Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | VW Volkswagen | Bora | Naftë | Manual |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 7 foto
  Kemi pjes per Bora 1.9 Dizell
  Car

  Kemi pjes per Bora 1.9 Dizell

  Kemi pjes Bora 1.9 dizell. për më shum kontaktoni në nr e telefonit: 044837310

  Gjilan 26 May 10:16
  With agreement
 • 5 foto
  shes pjes per bora
  Car

  shes pjes per bora

  shiten pjest per bora tel 044692979

  Ferizaj 1 May 20:19
  With agreement
 • 7 foto
  SHES BORA 1.9 4×4
  Car

  SHES BORA 1.9 4×4

  Shes bora 1.9 4×4 me dokumenta e sherbome te bera vaj filtra te nderruara rryp motorri te sapo nder

  Kukës 16 February 19:11
  3,200.00 €
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS - TARGA TE HUAJA
  Car

  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS - TARGA TE HUAJA

  BLEJM TË GJITHA MODELET E VETURAVE Nga Viti ( 2000 deri 2019 ) DËRGO OFERTËN ( VIBER & WHATSAPP

  Podujevë 24 January 05:06
  10,000.00 €
 • 1 foto
  Shitet VW Bora 2001 1.9 SDI
  Car

  Shitet VW Bora 2001 1.9 SDI

  Shitet Bora 1.9 Sdi Viti 2001 Hargjimet tvogla

  Podujevë 15 December 23:23
  3,800.00 €
 • 1 foto
  Okazion vw
  Car

  Okazion vw

  Vw bora 1.9 nafte T(DI)me te kuqe letrat te paguara per nje vit me krejt sherbimet e bera goma te re

  Kurbin 7 December 08:32
  2,900.00 €
 • 1 foto
  shitet bora ne gjendje te mir
  Car

  shitet bora ne gjendje te mir

  shitet bora 1.9 TDI (i) e kuqe klimatronik gjama me rrym vollan 3 goma te reja ne nje gjendje ne r

  Fushë Kosovë 5 November 10:41
  With agreement
 • 11 foto
  Shitet VW Bora 2003 110kw 150ps 4motion
  Car

  Shitet VW Bora 2003 110kw 150ps 4motion

  Shes vw bora viti prodhimit 2003 110kw 150ps posedon klimatronik 4motion senzora te shiut klimatroni

  Prishtinë 31 October 18:44
  With agreement
 • 11 foto
   wv bora 1.9 TDI me 6 shpejsi
  Car

  wv bora 1.9 TDI me 6 shpejsi

  Shes wv bora ne gjendje te regullt tdi me dy te kuqe me gjasht shpejsi vetura osht ne gjendje te rr

  Podujevë 10 October 22:01
  3,600.00 €
 • 6 foto
  Shitet wv bora 1.9 dizel 2001
  Car

  Shitet wv bora 1.9 dizel 2001

  Shitet bora 1.9 dizel ne gjendje perfekte vetura osht shum.e rujtne si brenda ashtu dhe jasht me gu

  Fushë Kosovë 27 September 17:01
  5,000.00 €
 • 0 foto
  Okazion Wolzvagen Bora
  Car

  Okazion Wolzvagen Bora

  Shitet Okazion Wolzvagen Bora 1.9 nafte mjafte ekonomike. Makina eshte shume ne gjendje. shume e pas

  Tiranë 23 September 20:18
  1,300.00 €
 • 3 foto
  SHITET BORA 1.9TDI
  Car

  SHITET BORA 1.9TDI

  shes bora 1.9TDI klimatronik, 8muaj rks, viti 2001, eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optik

  Prishtinë 23 September 20:10
  3,900.00 €
 • 6 foto
  Bora -01 1.9 T(di)
  Car

  Bora -01 1.9 T(di)

  Shitet dhe ndrrohet wv Bora 1.9 tdi (di) t kuqe 96 kw 131 ps 6shpejtsi +R v.p ne fund 2001 vetu

  Fushë Kosovë 22 September 10:36
  5,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet wv Bora viti 2003 Nafte 1.9
  Car

  Shitet wv Bora viti 2003 Nafte 1.9

  shitet wv Bora 1.9 Nafte viti 2003 ne gjendje te shkelqyer ska nevoj per asgje dokumeta te prera per

  Durrës 15 September 09:10
  3,100.00 €
 • 0 foto
  VW Bora
  Car

  VW Bora

  Shes Boren 1.9 tdi ne gjendje trregullt

  Suharekë 13 September 23:51
  4,350.00 €
 • 4 foto
  Volkswagen Bora Variant 2004
  Car

  Volkswagen Bora Variant 2004

  Makina ne gjendje perfekte. Gomat i ka te 4 te reja.

