Shtepi / Vila në shitje në Mallakastër

category

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Price

country

 • 4 foto
  OKAZION .... Shtepi ne Ballsh , Mallakaster
  House / Villas

  OKAZION .... Shtepi ne Ballsh , Mallakaster

  Shitet nje shtepi 2 kateshe me perspektive per 5 kate , 20 m larg rruges nacionale Ballsh - Fier per

  Mallakastër 27 April 15:54
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet shtepia
  House / Villas

  Shitet shtepia

  Dy kateshe plus dhe nje shtepi e vogel ne oborr me siperfaqe 30 meter kateror plus 7 dylym tok me ta

  Mallakastër 16 August 09:01
  With agreement