Sport & Rekreacion në shitje në Shkodër

 • 4 foto
  Kelyshe pastor belg
  Pets

  Kelyshe pastor belg

  Jan 45 ditsha race e paster nje femer dhe tre meshkuj Jan akoma

  Shkodër 15 July 09:05
  150.00 €
 • 0 foto
  Kuota carbon
  Sports equipment

  Kuota carbon

  Carbon super gjendje

  Shkodër 10 July 13:57
  800.00 €
 • 1 foto
  Okazion pioneer 200 + mixer + valixhe
  Musical instruments and equipment

  Okazion pioneer 200 + mixer + valixhe

  Okazion shes dy pioneer 200 + djm mixer 300 pioneer + valixhe jane ne gjendje shum te mir pune te pe

  Shkodër 10 July 11:22
  500.00 Lek
 • 3 foto
  Okazion Shiten Boksa + Dynacord 2x700
  Musical instruments and equipment

  Okazion Shiten Boksa + Dynacord 2x700

  Okazion Shiten Boksa 》》 - YAMAHA - RCL + Dynacord 2x700 10 kanalsh + LEM - GENERALMUSIC + dy FB

  Shkodër 10 July 11:22
  With agreement
 • 4 foto
  Okazion Set pioneer 400
  Musical instruments and equipment

  Okazion Set pioneer 400

  Okazion shiten set pioneer cdj 400 djm 400 bashke me valixhe jane ne gjendje shum te mir pothuaj se

  Shkodër 10 July 11:22
  With agreement
 • 4 foto
  Biqiklet nga gjermania
  Sports equipment

  Biqiklet nga gjermania

  Biqiklet e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje super te mir

  Shkodër 9 July 21:08
  220.00 €
 • 10 foto
  Kelysh spitz
  Pets

  Kelysh spitz

  Shiten spitz Mashkuj dhe femra dy muajsh Kan bere vaksinen e pare dhe mjekimin Cmimi 100 euro Cel

  Shkodër 9 July 20:36
  100.00 €
 • 1 foto
  Kostum motori VANUCCI
  Sports equipment

  Kostum motori VANUCCI

  Kostum motorri VANUCCI i bler ne Gjermani i veshur 3-4 here .Eshte komplet i ri shitet per arsye mo

  Shkodër 9 July 15:50
  300.00 €
 • 3 foto
  Akita American
  Pets

  Akita American

  Shiten akita american 3.5 muaj te vaksinuar dhe me pashaporte

  Shkodër 9 July 12:26
  1.00 €
 • 0 foto
  ore diesel origjinale
  Clothing / Shoes / Hours

  ore diesel origjinale

  ore diesel origjinale

  Shkodër 9 July 00:47
  30.00 €
 • 5 foto
  Smart Watch
  Clothing / Shoes / Hours

  Smart Watch

  Ore smart watch Vend per karte telefoni. Lidhet me bluetooth me telefonin. Mund te besh telefonata

  Shkodër 8 July 21:30
  1,800.00 Lek
 • 2 foto
  Bokse 12” inch 300w copa 8 om gjendje e mire.
  Musical instruments and equipment

  Bokse 12” inch 300w copa 8 om gjendje e mire.

  0672677677 Cmimi pak i diskutueshem.

  Shkodër 7 July 17:17
  30,000.00 €
 • 0 foto
  Lop Daneze
  Pets

  Lop Daneze

  shitet lop daneze me 20 litra qumesht. kto dit pritet te lind dhe eshte hera e dyt.

  Shkodër 7 July 12:43
  15.00 Lek
 • 3 foto
  Biciklet BTWIN
  Sports equipment

  Biciklet BTWIN

  Bicikleta eshte e ardhur nga gjermania

  Shkodër 7 July 09:43
  15,000.00 Lek
 • 3 foto
  Biçiklet B M X e ardhur nga gjermania
  Sports equipment

  Biçiklet B M X e ardhur nga gjermania

  Biçiklet e ardhur nga gjermania shume pak e perdorur . model B M X . M A X X.

