Sherbime
Prishtinë

Sherbime në shitje në Prishtinë

 • 11 foto
  Aporat per lageshti? Vllag Myk ☑️❇️
  services

  Aporat per lageshti? Vllag Myk ☑️❇️

  SHES APORATIN TE TEKNOLOGJIS SE RE TE VITI 2017 MULTI FUNKSJONAL ,APORATI E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN,M

  Prishtinë Dje, 20:00
  1.00 €
 • 4 foto
  BEJME HAPJEN E GYPAVE TE KANALIZIMIT ME MAKINA MOD
  services

  BEJME HAPJEN E GYPAVE TE KANALIZIMIT ME MAKINA MOD

  BEJME HAPJEN DHE PASTRIMIN E GYPAVE TE KANALIZIMEVE ME APARATURE ME MODERNE DHE ÇMIME SHUME TE VOLIT

  Prishtinë Dje, 19:59
  With agreement
 • 7 foto
  Aporata per thithjen e lageshtis? vllages mykut☎️
  services

  Aporata per thithjen e lageshtis? vllages mykut☎️

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Prishtinë Dje, 19:59
  1.00 €
 • 3 foto
  MOLERI
  services

  MOLERI

  Ofroj lyrjen e baneses , lokalit , shtepin etj me ngjyra te ndryshme po ashtu bej edhe lyrjen e gi

  Prishtinë Dje, 19:56
  With agreement
 • 11 foto
  MONTOJ PAISJE ELEKTRIKE DHE  SANITARI
  services

  MONTOJ PAISJE ELEKTRIKE DHE SANITARI

  Ofroj montimin e llampave te ndryshme nderpresave banjo nderprea te ndryshem shtekera

  Prishtinë Dje, 19:56
  With agreement
 • 0 foto
  Bej thyerjen e banjov,  mureve te ndryshem
  services

  Bej thyerjen e banjov, mureve te ndryshem

  Bej thyerjen e mureve te ndyshem thyerjen e pllakave te vjetra rrenovime te ndyshme q

  Prishtinë Dje, 19:55
  With agreement
 • 0 foto
   Bej pastrimin e podrumeve te ndryshem garaza
  services

  Bej pastrimin e podrumeve te ndryshem garaza

  Bej pastrimin e podrumeve te ndryshem garazave dhe depove nga mbeturinat e ndryshme

  Prishtinë Dje, 19:55
  With agreement
 • 5 foto
  Nivelizim ibercuk te shtepijave
  services

  Nivelizim ibercuk te shtepijave

  Kryejm nivelizimin e shtepiave objekteve sigurojm materjal me qmime ma te lira 044181193

  Prishtinë Dje, 19:54
  With agreement
 • 1 foto
  Nivelizim (ibercuk)
  services

  Nivelizim (ibercuk)

  Kryejm nivelizimin e shtepiave sigurojm materjal styropor zhavor folie cement me qmime ma te lira

  Prishtinë Dje, 19:54
  With agreement
 • 3 foto
  Nivelizim-ibercuk
  services

  Nivelizim-ibercuk

  Kryejm nivelizimin e shtepiave objekteve sigurojm materjal styropor folie fiber zhavor

  Prishtinë Dje, 19:53
  With agreement
 • 8 foto
  Nivelizime marr vetur banes me kompensim
  services

  Nivelizime marr vetur banes me kompensim

  kryejm keto pun nivelizimin e dyshemeve izolim me kondor marr banes vetur me kompensim me materjal

  Prishtinë Dje, 19:53
  With agreement
 • 6 foto
   Kamera dhe Alarma Te Siguris ?
  services

  Kamera dhe Alarma Te Siguris ?

