Vetura
Kaçanik

Vetura në shitje në Kaçanik | Audi | Automatik |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 0 foto
  BLEJM VETURA RKS
  Car

  BLEJM VETURA RKS

  Blejm vetura , Pa Dogan RKS AKSIDENT

  Kaçanik 16 July 12:52
  2,222.00 €
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7
  Car

  ?AUTO-TREGU?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Kaçanik 15 July 16:15
  With agreement
 • 11 foto
  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️
  Car

  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️

  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️ (i autorizuar per rajonin e Kosoves) Perparesi kan

  Kaçanik 14 July 00:29
  9,909,090,909.00 €
 • 0 foto
  Aydi A8
  Car

  Aydi A8

  shitet audi A8 benxin me targa te huja e ardhur nga zvicrra shum ngjendje te mir 4.2

  Kaçanik 24 June 13:30
  3,800.00 €
 • 11 foto
  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ
  Car

  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Kaçanik 11 May 08:16
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet audi a6
  Car

  Shitet audi a6

  Shitet audi a6 2.4 benzin

  Kaçanik 3 April 09:14
  With agreement
 • 6 foto
  Audi a4
  Car

  Audi a4

  Shes audi a4 kontaktoni ne viber+1519 721 8333

  Kaçanik 31 March 21:02
  4,300.00 €
 • 0 foto
  Audi A8 4,2 tdi quattro Facelift Voll........
  Car

  Audi A8 4,2 tdi quattro Facelift Voll........

  Shes Audi A8 4.2 tdi quattro i mudifikum me 326 PS Tabela KS me te gjitha opcionet Vetura ika te gji

  Kaçanik 1 May 23:50
  15,900.00 €
 • 8 foto
  Psh shes audi Q5 s-line
  Car

  Psh shes audi Q5 s-line

  Audi Q5 S-line me fellne S-Line Ngjyr metalike I sapo ardhur nga Franca Full ekstra Viti prodhimit 2

  Kaçanik 2 December 16:14
  With agreement