  Peqin 13 September 23:23
  2,800.00 €
 • 8 foto
  Wv bora shitet ose nderrohet me benc portobagazh
  Car

  Wv bora shitet ose nderrohet me benc portobagazh

  Espo targuar e nderroj me benc portobagazh te jet e vitit 99 e siper

  Tiranë 12 September 14:42
  2,200.00 €
 • 9 foto
  VW BORA 1.9 TDI(I) TKUQE 6 SHPEJTSI RKS
  Car

  VW BORA 1.9 TDI(I) TKUQE 6 SHPEJTSI RKS

  Shes bora ne gjendje perfekte i servisuar komplet posedon : klimatronic funksjonal, bord computer ,

  Viti 11 September 19:22
  3,500.00 €
 • 2 foto
  vw bora 1.9 tdi dy te kuqe rks edhe 11 muj
  Car

  vw bora 1.9 tdi dy te kuqe rks edhe 11 muj

  bora 1.9 tdi dy te kuqe 6 shpejci 2000 viti shum gjendje te rregul rks edhe 11 muj 045692259

  Prishtinë 10 September 22:55
  3,400.00 €
 • 4 foto
  Vw volkswagen bora
  Car

  Vw volkswagen bora

  Shitet bora 1.9 tdi e ardhur nga zvicrra Dokumentat të gjitha në rregull E qlajmruar

  Ferizaj 8 September 13:41
  1,250.00 €
 • 5 foto
  OKAZION! VW Volkswagen Bora 1.9 Nafte, e zeze
  Car

  OKAZION! VW Volkswagen Bora 1.9 Nafte, e zeze

  Shitet VW Volkswagen Bora 1.9 Nafte, e zeze, ne gjendje te shume mire, me letra deri ne fund te jana

  Tiranë 6 September 19:00
  1,500.00 €
 • 1 foto
  Bora
  Car

  Bora

  Shes veturen bora asht ne gjendje te mir per qdo informmat ne numer telit

  Gjakovë 3 September 19:50
  3,900.00 €
 • 4 foto
  Vw bora 1.9 tdi nafte 6 marshe
  Car

  Vw bora 1.9 tdi nafte 6 marshe

  1.9 di e kuqe 6 marshe Timon anglez

  Kavajë 1 September 11:15
  200,000.00 Lek
 • 0 foto
  vw bora 1.9 tdi 1 vjet regjistrim urgjent
  Car

  vw bora 1.9 tdi 1 vjet regjistrim urgjent

  vw bora 1.9tdi pd di t kuqe gjendje perfekte per me shum informata :044688042

  Viti 28 August 17:50
  3,600.00 €
 • 10 foto
  Pasat Bora
  Car

  Pasat Bora

  Shitet pasat bora viti 2000 6+R 1.9 naft letrat te sapoprera per nje vit shitet per arsyje mosperdor

  Tiranë 26 August 22:43
  2,200.00 €
 • 5 foto
  Bora 1.9 TDi 74 KW
  Car

  Bora 1.9 TDi 74 KW

  VW Bora 1.9 TDi 74 KW Klima Ulse me nxemje Tempomat Bordcomputer Dritare elektronike Pasqyre elektro

  Prishtinë 26 August 17:52
  With agreement
 • 9 foto
  Shitet
  Car

  Shitet

  Shitet bora tdi 81kw me klim rks janar 2020 ose edhe ndrrim

  Podujevë 22 August 21:00
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet vw bora
  Car

  Shitet vw bora

  Shitet vw bora makina eshte me te gjitha sherbimet e sapo bera nuk ka asnje defekt, ka motorr1.9 tdi

  Durrës 22 August 09:01
  3,200.00 €
 • 5 foto
  VW Bora 1.9 tdi me letra per 1 vit.
  Car

  VW Bora 1.9 tdi me letra per 1 vit.

  Makine eshte ne gjendje te mire.Sherbime te bera dhe letra per 1 vit.kontaktoni ne whatsapp.

  Fier 11 August 18:40
  With agreement
 • 8 foto
  Wv bora 1.9 DI e kuqe 2001
  Car

  Wv bora 1.9 DI e kuqe 2001

  Shitet WV Bora (2001)1.9 DI e kuqe ne gjendje super, shume e mirembajtur, me te gjitha sherbimet e

  Tiranë 6 August 17:48
  2,800.00 €
 • 5 foto
  Skoda 1.9
  Car

  Skoda 1.9

  Skoda shum ngjenje mir

  Ferizaj 5 August 09:40
  1.00 €
 • 1 foto
  Pasat bora
  Car

  Pasat bora

  Shes pasat bora 1.9 TDI me 2 tkuqe osht e ardht pi zvicrre osht ne gjendje te rregullt nr 045819397

  Ferizaj 30 July 14:27
  1,500.00 €
 • 2 foto
  She\'s Bora 1.9 TDI 4x4 6shpejci
  Car

  She\'s Bora 1.9 TDI 4x4 6shpejci

  Shitet Bora 1.9 TDI di Tkuqe 4x4 ne gjendje prefekte

  Obiliq 30 July 06:04
  1,200.00 €
 • 0 foto
  Shes vw bora 1.9tdi
  Car

  Shes vw bora 1.9tdi

  Shes vw bora 1.9tdi ngjendje t rregullt regjisitrim deri n shkurt gomat e mira muzik tmir gjithqka n

