Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë | Peugeot | 206 | Targa Te huaja |

category

Type

Model

206

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 9 foto
  Peugeot 206 1.4 nafte 2007 super okazion
  Car

  Peugeot 206 1.4 nafte 2007 super okazion

  Shitet peugeot 206 Motorr 1.4 nafte kambio manuale 5+1 marshe Me kondicioner ne super gjendje tekn

  Tiranë 17 August 09:12
  2,500.00 €
 • 7 foto
  Okazion Peugeot 206 Naft 2006
  Car

  Okazion Peugeot 206 Naft 2006

  Peugeot 206 motorr 1.6 naft 166.000 km, 4 goma te reja, me kondicioner ska nevoj per asgje cmimi 1.9

  Tiranë 30 July 10:42
  1,900.00 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 206 BENZIN 2006 SWISS AUTO
  Car

  PEUGEOT 206 BENZIN 2006 SWISS AUTO

  PEUGEOT 206 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR NE SUPER GJENDJE ME KM ORIGJINALE DHE ME LIB

  Tiranë 30 June 17:19
  2,300.00 €
 • 7 foto
  Shitet Peugeot 206 plus.2009-2010. 1.2 benzin
  Car

  Shitet Peugeot 206 plus.2009-2010. 1.2 benzin

  Shitet akull me dogan 2300 euro.gomat akull manual .me kater porta e sapo doganuar.me sherbimi te be

  Tiranë 27 May 21:52
  2,300.00 €
 • 4 foto
  Peugeot 1.6 nafte me dogan
  Car

  Peugeot 1.6 nafte me dogan

  Peugeot 1.6 nafte manual viti 2002 ne gjendje shum te mir me dogan te paguar

  Tiranë 3 April 23:55
  1,200.00 €
 • 6 foto
  Peugeot 206
  Car

  Peugeot 206

  Shitet peugeot 206 e vitit 2009 1.4 nafte me 111510 km e blere te koncesjonari ne itali dhe e perdor

  Tiranë 2 April 06:52
  With agreement
 • 2 foto
  Okazion
  Car

  Okazion

  Shitet peugeot 206 viti 2003 kamjo automatike 104 mij kilometra origjinale motorr 1.4 Me 8 valvul

  Tiranë 2 April 06:09
  2,499.00 €