  Shkodër 6 July 07:26
  100.00 €
 • 1 foto
  Ora Cilsia AAA
  Clothing / Shoes / Hours

  Ora Cilsia AAA

  Ora Cilesia AAA Te Pa perdorura Luxury Patek Philippe 110€ Rolex 100€

  Shkodër 4 July 11:15
  100.00 €
 • 1 foto
  Biciklete pegasus
  Sports equipment

  Biciklete pegasus

  Biciklete pegasus ne gjendje te mir pune me amortizator para dhe mbrapa 10 000 te reja .Padiskutuesh

  Shkodër 4 July 05:18
  10,000.00 Lek
 • 8 foto
  Ski , bombul per zhytje
  Sports equipment

  Ski , bombul per zhytje

  Disponojme dy pale ski dhe kepuce pothuajse te reja , si dhe pajisje per zhytje bombul dhe kostumin

  Shkodër 4 July 05:15
  500.00 €
 • 8 foto
  Baby. Road bike full carbonium. Disqet carbonium
  Sports equipment

  Baby. Road bike full carbonium. Disqet carbonium

  Baby. Road bike full carbonium. Disqet carbonium super cilesi. \"Seti\" pjeset te gjitha Durace, max

  Shkodër 1 July 21:54
  1,399.00 €
 • 0 foto
  mace
  Musical instruments and equipment

  mace

  shitet kotelja Persjane , dy muajshe femer

  Shkodër 1 July 18:59
  200.00 €
 • 0 foto
  Cante
  Clothing / Shoes / Hours

  Cante

  Shiten zinxhir imitim I mire ora bylyzyk portofola

  Shkodër 1 July 12:28
  1,000.00 Lek
 • 1 foto
  Pastor Gjermar
  Pets

  Pastor Gjermar

  Shiten 2 pastor gjerman meshkuj rrac e paster.

  Shkodër 30 June 09:24
  150.00 €
 • 2 foto
  Shitet Biçiklete
  Sports equipment

  Shitet Biçiklete

  Gjendje perfekte me frena alkoli me disk , e kompletuar , drite ndriçimi para , mbrapa , zingjir me

  Shkodër 29 June 20:46
  350.00 €
 • 4 foto
  Btwin
  Sports equipment

  Btwin

  Bicikleta eshte e ardhur nga gjermania

  Shkodër 28 June 22:06
  20,000.00 Lek
 • 2 foto
  Qen sharri i paster
  Pets

  Qen sharri i paster

  Shesim qen sharri mashkull 70 euro, plus nje femer falas...

  Shkodër 27 June 22:50
  70.00 €
 • 3 foto
  Calvin Klein IN2U 100ML
  Clothing / Shoes / Hours

  Calvin Klein IN2U 100ML

  Parfum origjinal femrash i ardhur nga jashte me kutinë e vet. Calvin Klein IN2U 100ml.

  Shkodër 27 June 19:46
  45.00 €
 • 0 foto
  kotele
  Pets

  kotele

  ne gjendje tri kotele persjane , meshkuj ne kintaktoni ne kete nr 0673682329

  Shkodër 26 June 17:50
  170.00 €
 • 2 foto
  Violino e. 1724
  Musical instruments and equipment

  Violino e. 1724

  Violino e. 1724

  Shkodër 25 June 20:52
  200.00 €
 • 3 foto
  TAMA
  Musical instruments and equipment

  TAMA

  Tama bas Drum ne gjendje perfekte lekurat (filmat) te ri fare prodhimi i viteve 90 200 mij lek

  Shkodër 25 June 18:32
  200.00 Lek
 • 2 foto
  Korg. Sv. 1
  Musical instruments and equipment

  Korg. Sv. 1

  Korg. SV 1 piano

  Shkodër 25 June 18:32
  With agreement
 • 5 foto
  Zildijan
  Musical instruments and equipment

  Zildijan

  Pjata per Bateri (drum) Zildijan Made in USA 1-18tshe 1-20tshe 2 -14tshe Çelistoni Te gjitha bashk

  Shkodër 25 June 18:11
  300.00 €
 • 1 foto
  univega 27.5
  Sports equipment

  univega 27.5

  shitet ne gjendje perfekte.

  Shkodër 25 June 11:00
  300.00 €
 • 2 foto
  kotele
  Pets

  kotele

  shitet kotele Persijane bluh

  Shkodër 24 June 01:10
  170.00 €
 • 0 foto
  QEN SHARRIT
  Pets

  QEN SHARRIT

  KAM PER TE SHITUR NJE QEN SHARRIT 1 VJEC PER ARSYE SE KAM EDHE QEN TE TJER DHE NK MUND TA MB

  Shkodër 21 June 18:29
  With agreement
 • 0 foto
  Shiten qen rrace spik..
  Pets

  Shiten qen rrace spik..

