Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë | VW Volkswagen | Touran |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 10 foto
  VW Touran 2.0 TDI DSG Highline 6+1
  Car

  VW Touran 2.0 TDI DSG Highline 6+1

  Makina eshte ne gjendje shume te mire, tapiceri shume e paster dhe e mirembajtur. Nderruar rrip faze

  Tiranë 15 November 21:03
  5,500.00 €
 • 3 foto
  Volkswagen touran 2.0 TDI
  Car

  Volkswagen touran 2.0 TDI

  Ne gjendje te mir 258 mij kilometra

  Tiranë 15 November 19:46
  3,200.00 €
 • 11 foto
  Shitet VW Touran Nafte Automat 7 Vende 3500 Euro
  Car

  Shitet VW Touran Nafte Automat 7 Vende 3500 Euro

  Shitet Touran 2004 Motor 2.0 Nafte Sensor parkimi Bateri e re Goma 70% Sendile me ngrohje Xhama te z

  Tiranë 13 November 19:53
  3,500.00 €
 • 8 foto
  TOURAN TDI BLUE MOTION
  Car

  TOURAN TDI BLUE MOTION

  Shitet TOURAN   viti 10.2010    .  5 + 2 vende( 7 vende ) vendet Portative .. e sapo ardhur nga gje

  Tiranë 10 November 22:29
  9,500.00 €
 • 11 foto
  TOURAN TDI 1.6 NAFTE
  Car

  TOURAN TDI 1.6 NAFTE

  Shitet TOURAN   viti 10.2010    .  5 + 2 vende( 7 vende ) vendet Portative .. e sapo ardhur nga gje

  Tiranë 10 November 22:29
  9,500.00 €
 • 5 foto
  Wolsvagen Touran Higline
  Car

  Wolsvagen Touran Higline

  Shitet Wolsvagen Touran 2.0 Higline Nafte 2.0 Nafte ne gjendje shum te mire ne gjithcka Ngjyre gri

  Tiranë 7 November 21:27
  5,200.00 €
 • 7 foto
  shiten ose nderrohen
  Car

  shiten ose nderrohen

  Shiten ose nderrohen Touran viti 2004 2.0 nafte 4+1 dhe mercedes benz c200 viti 2000 nafte.Te dyja m

  Tiranë 5 November 08:21
  1.00 €
 • 11 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT E SAPO TARGUAR
  Car

  VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT E SAPO TARGUAR

  Vw Touran Higthline 2.0 tdi Me letra te prera deri ne korrik 2020 Cmimi 5490 Euro E importuar nga C

  Tiranë 22 October 00:07
  5,490.00 €
 • 8 foto
  Touran 2007 motorr 1.9 tdi automat sapo ardhur
  Car

  Touran 2007 motorr 1.9 tdi automat sapo ardhur

  Shitet volswagen touran Viti prodhimit 2007 Motorr 1.9 tdi Kambio automatike dsg 7g Makina eshte ne

  Tiranë 21 October 20:05
  5,200.00 €
 • 5 foto
  VW Touran OKAZIONNN
  Car

  VW Touran OKAZIONNN

  VW Touran Highline viti 6/04/2009 . motorr 2.0 Tdi 140 hp Automatik DSG . Komanda ne timon, marshet

  Tiranë 21 October 18:06
  7,300.00 €
 • 8 foto
  OKAZION TURANE 2009
  Car

  OKAZION TURANE 2009

  Shitet Turan Viti 2009 Automatik Sendiljet me ngrofje Gomat e reja.2 Pale disqe 168mije km me liber

  Tiranë 18 October 11:53
  6,800.00 €
 • 11 foto
  TOURAN AUTOMAT....OKAZIONNNNN
  Car

  TOURAN AUTOMAT....OKAZIONNNNN

  shitet turan 200 naft automat me 175 mi km origjinale super i paster letrat e pagume.....TAG tag mer

  Tiranë 16 October 22:08
  5,200.00 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN TOURAN 2.0TDI KAMBIO AUTOMAT 4400 EUR0
  Car

  VOLKSWAGEN TOURAN 2.0TDI KAMBIO AUTOMAT 4400 EUR0

  SHITET VW TOURAN VITI 26.10.2006 KAMBIO AUTOMATIK DSG 4+1 VENDE SENDILE ME NGROTJE TIMON ME BUTON

  Tiranë 14 October 15:39
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet Volkswagen Turan Viti 2006
  Car

  Shitet Volkswagen Turan Viti 2006

  Shitet Volkswagen Turan Viti 2006 Kamio automatike Navigator i madh Sedilje me ngrohje Klima Disqje

  Tiranë 10 October 12:36
  5,500.00 €
 • 2 foto
  Shes VW touran
  Car

  Shes VW touran

  Shitet w.tuaran 1.9 nafte..viti 2006..189000 km 38000 euro..taksat mars2020

  Tiranë 9 October 20:02
  3,800.00 €
 • 8 foto
  VW Touran Automat Nafte
  Car

  VW Touran Automat Nafte

  VW Touran Motorri- 1.9 TDI Karburanti-Nafte Kambio-Automat Viti i Prodhimit-2005 Kilometra-224000 Pe

