Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë | Saab |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 3 foto
  Saab 93 1.9 Tid Top gjendje
  Car

  Saab 93 1.9 Tid Top gjendje

  Shitet Saab 93 1.9 tid Nafte shum ekonomik viti 2005 Kamje manual 6 + 1 R Kamera para mrapa dvr me

  Tiranë 22 May 11:34
  3,500.00 €
 • 11 foto
  Saab benzin gaz automat
  Car

  Saab benzin gaz automat

  Saab 9-5 Aero 2.3 Turbo Sport 250kuaj fuqi Fabrike... Ngjyr blu e erret Sportwagon full full Disqe

  Tiranë 23 January 19:47
  3,489.00 €
 • 8 foto
  Shitet Saab
  Car

  Shitet Saab

  Saab viti 2002 automat 2000 benzine me dogan te paguar

  Tiranë 24 December 13:37
  1,800.00 €
 • 5 foto
  SHITET SAAB 9 2.2 DIESEL VITI 2002 MANUALE OKAZION
  Car

  SHITET SAAB 9 2.2 DIESEL VITI 2002 MANUALE OKAZION

  Shitet Saab 9 2.2 diesel viti 2002, konsumii 6 l per 100 klm makina ka keto opsione klima bi- zona

  Tiranë 4 November 15:49
  2,100.00 €
 • 5 foto
  Saab ne gjendje perfekte
  Car

  Saab ne gjendje perfekte

  Shitet Saab 9-3 1.9 Disel, Automat; Lekure, Navigacion, Goma te reja, Ka Automatin (Kambion) e revid

  Tiranë 18 September 14:09
  5,200.00 €
 • 0 foto
   Saab 2.3 Automat Benzine Gaz Probleme me Kambion
  Car

  Saab 2.3 Automat Benzine Gaz Probleme me Kambion

  Shes Saab te 1995 me motorr 2.3 Automat Benzine Gaz ( Bombula 80 litra). Makina eshte ne gjendje te

  Tiranë 15 September 15:28
  1,000.00 €
 • 4 foto
  Saab 93
  Car

  Saab 93

  1.9 nafte

  Tiranë 9 September 12:39
  3,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet e gjitha ose per pjese
  Car

  Shitet e gjitha ose per pjese

  Letrat sapo i kane mbaruar , ka nevoje per valvol egr dhe rivizion turboje , ne gjendje pune , shit

  Tiranë 5 September 10:38
  500.00 €
 • 5 foto
  Shitet nderrohet me motorr
  Car

  Shitet nderrohet me motorr

  Shitet saab ne gjendje pune motorr 2.2 nafte , ka nevoje per valvol egr , siguracioni ka mbaruar ta

  Tiranë 22 August 14:42
  500.00 €
 • 3 foto
  Saab
  Car

  Saab

  Ne gjendje shume te mire me motor 1.9 nafte

  Tiranë 16 August 12:24
  5,600.00 €
 • 3 foto
  Shitet saab ne gjendje pune
  Car

  Shitet saab ne gjendje pune

  Shitet saab 9-3 i vecante ,ka nevoje per valvol egr , kualidimi dhe taksat deri ne fund te gushtit

  Tiranë 12 August 20:56
  500.00 €
 • 0 foto
  SAAB 9-3
  Car

  SAAB 9-3

  Shitet SAAB 9-3, viti 06/2002. Motor nafte me zinxhire. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorr

  Tiranë 4 August 18:43
  1,999.00 €
 • 2 foto
  SHITET SAAB 2.2 SE
  Car

  SHITET SAAB 2.2 SE

  Shitet saab ,makina ne gjendje pune ,ka nevoje per valvol egr , taksat e kualidimi skadojne me 20 gu

  Tiranë 2 August 07:04
  500.00 €
 • 1 foto
  Shitet saab 2001
  Car

  Shitet saab 2001

  Shitet ne gjendje pune motorrike dhe xhenerike , makina ka nevoje per valvol EGR siguracioni ka mba

  Tiranë 30 July 23:03
  500.00 €
 • 7 foto
  Saab 9-3
  Car

  Saab 9-3

  Shitet nderrohet edhe me motorr , makina ka nevoje per valvol egr , siguracioni ka skaduar , makina

  Tiranë 10 June 21:47
  800.00 Lek
 • 3 foto
  Saab super okazion
  Car

  Saab super okazion

  Shitet saab 9.3 2000cc turbo shum e shpejt dhe ekonomike benzin gaz makina esht sapo ardhur nga sued

  Tiranë 5 June 13:05
  2,999.00 €
 • 4 foto
  Shitet Saab 93 vector
  Car

  Shitet Saab 93 vector

  Shitet makina motori 1.9 nafte shum ekonomika makina eshte shum e mire si nga ana motorike edhe xhen

  Tiranë 11 February 19:40
  4,800.00 €
 • 4 foto
  Shitet makina
  Car

  Shitet makina

  Shitet makina SAAB 93 VECTOR Makina eshte ne gjendje shum te mire. Ka motor 1.9 nafte e gacme per

  Tiranë 22 May 21:41
  6,000.00 €
 • 5 foto
  Saab 900s cаbriolet 2.0 Benzine/Gaz ose Ndrohet
  Car

  Saab 900s cаbriolet 2.0 Benzine/Gaz ose Ndrohet

  Shitet ose ndrohet Saab 900s cаbriolet 2.0 me impiant gazi. Ngjyre blu e erret. Kabrio. E mirmbajt

  Tiranë 13 May 03:12
  1,500.00 €