  Bëjm Instalimin e Kamerave dhe Alarmave interfonav dhe Video Interfonav me profesionalizem japim Gar

  Prishtinë Dje, 19:35
  With agreement
 • 11 foto
  KNAUF GLET FASADA.NGJYRE
  services

  KNAUF GLET FASADA.NGJYRE

  Ofrojm sherbime Profesionale per ● BANESAVE ● SHTËPIJAVE ● LOKALVE ● ZYREVE ETJ . - Me p

  Prishtinë Dje, 19:31
  With agreement
 • 3 foto
  LIR MIR
  services

  LIR MIR

  Nese keni nevoje te pastroni/ lani batanijet, jorganet, jasteket, perde, rroba te zakonshme apo deli

  Prishtinë Dje, 19:18
  With agreement
 • 11 foto
  Rregullimi i kopshteve
  services

  Rregullimi i kopshteve

  1.mbjelljen e barit. 2.montimin e kubezave te betonit. 3.punime me kultivator 509. 4.ngjeshjen e tem

  Prishtinë Dje, 18:31
  With agreement
 • 7 foto
  kanalizim bëjm zhbllokimin e kanalizimeve
  services

  kanalizim bëjm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bëjm zhbllokimin dhe pastrimin e gypave te lavamanve kuzhinave pusetave wc-ve si dhe shiqimin e tyre

  Prishtinë Dje, 18:24
  With agreement
 • 0 foto
  Rent a Car Mercedes A class
  services

  Rent a Car Mercedes A class

  Japim vetura me qira duke filluar nga 30e 24H Te gjitha jan Dizel dhe ne gjendje te rregullt Gjindem

  Prishtinë Dje, 18:05
  With agreement
 • 11 foto
  Plane Projekte dhe Ndertim per Shtepi
  services

  Plane Projekte dhe Ndertim per Shtepi

  Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,

  Prishtinë Dje, 17:55
  With agreement
 • 0 foto
  KOMPANI PASTRIMI-MJESHTRI MAGJIK
  services

  KOMPANI PASTRIMI-MJESHTRI MAGJIK

  Mjeshtri Magjik Ofron keto sherbime: Pastrim Gjeneral Pastrim te gjamave Mirembajtje e objekteve

  Prishtinë Dje, 17:55
  1.00 €
 • 11 foto
  Plane,Projekte dhe Ndertim Per Shtepi
  services

  Plane,Projekte dhe Ndertim Per Shtepi

  Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,

  Prishtinë Dje, 17:16
  With agreement
 • 11 foto
  CAJA COMPANY BEJME HAPJEN E BUNARAVE EDHE NGURI
  services

  CAJA COMPANY BEJME HAPJEN E BUNARAVE EDHE NGURI

  BEJME HAPJEN E BUNAREVE 

 -Hapjen e puseve (Bunarëve) për ujë të pijes deri në 500 metra thel

  Prishtinë Dje, 16:50
  With agreement
 • 1 foto
  Bëjmë shpërndarjen e fletushkave apo brshurave
  services

  Bëjmë shpërndarjen e fletushkave apo brshurave

  Ne jemi një compani qe veprojmë qe 5 vite ne Kosovē. Kryesisht ofrojmë keto shërbimë: Bëjmë shpërn

  Prishtinë Dje, 16:45
  With agreement
 • 4 foto
  per ballona 049/40 53 50
  services

  per ballona 049/40 53 50

  Shesim dhe bejm dekorime me balona

  Prishtinë Dje, 16:45
  With agreement
 • 0 foto
  Ashensorë, Nxemje Qëndrore, Klimatizim,Ventilim
  services

  Ashensorë, Nxemje Qëndrore, Klimatizim,Ventilim

  Ofrojmë shërbime profesionale dhe materiale për : Ashensorë , Nxemje Qëndrore , Klimatizim/Ventilim

  Prishtinë Dje, 16:43
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto bujtinen tënde me G&G Exclusive !
  services

  Ndërto bujtinen tënde me G&G Exclusive !

  Ndërto bujtinen tënde me G&G Exclusive ! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim !

