Pjese per Motore dhe Motoqikleta në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 6 foto
  Skuter Kymko
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Skuter Kymko

  shitet per arsye mosperdorimi

  Tiranë Dje, 22:18
  700.00 €
 • 0 foto
  Shesim kostume doreza dhe kaska te perdoruramotorr
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Shesim kostume doreza dhe kaska te perdoruramotorr

  Xhupi i kuq masa M thermolite 20€ Pant dainese masa 50 dimerore Goretex 30€ Hein gericke i ri masa

  Tiranë Dje, 20:54
  20.00 €
 • 3 foto
  PJES PER DUCATI  -02
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  PJES PER DUCATI -02

  PJES PER DUCATI SS 900cc ..dorz freksioni... plastikat te gjitha shasi ....amortizator i mbrapem..am

  Tiranë Dje, 20:30
  100.00 €
 • 0 foto
  10 Zinxhire Debore Kunder Rreshkitjes Se Gomave
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  10 Zinxhire Debore Kunder Rreshkitjes Se Gomave

  ❄️10 Zinxhire Debore Kunder Rreshkitjes Se Gomave vetem 2500 leke ⏩Lehtësisht te perdorshem ?I

  Tiranë Dje, 15:28
  2,500.00 Lek
 • 1 foto
  Kaske MT Okazion
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Kaske MT Okazion

  Kaske MT me syze dhe antifog kunder veshjes me avull te Xhamit....helmet....kaske....skafander

  Tiranë Dje, 13:33
  80.00 Lek
 • 2 foto
  Centraline Crypton X 135 MORIC
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Centraline Crypton X 135 MORIC

  Shes centraline MORIC crypton x 135 por i ben dhe ca modeleve 125cc Yamaha Cmimi 6000 lek Telefon

  Tiranë Dje, 11:52
  6,000.00 Lek
 • 11 foto
  Pjese elektronike dhe paketa per Yamaha Crypton X
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Pjese elektronike dhe paketa per Yamaha Crypton X

  Pjese te ndrryshme elektronike per Yamaha crypton X dhe per disa modele Yamaha 125cc Set me 4 RL 250

  Tiranë Dje, 11:52
  6,000.00 Lek
 • 10 foto
  AGV K3 SV masa M/L me syze OKAZION!!!!
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  AGV K3 SV masa M/L me syze OKAZION!!!!

  Kokore AGV K3 SV masa M/L me syze qe ulen dhe ngrihen, me dy xhama te bardhe dhe jeshil kameleon, ne

  Tiranë Dje, 11:52
  10,000.00 Lek
 • 5 foto
  Pirelli Diablo Strada 160 60 zr17, OKAZION!!!!!!!!
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Pirelli Diablo Strada 160 60 zr17, OKAZION!!!!!!!!

  Shitet Pirelli Diablo Strada ne gjendje shum te mire. telefon 0675626368 Cmimi 5000 lek te reja

  Tiranë Dje, 11:52
  5,000.00 Lek
 • 5 foto
  Kit cilinder fasho piston per Yamaha 125CC
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Kit cilinder fasho piston per Yamaha 125CC

  Shes Kit cilinder fasho piston per cdo lloj Yamaha 125CC 4 kohesh me ftohje me uje, i hequr nga moto

  Tiranë Dje, 11:52
  5,000.00 Lek
 • 3 foto
  Testate per Yamaha crypton 135 e kompletuar
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Testate per Yamaha crypton 135 e kompletuar

  shitet testate per Yamaha crypton 135 e kompletuar me valvula dhe boshtin me gunga e rregullt e heq

  Tiranë Dje, 11:51
  100.00 €
 • 4 foto
  Metzeler Sportek 120 70 zr17, OKAZION!!!!!!!!!
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Metzeler Sportek 120 70 zr17, OKAZION!!!!!!!!!

  shitet Metzeler Sportek ne gjendje shum te mire. telefon 0675626368 Cmimi 5000 lek te reja

  Tiranë Dje, 11:51
  5,000.00 Lek
 • 2 foto
  Sinjale LED per motorra
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Sinjale LED per motorra

  2cop 1500lek

  Tiranë Dje, 11:51
  1,500.00 Lek
 • 3 foto
  Mbrojtese shpine Dainese
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Mbrojtese shpine Dainese

  Mbrojtese shpine Dainese imitim 4000lek

  Tiranë Dje, 11:51
  4,000.00 Lek
 • 2 foto
  Grup lifan 72 cc
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Grup lifan 72 cc

  Shum pak i perdorur ne gjendje shum te mir

  Tiranë Dje, 10:54
  100.00 €
 • 2 foto
  Valixhe piaggio
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Valixhe piaggio

  E paster pa cels

  Tiranë Dje, 10:10
  2,000.00 Lek
 • 2 foto
  XIAOMI SCOTTER M365 30KM SASI E LIMITUAR! R&R
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  XIAOMI SCOTTER M365 30KM SASI E LIMITUAR! R&R

  R&R COMPUTER SERVICES

  Tiranë Dje, 09:40
  51,000.00 Lek
 • 0 foto
  Te gjitha pjeset per Yamaha R6 te vitit 2001-2003
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Te gjitha pjeset per Yamaha R6 te vitit 2001-2003

