Sport & Rekreacion në shitje në Viti

 • 3 foto
  Dynacord
  Musical instruments and equipment

  Dynacord

  Dynacord Vawe System ..Ne gjendje shum te mire,,ne set perfshihen 4 basa v-17..

  Viti 8 April 21:49
  1.00 €
 • 1 foto
  Shes shotat e mishit
  Pets

  Shes shotat e mishit

  She\'s shotat e mishit vo Jan tu bo 1 shotan e 2 shota 30 euro te trijat Permashum ne numrin 045452

  Viti 8 April 21:43
  30.00 €
 • 2 foto
  Shiten shotat tu ba vez
  Pets

  Shiten shotat tu ba vez

  Shiten shotat shum tmira 3 shota 1 shota dmth 4 viber +38344997389

  Viti 7 April 22:41
  With agreement
 • 2 foto
  Shes Faunen Mashkell
  Pets

  Shes Faunen Mashkell

  Shes Faunen Mashkell Qmimi 90,euro

  Viti 6 April 23:55
  90.00 €
 • 1 foto
  Veze te Qures dhe te pules
  Pets

  Veze te Qures dhe te pules

  Veze te qures gjindemi ne viti ne fshatin Begunce Vezt e qures 2 ero copa Te pules 30 copa 5 Euro ja

  Viti 6 April 15:54
  2.00 €
 • 1 foto
  Shitet terrieri
  Pets

  Shitet terrieri

  Shitet terrieri 8 muj mashkell ipet me garancion pulat si ha e hjeki per shkak sun po kujdesna per t

  Viti 6 April 15:20
  20.00 €
 • 1 foto
  terrierk original
  Pets

  terrierk original

  shes terierken e trent ne gjueti shumm rac e mir teper agresiv ne te huaj naten ndrrim i mundshem

  Viti 5 April 12:44
  40.00 €
 • 2 foto
  TimeWorks
  Sports equipment

  TimeWorks

  Shitet Timeworks ne gjendje te rregullt Mundsi ndrrimi me telefon Viber +38344551962

  Viti 4 April 15:54
  110.00 €
 • 3 foto
  Pure White Tea Cup pomeranez Për shitje
  Pets

  Pure White Tea Cup pomeranez Për shitje

  Pure White Tea Cup pomeranez Për shitje Djalë të vogël të pastër të bardhë dhe vajzë të pastër të b

  Viti 4 April 11:54
  With agreement
 • 3 foto
  Kineze e bukur kreshtë
  Pets

  Kineze e bukur kreshtë

  Kineze e bukur kreshtë Kineze e kreshtë 3/4 e lindur 1 djalë i zi pa flokë, 1 vajzë e zezë dhe e ze

  Viti 4 April 11:30
  100.00 €
 • 3 foto
  Roki
  Pets

  Roki

  Shes bubin urgjent osht shum i mir rojs per oborr per maca,mi per shka dush

  Viti 4 April 11:18
  50.00 €
 • 3 foto
  Aeroplan i luftes dyte botrore
  Collections

  Aeroplan i luftes dyte botrore

  Aeroplan i modifikuar, i pershtatshem per koleksion para restoraneve dhe objekteve tjera.Gjate eres

  Viti 4 April 09:47
  With agreement
 • 1 foto
  Lulja fokus
  Collections

  Lulja fokus

  Shitet lulja fokus e gjate rreth tri metra e shendosh

  Viti 4 April 09:28
  100.00 €
 • 0 foto
  Ping pong
  Sports equipment

  Ping pong

  Shitet ping pongu ne gjendje shume te mire. Kontakt: 044967753

  Viti 4 April 08:50
  160.00 €
 • 3 foto
  Shiten dy orë
  Clothing / Shoes / Hours

  Shiten dy orë

  Orë dore origjinal të firmes Diesel të ardhura nga Zvicra. Qmimi vlen për një copë 250 euro. Tel. 04

  Viti 4 April 06:25
  250.00 €
 • 1 foto
  Qen terriere
  Pets

  Qen terriere

  Shes urgjent qenin terrriere eshte shum e mir 9 mujsh

  Viti 4 April 00:10
  50.00 €
 • 3 foto
  Bicikel
  Sports equipment

  Bicikel

  Shes biciklen shum pak e perdort e ardhur nga ch esht tip top

  Viti 3 April 23:59
  With agreement
 • 2 foto
  Libra te mjeksise me cmim shume te volitshem
  Books / Magazines