  Tiranë 9 October 02:08
  4,800.00 €
 • 7 foto
  VW Touran Nafte Automat
  Car

  VW Touran Nafte Automat

  VW Touran 1.9 TDI Motorri-1.9 TDI Kambio-Automat DSG Karburanti-Nafte Viti i Prodhimit-2004 Kilometr

  Tiranë 9 October 02:08
  4,700.00 €
 • 8 foto
  VW Touran super gjendje MUNDSI NDRRIMI
  Car

  VW Touran super gjendje MUNDSI NDRRIMI

  -MOTORR 2.0 TDI EKONOMIKE -KAMBIO AUTOMATIKE DSG -VITI FUND 2005 -CLIMA 2 ZONALE -SRS -ESP -ABS -

  Tiranë 8 October 08:56
  5,500.00 €
 • 0 foto
  Touran 1.9 TDI
  Car

  Touran 1.9 TDI

  Touran 1.9 nafte TDI,ngjyre blu,kondicioner,pilot automatik,me gjendje shume te mire,viti 2005,me do

  Tiranë 3 October 19:44
  4,200.00 €
 • 0 foto
  SHITET VW TOURAN
  Car

  SHITET VW TOURAN

  Okazion Shitet VW Touran 4500 €

  Tiranë 3 October 16:11
  4,500.00 €
 • 6 foto
  Cross Touran 2.0 TDI
  Car

  Cross Touran 2.0 TDI

  SHITET VW TOURAN CROSS EDITION VITI 2008 2.0 TDI (NAFTE) 7 VENDE EURO 4 KAMBIO AUTOMATIKE “DSGâ

  Tiranë 3 October 15:37
  7,200.00 €
 • 2 foto
  Shitet dhe nderrohet
  Car

  Shitet dhe nderrohet

  Shitet touran i vitit 2010, nafte 1.9 tdi Kamjo automatike dsg,makina eshte ne gjendje te mire,6+1 v

  Tiranë 2 October 20:43
  6,500.00 €
 • 6 foto
  VW Touran 2.0 tdi
  Car

  VW Touran 2.0 tdi

  Shitet vw Touran kambio manuale ne gjendje shum te mire e sapoardhur nga jashte me dogane te paguar

  Tiranë 2 October 13:17
  4,000.00 €
 • 4 foto
  Wolzvagen super
  Car

  Wolzvagen super

  volzvagen turan viti 2006 1.9 nafte automat me doga te pagume e sapo ardh nga gjermania 4000 mi ero

  Tiranë 2 October 10:31
  4,000.00 €
 • 8 foto
  Touran automat
  Car

  Touran automat

  Makina e sa po ardhur nga gjermania me dogan te paguar viti 2010 full 1.9 naft xhama te zi origjinal

  Tiranë 2 October 10:15
  6,200.00 €
 • 10 foto
  Okazion Volkswagen Touran
  Car

  Okazion Volkswagen Touran

  Viti 2006 Automat DSG Marshe ne timon + - Komando timon XhamTermik +xhama te zi Pasyra termike +

  Tiranë 30 September 11:07
  5,200.00 €
 • 3 foto
  VW Touran 2.0 Automat 4+1
  Car

  VW Touran 2.0 Automat 4+1

  VW touran 2.0 Automat 4+1 Gjendje te shkelqyer ! Volant sapo nderruar! Rryp faze i sapo nderruar me

  Tiranë 29 September 09:17
  5,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet Wolsvagen
  Car

  Shitet Wolsvagen

  Shitet Volaswagen Touran 4+1 me sedilje rezerve 6+1

  Tiranë 25 September 22:01
  3,000.00 €
 • 5 foto
  Okazion 4400 euro automat Dsg
  Car

  Okazion 4400 euro automat Dsg

  Shitet Turan viti 2005 Automat Sensor parkimi Sendiljet me ngrofje Gomat e reja kontinental 204000

  Tiranë 25 September 12:49
  4,400.00 €
 • 4 foto
  Touran 1.9 naft AUTOMAT viti 2005
  Car

  Touran 1.9 naft AUTOMAT viti 2005

  Makina eshte ne gjendje shum te mir me dogan te paguar...makina ndodhet ne shkoder.edhe nderrohet

  Tiranë 25 September 10:00
  With agreement
 • 3 foto
  TOURAN 1.6 BENZIN/GAZ V.2004 MANUAL SUPER OKAZION
  Car

  TOURAN 1.6 BENZIN/GAZ V.2004 MANUAL SUPER OKAZION

  Touran 1.6 banzin gaz Manual Viti 2004 127.000 km Shume ekonomike Me targa te paguara deri nw

  Tiranë 25 September 08:21
  3,700.00 €
 • 8 foto
  Volkswagen Touran
  Car

  Volkswagen Touran

  📍 Shitet VW Touran 📍I sapoardhur nga Gjermania 📍 Viti 2004 📍 Motorr 2.0 TDI 📍 278.000 km origjinale

