Shtepi & Familje në shitje në Obiliq

 • 11 foto
  tavolina separe karrika +38345823581
  furniture

  tavolina separe karrika +38345823581

  separe

  Obiliq 24 August 20:48
  160.00 €
 • 2 foto
  shitet tavolin buke
  furniture

  shitet tavolin buke

  shitet tavolina e bukes

  Obiliq 24 August 18:28
  50.00 €
 • 0 foto
  Tjegulla
  Building materials

  Tjegulla

  Shitje me marrveshje

  Obiliq 23 August 18:58
  With agreement
 • 2 foto
  shitet tavolina e bukes
  furniture

  shitet tavolina e bukes

  shitet tavolina e bukes pa karrike

  Obiliq 23 August 18:22
  40.00 €
 • 0 foto
  Gilidera
  Building materials

  Gilidera

  Rrethoja gilindera 6 copa dimenzione 1x2.5 metra komplet me shtylla

  Obiliq 23 August 12:51
  55.00 €
 • 0 foto
  separe tavolina karriga 044363733
  Building materials

  separe tavolina karriga 044363733

  shes separe tel.044363733

  Obiliq 21 August 17:39
  160.00 €
 • 11 foto
  separe tavolina karrika +38345823581
  Building materials

  separe tavolina karrika +38345823581

  separe

  Obiliq 21 August 13:18
  160.00 €
 • 0 foto
  dhoma gjumi 044363733
  furniture

  dhoma gjumi 044363733

  dyer dritare separe dhoma gjumi 044363733

  Obiliq 19 August 14:09
  With agreement
 • 9 foto
  Dyer nga Drurit per Shtepi Dyer dhome 60EURO
  furniture

  Dyer nga Drurit per Shtepi Dyer dhome 60EURO

  Bejm prodhimin e dyerve me te gjitha masat punojm dhe me porosi dyer qmimet nga 60-100euro

  Obiliq 19 August 10:23
  With agreement
 • 0 foto
  Shiten tegllat(kavanozat) 3llitersh 0.50
  Technician and equipment

  Shiten tegllat(kavanozat) 3llitersh 0.50

  Shes tegllat 3 litra ka 0.50 cent copen me gjith kapak

  Obiliq 18 August 15:02
  With agreement
 • 9 foto
  Dyer te mbrendshme - nr/044330954
  furniture

  Dyer te mbrendshme - nr/044330954

  Prodhojm .Dyer per shtepi me qmime te lira nga 60euro 100euro ____________Rezultatet e

  Obiliq 18 August 12:50
  With agreement
 • 1 foto
  Shitetet
  Technician and equipment

  Shitetet

  8 kg ka nje defek kushton 20 ero

  Obiliq 18 August 12:42
  60.00 €
 • 11 foto
  prodhojm dyer per dhoma 60euroo
  furniture

  prodhojm dyer per dhoma 60euroo

  shesim dyer dhe dritare nga druri

  Obiliq 17 August 17:08
  60.00 €
 • 0 foto
  Shiten tegllat(kavanozat) 3llitersh 0.50
  Technician and equipment

  Shiten tegllat(kavanozat) 3llitersh 0.50

  Shes tegllat 3 litra ka 0.50 cent copen me gjith kapak

  Obiliq 17 August 12:50
  With agreement
 • 5 foto
  Laser vaservag
  Cars and tools

  Laser vaservag

  Laser per ndertime te brebdshme per knauf keramik tapet montim te mobileve amstrong elektrik

  Obiliq 16 August 07:46
  85.00 €
 • 8 foto
  separe 046-118-892
  furniture

  separe 046-118-892

  Prodhojm Dyer me te gjitha masat qmimet nga 60euro

  Obiliq 15 August 20:58
  With agreement
 • 11 foto
  extra Dyer.
  Building materials

  extra Dyer.

