
  Man
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Man

  shiten 3 MANA dhe 1 SKANI Man 35-414 Man 35-400 Man 35-402 Skani 380

  Gllogoc 18 March 23:31
  With agreement