  Libra te mjeksise me cmim shume te volitshem

  Jane tri libra te mjeksise te papurodura dhe kane nje cmim minimal,vetem me 100 euro!Cmimi i padisku

  Viti 3 April 23:56
  With agreement
 • 2 foto
  SHES BILARDO NR 7 NE GJENDJE SHUM TE MIR
  Sports equipment

  SHES BILARDO NR 7 NE GJENDJE SHUM TE MIR

  Shes bilardon ngjendje shum tmir me bez t ri spunat e mira , me to vin 3 shtega edhe topat per ma sh

  Viti 3 April 23:16
  260.00 €
 • 1 foto
  Shitet bickleta 55 euro
  Sports equipment

  Shitet bickleta 55 euro

  Shitet bicikleta e ardhun nga zvicra ne gjendje shum te mir gomat e reja me pes shpejtsi shitet per

  Viti 3 April 22:46
  55.00 €
 • 10 foto
  Smart Watch RoHS
  Clothing / Shoes / Hours

  Smart Watch RoHS

  Shitet Smart Watch (siq shihet në foto) -Eshte Sistem --Android-- -Bën Foto, Video -Mbushet me kabe

  Viti 3 April 20:07
  30.00 €
 • 0 foto
  SHES PIKTURËN PERMBAJTJE E \"LIDHJES SË PRIZRENIT\"
  Collections

  SHES PIKTURËN PERMBAJTJE E \"LIDHJES SË PRIZRENIT\"

  Shitet Piktura e \"Lidhjes së Prizrenit\" e punuar me Vaj në pëlhur. -Bëjmë edhe porosi (piktura) tj

  Viti 3 April 19:52
  With agreement
 • 0 foto
  San
  Pets

  San

  Shitet sana shum.e mir qmimi me marrveshje

  Viti 3 April 16:56
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet zagari
  Pets

  Shitet zagari

  Pasavc i paster, mosha 2 vjet. Ndjek leper, dhelper. Sllatine e Eperme - Viti.

  Viti 3 April 16:53
  150.00 €
 • 0 foto
  G-Chock Ore profesionale
  Clothing / Shoes / Hours

  G-Chock Ore profesionale

  G-chock ore profesionale Per me shum vizitoni ket link : https://zakwatch.ch/en/g-shock-gw-9400-3

  Viti 3 April 16:36
  290.00 €
 • 1 foto
  Qura-Qurana
  Pets

  Qura-Qurana

  Shesim qura-qurana me marreveshje. Shesim me shumice.

  Viti 3 April 15:50
  With agreement
 • 2 foto
  Skia nga Zvicrra
  Sports equipment

  Skia nga Zvicrra

  Shes skia per te rritur dhe fmij sapo erdhen sot nga zvicrra Gjatsia prej 1 meter 1.10 1.20 .1.30

  Viti 3 April 13:12
  With agreement
 • 5 foto
  Skija shume te mira (Austria) zinxhirt 15-16
  Sports equipment

  Skija shume te mira (Austria) zinxhirt 15-16

  shiten skija kan mbet vetem 1 pale ne gjendje te shkelqyer firma HEAD shiten zingjirt shume te mir

  Viti 3 April 12:56
  With agreement
 • 5 foto
  Zagar
  Pets

  Zagar

  Mund te ne shkruni ne viber

  Viti 3 April 12:54
  With agreement
 • 0 foto
  Qurana
  Pets

  Qurana

  Qurana Bio kohen e fundit jane ushqyer vetem me miser

  Viti 3 April 12:02
  50.00 €
 • 1 foto
  shota
  Pets

  shota

  Shiten shotat qmimi sipas marrveshjes

  Viti 3 April 11:15
  With agreement
 • 9 foto
  Shiten edhe ndaras
  Musical instruments and equipment

  Shiten edhe ndaras

  2 satelita 12 eminenc bassi 350 wat rms 700wat driveri mistuba200wat dhe pllaka 2 satelita 15 em

  Viti 3 April 11:13
  With agreement
 • 6 foto
  Bejm terjen e mishit shpejt dhe ngadal qyshdonijuu
  Pets

