Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë | Saab |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 11 foto
  SAAB 9-3, VITI 2006, AUTOMATIKE, MOTORR 1.9 NAFTE
  Car

  SAAB 9-3, VITI 2006, AUTOMATIKE, MOTORR 1.9 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2006

  Tiranë 20 October 21:23
  4,300.00 €
 • 5 foto
  ?OKAZION GAZ / BENZIN ?
  Car

  ?OKAZION GAZ / BENZIN ?

  ✏ SAAB 9-3 aero ✏ motorr 2.0i GAZ/BENZIN ✏ KAMIO ATOMAT TIP TRONIK ✏OPSIONET - SAAB 9-3 AER

  Tiranë 20 October 10:46
  4,499.00 €
 • 8 foto
  Shitet Saab
  Car

  Shitet Saab

  Saab viti 2002 automat 2000 benzine me dogan te paguar

  Tiranë 19 October 10:23
  1,800.00 €
 • 5 foto
  SHITET SAAB 9 2.2 DIESEL VITI 2002 MANUALE OKAZION
  Car

  SHITET SAAB 9 2.2 DIESEL VITI 2002 MANUALE OKAZION

  Shitet Saab 9 2.2 diesel viti 2002, konsumii 6 l per 100 klm makina ka keto opsione klima bi- zona

  Tiranë 24 September 19:22
  2,100.00 €
 • 5 foto
  Saab ne gjendje perfekte
  Car

  Saab ne gjendje perfekte

  Shitet Saab 9-3 1.9 Disel, Automat; Lekure, Navigacion, Goma te reja, Ka Automatin (Kambion) e revid

  Tiranë 18 September 14:09
  5,200.00 €
 • 0 foto
   Saab 2.3 Automat Benzine Gaz Probleme me Kambion
  Car

  Saab 2.3 Automat Benzine Gaz Probleme me Kambion

  Shes Saab te 1995 me motorr 2.3 Automat Benzine Gaz ( Bombula 80 litra). Makina eshte ne gjendje te

  Tiranë 15 September 15:28
  1,000.00 €
 • 4 foto
  Saab 93
  Car

  Saab 93

  1.9 nafte

  Tiranë 9 September 12:39
  3,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet e gjitha ose per pjese
  Car

  Shitet e gjitha ose per pjese

  Letrat sapo i kane mbaruar , ka nevoje per valvol egr dhe rivizion turboje , ne gjendje pune , shit

  Tiranë 5 September 10:38
  500.00 €
 • 5 foto
  Shitet nderrohet me motorr
  Car

  Shitet nderrohet me motorr

  Shitet saab ne gjendje pune motorr 2.2 nafte , ka nevoje per valvol egr , siguracioni ka mbaruar ta

  Tiranë 22 August 14:42
  500.00 €
 • 3 foto
  Saab
  Car

  Saab

  Ne gjendje shume te mire me motor 1.9 nafte

  Tiranë 16 August 12:24
  5,600.00 €
 • 3 foto
  Saab 93 1.9 Tid Top gjendje
  Car

  Saab 93 1.9 Tid Top gjendje

  Shitet Saab 93 1.9 tid Nafte shum ekonomik viti 2005 Kamje manual 6 + 1 R Kamera para mrapa dvr me

  Tiranë 15 August 15:14
  3,500.00 €
 • 3 foto
  Shitet saab ne gjendje pune
  Car

  Shitet saab ne gjendje pune

  Shitet saab 9-3 i vecante ,ka nevoje per valvol egr , kualidimi dhe taksat deri ne fund te gushtit

  Tiranë 12 August 20:56
  500.00 €
 • 4 foto
  Saab (93) 2.2 naft
  Car

  Saab (93) 2.2 naft

  ..

  Tiranë 8 August 16:38
  2,899.00 €
 • 11 foto
  Saab benzin gaz automat
  Car

  Saab benzin gaz automat

  Saab 9-5 Aero 2.3 Turbo Sport 250kuaj fuqi Fabrike... Ngjyr blu e erret Sportwagon full full Disqe

  Tiranë 8 August 10:27
  3,489.00 €
 • 0 foto
  SAAB 9-3
  Car

  SAAB 9-3

  Shitet SAAB 9-3, viti 06/2002. Motor nafte me zinxhire. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorr

  Tiranë 4 August 18:43
  1,999.00 €
 • 2 foto
  SHITET SAAB 2.2 SE
  Car

  SHITET SAAB 2.2 SE

  Shitet saab ,makina ne gjendje pune ,ka nevoje per valvol egr , taksat e kualidimi skadojne me 20 gu

  Tiranë 2 August 07:04
  500.00 €
 • 1 foto
  Shitet saab 2001
  Car

  Shitet saab 2001

  Shitet ne gjendje pune motorrike dhe xhenerike , makina ka nevoje per valvol EGR siguracioni ka mba

  Tiranë 30 July 23:03
  500.00 €
 • 3 foto
  Saab Aero Shitet/Nderrohet
  Car

  Saab Aero Shitet/Nderrohet

  Saab 9-3 Aero Benzine-Gas. Euro 4. Impianti gazit i shkuajtur ne leje. Sedilje me memorje, kroskoti

  Tiranë 28 June 09:08
  3,999.00 €
 • 0 foto
  Shitet / Ndërrohet.
  Car

  Shitet / Ndërrohet.

