Vetura
Kaçanik

Vetura në shitje në Kaçanik | Audi | A3 |

category

Type

Model

A3

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 5 foto
  Audi A3 2,0 TDI
  Car

  Audi A3 2,0 TDI

  Shes Audi A3 po sa ardhur nga gjermania ne gjdje shum te mir me servise te kryra me liber servisi me

  Kaçanik 18 August 21:32
  7,500.00 €
 • 4 foto
  Audi a3 2.0 TDI
  Car

  Audi a3 2.0 TDI

  Shes veturen te Sa Po ardhure nga zvicra Vetura eshte ne gjendje te rregullt Qmimi eshte i pa disk

  Kaçanik 1 August 22:22
  2,800.00 €
 • 10 foto
  Audi A3 SportLine
  Car

  Audi A3 SportLine

  Shitet Audi A3, viti i prodhimit 1998, lenda djekese Benzin 1.6, regjistrim deri me 15 maj te vitin

  Kaçanik 15 December 08:21
  2,300.00 €
 • 9 foto
  Audi A3 SportLine
  Car

  Audi A3 SportLine

  Shitet Audi A3, viti i prodhimit 1998, lenda djekese Benzin 1.6, regjistrim deri me 15 maj te vitin

  Kaçanik 15 December 08:11
  2,300.00 €
 • 9 foto
  Audi A3
  Car

  Audi A3

  Shitet Audi A3, viti i prodhimit 1998, lenda djekese Benzin 1.6, regjistrim deri ne muajin maj te v

  Kaçanik 14 December 21:20
  2,300.00 €
 • 9 foto
  Shitet Audi A3
  Car

  Shitet Audi A3

  Shitet Audi A3, viti i prodhimit 1998, lenda djekese Benzin 1.6, regjistrim deri ne muajin maj te vi

  Kaçanik 8 December 21:56
  2,300.00 €
 • 0 foto
  Audi A3
  Car

  Audi A3

  Shes Audi A3,benzin 1.6.Viti prodhimit 1989.me tabela RKS deri ne muajin Maj te 2018.Vetura ashte

  Kaçanik 2 December 23:15
  2,700.00 €
 • 4 foto
  Shes Audi A3 B1.6
  Car

  Shes Audi A3 B1.6

  Shes Audi3 Benzin 1.6 viti prodhimi 1998 me tablela RKS,modeli Sport Line.dhe me Muzik special

  Kaçanik 2 December 22:34
  2,700.00 €