  Klinë 27 July 02:14
  3,800.00 €
 • 5 foto
   WW Bora 1.9 TDI (DI te kuqe)6 shpejtsi
  Car

  WW Bora 1.9 TDI (DI te kuqe)6 shpejtsi

  WWa. Bora 1.9 TDI (DI te kuqe)6 shpejtsi komplet servisat e kryme: goma vere te reja,trapat e par k

  Pejë 22 July 21:53
  4,150.00 €
 • 11 foto
  VW Bora 1.9 TDI Klimatronik
  Car

  VW Bora 1.9 TDI Klimatronik

  VW BORA 1.9 TDi KLIMATRONIK TIMON 3 DRITARE ELEKTRONIKE PASQYRE ELEKTRONIKE LIBER SERVISI DRITA NEO

  Prishtinë 19 July 19:04
  With agreement
 • 11 foto
  BORA 1.9 TDI 11MUJ RKS
  Car

  BORA 1.9 TDI 11MUJ RKS

  BORA 1.9 TDI 11 MUJ RKS FULL OPCJON POSDON KLIM ATRONIK ESP ARBEK FELLGA ME GOMA T REJA GJAM ME RRYM

  Gllogoc 17 July 14:00
  3,400.00 €
 • 0 foto
  Bora
  Car

  Bora

  Shes kerrin bora asht ne gjendje te mir per me shum inform ne nuner telit

  Malisheve 16 July 22:19
  4,300.00 €
 • 2 foto
  WVBora pacifik
  Car

  WVBora pacifik

  Shitet bora pacific karrikat me nxemje llajsnet krom ora krom gjamat e zi fabrikisht ku dhe ne fibre

  Vushtrri 16 July 20:09
  4,950.00 €
 • 4 foto
  Shitet vw bora 1.9 dizell
  Car

  Shitet vw bora 1.9 dizell

  Shes veturen asht ne gjendje te rregullt. Numri kontaktus 044909811.

  Ferizaj 1 July 11:16
  With agreement
 • 1 foto
  Wv Bora
  Car

  Wv Bora

  Bora pacifik

  Ferizaj 29 June 23:59
  1.00 €
 • 3 foto
  Boro 1.9 dizel nje vite rexhistrim
  Car

  Boro 1.9 dizel nje vite rexhistrim

  Shes wv .boro tdi 1.9 ne gjendje prefekte 6 shpejtsi .hargjimet shume te vogla.

  Gjilan 27 June 10:30
  4,000.00 €
 • 11 foto
  MAKINA TE NDRYSHME
  Car

  MAKINA TE NDRYSHME

  MAKINA TE NDRYSHME ME CMIME TE LEVERDISSHME .

  Durrës 24 June 18:19
  With agreement
 • 9 foto
  She\'s boren
  Car

  She\'s boren

  Viti 2000 motori 1.9 disel me 1 kuqe n gjendje t Mir nr kontaktus 046155061

  Prishtinë 24 June 15:02
  2,800.00 €
 • 3 foto
  Vw Bora 1.9 tdi
  Car

  Vw Bora 1.9 tdi

  Shitet vw Bora ne hjendje shum te mir e sapo servisuar rryp,ulje,filtera Klim Abs Centrall 2004 6shp

  Lipjan 23 June 15:09
  With agreement
 • 2 foto
  Shite vetura bora karavan ne gjendje shum te mir
  Car

  Shite vetura bora karavan ne gjendje shum te mir

  Shite vetura bora karava pacifik ne gjendje shum te mir.vetura ka rigjistrim edhe 6 muj

  Prishtinë 23 June 13:17
  With agreement
 • 7 foto
  Shitet vetura bora 1.9 tdi
  Car

  Shitet vetura bora 1.9 tdi

  Shitet vetura bora 1.9 tdi me i tkuqe rigjistrim ka edhe 1 vit punon shum mir

  Skënderaj 23 June 13:17
  With agreement
 • 8 foto
  VW Bora
  Car

  VW Bora

  Shitet bora.E ardhur nga zvicrra me tablla ks.Vetura ka abs,esp,tempomat,klimatronic,TDI me dy te ky

  Prishtinë 18 June 21:23
  4,800.00 €
 • 3 foto
  BORA 2004 TDI  DI KUQE 1.9
  Car

  BORA 2004 TDI DI KUQE 1.9

  Gjakova/Kosova

  Tiranë 17 June 09:24
  1,499.00 €
 • 8 foto
  VW Bora 1.9 TDI 6 shpejtsi
  Car

  VW Bora 1.9 TDI 6 shpejtsi

  VW Bora 1.9 TDi 6 shpejtsi Klima Bordcomputer 2 kasetofona Timon 3 , Libra te servisit Viti i pro

  Prishtinë 13 June 19:42
  With agreement