  Prodhojm te gjitha masat dyr me qmime nga 60euro

  Obiliq 15 August 16:46
  70.00 €
 • 1 foto
  mjeshter
  Technician and equipment

  mjeshter

  riparojm , ndrrojm sanitari: tushkabina lavaman shole qeshmeve poashtu bejm ndrrimin e llusterave ,

  Obiliq 14 August 22:27
  With agreement
 • 10 foto
  Mobile 3-2-1
  furniture

  Mobile 3-2-1

  Jemi prodhus gjindemi ne ferizaj Mobile 3-2-1 qmimi 330€ Kontakto ne tel ose viber +383/45-657-940

  Obiliq 14 August 13:22
  330.00 €
 • 11 foto
  extra dritare dhe dyr nga druri
  furniture

  extra dritare dhe dyr nga druri

  extra dritare dhe dyr nga druri shes dyer dhe dri

  Obiliq 12 August 20:09
  70.00 €
 • 3 foto
  Shitet Guzhina e drurit gjatesi 3 m
  furniture

  Shitet Guzhina e drurit gjatesi 3 m

  Shitet enterieri i guzhines nga druri nengjatesi 3 m me qmim shume te volitshem. Monileria e guzhine

  Obiliq 12 August 16:52
  450.00 €
 • 11 foto
  super zbritje ne dyer te dhomave dhe te hymjes
  furniture

  super zbritje ne dyer te dhomave dhe te hymjes

  super zbritje ne dyer te dhomave dhe te hymjes prodhojm dyer dhe drit

  Obiliq 11 August 11:09
  With agreement
 • 2 foto
  3 shtreter
  furniture

  3 shtreter

  Shiten tre shteter ne gjendje shume te mire po ashtu shtrihen dhe mund te perdoren per fjetje ose ne

  Obiliq 10 August 12:28
  120.00 €
 • 7 foto
  SHITET KALDAJA ME DRU E QYMYR 70kw
  Technician and equipment

  SHITET KALDAJA ME DRU E QYMYR 70kw

  SHITET KALDAJA ME DRU E QYMYR 70 KW PAK E PERDORUR, NE GJENDJE TE RREGULLT. 800 EURO OSE OFERTA ME

  Obiliq 8 August 12:05
  800.00 €
 • 7 foto
  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE
  Technician and equipment

  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE

  Bejme eksportin e paisjev elektroshtepiake te reja nga Skandinavia (Suedi dhe Danimark). Te gjitha p

  Obiliq 7 August 10:59
  With agreement
 • 0 foto
  DYER & DRITARE me montim  046118892
  furniture

  DYER & DRITARE me montim 046118892

  DYER & DRITARE me montim 046118892

  Obiliq 4 August 19:21
  With agreement
 • 0 foto
  ofert separe komplet 150 euro 044986971
  furniture

  ofert separe komplet 150 euro 044986971

  separe komplet me tavolina 044986971

  Obiliq 3 August 10:57
  150.00 €
 • 1 foto
  Shes deren per hymje te shpis
  furniture

  Shes deren per hymje te shpis

  Shes deren shum e rujtune per ma shum na kontaktonii gjersia 1.48 lartesia 2.41 per ma saktsishtt ma

  Obiliq 2 August 23:13
  With agreement
 • 2 foto
  autolarje
  Cars and tools

  autolarje

  shes auto larjen e ardhur prej Gjermonis e perdorne ne kosov 2 muj

  Obiliq 2 August 18:16
  700.00 €
 • 8 foto
  Dyer te hymjes - Punojm te gjitha Masat
  furniture

  Dyer te hymjes - Punojm te gjitha Masat

  Dyer te hymjes me qmime te lira nga 100euro punojm te gjitha dimenzionet dyer te dhomave,dyer te ban

  Obiliq 2 August 11:55
  With agreement
 • 11 foto
  dyer te dhomave
  Building materials

  dyer te dhomave

  shes dyr te brendshme dhe dritare

  Obiliq 1 August 13:07
  With agreement
 • 0 foto
  Shes kauqin e ri
  furniture

  Shes kauqin e ri

  Shes kauqin e ri te blem para 1 muaj

  Obiliq 31 July 17:12
  60.00 €
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA ME MODELE TE NDRYSHME 045886314
  Building materials

  DYER PER DHOMA ME MODELE TE NDRYSHME 045886314

  PUNOJM; Dyer dhe dritare prej drurit me qmime duke fillu nga 60euro punojm me ngjyra te ndryshme 045