  Prishtinë Dje, 16:42
  3,333.00 €
 • 5 foto
  per ballona 049 40 53 50
  services

  per ballona 049 40 53 50

  Dyqani ON TIME Gjendemi Ne rrugen Fehmi Agani afer shtepis se shendetit qender Shesim dhe bejm dek

  Prishtinë Dje, 16:40
  With agreement
 • 4 foto
  per ballona 049/40 53 50
  services

  per ballona 049/40 53 50

  Shesim dhe bejm dekorime me balona Tag; Balona 1234567890 Banesa Banes Dhoma Shtepi Audi Bmw Merc

  Prishtinë Dje, 16:39
  With agreement
 • 2 foto
  LIGJI I SUKSESIT NE 16 MËSIME 29.9 €
  services

  LIGJI I SUKSESIT NE 16 MËSIME 29.9 €

  LIGJI I SUKSESIT NE 16 MËSIME Porosisni ne viber dhe perfitoni nga kjo zbritje 38976256899, POSTA FA

  Prishtinë Dje, 16:35
  27.00 €
 • 11 foto
   BEJME DREJTIMIN E DHEMBEVE PA TELA
  services

  BEJME DREJTIMIN E DHEMBEVE PA TELA

  Bejme drejtimin e dhembeve ,pa tela. Nuk ka me nevoje te duket se keni tela ne dhembe,te shemtojne

  Prishtinë Dje, 16:33
  With agreement
 • 6 foto
  DREJTONI DHEMBET ME PROTEZA TE TEJDUKSHME
  services

  DREJTONI DHEMBET ME PROTEZA TE TEJDUKSHME

  Bejme drejtimin e dhembeve te shtrember me proteza te tejdukshme ,pa tela,pa materiale kimike.Bejme

  Prishtinë Dje, 16:32
  With agreement
 • 10 foto
  BG-Term Ngrohje Qendrore
  services

  BG-Term Ngrohje Qendrore

  Bejmë Instalimin dhe riparimin e të gjitha llojeve te ngrohjës Qendrore ( Pelet, Qymyr, Dru, Naftë,

  Prishtinë Dje, 15:55
  35.00 €
 • 2 foto
  Xhirim Profesional te Eventit tuaj (perfito -20%)
  services

  Xhirim Profesional te Eventit tuaj (perfito -20%)

  -Rezervimet deri me 28 shkurt 2018 perfitojn -20% (Qmimet ne photo 3 ) -Te gjitha mund ti shihni ne

  Prishtinë Dje, 15:54
  With agreement
 • 11 foto
   Nivelizim te dyshemeve
  services

  Nivelizim te dyshemeve

  ofrojm keto sherbime izolimin me kondor nivelizimin ndertesav garazhave podrumave te shtepiave sigu

  Prishtinë Dje, 15:40
  With agreement
 • 3 foto
  BEJME ELEMINIMIN E BUBRRECAVE BUBASHFABA INSEKTE
  services

  BEJME ELEMINIMIN E BUBRRECAVE BUBASHFABA INSEKTE

  BUBASHFABA (FURRTARE) bubrreca MILINGONA etj BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE ME G

  Prishtinë Dje, 14:26
  1.00 €
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA INSEKTE ELEMINIM ME GELL
  services

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA INSEKTE ELEMINIM ME GELL

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE (bubashfabav

  Prishtinë Dje, 14:26
  1.00 €
 • 2 foto
  DEZINSEKTIM BUBRRECA INSEKTE BUBASHFABA ETJ
  services

  DEZINSEKTIM BUBRRECA INSEKTE BUBASHFABA ETJ

  BUBASHFABA (FURRTARE) bubrreca MILINGONA etj BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE ME G

  Prishtinë Dje, 14:14
  1.00 €
 • 0 foto
  Bejm doganimin e automjeteve dhe mallrave
  services

  Bejm doganimin e automjeteve dhe mallrave

  Agjension Doganor Bejm doganimin dhe zhdoganimin ( Shpedicion ) e mallrave dhe veturave te cilat imp

  Prishtinë Dje, 13:19
  With agreement
 • 5 foto
  Karriga dhe tavolina me qera per Dasma dhe Ahengje
  services

