Sherbime
Gjakovë

Sherbime në shitje në Gjakovë

 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Gjakovë Sot, 06:15
  With agreement
 • 0 foto
  enda
  services

  enda

  Tenda Ardi

  Gjakovë Sot, 02:48
  With agreement
 • 3 foto
  BUBASHFABA DEZINFEKTIM JU GARANTOJME NE SHFARROSJE
  services

  BUBASHFABA DEZINFEKTIM JU GARANTOJME NE SHFARROSJE

  ELEMINIMI BEHET ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER BUBAT SHFFARROSEN SHUMICA

  Gjakovë Sot, 01:30
  1.00 €
 • 11 foto
  Izolime
  services

  Izolime

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Gjakovë Dje, 15:23
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet #Tenda#
  services

  Shitet #Tenda#

  Shiten tendat pak te perdorura me dim.6x12m 5x10m karrike 350 cop tavolina 40 cop.per inf viber +3

  Gjakovë Dje, 13:48
  With agreement
 • 11 foto
  Tenda dhe Tavolina per dasma dhe ahengje me qira
  services

  Tenda dhe Tavolina per dasma dhe ahengje me qira

  Posedojm tenda te kompletuara me tavolina dhe ulese per dasmat dhe ahengjet tuaja familjare. Kemi te

  Gjakovë Dje, 11:29
  With agreement
 • 0 foto
  Logo dizajne
  services

  Logo dizajne

  Krijojme/Dizajnojme logo per ju apo kompanine tuaj. Qmimi varion sipas llojit apo kompleksitetit t

  Gjakovë Dje, 10:27
  1.00 €
 • 0 foto
  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  services

  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bejm zhbllokimin dhe pastrimin e kanalizimeve me mjeter moderne si me shtypje te larte te ujit si dh

  Gjakovë Dje, 09:44
  With agreement
 • 10 foto
  Ëmbëlsira për cdo ceremoni
  services

  Ëmbëlsira për cdo ceremoni

  Provoni shijet e reja të ëmbëlsirave! - Torta - Bakllave - Tullumba - Dhe shum Ëmbëlsira te tjera!

  Gjakovë Dje, 04:56
  5.00 €
 • 0 foto
  tebda me qera
  services

  tebda me qera

  Tenda Ardi

  Gjakovë Dje, 02:21
  With agreement
 • 6 foto
  Izolim me Kondor
  services

  Izolim me Kondor

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkona - Banjo - Drenazha Viber--

  Gjakovë 30 May 21:38
  With agreement
 • 0 foto
  XoXo Expres / Shërbime riparimi / 043 444 666
  services

  XoXo Expres / Shërbime riparimi / 043 444 666

  •XoXo Expres / Shërbime riparimi / 043 444 666 📞 043 444 666

  Gjakovë 30 May 15:08
  With agreement
 • 0 foto
  tenda
  services

  tenda

  Tenda Ardi

  Gjakovë 30 May 02:50
  With agreement
 • 0 foto
  Bejme eliminimin e bubashvabave
  services

  Bejme eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Gjakovë 30 May 00:28
  With agreement
 • 8 foto
  Roleta te jashtme me Porosi nga Alumini & Plastika
  services

  Roleta te jashtme me Porosi nga Alumini & Plastika

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Gjakovë 29 May 14:39
  With agreement
 • 0 foto
  Bejme Pastrim, Shtepi,Banesa etj
  services

  Bejme Pastrim, Shtepi,Banesa etj

  Bejme Pastrime Shtepija ,Banesa Objekte Afariste etj

  Gjakovë 29 May 13:40
  With agreement
 • 5 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049-214-721
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavolin

  Gjakovë 28 May 10:48
  With agreement
 • 5 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049-214-721
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavolin

  Gjakovë 28 May 10:48
  With agreement
 • 4 foto
  Mish, Suxhuk
  services

  Mish, Suxhuk

  Shërben për terjen e mishit , suxhukut me 2 rende e re e pa përdorur. Dimensionet: Gjerësia : 1me

  Gjakovë 28 May 08:18
  130.00 €
 • 0 foto
  Punoj me kamion
  services

  Punoj me kamion

  Punojm me kamion dhe bager bejme prishjen e shtepive,hekjen e dheut etj

  Gjakovë 27 May 16:09
  With agreement
 • 0 foto
  Kerkoj bashkpuntore femer per embelsira,
  services

  Kerkoj bashkpuntore femer per embelsira,

  Kerkoj bashkpuntore ,femer per punimin e embelsirave,piteve she flijave ,disponojm me lokal,dhe pais

  Gjakovë 26 May 11:56
  With agreement
 • 1 foto
  Sherbime cilesore ??????
  services

  Sherbime cilesore ??????

