Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë | VW Volkswagen | Touran | Targa Shqiptare |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 7 foto
  VW TOURAN Automat Sensore Baxha
  Car

  VW TOURAN Automat Sensore Baxha

  VW TOURAN HIGHLINE 2.0 TDI - ARDHUR NGA GJERMANIA - 192.000 KM ORIGJINALE  - KAMBIO AUTOMATIKE - BA

  Tiranë Sot, 21:50
  4,990.00 €
 • 10 foto
  Touran
  Car

  Touran

  Touran

  Tiranë Sot, 21:38
  4,800.00 €
 • 11 foto
  Shitet Touran viti 2007 vende 7 naft 1.9
  Car

  Shitet Touran viti 2007 vende 7 naft 1.9

  Shitet touran motor 1.9 nafte viti 2007 makina esht 7 vendeshe makina ka nje kit freksioni te ri re

  Tiranë Sot, 19:53
  5,500.00 €
 • 8 foto
  VW Touran -09
  Car

  VW Touran -09

  shitet touran i ardhur nga franca dokomentat sapo te bera i ka deri me dat 28/05/2020 full opsion ba

  Tiranë Sot, 19:24
  8,500.00 €
 • 3 foto
  VW Touran 2.0 Automat 4+1
  Car

  VW Touran 2.0 Automat 4+1

  VW touran 2.0 Automat 4+1 Gjendje te shkelqyer ! Volant sapo nderruar! Rryp faze i sapo nderruar me

  Tiranë Sot, 14:37
  4,700.00 €
 • 9 foto
  touran 2004
  Car

  touran 2004

  shitet touran i vitit 2004 4+1 te gjitha sherbimet e bera.ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhe

  Tiranë Sot, 08:55
  4,500.00 €
 • 5 foto
  VW Touran,Kambio Automatike,Viti.2005 4300 Euro
  Car

  VW Touran,Kambio Automatike,Viti.2005 4300 Euro

  Shitet VW Touran Viti 2005. Ne gjendje perfekte e perdorur nga nje person. Klima, Xhama elektrike, 2

  Tiranë Dje, 14:30
  4,300.00 €
 • 11 foto
  VW TOURAN 2005 DSG AUTOMATIK
  Car

  VW TOURAN 2005 DSG AUTOMATIK

  VW TOURAN 2005 Kambio automatike DSG Motorr 2.0 Diesel Kondicioner clima Baxha xhami Pasqyra elektr

  Tiranë Dje, 09:34
  4,200.00 €
 • 5 foto
  VW Touran -05
  Car

  VW Touran -05

  Shitet Wolksvagen Touran 2.0 TDI, Full Options! Çmimi 6.500 euro. Viti prodhimit 2005. Karburanti Na

  Tiranë Dje, 06:31
  6,500.00 €
 • 5 foto
  VW Touran Highline 2008 Full .
  Car

  VW Touran Highline 2008 Full .

  Volswagen Touran 2.0 nafte Viti 2008 , Full Options: Fener Bi Xenon, Ulje ngritje dritave sipas terr

  Tiranë 24 February 19:23
  7,500.00 €
 • 11 foto
  Okazion VW Touran Highline 2009
  Car

  Okazion VW Touran Highline 2009

  Shitet Volkswagen Touran Highline 2009 Kambio automat motorr 2.0nafte DSG Makina eshte e sapo ardhu

  Tiranë 19 February 14:37
  With agreement
 • 5 foto
  Vw-Touran 2.0tdi
  Car

  Vw-Touran 2.0tdi

  Shitet vw-touran 2.0 tdi ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Jam i gatshem ta kontrrollojme

  Tiranë 18 February 23:37
  4,500.00 €
 • 7 foto
  Jepet me qera 7 vende nafte 1.9
  Car

  Jepet me qera 7 vende nafte 1.9

  Makina te ndryshme me qera 0672011174

  Tiranë 17 February 10:35
  With agreement
 • 15 foto
  Makina Me Qera 6+1 Automatike
  Car

  Makina Me Qera 6+1 Automatike

  Makina me qira te gjitha llojeve Ekonomike ,Shtate Vendeshe .makina Luksi etj me çmime konkuruese du

  Tiranë 4 February 08:15
  14.00 €
 • 9 foto
  JEPET ME QERA 0672011133
  Car

  JEPET ME QERA 0672011133

  Jepet Me Qera 6+1 Touran 2.0 Nafte Kamio Automatike

  Tiranë 2 February 09:50
  With agreement
 • 14 foto
  Makina Me Qera
  Car

  Makina Me Qera

  Japim me qira makina te llojeve te ndryshme Automatike Manuale,Nafte Benzine .Gaz makina Ekonomike e

  Tiranë 30 January 17:19
  12.00 €
 • 9 foto
  WOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI NAFTE**AUTOMAT**KLIMA
  Car

  WOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI NAFTE**AUTOMAT**KLIMA

  *WOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI NAFTE** *NGJYRE BLU**

  Tiranë 29 January 20:21
  With agreement
 • 7 foto
  VW Touran Okazion?
  Car

  VW Touran Okazion?