  Obiliq 31 July 02:23
  60.00 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTM KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC
  furniture

  ROLETA TE JASHTM KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE T

  Obiliq 29 July 15:34
  23.00 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro M2
  furniture

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro M2

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PLASTIKA ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE SHUM LLOJE TE

  Obiliq 22 July 18:34
  37.00 €
 • 1 foto
  DYER HARMONIK
  furniture

  DYER HARMONIK

  PRODHOJM DYER HARMONIK SIPAS POROSIS PER NDARJE TE NDRYSHME KEMI TRI MGJYRA DHE KUALITET SHUM TE M

  Obiliq 22 July 18:31
  With agreement
 • 11 foto
  DYER TE HYMJES - OFERT - 045421987
  furniture

  DYER TE HYMJES - OFERT - 045421987

  PUNOJM DYER ME POROSI DYER TE HYMJES ME TE GJITHA DIMENZIONET ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA NGJY

  Obiliq 22 July 09:24
  With agreement
 • 0 foto
  Tavolina karrika separe
  furniture

  Tavolina karrika separe

  tavolina 044363733

  Obiliq 20 July 21:52
  With agreement
 • 0 foto
  Shes kuzhinen e perdorur
  furniture

  Shes kuzhinen e perdorur

  Shes kuzhinen e perdorur shum e rujtune

  Obiliq 20 July 20:53
  With agreement
 • 2 foto
  Rama dhe roleta per lokal
  Building materials

  Rama dhe roleta per lokal

  Shiten ramat per lokal me gjith roleta dimezjonet 4.70 ×2.30 dhe 3.40 ×2.30 .me marveshje

  Obiliq 20 July 20:33
  With agreement
 • 11 foto
  tavolina karriga +38344986971
  Building materials

  tavolina karriga +38344986971

  tavolina separe

  Obiliq 20 July 14:04
  160.00 €
 • 2 foto
  Shiten mobiljet
  furniture

  Shiten mobiljet

  Shiten mobiljet me gjendje te rregullt.

  Obiliq 19 July 16:04
  With agreement
 • 11 foto
  karrika tavolina separe +38344986971
  furniture

  karrika tavolina separe +38344986971

  separe komplet 044986971

  Obiliq 18 July 13:40
  160.00 €
 • 11 foto
  Dyer per dhoma viber :+38345422043
  Building materials

  Dyer per dhoma viber :+38345422043

  PUNOJM: DYER E DRITARE ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA PERMASAT QE JU DUHEN PUNOJM DHE ME POROSI K

  Obiliq 18 July 10:28
  With agreement
 • 1 foto
  Skele me qera
  Building materials

  Skele me qera

  Skele me qera me qmim shum te volitshem. Me shumicë dhe pakic +38345601854

  Obiliq 17 July 16:25
  With agreement
 • 5 foto
  Roleta
  furniture

  Roleta

  ROLETA ALUMINI ME IZOLIM KOMPLET MATERJAL GJERMAN 36 EURO M2 ROLETA PVC PLASTIK 23 EURO M2 PERDE ZEB

  Obiliq 17 July 13:31
  36.00 €
 • 0 foto
  Qeremide
  Building materials

  Qeremide

  Shes qeremide

  Obiliq 15 July 22:17
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA DIMROR ME NXEMJE 044280873viber
  furniture

  TENDA SHATORA DIMROR ME NXEMJE 044280873viber

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina jeni te mir pritur ne xhdo koh 044280873 viber +383442808

  Obiliq 13 July 09:05
  With agreement
 • 2 foto
  Urgjent! shiten Mobilje 1,2,3
  furniture

  Urgjent! shiten Mobilje 1,2,3

  ne gjendje te rregullt sic shihen ne foto jo shum te perdorura qmimi me marrveshje

  Obiliq 12 July 19:41
  220.00 €
 • 2 foto
  Urgjend!! Divana mbreteror per sallon
  furniture

  Urgjend!! Divana mbreteror per sallon

  Shiten Urgjend Divana 1,2,3 ne gjendje te rregullt qmimime marrveshje

  Obiliq 12 July 19:33
  235.00 €