  Karriga dhe tavolina me qera per Dasma dhe Ahengje

  Karrika dhe Tavolina me qira per Darsma dhe Ahengje te ndryshme, per ambiente te jashtme apo te mbre

  Prishtinë Dje, 13:19
  With agreement
 • 0 foto
  Pastrim Mirembajtje te objekteve Access Control
  services

  Pastrim Mirembajtje te objekteve Access Control

  Në kuadër të pastrimit dhe mirëmbajtjes profesionale të banesave kolektive, Bardhi - D sh.p.k kujdes

  Prishtinë Dje, 13:02
  1.00 €
 • 1 foto
  Problem me lagshtsin dhe mykun ujn te gjitha test.
  services

  Problem me lagshtsin dhe mykun ujn te gjitha test.

  Ofrojme : - kontrollimi i efikasitetit te sistemit - detektimi i humbjeve eventuale - detektimi i rr

  Prishtinë Dje, 13:01
  With agreement
 • 0 foto
  Leshojm Tenda Karrika Tavolina me Qera 045502220
  services

  Leshojm Tenda Karrika Tavolina me Qera 045502220

  LESHOJ tenda karrika tavolina me qera per me shum info nr tel 045502220

  Prishtinë Dje, 12:38
  With agreement
 • 3 foto
  Bejme prerjen thyerjen dhe shpuarjen e betonit
  services

  Bejme prerjen thyerjen dhe shpuarjen e betonit

  Bejme keto pune: Prerjen e betonit Thyerjen e betonit Hapim vrima prej fi 30 deri fi 400 Me mjete p

  Prishtinë Dje, 12:21
  With agreement
 • 5 foto
  Bejme thyerjen, prerjen dhe shpuarjen e betonit
  services

  Bejme thyerjen, prerjen dhe shpuarjen e betonit

  Bejme keto pune: Prerjen e betonit Shpuarjen e betonit prej fi 50 deri fi 500 Dhe thyerjen e beton

  Prishtinë Dje, 12:20
  With agreement
 • 1 foto
  Bejme prerjen e betonit si dhe thyerjen e betonit
  services

  Bejme prerjen e betonit si dhe thyerjen e betonit

  Bejme prerjen e betoni dhe therjen e betoni me qmime te volitshem dhe ne menyre profesionale. tel

  Prishtinë Dje, 12:20
  With agreement
 • 6 foto
  HITI KAMINA - Sauna - Gur Dekorativ
  services

  HITI KAMINA - Sauna - Gur Dekorativ

  -- Kamina montues, Kamina dekorativ, Kamina me ngrohje qendrore, Kamina me pelet, Biokamina, Aksesor

  Prishtinë Dje, 11:53
  With agreement
 • 5 foto
  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina 044 198 450
  services

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina 044 198 450

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja (

  Prishtinë Dje, 11:31
  With agreement
 • 8 foto
  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina 044 198 450
  services

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina 044 198 450

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja (

  Prishtinë Dje, 11:29
  With agreement
 • 0 foto
  Kurse për Kompjuterë
  services

  Kurse për Kompjuterë

  Kurse intenzive dhe të rregullta për Kompjuterë

  Prishtinë Dje, 11:23
  With agreement
 • 3 foto
  Xhirime në Dasma HD, 4K dhe 4K HDR
  services

  Xhirime në Dasma HD, 4K dhe 4K HDR

  Maestro Production është kompania më e madhe në Kosovë e shpërblyer me shumë çmime ndërkombëtare ne

  Prishtinë Dje, 11:19
  With agreement
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA INSEKTE ELEMINIM ME GARANCI
  services

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA INSEKTE ELEMINIM ME GARANCI

  VIBER +38344550009 049550009 PER PRISHTINE QMIMET NDRYSHOJNE SIPAS METRAZHES QE POSEDONI DHE PROBLEM

  Prishtinë Dje, 10:54
  1.00 €