Sport & Rekreacion në shitje në Shkodër

 • 3 foto
  Portofola dhe cante okazioon
  Clothing / Shoes / Hours

  Portofola dhe cante okazioon

  Shiten portofola dhe canta 5 portofolat Jane nga 300 lek 2 portofolat nga 500 lek canta 1500 lek

  Shkodër 10 June 21:55
  1,500.00 Lek
 • 1 foto
  Pedaliere RP100
  Musical instruments and equipment

  Pedaliere RP100

  Pedaliere ne gjendje shum te mir dhe me nje bollek efektesh

  Shkodër 9 June 21:43
  50.00 €
 • 4 foto
  Qen pastor gjerman rrac e pastor 15 muajsh
  Pets

  Qen pastor gjerman rrac e pastor 15 muajsh

  Dimmi I pa diskutueshem

  Shkodër 9 June 18:43
  100.00 €
 • 0 foto
  Mace
  Pets

  Mace

  shitet maçoku Persjan , i pa kastruar ,

  Shkodër 7 June 23:39
  100.00 €
 • 4 foto
  Shitet Bicikleta
  Sports equipment

  Shitet Bicikleta

  Bicikleta eshte e ardhur nga gjermania

  Shkodër 6 June 09:55
  13,000.00 Lek
 • 4 foto
  Shitet biciklet Btwin
  Sports equipment

  Shitet biciklet Btwin

  Bicikleta eshte e ardhur nga gjermania

  Shkodër 4 June 12:05
  13,000.00 Lek
 • 3 foto
  pastor belg (malinois)
  Pets

  pastor belg (malinois)

  shitet pastor belg 1.5 vjeqe ,femer

  Shkodër 3 June 19:07
  80.00 Lek
 • 3 foto
  Biciklet peugeot 28
  Sports equipment

  Biciklet peugeot 28

  Shitet biciklete peugeot 28 e sapo ardhur nga gjermania , pjese shimano , goma michelin. Shum e mbaj

  Shkodër 1 June 18:39
  150.00 €
 • 1 foto
  Biciklete fisher
  Sports equipment

  Biciklete fisher

  Shitet biciklete fisher Cdo gje funksionale dhe shum e mbajtur e importuar nga gjermania.

  Shkodër 1 June 18:39
  12,500.00 Lek
 • 2 foto
  Schneider Tops 505 M Pens Blue--30 Leke
  Books / Magazines

  Schneider Tops 505 M Pens Blue--30 Leke

  STILOLAPSA Schneider Tops 505 M Pens Blue Madein Germany O F E R T E 30 LEKE ÇMIMI nen ko

  Shkodër 1 June 18:13
  30.00 Lek
 • 3 foto
  Men Women Bluetooth Smart Watch
  Clothing / Shoes / Hours

  Men Women Bluetooth Smart Watch

  Men Women Bluetooth Smart Watch Calorie Digital Sport Pedometer Wristwatch Features: • 100% brand

  Shkodër 1 June 18:13
  With agreement
 • 6 foto
  Qen raca chow chow
  Pets

  Qen raca chow chow

  Shitet qen raca chow chow 250 milek 1 klysh

  Shkodër 31 May 17:07
  250.00 Lek
 • 1 foto
  Kotele
  Pets

  Kotele

  shitet kotele persjane , mashkull

  Shkodër 30 May 04:32
  170.00 €
 • 3 foto
  shes klysh dobermani rrace e paster
  Pets

  shes klysh dobermani rrace e paster

  5 javesh rrace e paster per rezervime cel 0692400820. Whatsap 0696378383

  Shkodër 29 May 17:42
  1.00 €
 • 2 foto
  syze agjentesh sigurie
  Clothing / Shoes / Hours

  syze agjentesh sigurie

  shiten syze agjentesh sigurie te reja ne qese , ngjyre e zez fare , syzet shume cilsi e mire , jan s

  Shkodër 29 May 14:05
  18.00 Lek
 • 1 foto
  rrakete tenisi profesionale wilson origjinale
  Sports equipment

  rrakete tenisi profesionale wilson origjinale

  Rrakete teke wilson origjinale e blere ne angli cmimi 50€ e blere 180 £ e pa perdorur fare(cmimi me

  Shkodër 29 May 00:18
  50.00 €
 • 11 foto
  Shitet qen raca chow chow
  Pets

  Shitet qen raca chow chow

  Shiten çift kelyshesh chow chow çmimi 250milek 1

  Shkodër 28 May 15:58
  250.00 Lek
 • 3 foto
  Maltez
  Pets

  Maltez

  Shitet kelysh maltez

  Shkodër 26 May 11:24
  With agreement
 • 2 foto
  xmass puppies chihuahua për adoptim
  Pets

  xmass puppies chihuahua për adoptim

  Kam paraqitur një pule shumë të këndshme chihuahua për adoptim. Ai është shumë i mirë me fëmijë, de

