Sport & Rekreacion në shitje në Viti

 • 3 foto
  Biciklete per vrapim !
  Sports equipment

  Biciklete per vrapim !

  Ne gjendje super te mire, punon me te gjitha parametrat qe i posedon si matesi i kohes dhe i pulsit,

  Viti 13 July 11:57
  135.00 €
 • 5 foto
  Ore Me mekanizem dhe Automatic
  Clothing / Shoes / Hours

  Ore Me mekanizem dhe Automatic

  Ore me mekanizem dhe automatic E sapo ardhur nga Holanda Nr tel:045990781

  Viti 12 July 11:40
  55.00 €
 • 3 foto
  Shiten 2 bicikleta
  Sports equipment

  Shiten 2 bicikleta

  Shiten 2 bicikleta ne gjendje te rregullt jan te 2yjat jan 26 qmimi e kuqja 50 ero qmimi i tkaltre

  Viti 10 July 17:17
  With agreement
 • 1 foto
  Okazion!!
  Sports equipment

  Okazion!!

  OKAZION!!! Shitet biçklete sportive, shume trendy, 26-çe, per femra dhe meshkuj, e sapoardhur nga It

  Viti 10 July 13:33
  130.00 €
 • 1 foto
  Shitet kangalli
  Pets

  Shitet kangalli

  Shitet qeni kangall mosha1 vjet e gjys Ose ndrrohet me shpez

  Viti 9 July 20:04
  145.00 €
 • 0 foto
  Shitet kudra Alpha shum agresive
  Pets

  Shitet kudra Alpha shum agresive

  Mosha 1vit e. 8 muj Agresive per te huaj shum e dashne. Per njerz te shpis Per info 049704709

  Viti 6 July 09:02
  220.00 €
 • 0 foto
  motorra per dyer te oborrit
  Sports equipment

  motorra per dyer te oborrit

  motorra per dyer te oborrit

  Viti 4 July 15:44
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet belg malinois
  Pets

  Shitet belg malinois

  Shitet belg malinois shum i eger per ndonje pllac apo diqka per me shum ntel

  Viti 1 July 11:35
  1.00 €
 • 1 foto
  Shiten 83 dele
  Pets

  Shiten 83 dele

  Shiten 83 dele në fshatin Smirë (Viti). Çmimi sipas marrvëshjes. Mund të na kontaktoni në numrin e d

  Viti 29 June 17:44
  With agreement
 • 2 foto
  Cane Crose
  Pets

  Cane Crose

  Shes qenin Cane Crose gjinia femrore i ka 9muaj eshte i shtirr per oborr intelegjent 045507445

  Viti 24 June 08:01
  With agreement
 • 0 foto
  shes san
  Pets

  shes san

  sot e lidhur

  Viti 20 June 13:49
  With agreement
 • 2 foto
  shes shotat
  Pets

  shes shotat

  10 ero copa jon 4 cop nr per kontatkt 044274319

  Viti 18 June 21:05
  10.00 €
 • 3 foto
  Shiten
  Pets

  Shiten

  Shiten shotat 044791341

  Viti 18 June 20:52
  With agreement
 • 1 foto
  KafshKafsh
  Pets

  KafshKafsh

  Shiten qent zagart ka 30ero kudra 200

  Viti 17 June 19:12
  With agreement
 • 7 foto
  Shiten 3 ngjyrshet
  Pets

  Shiten 3 ngjyrshet

  Shiten 3 ngjyrshet

  Viti 17 June 14:14
  With agreement
 • 3 foto
  Bleta
  Pets

  Bleta

  Shiten Bletat me kosheret te reja ( sanik )

