Vetura
Kaçanik

Vetura në shitje në Kaçanik | Audi | Targa Te huaja |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 2 foto
  Shes Ose Ndrroj Audien me Vetur me Targa RKS
  Car

  Shes Ose Ndrroj Audien me Vetur me Targa RKS

  Audi A6 2.4 Benzin SportPaket Me Servis te Sapokryer ne gjendje Shum te mire, e sapo ardhur nga Sue

  Kaçanik 15 September 14:24
  2,500.00 €
 • 5 foto
  Audi A3 2,0 TDI
  Car

  Audi A3 2,0 TDI

  Shes Audi A3 po sa ardhur nga gjermania ne gjdje shum te mir me servise te kryra me liber servisi me

  Kaçanik 18 August 21:32
  7,500.00 €
 • 4 foto
  Audi a3 2.0 TDI
  Car

  Audi a3 2.0 TDI

  Shes veturen te Sa Po ardhure nga zvicra Vetura eshte ne gjendje te rregullt Qmimi eshte i pa disk

  Kaçanik 1 August 22:22
  2,800.00 €
 • 0 foto
  Aydi A8
  Car

  Aydi A8

  shitet audi A8 benxin me targa te huja e ardhur nga zvicrra shum ngjendje te mir 4.2

  Kaçanik 24 June 13:30
  3,800.00 €
 • 0 foto
  kifa mont motorra per dyer 044681559
  Car

  kifa mont motorra per dyer 044681559

  motorra per dyer 044681559

  Kaçanik 21 June 06:22
  With agreement
 • 11 foto
  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ
  Car

  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Kaçanik 11 May 08:16
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet audi a6
  Car

  Shitet audi a6

  Shitet audi a6 2.4 benzin

  Kaçanik 3 April 09:14
  With agreement
 • 0 foto
  Shes pjes per Audi A3
  Car

  Shes pjes per Audi A3

  shiten pjest per audi A3 e ardhur nga gjermania

  Kaçanik 3 April 00:07
  1.00 €
 • 3 foto
  Shes per pjes Audi A3
  Car

  Shes per pjes Audi A3

  shiten pjest per audi A3 e ardhur nga gjermania

  Kaçanik 3 April 00:06
  1.00 €
 • 8 foto
  Psh shes audi Q5 s-line
  Car

  Psh shes audi Q5 s-line

  Audi Q5 S-line me fellne S-Line Ngjyr metalike I sapo ardhur nga Franca Full ekstra Viti prodhimit 2

  Kaçanik 2 December 16:14
  With agreement