  Shkodër 25 May 13:56
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Biciklet Coppi
  Sports equipment

  Shitet Biciklet Coppi

  Biciklet e sapo ardhur nga gjermania.Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire.Cmimi i pa diskutushe

  Shkodër 25 May 10:23
  150.00 €
 • 4 foto
  Shitet Biciklet BTWIN
  Sports equipment

  Shitet Biciklet BTWIN

  Biciklet e sapo ardhur nga gjermania eshte ne gjendje shum te mire .Cmimi i pa diskutushem

  Shkodër 25 May 10:15
  150.00 €
 • 0 foto
  Pikture
  Collections

  Pikture

  Kam per te shitur nje pikture peisazh ne natyre permasa 50x60 me bojera vaji cmimi 80 milek

  Shkodër 20 May 18:59
  80.00 Lek
 • 0 foto
  Akita amerikan 100% i paster
  Pets

  Akita amerikan 100% i paster

  Okazion

  Shkodër 20 May 04:13
  1.00 €
 • 10 foto
  Cannondale supersix evo ultrega 2018
  Sports equipment

  Cannondale supersix evo ultrega 2018

  Shitet biciklete cannondale supersix evo pothuajse e re. Bicikleta i ka te gjitha pjeset shimano ult

  Shkodër 17 May 01:22
  1,800.00 €
 • 8 foto
   Puma Partofoli Origjinal (50 mije leke te vjetra)
  Clothing / Shoes / Hours

  Puma Partofoli Origjinal (50 mije leke te vjetra)

  Ne gjendje te re pothuajse i paperdorur ka ngjyre te zeze dhe materiali 100% poliester.Xhepa ka 2 pe

  Shkodër 16 May 12:09
  40.00 €
 • 1 foto
  Mace persjane
  Pets

  Mace persjane

  kotele Persjane femer, , na kontaktoni ne nr e celularit 0673682329

  Shkodër 15 May 19:03
  150.00 €
 • 2 foto
  Amplifike Kitarre Vox 50w
  Musical instruments and equipment

  Amplifike Kitarre Vox 50w

  Amplifike Vox 50w + Effekte+preamps Ne kuti,4 dit e perdorur. (amplifika ka llampe -per ata qe se di

  Shkodër 12 May 20:29
  130.00 €
 • 0 foto
  HOTEL TATI ULQIN
  Tickets / Travel

  HOTEL TATI ULQIN

  KERKOJM PASTRUSE PER PUN SEZONALE 4 MUAJ FJETJA DHE HAJA GRATIS TE KEN PAK PERVOJ PUNU

  Shkodër 11 May 09:02
  With agreement
 • 1 foto
  I HUMBUR
  Pets

  I HUMBUR

  kundrejt nje shperblimi, eshte i paisur me microchip disponoi te gjitha dokumentacionet.

  Shkodër 10 May 18:32
  1,000.00 €
 • 2 foto
  Gjermanisht Shepherd Kc Reg Pups gati për t\'u larg
  Pets

  Gjermanisht Shepherd Kc Reg Pups gati për t\'u larg

  Gjermanisht Shepherd Kc Reg Pups gati për t\'u larguar Kc regjistroi drejtpërdrejt mbështetjen e gje

  Shkodër 3 May 13:52
  With agreement
 • 3 foto
  playstation
  Musical instruments and equipment

  playstation

  Shes 1 playstation 2. + 2 playstation 3. + 1 amplifik per makin te gjitha vetem per 400 mi lek t

  Shkodër 2 May 12:00
  40,000.00 Lek
 • 2 foto
  Biçikleta
  Sports equipment

  Biçikleta

  Shes biciklet sporti mbk pjeset Campagnolo

  Shkodër 2 May 10:20
  135.00 €
 • 1 foto
  Pit bull pitbul pittbull 1 2 3 4 5 6 7 8
  Pets

  Pit bull pitbul pittbull 1 2 3 4 5 6 7 8

  Shiten klysh pitbull original blunos baba i tyre esht ardh pi Hungaris extra jan rac e zgjuar jan pe

