Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | VW Volkswagen | Bora | Benzinë |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 8 foto
  VW BORA 1.6 BENZINE MODELI PACIFIK GJENDJE PERFEKT
  Car

  VW BORA 1.6 BENZINE MODELI PACIFIK GJENDJE PERFEKT

  🚨🚨 VW BORA BENZKNE 1.6 VITI 2003 MODEL PACIFIK POSEDON ;:::::: KLIMATRONIK ORA KROM CENTRALL DY ÇE

  Lipjan 4 November 11:41
  3,650.00 €
 • 5 foto
  Gofl 1 shitet
  Car

  Gofl 1 shitet

  Shitet golfi 1 ne gjendje tmir I qlajmruar Ose ndrrim i munshem

  Deqan 25 September 17:36
  2,600.00 €
 • 11 foto
  Vw Bora 1.6 Benzin Rks 2 Muj * Klim Funksionale *
  Car

  Vw Bora 1.6 Benzin Rks 2 Muj * Klim Funksionale *

  Vw Bora 1.6 Benzin Rks 2 Muj Vp 2000, Model 2001 , Klimatronik Funksional, Interierin E Rujtem Extre

  Kamenicë 17 September 17:39
  2,950.00 €
 • 11 foto
  Vw Bora 1.6 Benzin * Klim Funksionale * Tip-Top
  Car

  Vw Bora 1.6 Benzin * Klim Funksionale * Tip-Top

  Vw Bora 1.6 Benzin Rks 2 Muj Vp 2000, Model 2001 , Klimatronik Funksional, Interierin E Rujtem Extre

  Gjilan 17 September 17:39
  2,950.00 €
 • 2 foto
  VW Bora 1.6SR Benzin Viti 2000 Letrat per 1 vit
  Car

  VW Bora 1.6SR Benzin Viti 2000 Letrat per 1 vit

  Wv Bora 1.6SR Benzin Viti 2000 Letrat per 1 vit

  Fier 13 September 15:29
  1,500.00 €
 • 7 foto
  VW-Bora 1.6-2000, Zvicrran
  Car

  VW-Bora 1.6-2000, Zvicrran

  Përshkrim i sendit: VW Bora, Viti i prodhimit 2000, 1.6 Benzin, Ngjyre Teget Metalik, me 5 dyer. Gje

  Fushë Kosovë 12 September 15:53
  3,100.00 €
 • 2 foto
  Bora
  Car

  Bora

  Wv bora 1.6 SR

  Mallakastër 10 September 12:05
  1,500.00 €
 • 2 foto
  Golfi Polo
  Car

  Golfi Polo

  Shiten 4 disqe numer 14 te ardhura nga Gjermania pa ven fare ne Shqiperi. Çmimi 120 euro.

  Berat 30 August 18:53
  1,111.00 €
 • 5 foto
  WW BORA-AUTOMAT-1-9 TDI-FULL
  Car

  WW BORA-AUTOMAT-1-9 TDI-FULL

  wolzvagen bora 1-9 tdi e kuqe kamje automat makina asht full me klima e paster si makin tapiceri lek

  Tiranë 26 August 12:57
  2,700.00 €
 • 6 foto
  Bora
  Car

  Bora

  Shes veturen bora ne gjendje te rregull e ardhne nga zvicrra per ma shum na kontakto ne nr 045294578

  Deqan 22 August 21:12
  With agreement
 • 5 foto
  ShITET 0675561667
  Car

  ShITET 0675561667

  Shitet 1500 euro ,1.4 benzine ,abs,airbag,kondicioner,mbyllje qendrore, me letra deri ne fund te vit

  Durrës 16 August 09:50
  1,500.00 €
 • 7 foto
  AUTO SHALA BLEM VETURA AKSIDENT DEFEKT TER VENIN
  Car

  AUTO SHALA BLEM VETURA AKSIDENT DEFEKT TER VENIN

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Q

  Gjakovë 12 August 12:28
  With agreement
 • 10 foto
  VW Bora 1.8benzin Rks 3 muj 2004
  Car

  VW Bora 1.8benzin Rks 3 muj 2004

  vw bora 1.8benzin ne gjendje shum te mir me rks 3 muj etjj DD

  Lipjan 31 July 13:51
  2,500.00 €
 • 0 foto
  Shes bora 1.6 benzin automatik
  Car

  Shes bora 1.6 benzin automatik

  044 264 888

  Vushtrri 27 July 07:55
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet bora e sapo ardhur nga zvicrra viti 2000
  Car

  Shitet bora e sapo ardhur nga zvicrra viti 2000

  Shitet bora viti 2000 1.6 benxin shum ne gjendje te mir me klim funksionale per me shum info viber +

  Shtime 7 July 18:17
  1,200.00 €
 • 4 foto
  Shitet vetura bora
  Car

  Shitet vetura bora

  Shitet vetura bora v5 benzin thirr vetem ne viber ka defekt

  Gjilan 20 June 16:06
  900.00 €
 • 2 foto
  Volswagen Bora
  Car

  Volswagen Bora

  Makina esht ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . 1 jave ka qe esht sjell nga gjermania

  Tiranë 12 June 16:07
  3,700.00 €
 • 0 foto
  Bora
  Car

  Bora

  Ka mundesi nrrimi me ndonje vetur tjeter

  Prizren 8 June 18:01
  With agreement