  Shitet per arsye mos perdorimi Dokumenta deri ne Shtator 2020 Sherbimet te bera te gjitha/Vaj &

  Tiranë 17 January 15:28
  5,400.00 €
 • 9 foto
  Vw touran full option tdi bluemotion
  Car

  Vw touran full option tdi bluemotion

  Makine familjare 7 vende shum ekonomike Nderrohet me makine 2014 e siper diferenca nga un

  Tiranë 17 January 11:58
  9,500.00 €
 • 6 foto
  OKAZION TOURAN AUTOMAT mundesi nderrimi
  Car

  OKAZION TOURAN AUTOMAT mundesi nderrimi

  Shitet dhe nderrohet Vw touran Prodhim i vitit 2010,me 200,000 km. targa AA,, Motorri 1.9 TDI ,

  Tiranë 5 January 20:23
  6,500.00 €
 • 5 foto
  Vw touran OKAZION
  Car

  Vw touran OKAZION

  OKAZION: Vw touran diesel 1.9 Tdi automat me sensor parkimi navigator pilot automatik etj.Ne gjendj

  Tiranë 4 January 08:17
  3,800.00 €
 • 10 foto
  Volkswagen Touran
  Car

  Volkswagen Touran

  Të dhënat Teknike: Viti i Prodhimit: 2006 Kilometra: 190.000 km Numri Cilindrave 4-Cilindra Kamio :

  Tiranë 31 December 15:12
  5,200.00 €
 • 4 foto
  SHITET VW TOURAN OKAZION❗️❗️
  Car

  SHITET VW TOURAN OKAZION❗️❗️

  Shitet VW Touran pak muaj i perdorur ne Shqiperi, makina ka ardhur nga Austria ne dhjetor, e perdoru

  Tiranë 27 December 11:05
  4,800.00 €
 • 7 foto
  VW Touran 7 vende
  Car

  VW Touran 7 vende

  Makina eshte ne gjendje perfekte

  Tiranë 24 December 11:31
  11,000.00 €
 • 4 foto
  Volkswagen Touran 2.0 TDI manual.
  Car

  Volkswagen Touran 2.0 TDI manual.

  Ne gjendje te shum te mire. Letrat dhe kolaudimj ne Nentor. Cmimi i diskutueshem.

  Tiranë 23 December 20:03
  5,400.00 €
 • 11 foto
  Shes/Nderroj VW Touran 1.9 TDI, Viti 2010, Automat
  Car

  Shes/Nderroj VW Touran 1.9 TDI, Viti 2010, Automat

  Shitet makina VW TOURAN 1.9 nafte TDI, model i vitit 2010, me 167000 KM. Makina eshte versioni full

  Tiranë 8 December 10:06
  8,000.00 €
 • 8 foto
  VW Touran, 1.9 TDI, viti 2010, 7 vende, Automat
  Car

  VW Touran, 1.9 TDI, viti 2010, 7 vende, Automat

  Shitet makina VW TOURAN 1.9 nafte TDI, model i vitit 2009-2010, me 167000 KM. Makina eshte versioni

  Tiranë 8 December 09:33
  7,500.00 €
 • 4 foto
  Wolkswagen Touran
  Car

  Wolkswagen Touran

  Wolkswagen Touran versioni Highline motorr 2.TDI.Kamjo automatike tip tronik,disponon edhe marshe te

  Tiranë 2 December 16:40
  6,111.00 €
 • 11 foto
  OKAZION 3950 € - VW Touran 2.0 TDI - AUTOMAT DSG
  Car

  OKAZION 3950 € - VW Touran 2.0 TDI - AUTOMAT DSG

  📣 - FURNIZIM I RI. 🚘 - VW Touran👌 📍 - Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra eshte e gatshme per cdo

  Tiranë 25 November 10:51
  3,950.00 €
 • 6 foto
   Volksvagen touran
  Car

  Volksvagen touran

  Volksvagen touran

  Tiranë 24 November 18:39
  4,500.00 €
 • 5 foto
  VOLKSWAGEN TOURAN
  Car

  VOLKSWAGEN TOURAN

  VOLKSWAGEN TOURAN MOTORR 2.0 TDI KAMBIO AUTOMATIKE DSG VITI 2006 KM 187 MIJ ORIGJINALE ME LIBER SHE

  Tiranë 22 November 13:24
  5,800.00 €
 • 1 foto
  Radio cd
  Car

  Radio cd

  Shes radio cd vw touran Punon shume mire Cmimi 5,000 leke

  Tiranë 18 November 13:55
  5,000.00 Lek
 • 10 foto
  VW Touran 2.0 TDI DSG Highline 6+1
  Car

  VW Touran 2.0 TDI DSG Highline 6+1

  Makina eshte ne gjendje shume te mire, tapiceri shume e paster dhe e mirembajtur. Nderruar rrip faze

  Tiranë 15 November 21:03
  5,500.00 €
 • 3 foto
  Volkswagen touran 2.0 TDI
  Car