  Shkodër 29 April 16:19
  333.00 €
 • 1 foto
  shiten super pitbulla ....vetem per pak dit
  Pets

  shiten super pitbulla ....vetem per pak dit

  shiten super pitbull rrac 100% e pastert

  Shkodër 26 April 15:21
  70.00 Lek
 • 2 foto
  Puppy bulldog frëngjisht për shitje
  Pets

  Puppy bulldog frëngjisht për shitje

  Puppy bulldog frëngjisht për shitje Shumë të shëndetshëm, qentë e bukur sytë e gatshëm për të ndarë

  Shkodër 26 April 10:00
  With agreement
 • 1 foto
  Ingersoll 1892
  Clothing / Shoes / Hours

  Ingersoll 1892

  Shitet ore Ingersoll 1892 per arsye mos perdorimi. Ora eshte origjinale me puls dore.

  Shkodër 23 April 14:24
  200.00 €
 • 8 foto
  Okazion Pa2xPro si e re (e ardhur nga jashte)
  Musical instruments and equipment

  Okazion Pa2xPro si e re (e ardhur nga jashte)

  Shitet tastiera Korg Pa2xPro ne gjendje si e re (veshtire te gjeni tjeter ne kete gjendje). Eshte e

  Shkodër 20 April 17:49
  950.00 €
 • 2 foto
  beutifull puppy pomeranian gati për të shkuar për
  Pets

  beutifull puppy pomeranian gati për të shkuar për

  beutifull puppy pomeranian gati për të shkuar për një shtëpi të re 5 muaj Pomeranian është në kërkim

  Shkodër 20 April 11:19
  With agreement
 • 2 foto
  Home Gym
  Sports equipment

  Home Gym

  palester per shtepi nje palester ku mund te kryhen gjitha ushtrimet gjok shpin squat biceps triceps

  Shkodër 20 April 00:36
  799.00 Lek
 • 1 foto
  Pioneer DDJ SX
  Musical instruments and equipment

  Pioneer DDJ SX

  DDJ SX

  Shkodër 19 April 20:15
  550.00 €
 • 1 foto
  Bokse
  Musical instruments and equipment

  Bokse

  Shiten 4 bokse yamaha 12 nga 300 wat 700mij leke

  Shkodër 19 April 20:15
  70,000.00 Lek
 • 0 foto
  Amplifike
  Musical instruments and equipment

  Amplifike

  Amplifike Yamaha P7000S ne gjendje shum te mir cmimi 250 mij lek i padiskutueshem

  Shkodër 19 April 20:14
  25,000.00 Lek
 • 0 foto
  Sub Yamaha MSR800
  Musical instruments and equipment

  Sub Yamaha MSR800

  Sub Yamaha MSR800 Aktiv 500 mij leke i diskutueshem

  Shkodër 19 April 20:14
  50,000.00 Lek
 • 0 foto
  Shure Beta 58A
  Musical instruments and equipment

  Shure Beta 58A

  Mikrofon Shure Beta 58A ne gjendje perfekt si i ri cmimi 70€

  Shkodër 19 April 20:14
  70.00 €
 • 1 foto
  Akita amerikan
  Pets

  Akita amerikan

  Akita amerikan 2.e gjys vjec .Mashkull shum i eger per roje ambjenti e shum i dashur me njezt

  Shkodër 12 April 01:00
  150.00 €
 • 0 foto
  paisje sportive
  Sports equipment

  paisje sportive

  pro form eshte super per vithe po ashtu dhe per kembe me muskuj eshte ideale per nje trup perfekt r

  Shkodër 11 April 15:02
  50.00 Lek
 • 1 foto
  Ore e vjeter ruse Vostok
  Clothing / Shoes / Hours

  Ore e vjeter ruse Vostok

  Ore e vjeter ruse e vitit 1978. Ora eshte me kurdisje. Punon perfekt. Pranohen nderrime.

  Shkodër 10 April 15:25
  4,000.00 Lek
 • 2 foto
  Kelysh maltez
  Pets

  Kelysh maltez

  Shitet kelysh maltez.2 mujsh.

  Shkodër 9 April 12:01
  With agreement
 • 1 foto
  Biciklete 26\" Phoenix
  Sports equipment

  Biciklete 26\" Phoenix

  Shitet biciklete 26\" e markes Phoenix. Ka kosh dhe samar. Cmimi 80 mije leke i padiskutueshem. Kont

  Shkodër 8 April 20:15
  8,000.00 Lek
 • 2 foto
  Pioneer SX
  Musical instruments and equipment

  Pioneer SX

  Pioneer DDJ SX ne gjendje shum te mir Cmimi 550€ i padskutueshem

  Shkodër 8 April 19:47
  550.00 €