  Viti 17 June 01:03
  130.00 €
 • 3 foto
  Qen haski
  Pets

  Qen haski

  Shitet haski mashkull per ma shum nchat

  Viti 10 June 16:45
  With agreement
 • 1 foto
  Qen hasky
  Pets

  Qen hasky

  Shitet haski original per ma shum ntel +38345371066

  Viti 9 June 22:59
  With agreement
 • 5 foto
  Vez te Pulave Amroka
  Pets

  Vez te Pulave Amroka

  Shesim vez të Amrokave 0,45 cent copa

  Viti 7 June 12:38
  With agreement
 • 2 foto
  Qen e sharri
  Pets

  Qen e sharri

  Qeni ka 2 muaj,vaksinuar,viber:+381645488429

  Viti 6 June 21:14
  With agreement
 • 0 foto
  Bleta te reja klases 1 kemi 2 kemi 3 sodovin
  Pets

  Bleta te reja klases 1 kemi 2 kemi 3 sodovin

  Kemi bleta me shit jan te mira

  Viti 5 June 16:14
  With agreement
 • 1 foto
  Biciklet me diska
  Sports equipment

  Biciklet me diska

  SHes bicikleten ne gjendje te rregullt me goma 26, per info kontakt viber +38345566569

  Viti 4 June 11:57
  210.00 €
 • 1 foto
  Terier
  Pets

  Terier

  Shes qenin terer shum i mir top form 10 muj ose boj ndrim me pula

  Viti 28 May 10:01
  With agreement
 • 0 foto
  Shiten belg malinois
  Pets

  Shiten belg malinois

  Shiten belg malinois per me shumë Tel

  Viti 26 May 21:38
  1.00 €
 • 2 foto
  Kittens fantastike siameze
  Pets

  Kittens fantastike siameze

  Kittens fantastike siameze Kam 2 pika fantastike me çokollatë që kërkojnë shtëpinë e tyre përgjithmo

  Viti 25 May 14:57
  With agreement
 • 5 foto
  Lule të bukura
  Sports equipment

  Lule të bukura

  Shes lule te bukura dekorative. Lule druri i jetes 1 cop 60eu 2 cop 100eu mi zgjedh ju vet. Shes lul

  Viti 24 May 23:01
  With agreement
 • 2 foto
  Terier
  Pets

  Terier

  Shes qenin terier 1muj shum rac e mir

  Viti 24 May 20:03
  With agreement
 • 2 foto
  Pilot 92
  Sports equipment

  Pilot 92

  Biqiklet pilot ne gjendje te rregullt si e re shimano

  Viti 21 May 23:22
  160.00 €
 • 4 foto
  Shiten bletët
  Pets

  Shiten bletët

  Shiten bletët njëkatëshe dhe dykatëshe,çmimi sipas marrëveshjes

  Viti 21 May 13:30
  With agreement
 • 2 foto
  Terrier
  Pets

  Terrier

  Shitet terrierka femen pulat nuk i han shum e mir per oborr.

  Viti 20 May 00:21
  With agreement
 • 0 foto
  Korg New Kronos 88-Key Music Workstation KRONOS8
  Musical instruments and equipment

  Korg New Kronos 88-Key Music Workstation KRONOS8

  Korg New Kronos 88-Key Music Workstation KRONOS8 Available at wholesale and retail prices Number

  Viti 19 May 18:33
  900.00 €
 • 3 foto
  Fitness
  Sports equipment

  Fitness

  Shitet fitnesi per me shum info.. +41762936907 Qmimi 8000 franga.

  Viti 17 May 15:53
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet lopa me viç
  Pets

  Shitet lopa me viç

  Shitet lopa se bashku me viç,lopa u shtu qe 5 dite Cmimi sipas marrveshjes

  Viti 12 May 23:31
  With agreement
 • 1 foto
  Pikinizer
  Pets

  Pikinizer

  Shitet pikinizeri ose ndrrohet me maqin qka qel zoj per gjdo sen info ne nr:044 280 081

  Viti 12 May 21:22
  80.00 €
 • 6 foto
  Zoj shes
  Pets

  Zoj shes

  Shess zojj tri grek jan jan te pulav greke siq shifen ne foto eam edhe zoj te amroka