  Jan qej maldez edhe spik..

  Shkodër 19 June 13:05
  With agreement
 • 4 foto
  Biciklet Ciklistash
  Sports equipment

  Biciklet Ciklistash

  Bicikleta edhe e ardhur nga gjermania

  Shkodër 18 June 14:26
  12,000.00 Lek
 • 0 foto
  Stereo Lem 250w 8 om
  Musical instruments and equipment

  Stereo Lem 250w 8 om

  Gjendje si e re shume cilsore

  Shkodër 17 June 12:11
  50.00 €
 • 1 foto
  2 ora samsung
  Clothing / Shoes / Hours

  2 ora samsung

  Pershendetje nqs jeni i interesuar per 2 ora samsung mund tme me kontaktoni ne email luisjubani@gmai

  Shkodër 11 June 19:20
  30.00 Lek
 • 3 foto
  Portofola dhe cante okazioon
  Clothing / Shoes / Hours

  Portofola dhe cante okazioon

  Shiten portofola dhe canta 5 portofolat Jane nga 300 lek 2 portofolat nga 500 lek canta 1500 lek

  Shkodër 10 June 21:55
  1,500.00 Lek
 • 1 foto
  Pedaliere RP100
  Musical instruments and equipment

  Pedaliere RP100

  Pedaliere ne gjendje shum te mir dhe me nje bollek efektesh

  Shkodër 9 June 21:43
  50.00 €
 • 4 foto
  Qen pastor gjerman rrac e pastor 15 muajsh
  Pets

  Qen pastor gjerman rrac e pastor 15 muajsh

  Dimmi I pa diskutueshem

  Shkodër 9 June 18:43
  100.00 €
 • 0 foto
  Mace
  Pets

  Mace

  shitet maçoku Persjan , i pa kastruar ,

  Shkodër 7 June 23:39
  100.00 €
 • 4 foto
  Shitet Bicikleta
  Sports equipment

  Shitet Bicikleta

  Bicikleta eshte e ardhur nga gjermania

  Shkodër 6 June 09:55
  13,000.00 Lek
 • 4 foto
  Shitet biciklet Btwin
  Sports equipment

  Shitet biciklet Btwin

  Bicikleta eshte e ardhur nga gjermania

  Shkodër 4 June 12:05
  13,000.00 Lek
 • 3 foto
  pastor belg (malinois)
  Pets

  pastor belg (malinois)

  shitet pastor belg 1.5 vjeqe ,femer

  Shkodër 3 June 19:07
  80.00 Lek
 • 3 foto
  Biciklet peugeot 28
  Sports equipment

  Biciklet peugeot 28

  Shitet biciklete peugeot 28 e sapo ardhur nga gjermania , pjese shimano , goma michelin. Shum e mbaj

  Shkodër 1 June 18:39
  150.00 €
 • 1 foto
  Biciklete fisher
  Sports equipment

  Biciklete fisher

  Shitet biciklete fisher Cdo gje funksionale dhe shum e mbajtur e importuar nga gjermania.

  Shkodër 1 June 18:39
  12,500.00 Lek
 • 2 foto
  Schneider Tops 505 M Pens Blue--30 Leke
  Books / Magazines

  Schneider Tops 505 M Pens Blue--30 Leke

  STILOLAPSA Schneider Tops 505 M Pens Blue Madein Germany O F E R T E 30 LEKE ÇMIMI nen ko

  Shkodër 1 June 18:13
  30.00 Lek
 • 3 foto
  Men Women Bluetooth Smart Watch
  Clothing / Shoes / Hours

  Men Women Bluetooth Smart Watch

  Men Women Bluetooth Smart Watch Calorie Digital Sport Pedometer Wristwatch Features: • 100% brand

  Shkodër 1 June 18:13
  With agreement
 • 6 foto
  Qen raca chow chow
  Pets

  Qen raca chow chow

  Shitet qen raca chow chow 250 milek 1 klysh

  Shkodër 31 May 17:07
  250.00 Lek