  Bejm terjen e mishit shpejt dhe ngadal qyshdonijuu

  Kemi furr per terjen e mishit ndesh me nxetesi patym dhe me tym qysh te donit ju . Pra ka dy mundesi

  Viti 3 April 10:24
  With agreement
 • 0 foto
  Kopaqka zvicrrane adidas
  Sports equipment

  Kopaqka zvicrrane adidas

  Shes kopaqkat dhe mbrojteset e kemvece Adidas nr 42 shum pak te perdorura

  Viti 3 April 09:54
  With agreement
 • 2 foto
  Qura
  Pets

  Qura

  Shes qurat jan shum te mira Te katunit 045886700

  Viti 3 April 09:41
  With agreement
 • 6 foto
  Shes bubin
  Pets

  Shes bubin

  Shes bubin 100euro. +383046178072 viber

  Viti 3 April 09:28
  100.00 €
 • 2 foto
  Shes plluma
  Pets

  Shes plluma

  Shes plluma letaq jon shum te mir por ma shum ne te ose ne viber +383 45205907 keta

  Viti 3 April 08:55
  With agreement
 • 1 foto
  Kudr e sharrit
  Pets

  Kudr e sharrit

  Shitet kudra e sharrit me thoi te ujkit asht rojse shum e mir per Oborr

  Viti 3 April 05:25
  70.00 €
 • 0 foto
  Kafaz per 200 copa pula
  Pets

  Kafaz per 200 copa pula

  Kemi kafaz per pula qe montohen shpej dheleht,kush ka interes ne te lajmrohet i bojm cmim te volitsh

  Viti 30 March 22:35
  With agreement
 • 3 foto
  Patika futbolli
  Sports equipment

  Patika futbolli

  Patika futbolli ( kopaqka) , ORIGINAL MERCURIAL me qaf Jane te pa perdorura dmth krejtesisht te rej

  Viti 30 March 18:19
  65.00 €
 • 0 foto
  Qentt pinik
  Pets

  Qentt pinik

  Shes qenin bubi ose baj ndrrim me pula

  Viti 24 March 23:46
  With agreement
 • 0 foto
  Amrok
  Pets

  Amrok

  Shitet amroki

  Viti 24 March 20:48
  40.00 €
 • 1 foto
  Pioneer DDJ-SX2 4-Channel Serato DJ MIDI
  Musical instruments and equipment

  Pioneer DDJ-SX2 4-Channel Serato DJ MIDI

  Pioneer DDJ-SX2 4-Channel Serato DJ MIDI Controller Skype: andulka.anastazie

  Viti 23 March 18:18
  460.00 €
 • 0 foto
  Shes kudren belge 11mujshe rac e paster
  Pets

  Shes kudren belge 11mujshe rac e paster

  5 prill i bon 12 muj

  Viti 22 March 14:48
  300.00 €
 • 1 foto
  Biciklet
  Sports equipment

  Biciklet

  Shes bicikleten profesionale Ketler Qmimi 130 Viber 044461250

  Viti 20 March 19:18
  130.00 €
 • 0 foto
  She's qenin
  Pets

  She's qenin

  Shes terrierin me garancion edhe ne bira edhe ne gjueti Per ma shum nr

  Viti 18 March 20:18
  100.00 €
 • 2 foto
  Cane Crose italian
  Pets

  Cane Crose italian

  Shes klyshin Cane Crose I ka 6muaj gjinia femrore Intelegjent per oborr eshte e mire Nr kontaktues 0

  Viti 17 March 09:18
  With agreement
 • 2 foto
  Shes pinikin
  Pets

  Shes pinikin

  Shes qenini i dashur per femi por edhe rojs per oborr dhe i shtir per maca etj

  Viti 16 March 16:48
  With agreement
 • 1 foto
  Kopaqka nike mercurial
  Sports equipment

  Kopaqka nike mercurial

  Jan te dores se par dhe shum pak te perdorura 44nr

  Viti 16 March 15:48
  55.00 €
 • 1 foto
  Kopaqka Nike mercurial
  Sports equipment

  Kopaqka Nike mercurial

  Jan te dores se par dhe te pa perdorur nr 44

  Viti 16 March 15:48
  55.00 €