Vetura
Kurbin

Vetura në shitje në Kurbin | VW Volkswagen | Touran |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 0 foto
  ⚜Vw Touran 2.0nafte automatike⚜
  Car

  ⚜Vw Touran 2.0nafte automatike⚜

  Shitet vw touran automatike motorr 2000nafte model hightline me inokse xhama te erret timon tresh me

  Kurbin 23 September 21:37
  4,300.00 €
 • 7 foto
  Touran viti 2006
  Car

  Touran viti 2006

  Shitet touran ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prove full extra e sapo ardhur nga gjermani

  Kurbin 22 September 16:23
  4,600.00 €
 • 5 foto
  ⚜Vw Touran 2.0nafte automatike⚜
  Car

  ⚜Vw Touran 2.0nafte automatike⚜

  Shitet vw touran automatike 2000nafte ne gjendje te mire gjenerike dhe motorrike modeli highlines me

  Kurbin 9 September 10:43
  4,500.00 €
 • 3 foto
  Shitet Touran 2.0 Nafte
  Car

  Shitet Touran 2.0 Nafte

  Shitet Touran 2.0 nafte viti 2008 kamjo automatik DSG, gjama te zi , sensor parkimi para mbrapa vete

  Kurbin 4 September 12:41
  6,400.00 €
 • 5 foto
  Vw Touran 2.0 automat ?
  Car

  Vw Touran 2.0 automat ?

  Shitet vw turan automatike ne super gjendje i gatshem x prove si ne foto modeli highline kompjuter b

  Kurbin 1 September 17:27
  4,000.00 €
 • 5 foto
  VW TOURAN 2.0 NAFTE Automat?
  Car

  VW TOURAN 2.0 NAFTE Automat?

  Shitet vw touran i vitit 2005 automatike me nafte ne gjendje perfekte si motorrike dhe gjenerike mod

  Kurbin 31 August 18:48
  4,500.00 €
 • 5 foto
  SHITET FORD FIESTA 1.4 NAFTE AUTOMAT TIPTRRONIC
  Car

  SHITET FORD FIESTA 1.4 NAFTE AUTOMAT TIPTRRONIC

  Ford fiesta 1.4 nafte automat tiptrronic vitit 2003 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike m

  Kurbin 27 August 12:52
  3,000.00 €
 • 11 foto
  Vw Touran 2.0automat
  Car

  Vw Touran 2.0automat

  Shes VW Touran 2.0 Diezel viti 2005✅Makina me Dogane ✅Cmimi 4000€ 5 Vende 🔺️Kamio Automatike🔺ï

  Kurbin 25 August 14:57
  4,300.00 €
 • 11 foto
  OKAZION Vw Touran 2.0nafte automatike?
  Car

  OKAZION Vw Touran 2.0nafte automatike?

  Shitet volsvagen touran Viti prodhimit 2005 Kambio automatike dsg 7g Model higline full opsionale Sa

  Kurbin 18 August 07:02
  4,499.00 €
 • 5 foto
  VW TOUARAN
  Car

  VW TOUARAN

  SHITET VW TOUARAN MOTORR 2.0 TDI NAFTE. KAMBIO AUTOMATIKE TRONIK DSG. VITI 2005. 214000KM ORIGJINAL

  Kurbin 14 August 23:17
  4,800.00 €
 • 1 foto
  okazion 6+1
  Car

  okazion 6+1

  ne xhendje te shkelqyer motorike xhenerike.

  Kurbin 4 April 11:25
  3,100.00 €
 • 9 foto
  Shitet Touran
  Car

  Shitet Touran

  Shitet Touran 2.0 Nafte 4 xhamat elektrik te pasmit te erret Sendilet me ngrofje Bagazhjer 7 C

  Kurbin 4 April 08:23
  6,000.00 €
 • 4 foto
  okazion 6+1.
  Car

  okazion 6+1.

  okazion ne gjendje shum te mire xhenerike motorike.siguracion i sapoprere 7 vendeshe.

  Kurbin 4 April 07:14
  3,300.00 €
 • 11 foto
  OKAZION!!! Volkswagen Touran
  Car

  OKAZION!!! Volkswagen Touran

  Volkswagen Touran shitet per arsye mosperdorimi.

  Kurbin 4 April 05:57
  4,500.00 €
 • 0 foto
  Tuaran
  Car

  Tuaran

  Shes tuaran ne super gjendje makina esht me dogan te paguar motrr 1.6 benzin. Cmimi i diskutushem

  Kurbin 3 April 10:46
  3,500.00 €
 • 1 foto
  Volkswagen Touran!!!
  Car

  Volkswagen Touran!!!

  Volkswagen Touran 1.9 Nafte, 210000km! 4500€, ne gjendje te shkelqyer, cmimi pak i diskutueshem! 068

  Kurbin 2 April 10:58
  4,500.00 €