  Shitet SAAB 9-3 TID 2.2 Nafte , kambio manuale 5+1 marsha, fund viti 2003. Full Optional. Makina esh

  Tiranë 19 June 13:34
  3,300.00 €
 • 7 foto
  Saab 9-3
  Car

  Saab 9-3

  Shitet nderrohet edhe me motorr , makina ka nevoje per valvol egr , siguracioni ka skaduar , makina

  Tiranë 10 June 21:47
  800.00 Lek
 • 3 foto
  Saab super okazion
  Car

  Saab super okazion

  Shitet saab 9.3 2000cc turbo shum e shpejt dhe ekonomike benzin gaz makina esht sapo ardhur nga sued

  Tiranë 5 June 13:05
  2,999.00 €
 • 5 foto
  Saab 9-3 2.2 Nafte 2004
  Car

  Saab 9-3 2.2 Nafte 2004

  Shitet Saab 9-3 2.2 nafte.Viti 2004.Ngjyra:Gri e erret.Disqe 17 sport.Xhama elektrike para dhe mbrap

  Tiranë 30 May 21:54
  2,500.00 €
 • 4 foto
  Shitet ose nderrohet Saab 9-3 motorr 2.2
  Car

  Shitet ose nderrohet Saab 9-3 motorr 2.2

  Shitet ose nderrohet , siguracioni ka mbaruar taksat e kualidimi deri ne gusht , makina ne gjendje p

  Tiranë 28 May 00:38
  1,000.00 €
 • 6 foto
  SAAB 9-5
  Car

  SAAB 9-5

  Shitet saab 9-5 2.2 nafte viti 2002 ...makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike ...

  Tiranë 21 May 23:40
  3,200.00 €
 • 5 foto
  Saab shitet ndrohet +-
  Car

  Saab shitet ndrohet +-

  Saab 9-3 1.9 Nafte , viti 2006 , kambio manuale me 6 marshe shume ekonomike , klima , komanda ne tim

  Tiranë 20 May 09:48
  3,600.00 €
 • 6 foto
  Saab gas Benzinë nderrohet
  Car

  Saab gas Benzinë nderrohet

  Shitet deri në datën 25 maj se largohem nga Shqipëria.ne gjendje mirë me servise te sapo bera me vl

  Tiranë 19 May 20:15
  2,300.00 €
 • 5 foto
  Sab 1.9 Naft
  Car

  Sab 1.9 Naft

  Sab 1.9 naft automat f1 navi kseno lekur ...full.Pa dogan

  Tiranë 13 May 09:22
  2,000.00 €
 • 4 foto
  Saab 9-3 dizel -01
  Car

  Saab 9-3 dizel -01

  SHITET OSE NDERROHET ME MOTORR /MAKINE MAKINA NE GJENDJE TE MIRE PUNE , I KA MBARUAR SIGURACIONI ,

  Tiranë 11 May 14:23
  1,000.00 €
 • 4 foto
  saab turbo tng
  Car

  saab turbo tng

  shitet saab 2.0 t benzin gaz full full cabrio me buton kondicjoner abs air bag sedilje lekure shum e

  Tiranë 6 May 16:09
  3,400.00 €
 • 1 foto
  SHITET NDERROHET SAAB 9-3
  Car

  SHITET NDERROHET SAAB 9-3

  Shitet ose nderrohet me marreveshje saab 9-3 motorr si opel zafira ,vectra , vauxhall , astra , 2,2

  Tiranë 8 April 23:49
  1,000.00 €
 • 0 foto
   Saab 93 Vector
  Car

  Saab 93 Vector

  Shitet Saab 93 Vector 1.9 diesel Ne gjendje shum te mer xhenerike e gacme per cdo lloj prove Cmimi

  Tiranë 4 April 11:22
  With agreement
 • 3 foto
  Okazion nderrohet ose shitet
  Car

  Okazion nderrohet ose shitet

  Saab 93 Vit prodhimi 2000 Motorr me zinxhir 2 nafte TID super ekonomike(5.6 liltra 100km) Makina es

  Tiranë 4 April 09:37
  1,500.00 €
 • 3 foto
  Mundesi nderrimi
  Car

  Mundesi nderrimi

  SAAB 93 VITI 2000 MOTORR ME ZINXHIR 2MIJSH NAFTE TID (EKONOMIKE 100KM 5.6 LITRA) MAKINA ESHT NE G

  Tiranë 4 April 05:21
  1,600.00 €
 • 5 foto
  Saab 900 Cabrio
  Car

  Saab 900 Cabrio

  Shitet ventura Saab 900 Cabrio Makina eshte ne gjendje te mire me letra te paguara ,deri ne vitin 2

