Teknik dhe paisje në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 3 foto
  Paisje per prerjen e mishrave dhe sallameve
  Technician and equipment

  Paisje per prerjen e mishrave dhe sallameve

  Esht ne gjendie te mir pune cmimi 300 euro

  Kurbin 28 August 20:41
  300.00 €
 • 0 foto
  4000 € deri në 350.000 €
  Technician and equipment

  4000 € deri në 350.000 €

  për kërkesën tuaj më kontaktoni: wernerkugler510@gmail.com

  Kurbin 1 July 21:54
  With agreement
 • 5 foto
  SUPER OFERT (OKAZION)
  Technician and equipment

  SUPER OFERT (OKAZION)

  Shitet frigorifer i sapoardhur nga germania qmimi shum i arsyshem dhe i pershtatshem per qdo shtepi

  Lezhë 27 May 17:57
  600.00 €
 • 6 foto
  Lavatriqe pastrim kimik
  Technician and equipment

  Lavatriqe pastrim kimik

  Lavatrice pastrim.kimik e sapo ardhur nga italia me te gjitha paisjet e gatshme per prove

  Kurbin 13 May 14:33
  2,000.00 Lek
 • 1 foto
  Frigorifer freskues
  Technician and equipment

  Frigorifer freskues

  shitet frigoriferi per arsye mbyllje aktiviteti 0684884710 WhatsApp

  Kurbin 19 April 19:04
  700.00 €
 • 12 foto
  hekur per hekurosje
  Technician and equipment

  hekur per hekurosje

  kemi hekur per hekurosje me shumice e pakice te markave te njohura si philips,tefal aeg ,calor ..cmi

  Lezhë 3 April 22:39
  5,000.00 Lek
 • 4 foto
  hekur AEG
  Technician and equipment

  hekur AEG

  AEG me kaldaje,kaldaje me filter uji pastrime zmerci (kalkares) ,depozite uji e cmontueshme ....dis

  Lezhë 3 April 22:33
  3,000.00 Lek
 • 2 foto
  hekur per hekurosje
  Technician and equipment

  hekur per hekurosje

  Calor me kaldaje me tulle qeramike ,kaldaje me filet pastrime zmerci (kalkares) , ....distributor q

  Lezhë 3 April 22:33
  4,000.00 Lek
 • 4 foto
  hekur me kaldaje tefal
  Technician and equipment

  hekur me kaldaje tefal

  Tefal me kaldaje me tulle qeramike ,kaldaje me filet pastrime zmerci (kalkares) ,depozite uji te cmo

  Lezhë 3 April 22:33
  4,000.00 Lek
 • 2 foto
  hekur me kaldaje PHILIPS
  Technician and equipment

  hekur me kaldaje PHILIPS

  philips me kaldaje me sensor veteleximi dhe rregullimi automat sipas rrobes ,me tulle qeramike ,k

  Lezhë 3 April 22:33
  5,000.00 Lek
 • 2 foto
  Frigorifer dhe lavatrice
  Technician and equipment

  Frigorifer dhe lavatrice

  Shitet lavatrice dhe frigorifer te dyja ne gjendje pune te mir shitet per arsyeje mosperdorimi

  Lezhë 2 April 03:00
  200.00 Lek
 • 2 foto
  Microvale e fuqishme delonghi e re 8 mij
  Technician and equipment

  Microvale e fuqishme delonghi e re 8 mij

  Future me microvale delonghi e re e ardhur NGA Anglia 80 mij lek

  Lezhë 1 April 21:20
  8,000.00 Lek
 • 2 foto
  Furre Pak e perdorur 69 mij
  Technician and equipment

  Furre Pak e perdorur 69 mij

  Furre turkey e perdorur per 3 muaj vetem si furre me 2 vatra shitet 70 mij

  Lezhë 1 April 21:20
  7,000.00 Lek
 • 2 foto
  shitet okazion frigorifer
  Technician and equipment

  shitet okazion frigorifer

  shitet ne gjendje pune me gradocion edhe per ngrirje akull shitet per mbyllje biznesi 180 mi lek

  Lezhë 20 March 18:34
  180.00 Lek
 • 0 foto
  Lavatrice ARISTON
  Technician and equipment

  Lavatrice ARISTON

  Lavatrice ariston funksionale ne gjendje pune shum te mire 5 kg

  Lezhë 6 March 16:54
  150.00 €
 • 1 foto
  SHTRYDHSE SHEGE
  Technician and equipment

  SHTRYDHSE SHEGE

  Shtrydhse shege

  Lezhë 21 February 23:34
  With agreement
 • 11 foto
  Qdo artikull me lir se ne qdo dyqan
  Technician and equipment

  Qdo artikull me lir se ne qdo dyqan

  Qdo artikull me lir se ne qdo dyqan duke filluar nga rrjeti elektrik, hidraulik, paisjet sanitare, b

  Lezhë 17 February 18:34
  With agreement
 • 7 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Technician and equipment

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardh nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo esht ne Suedi dhe i tëre mall

  Lezhë 5 February 12:37
  With agreement
 • 7 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedi
  Technician and equipment

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedi

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre m

  Mirditë 5 February 12:36
  With agreement
 • 5 foto
   Mini Mikrovale
  Technician and equipment

  Mini Mikrovale

  Mikroval e re ardhur nga Gjermanina Sherben jo vetem per te ngrohur ushqimet tuaja por edhe per te

  Lezhë 29 January 20:34
  3,500.00 Lek
 • 1 foto
  Shitet ngrohes elektrik vetem 5000 leke
  Technician and equipment

  Shitet ngrohes elektrik vetem 5000 leke

  Shitet ngrohesh shume i mire dhe shume pak i perdorur i markes deloghi

  Lezhë 20 January 08:34
  5,000.00 Lek
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 1 00% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Technician and equipment

  Financimi i para garantuar 1 00% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com

  Financimi i para garantuar 1 00% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Mirditë 30 June 19:46
  60,000,000.00 €