  Tiranë 24 September 18:57
  3,500.00 €
 • 11 foto
  VW Touran
  Car

  VW Touran

  Shitet Volkswagen Touran Automat (Kamjo DSG) Motorr 1.9 Nafte e 2006 me 228 mije KM origjinale. Maki

  Tiranë 23 September 10:50
  6,000.00 €
 • 7 foto
  Turan ardhur nga zvicrra
  Car

  Turan ardhur nga zvicrra

  Makina ka ardhur nga zvicrra makina ka : sensor parkingu pasqyra me palosje goma kontinetal akull sh

  Tiranë 20 September 12:04
  4,700.00 €
 • 0 foto
  Turan full extra
  Car

  Turan full extra

  Makina sa ka ardh nga zvicrra makina eshte full extra xhama te zi pasqyra me palosje sendilet me ngr

  Tiranë 19 September 17:10
  4,700.00 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN TOURAN, 2009, MANUALE, 1.9 NAFTE
  Car

  VOLKSWAGEN TOURAN, 2009, MANUALE, 1.9 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhim

  Tiranë 19 September 16:44
  6,100.00 €
 • 8 foto
  VW Touran 1.9 TDI viti 2007 me 6 shpejtesi
  Car

  VW Touran 1.9 TDI viti 2007 me 6 shpejtesi

  Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe nuk ka nevoje per shpenzime shtese .

  Tiranë 18 September 20:20
  3,500.00 €
 • 6 foto
  Volkswagen Touran High Line
  Car

  Volkswagen Touran High Line

  Shitet Volswagen Touran 7 vendesh Hight Line 2.0 . 23 dhjetor 2007( 2008). shitet per arsye mos p

  Tiranë 18 September 16:37
  7,000.00 €
 • 2 foto
  Shitet woltsvagen
  Car

  Shitet woltsvagen

  Shitet volkswagen touran 7000 euru, ne kushte gjenerike te mira dhe tapiceri perfekt. Kontakt:069743

  Tiranë 18 September 16:09
  7,500.00 €
 • 5 foto
  Touran
  Car

  Touran

  Viti 2007 1.4 benzin tsi manuale pilot automatik navi klima sesnore parkimi kamer parkimi mbrapa. Le

  Tiranë 18 September 16:09
  5,800.00 €
 • 5 foto
  VW Touran dizel
  Car

  VW Touran dizel

  Shitet Touran viti prodhimit fund 2004.sapo ardhur nga gjermania me targa te sapo bera letra te prer

  Tiranë 18 September 09:13
  4,200.00 €
 • 4 foto
  SHITET OSE NDERROHET ME 4X4
  Car

  SHITET OSE NDERROHET ME 4X4

  Vw touran r-class full option.makina ne gjendje te shkelqyer.shitet ose nderrohet me pick up 4x4.mak

  Tiranë 17 September 22:44
  700,000.00 Lek
 • 5 foto
  Touran
  Car

  Touran

  Shitet vw touran , motorr nafte , kambio automatike dsg, viti 12/2005, xhama te zinj fabrike, sensor

  Tiranë 17 September 17:13
  4,200.00 €
 • 0 foto
  TOOUAN 1.6 BENZIN/GAZ V.2004 MANUAL SUPER OKAZION
  Car

  TOOUAN 1.6 BENZIN/GAZ V.2004 MANUAL SUPER OKAZION

  TOURAN 1.3 BENZIN/GAZ MANUAL VITI 2004 127.000 KM SHUME EKONOMIKE ME DOKUMENT TE PAGUARA DERI N

  Tiranë 17 September 16:44
  4,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet Turani
  Car

  Shitet Turani

  Shitet Turani motor 1.9 viti 2007 makina esht e ardhur nga Franca esht 7 vendeshe por mun te behet 5

  Tiranë 17 September 14:15
  6,200.00 €
 • 8 foto
  Turan
  Car

  Turan

  Makina ne gjendje te perkryer e sa po targuar te gjitha sherbimet e kryera me navigator sensor park

  Tiranë 17 September 09:06
  7,200.00 €
 • 10 foto
  Touran 1.9 nafte
  Car

  Touran 1.9 nafte

  Tuoran 1.9 nafte, kambio automat (DSG) me dogane te prere gati per targim,makina eshte ne gjendje sh

  Tiranë 16 September 20:06
  5,500.00 €
 • 0 foto
  Volswagen Touran 6+1
  Car

  Volswagen Touran 6+1

  Makine me te gjith opcionet . Familjare Ekonomike me te gjitha letrat e paguara per 2020 I pafte h

  Tiranë 16 September 16:56
  6,800.00 Lek
 • 8 foto
  SHITET VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI
  Car

  SHITET VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI

  SHITET VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI 7 VENDE E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE PERFEKTE ME DOGANE TE

  Tiranë 16 September 16:53
  4,300.00 €
 • 0 foto
  VW TOURAN 1.9 TDI
  Car

  VW TOURAN 1.9 TDI

  SHITET VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI 6 MARSHA 7 VENDE NE GJENDJE PERFEKTE E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA ME

  Tiranë 14 September 19:11
  4,500.00 €