  Shiten te gjitha pjeset per Yamaha R6 te vitit 2001-2003 Blejme dhe shesim motorra per pjese kembimi

  Tiranë 2 June 23:50
  120.00 €
 • 3 foto
  Amortizatore Kawasaki ZX12R 2005
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Amortizatore Kawasaki ZX12R 2005

  Amortizatore Kawasaki ZX12R 2005 por qe i shkojne edhe shume modeleve te tjera Kawasaki. Njeri eshte

  Tiranë 2 June 23:48
  35,000.00 Lek
 • 3 foto
  Xhup me mbrojtese per te 4 stinet
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Xhup me mbrojtese per te 4 stinet

  Xhup me mbrojtese per te 4 stinet. Ka 3 shtresa dhe behet si per dimrin e ftohte ashtu edhe per vere

  Tiranë 2 June 23:48
  100.00 €
 • 7 foto
  Pantallona lekure nr 52 me mbrojtese
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Pantallona lekure nr 52 me mbrojtese

  Pantallona lekure shume cilesore, si te reja, asnje gervishjte apo shenje perdorimi, nr 52 me mbrojt

  Tiranë 2 June 23:48
  60.00 €
 • 2 foto
  Xhup Lookwell me full mbrojtese 120 euro
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Xhup Lookwell me full mbrojtese 120 euro

  Xhup Anglez Lookwell me full mbrojtese ne gjendje shume te mire. Masa Large, Cmimi 120 Euro Blejme

  Tiranë 2 June 23:48
  15,000.00 Lek
 • 1 foto
  Shiten pjese te perdorura per Triumph 675
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Shiten pjese te perdorura per Triumph 675

  Shiten pjese te perdorura per Triumph 675 Blejme dhe shesim motorra per pjese kembimi. Motorra te a

  Tiranë 2 June 23:47
  1,200.00 Lek
 • 0 foto
  Shitet per pjese Kawasaki Z 750 i 2007-2012
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Shitet per pjese Kawasaki Z 750 i 2007-2012

  Shitet per pjese Kawasaki Z 750 i 2007-2012 Blejme dhe shesim motorra per pjese kembimi. Motorra te

  Tiranë 2 June 23:46
  50.00 €
 • 5 foto
  Cizme TCX nr 42-43 Cmimi 60 euro
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Cizme TCX nr 42-43 Cmimi 60 euro

  Cizme TCX nr 42-43 Cmimi 60 euro Blejme motorra dhe shesim pjese kembimi. Motorra te aksidentuar, m

  Tiranë 2 June 23:42
  60.00 €
 • 3 foto
  Amortizatore Ducati 749 - 999
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Amortizatore Ducati 749 - 999

  Amortizatore Ducati 749 - 999 por qe i shkojne edhe shume modeleve te tjera Ducati. Cmimi 350 euro

  Tiranë 2 June 23:42
  350.00 €
 • 4 foto
  Shiten amortizatore per cdo lloj Caferacer
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Shiten amortizatore per cdo lloj Caferacer

  Amortizatore komplet Suzuki Gsx1000R me gjithe kryqe dhe aks, me frena dhe disqet komplet. Merrni ne

  Tiranë 2 June 23:42
  With agreement
 • 3 foto
  Radiatore te ndryshem me cmime te arsyeshme
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Radiatore te ndryshem me cmime te arsyeshme

  Radiatore uji dhe vaji te ndryshem me cmime te arsyeshme. Per Kawasaki, Suzuki, Triumph, Ducati Ble

  Tiranë 2 June 23:42
  60.00 €
 • 0 foto
  Filter K&N Kawasaki 636 i ri - Cmimi 40 euro
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Filter K&N Kawasaki 636 i ri - Cmimi 40 euro

  Filter K&N Kawasaki 636, i shkon modeleve pas 2004, filtri eshte i ri - Cmimi 40 euro Blejme dh

  Tiranë 2 June 23:41
  35.00 €
 • 1 foto
  Shitet per pjese Triumph 1050
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Shitet per pjese Triumph 1050

  Triumph Speed Triple 1050cc i 2006. Motorri ska dokumenta. Ka prishur vetem motorrinon. Ndez me te s

  Tiranë 2 June 23:41
  100.00 €
 • 0 foto
  Pjese per Suzuki V-Strom 650
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Pjese per Suzuki V-Strom 650

  Te gjitha pjeset per Suzuki V-Strom 650 Per me shume foto shih ne INSTAGRAM dhe FACEBOOK : Moto G

  Tiranë 2 June 23:41
  54.00 €
 • 3 foto
  Xhup Sport - Touring me mbrojtese - 90 Euro
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Xhup Sport - Touring me mbrojtese - 90 Euro

  Xhup Touring Enduro Spidi, kundra ujit, me full mbrojtese, masa Large, gjendje e shkelqyer, Cmimi 90

  Tiranë 2 June 23:40
  90.00 €
 • 10 foto
  Pjese Ducati Triumph Kawasaki Suzuki Ktm Yamaha
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Pjese Ducati Triumph Kawasaki Suzuki Ktm Yamaha

