Teknik dhe paisje në shitje në Kurbin

 • 3 foto
  Paisje per prerjen e mishrave dhe sallameve
  Technician and equipment

  Paisje per prerjen e mishrave dhe sallameve

  Esht ne gjendie te mir pune cmimi 300 euro

  Kurbin 28 August 20:41
  300.00 €
 • 0 foto
  4000 € deri në 350.000 €
  Technician and equipment

  4000 € deri në 350.000 €

  për kërkesën tuaj më kontaktoni: wernerkugler510@gmail.com

  Kurbin 1 July 21:54
  With agreement
 • 6 foto
  Lavatriqe pastrim kimik
  Technician and equipment

  Lavatriqe pastrim kimik

  Lavatrice pastrim.kimik e sapo ardhur nga italia me te gjitha paisjet e gatshme per prove

  Kurbin 13 May 14:33
  2,000.00 Lek
 • 1 foto
  Frigorifer freskues
  Technician and equipment

  Frigorifer freskues

  shitet frigoriferi per arsye mbyllje aktiviteti 0684884710 WhatsApp

  Kurbin 19 April 19:04
  700.00 €