  Viti 29 April 13:20
  With agreement
 • 0 foto
  Pula greke
  Pets

  Pula greke

  Shes pulat greke ka dhe knosi

  Viti 27 April 20:27
  With agreement
 • 6 foto
  Qent bubi
  Pets

  Qent bubi

  Shes qenin mashkell shum i mir per oborr edhe bubin femen e shes

  Viti 27 April 20:27
  With agreement
 • 0 foto
  urgjent nnrim
  Pets

  urgjent nnrim

  shes urgjent 20 ero viber 00386497111723 ndimm me gjithqka se shum 4 mekan ba

  Viti 25 April 18:51
  20.00 €
 • 5 foto
  Pula greke
  Pets

  Pula greke

  Shes pula greke origjinal ka dhe knois

  Viti 24 April 21:41
  With agreement
 • 2 foto
  shitet luna 18 muajsh eshte afer barsimit
  Pets

  shitet luna 18 muajsh eshte afer barsimit

  shitet luna 18 muajsh osht afer barsimit

  Viti 23 April 19:58
  1.00 €
 • 2 foto
  Shes Bicikleten GIANT
  Sports equipment

  Shes Bicikleten GIANT

  Shes biciklet MTB GIANT Madhesia e rrotave 26 2.10 Madhesia e trupit M Amortizeri i pare RockShox m

  Viti 23 April 17:58
  220.00 €
 • 9 foto
  SHESUM INSTRUMENTE MUZIKORE
  Musical instruments and equipment

  SHESUM INSTRUMENTE MUZIKORE

  Të interesuar mund të na kontaktoni në numrin e telefonit +383 44 711 003 Pas ores 18:00 ju lutem

  Viti 20 April 00:06
  1.00 €
 • 2 foto
  qift 5 muj te un jon rrit
  Pets

  qift 5 muj te un jon rrit

  mashkell femer qift te un jon rrit naten zjarrmm slan as mi as sen aborr viber +38649711723

  Viti 19 April 21:03
  40.00 €
 • 0 foto
  Shiten gusat
  Pets

  Shiten gusat

  Shiten gusat mjellma 1 gusan e 2 gusat vo tu bo Jan permashum ne Viber +38345452261 ose ne number 0

  Viti 15 April 16:00
  105.00 €
 • 2 foto
  terrierk
  Pets

  terrierk

  terrierk 5 muj gjun mij pula nuk han voje nuk han me garanci te un asht rrit ndrrim edhe me

  Viti 15 April 15:51
  20.00 €
 • 1 foto
  Terrier ofert veq sod
  Pets

  Terrier ofert veq sod

  shes terrierin 2 vjeqar i mir per aborr pulat si han shum i mir viber shkruni +38649711723 ndr

  Viti 15 April 14:16
  1.00 €
 • 0 foto
  Terier
  Pets

  Terier

  Shes terierin mashulll shum i mir rac e vogel rud i shtir per mi kelbsa qen e shes

  Viti 14 April 00:13
  With agreement
 • 0 foto
  terrier agresiv. fotot viber nrrim i mundshm
  Pets

  terrier agresiv. fotot viber nrrim i mundshm

  shes terrierin 1 vjet e 3 muj agresiv ne njerz boj nrrim me pula ose shota viber fotot edhe vi

  Viti 13 April 22:39
  2.00 €
 • 2 foto
  Shes patika fotbollit
  Sports equipment

  Shes patika fotbollit

  I sheh patikat e fotbollit jan pak te perdorura jan te ardhur nga gjermania.

  Viti 11 April 05:49
  30.00 €
 • 1 foto
  Shiten shotat e mishit
  Pets

  Shiten shotat e mishit

  Shiten shotat e mishit shotat edhe 1 jav ja nisin me bo vo shotat I ndrrij edhe me pula 3 shota 3 pu

  Viti 10 April 06:21
  30.00 €