  Volkswagen touran 2.0 TDI

  Ne gjendje te mir 258 mij kilometra

  Tiranë 15 November 19:46
  3,200.00 €
 • 11 foto
  Shitet VW Touran Nafte Automat 7 Vende 3500 Euro
  Car

  Shitet VW Touran Nafte Automat 7 Vende 3500 Euro

  Shitet Touran 2004 Motor 2.0 Nafte Sensor parkimi Bateri e re Goma 70% Sendile me ngrohje Xhama te z

  Tiranë 13 November 19:53
  3,500.00 €
 • 11 foto
  TOURAN TDI 1.6 NAFTE
  Car

  TOURAN TDI 1.6 NAFTE

  Shitet TOURAN   viti 10.2010    .  5 + 2 vende( 7 vende ) vendet Portative .. e sapo ardhur nga gje

  Tiranë 10 November 22:29
  9,500.00 €
 • 8 foto
  TOURAN TDI BLUE MOTION
  Car

  TOURAN TDI BLUE MOTION

  Shitet TOURAN   viti 10.2010    .  5 + 2 vende( 7 vende ) vendet Portative .. e sapo ardhur nga gje

  Tiranë 10 November 22:29
  9,500.00 €
 • 7 foto
  shiten ose nderrohen
  Car

  shiten ose nderrohen

  Shiten ose nderrohen Touran viti 2004 2.0 nafte 4+1 dhe mercedes benz c200 viti 2000 nafte.Te dyja m

  Tiranë 5 November 08:21
  1.00 €
 • 11 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT E SAPO TARGUAR
  Car

  VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT E SAPO TARGUAR

  Vw Touran Higthline 2.0 tdi Me letra te prera deri ne korrik 2020 Cmimi 5490 Euro E importuar nga C

  Tiranë 22 October 00:07
  5,490.00 €
 • 5 foto
  VW Touran OKAZIONNN
  Car

  VW Touran OKAZIONNN

  VW Touran Highline viti 6/04/2009 . motorr 2.0 Tdi 140 hp Automatik DSG . Komanda ne timon, marshet

  Tiranë 21 October 18:06
  7,300.00 €
 • 8 foto
  OKAZION TURANE 2009
  Car

  OKAZION TURANE 2009

  Shitet Turan Viti 2009 Automatik Sendiljet me ngrofje Gomat e reja.2 Pale disqe 168mije km me liber

  Tiranë 18 October 11:53
  6,800.00 €
 • 11 foto
  TOURAN AUTOMAT....OKAZIONNNNN
  Car

  TOURAN AUTOMAT....OKAZIONNNNN

  shitet turan 200 naft automat me 175 mi km origjinale super i paster letrat e pagume.....TAG tag mer

  Tiranë 16 October 22:08
  5,200.00 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN TOURAN 2.0TDI KAMBIO AUTOMAT 4400 EUR0
  Car

  VOLKSWAGEN TOURAN 2.0TDI KAMBIO AUTOMAT 4400 EUR0

  SHITET VW TOURAN VITI 26.10.2006 KAMBIO AUTOMATIK DSG 4+1 VENDE SENDILE ME NGROTJE TIMON ME BUTON

  Tiranë 14 October 15:39
  With agreement
 • 2 foto
  Shes VW touran
  Car

  Shes VW touran

  Shitet w.tuaran 1.9 nafte..viti 2006..189000 km 38000 euro..taksat mars2020

  Tiranë 9 October 20:02
  3,800.00 €
 • 7 foto
  VW Touran Nafte Automat
  Car

  VW Touran Nafte Automat

  VW Touran 1.9 TDI Motorri-1.9 TDI Kambio-Automat DSG Karburanti-Nafte Viti i Prodhimit-2004 Kilometr

  Tiranë 9 October 02:08
  4,700.00 €
 • 8 foto
  VW Touran Automat Nafte
  Car

  VW Touran Automat Nafte

  VW Touran Motorri- 1.9 TDI Karburanti-Nafte Kambio-Automat Viti i Prodhimit-2005 Kilometra-224000 Pe

  Tiranë 9 October 02:08
  4,800.00 €
 • 0 foto
  Touran 1.9 TDI
  Car

  Touran 1.9 TDI

  Touran 1.9 nafte TDI,ngjyre blu,kondicioner,pilot automatik,me gjendje shume te mire,viti 2005,me do

  Tiranë 3 October 19:44
  4,200.00 €
 • 0 foto
  SHITET VW TOURAN
  Car

  SHITET VW TOURAN

  Okazion Shitet VW Touran 4500 €

  Tiranë 3 October 16:11
  4,500.00 €
 • 2 foto
  Shitet dhe nderrohet
  Car

  Shitet dhe nderrohet

  Shitet touran i vitit 2010, nafte 1.9 tdi Kamjo automatike dsg,makina eshte ne gjendje te mire,6+1 v

  Tiranë 2 October 20:43
  6,500.00 €
 • 10 foto
  Okazion Volkswagen Touran
  Car

  Okazion Volkswagen Touran

  Viti 2006 Automat DSG Marshe ne timon + - Komando timon XhamTermik +xhama te zi Pasyra termike +

  Tiranë 30 September 11:07
  5,200.00 €