Kurbin

Shtepi / Vila në shitje në Kurbin

category

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Price

country

 • 7 foto
  Shitet shtepi
  House / Villas

  Shitet shtepi

  Shpia ndodhet ne vi te verdh ne fush kuqe (kurbin)ka oborr dhe 500 metra tok,asht me dokumenta te rr

  Kurbin 31 May 19:10
  With agreement
 • 0 foto
  SHTEPI 1+1
  House / Villas

  SHTEPI 1+1

  SHITET SHTEPI BANIMI PALLAT,KATI I TRETE ,SHTEPIA ESHTE E MOBILUAR E RREGULLUAR SE FUNDI,E PA DEMTUA

  Kurbin 1 May 11:39
  35.00 Lek
 • 5 foto
  Shtepi ne Kurbin
  House / Villas

  Shtepi ne Kurbin

  ju pershendes nga Aosta itali...Kam nje shtepi 2kateshe ne Mamurras lagjia drita tek kodra e grumull

  Kurbin 11 March 17:17
  With agreement
 • 0 foto
  vil
  House / Villas

  vil

  vil

  Kurbin 10 March 19:50
  With agreement
 • 2 foto
  Shtepi private OKAZION
  House / Villas

  Shtepi private OKAZION

  Shitet shtepi 2 kateshe. Kati i pare : 80 meter katror. Kati i dyte: 100 meter katror (perfshire bal

  Kurbin 13 September 00:43
  83,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet shpia
  House / Villas

  Shitet shpia

  Shpia esht ne gendje te mir

  Kurbin 18 August 19:03
  45,000,000.00 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepi 2 dhoma 1 guzhine 2 ballkone
  House / Villas

  Shitet shtepi 2 dhoma 1 guzhine 2 ballkone

  Shitet shtepi kati i dyte 2 dhoma 1 guzhine, 1 banjo, 2 ballkone. Cmimi 45 milion ( i diskutueshem

  Kurbin 20 June 13:37
  4,500,000.00 Lek