  Shes pjese te perdorura ne gjendje te mire per: - Kawasaki Z 750 viti 2007 - 2012 - Yamaha R6 viti 2

  Tiranë 2 June 23:39
  With agreement
 • 5 foto
  Xhup Sportiv Suomy me mbrojtese 100 euro
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Xhup Sportiv Suomy me mbrojtese 100 euro

  Xhup Sportiv Suomy me mbrojtese. Masa M. Cmimi 100 Euro Blejme dhe shesim motorra per pjese kembim

  Tiranë 2 June 23:39
  13,000.00 Lek
 • 0 foto
  Pjese per Ducati Monster Multistrada 748 etj
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Pjese per Ducati Monster Multistrada 748 etj

  Shiten Pjese te perdorura por ne gjendje shume te mire per shume lloje Ducati si Monster, Multistrad

  Tiranë 2 June 23:39
  50.00 €
 • 5 foto
  Veshje te ndryshme motorrash - Cmime te arsyeshme
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Veshje te ndryshme motorrash - Cmime te arsyeshme

  Veshje te ndryshme motorrash - Cmime te arsyeshme Raxhi Whatsup Viber SMS 0698421215 Blejme dhe she

  Tiranë 2 June 23:39
  40.00 €
 • 6 foto
  Pompa dhe nofulla te ndryshme frenash
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Pompa dhe nofulla te ndryshme frenash

  Pompa dhe nofulla te ndryshme frenash duke filluar nga 50 euro Blejme dhe shesim motorra per pjese k

  Tiranë 2 June 23:39
  50.00 €
 • 11 foto
  Pjese dhe grupe te ndryshme per motocikleta
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Pjese dhe grupe te ndryshme per motocikleta

  Pjese te perdorura per te gjithe llojet e motocikletave,goma piru te pare maskarina,grupe te ndryshe

  Kavajë 2 June 21:44
  With agreement
 • 11 foto
  Marmita Triumph Street triple 675R, Etj Etj
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Marmita Triumph Street triple 675R, Etj Etj

  Marmitat jane Forma origjinale Por te Modifikuara ne Greqi nga Ekspert te Fushes qe do te thote shum

  Tiranë 2 June 16:11
  200.00 €
 • 5 foto
  Ducati Monster / SS
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Ducati Monster / SS

  Ryp faze per Ducati Monster - 30 Euro copa ose 50 Euro cifti !. Per: Monster 400 (’95-’97) Monst

  Tiranë 2 June 16:11
  With agreement
 • 1 foto
  Pjese per Gilera Runner
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Pjese per Gilera Runner

  Kam pjese per gilera runner 125 2 kohesh gjitha pjeset dhe kallcuqet

  Tiranë 2 June 14:11
  100.00 Lek
 • 0 foto
  BAULE PER PICA
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  BAULE PER PICA

  Shitet baule per pica.

  Tiranë 2 June 12:51
  5,000.00 Lek
 • 0 foto
  PJESE PER MOTOCIKLETA
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  PJESE PER MOTOCIKLETA

  Shes pjeset ne foto per motocikleta.Cmimi sipas pjeses.

  Tiranë 2 June 12:51
  With agreement
 • 0 foto
  MBAJTESE KEMBESH
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  MBAJTESE KEMBESH

  Shes mbajtese kembesh pasagjeri per motocikleta papaq.

  Tiranë 2 June 12:50
  600.00 Lek
 • 1 foto
  Pjese skuteri Peugeot
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Pjese skuteri Peugeot

  Shiten kroskot, fener i parme dhe stop i pasme i skuter peugeoti 50 cc.Cmimi caktohet kur te shikohe

  Tiranë 2 June 12:50
  With agreement
 • 4 foto
  Gome motorri 18" Michelin
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Gome motorri 18" Michelin

  Shes gome mororri me disk 18",kapertoni michelin 18x 2,75 ne gjendje te mire.

  Tiranë 2 June 12:49
  3,000.00 Lek
 • 3 foto
  Yamaha R1 kembez dhe pomp freni
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Yamaha R1 kembez dhe pomp freni

  Shitet kembez dhe pomp freni per yamaha r1

  Tiranë 2 June 11:40
  With agreement
 • 9 foto
  Pjese Kembimi per City CoCo
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Pjese Kembimi per City CoCo

  Kemi pjese kembimi per motorrat elektrik CityCoco por jo vetem... Goma per city coco, disqe , bateri

  Tiranë 2 June 11:38
  With agreement
 • 5 foto
  Navigator bmw motorrad 5
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Navigator bmw motorrad 5

  Navigator bmw motorrad 5 i perdorur me gjith hartat e botes . I vendoset cdo lloj motori bmw te viti

  Tiranë 1 June 17:21
  340.00 €
 • 0 foto
  Gjithcka per motorrin tuaj.
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Gjithcka per motorrin tuaj.

  Pjes per te gjith llojet e motorrave skuter sportiv enduro motard etj etj kemi edhe goma te reja edh

  Tiranë 1 June 17:01
  With agreement