  Kryej keto sherbime:blurjen e mishit, perziirjen, mbushjen e suxhukut si dhe terjen e suxhukit dhe

  Gjakovë 25 May 08:46
  With agreement
 • 6 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavolin

  Gjakovë 21 May 17:55
  With agreement
 • 6 foto
  tenda karrika tavolina me qera 049214721
  services

  tenda karrika tavolina me qera 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavolin

  Gjakovë 21 May 17:54
  With agreement
 • 6 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavolin

  Gjakovë 21 May 17:45
  With agreement
 • 1 foto
  reliable funding
  services

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Gjakovë 21 May 16:04
  With agreement
 • 6 foto
  Shitet #Tenda#
  services

  Shitet #Tenda#

  Shiten tendat pak te perdorura me dim.6x12m 5x10m karrike 350 cop tavolina 40 cop.per inf viber +3

  Gjakovë 21 May 14:55
  With agreement
 • 2 foto
  Sherbime suxhukit
  services

  Sherbime suxhukit

  Kryjme sherbime suxhukit perzirjen,mbushjen,terjen me qmime te volitshme tel.044-316-541.

  Gjakovë 20 May 19:31
  With agreement
 • 1 foto
  reliable funding
  services

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Gjakovë 20 May 14:02
  With agreement
 • 1 foto
  reliable funding
  services

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Gjakovë 20 May 10:02
  With agreement
 • 1 foto
  reliable funding
  services

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Gjakovë 20 May 09:22
  With agreement
 • 0 foto
  reliable funding
  services

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Gjakovë 19 May 16:02
  With agreement
 • 1 foto
  Instalus Elektrike
  services

  Instalus Elektrike

  Punojmë me rrym

  Gjakovë 19 May 10:51
  1.00 €
 • 1 foto
  Kompani Pastrimi
  services

  Kompani Pastrimi

  -Pastrimi dhe Dezinfektimi i Kauçëve-✅ Lemana Cleaning vazhdon te ofroje sherbime te Pastrimit dhe

  Gjakovë 18 May 15:08
  With agreement
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  services

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Zyra e financimit plotëson nevojat e individëve dhe bizneseve duke i vënë në dispozicion të gjithëve

  Gjakovë 16 May 20:24
  With agreement
 • 11 foto
  KOMPANIA-EXTRA.E.SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEPI..
  services

  KOMPANIA-EXTRA.E.SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEPI..

  KOMPANIA- EXTRA, E,SPECIAZUAR PËR PASTRIM. SHTEPIVE-LOKALEVE -OBJEKTE .LARIJEN E GEJAVE [kauqat] -LA

  Gjakovë 13 May 22:14
  With agreement
 • 1 foto
  reliable funding
  services

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Gjakovë 13 May 13:41
  With agreement
 • 1 foto
  Kredi 100% falas për ata në nevojë
  services

  Kredi 100% falas për ata në nevojë

  sigurimi i kredisë për individët dhe bizneset Ne jemi një strukturë me karakter të mirë që ndihmon

  Gjakovë 11 May 04:14
  With agreement
 • 1 foto
  Kredi e ofruar për individët dhe të gjitha biznese
  services

  Kredi e ofruar për individët dhe të gjitha biznese

  Huatë midis individëve dhe bizneseve janë çështje besimi dhe sigurie. Përveç atyre kompanive që ofro

  Gjakovë 10 May 18:44
  With agreement
 • 1 foto
  financim i besueshëm
  services

  financim i besueshëm

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Gjakovë 10 May 14:40
  With agreement
 • 1 foto
  ndihmuan fonde të besueshme për të gjithë
  services

  ndihmuan fonde të besueshme për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Gjakovë 10 May 13:40
  With agreement
 • 1 foto
  financim i shpejtë
  services

  financim i shpejtë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Gjakovë 9 May 13:41
  With agreement
 • 1 foto
  financim i shpejtë
  services

  financim i shpejtë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Gjakovë 9 May 13:41
  With agreement
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  services

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Gjakovë 7 May 16:19
  With agreement
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  services

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Gjakovë 5 May 12:51
  With agreement
 • 1 foto
  Kredi falas për individët dhe bizneset
  services

  Kredi falas për individët dhe bizneset

  Raiffeisen Bank, për të kënaqur këta klientë nga Kosova dhe e gjithë Shqipëria po bashkëpunon me gru

  Gjakovë 4 May 15:02
  With agreement
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  services

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Gjakovë 4 May 13:00
  With agreement
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  services

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Gjakovë 4 May 12:52
  With agreement
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  services

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Gjakovë 4 May 10:33
  With agreement
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  services

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Gjakovë 3 May 18:30
  With agreement