  Tiranë 4 April 00:30
  999.00 €
 • 3 foto
  Jepet me qira 25€ dita
  Car

  Jepet me qira 25€ dita

  Jepen me qira makina 25 der 40€ saab benzin gas bmw 530 nafte

  Tiranë 3 April 11:21
  25.00 €
 • 3 foto
  Saab 9-3 viti 2002 benzin- gaz
  Car

  Saab 9-3 viti 2002 benzin- gaz

  Shitet Saab 9-3 viti 2002 .2000cc benzine-gaz në gjendje shum të mirë të gjitha sherbimet e kryera

  Tiranë 3 April 10:27
  2,700.00 €
 • 1 foto
  SAAB 9-3 SE
  Car

  SAAB 9-3 SE

  shitet ose nderrohet ,makina ne gjendje te mire kualidimi deri ne shtator 2019 , sigurAcioni +taksa

  Tiranë 3 April 04:44
  1,500.00 €
 • 1 foto
  SAAB 9-3 SUPER 2.2
  Car

  SAAB 9-3 SUPER 2.2

  SHITET OSE NDERROHET ME - MB E 200,250 , ALFA ROMEO , GOLF 3 , ETJ , makina me dokumenta ok .gomat

  Tiranë 2 April 00:42
  1,300.00 €
 • 1 foto
  SAAB 9-3 2.2 SUPER
  Car

  SAAB 9-3 2.2 SUPER

  Shitet per arsye mosperdorimi ska nevoje per asnje sherbim me dokumenta ok . vetem telefonata serioz

  Tiranë 1 April 21:52
  1,200.00 €
 • 0 foto
  SUPER SAAB 9-3
  Car

  SUPER SAAB 9-3

  Shitet nderrohet saab 2.2 , ska nevoje per asnje sherbim , vetem telefonata serioze

  Tiranë 1 April 14:36
  1,300.00 €
 • 3 foto
  Shitet Saab viti 2010 2.0 benzine
  Car

  Shitet Saab viti 2010 2.0 benzine

  Shitet Saab i vitit 2010 motorr 2.0 benzine ne gjendje shum te mire motorrike,xhenerike dhe estetike

  Tiranë 1 April 14:13
  2,500.00 €
 • 5 foto
  Okazion Saab 1.9 Nafte Vektor
  Car

  Okazion Saab 1.9 Nafte Vektor

  Shitet Saab Vektor Sport okazion. Ne super gjendje. E sapo targuar. Motorr 1.9 nafte. Super full. Le

  Tiranë 1 April 12:48
  3,300.00 €
 • 9 foto
  Saab 93 okazion full option
  Car

  Saab 93 okazion full option

  Shitet Saab 93 super full option, kambio automatike, tapiceri lekure shume e paster, kroskot druri,

  Tiranë 1 April 11:11
  7,500.00 €
 • 5 foto
  Saab 9-5 turbo sport benzin gas automat super mjet
  Car

  Saab 9-5 turbo sport benzin gas automat super mjet

  Shes saab modeli 9-5 e sapo ardhur nga zvicra ne gjendje perfekte tapiceri akull xhenerike motorrike

  Tiranë 1 April 02:32
  4,600.00 €
 • 5 foto
  SUPER OKAZION ?‍♂️?‍♂️????
  Car

  SUPER OKAZION ?‍♂️?‍♂️????

  Shitet ose nderrohet Sabb 1.9 nafte kamjo manual serdilje me ngrohje letrat e paguar deri ne teto

  Tiranë 1 April 02:07
  With agreement
 • 2 foto
  SAAB 9-3
  Car

  SAAB 9-3

  Shitet e gjitha ose me pjese , makina ne gjendje pune ,motorr 2,2 nafte. 125 hp Me dokumenta ok ka

  Tiranë 1 April 01:20
  1,000.00 €
 • 10 foto
  saab 9-3 aero sport sedan 2004 2.0T benzin gaz
  Car

  saab 9-3 aero sport sedan 2004 2.0T benzin gaz

  saab 9-3 aero sport sedan 2004 2.0T benzin gaz ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike Cmi

  Tiranë 31 March 17:26
  3,000.00 €
 • 5 foto
  Saab okazion/Nderrohet
  Car

  Saab okazion/Nderrohet

  Saab vektor motorr nafte 1.9 shum ekonomik ne super gjendje e ardhur nga gjermania e sapo targuar me

  Tiranë 16 March 23:35
  3,050.00 €
 • 9 foto
  Saab 95 griffin
  Car

  Saab 95 griffin

  Shitet Saab 95 griffin viti 1999. Vetura eshte ne gjendje shum te mir e posa ardhur nga zvicrra ne k

  Tiranë 23 February 23:54
  1,000.00 €
 • 3 foto
  Saab 9-3 sport edition se
  Car

  Saab 9-3 sport edition se

  Shitet e gjitha ose per pjese MAKINAESHTE NE GJENDJE PUNE SHUME TE MIRE , duhet nderruar valvola egr

  Tiranë 21 February 16:44
  1,000.00 €