Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë | VW Volkswagen | T3 |

category

Type

Model

T3

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 11 foto
  Makina Me Qera
  Car

  Makina Me Qera

  Japim me qera makina te llojeve te ndryshme, Ekonomike Luksi, Makina 6+1 etj, Automatike Manuale Naf

  Tiranë 29 August 20:28
  15.00 €
 • 0 foto
  Makina Me Qera 6+1
  Car

  Makina Me Qera 6+1

  Japim me qera makina ekonomike ,luksi,makina 7 vendeshe etj

  Tiranë 26 August 08:00
  17.00 €
 • 3 foto
  SHITET CARAVELLE
  Car

  SHITET CARAVELLE

  Shitet CARAVELLE ne gjendje perfekte . Arsyeja e shitjes mos perdorimi . Ka vetem 16.000 Km Nuk ka

  Tiranë 7 June 16:28
  17,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet Volkswagen VW Touran
  Car

  Shitet Volkswagen VW Touran

  Vw Touran Sapo ardh nga gjermania Viti 2005 Dogane e paguar Klima Atomat Gjendja top 4790 eu

  Tiranë 2 April 12:36
  4,790.00 €
 • 11 foto
  Volkswagen Transporter
  Car

  Volkswagen Transporter

  Shitet ose ndrrohet,Fugon Wolskwagen Transporter Ne Gjendje shum te mir motorrike dhe Xhenerike Kil

  Tiranë 1 April 22:44
  3,500.00 €