Pjese per kompjuter në shitje në Lushnjë

 • 4 foto
  dy monitore kompiuteri me ekrane te thyer 1500leke
  Computer parts

  dy monitore kompiuteri me ekrane te thyer 1500leke

  shiten dy monitore kompiuteri me ekrane te thyer te dyja bashke 1.500 leke te reja duan vec ekranin

  Lushnjë 21 October 00:24
  1,500.00 Lek
 • 3 foto
  HardDisk 1500 lek
  Computer parts

  HardDisk 1500 lek

  HardDisk. cmim i pa negociushem per me lire se 1500 lek te reja...

  Lushnjë 21 October 00:24
  1,500.00 Lek
 • 3 foto
  monitor AOC 24 inch full hd
  Computer parts

  monitor AOC 24 inch full hd

  shitet monitor i markes AOC full hd.per arsye mosperdorimi. Te dhenat jane ne link https://www.grays

  Lushnjë 16 October 08:30
  80.00 €
 • 0 foto
  Iqos
  Computer parts

  Iqos

  Shes cigare elektronike IQOS 2.4 dhe 2.4 plus. Jane te pahapura dhe ne paketim perfshihet pajisja el

  Lushnjë 24 September 07:27
  With agreement
 • 4 foto
  DVR HIKVISION 4 PORTA
  Computer parts

  DVR HIKVISION 4 PORTA

  Shes DVR HIKVISION ME 4 kanale + harddiskun 160 GB te perfshire. DVR eshte shume pak i perdorur dhe

  Lushnjë 8 September 00:53
  70.00 €
 • 3 foto
  cpu intel e6750 core 2 duo ram gart grafike
  Computer parts

  cpu intel e6750 core 2 duo ram gart grafike

  cpu intel e6750 core 2 duo ram ddr2 800mhz 4 kartela secila 1gb gart grafike asus 500mb pjeset jan

  Lushnjë 5 September 20:44
  10.00 Lek
 • 0 foto
  USB-WIFI
  Computer parts

  USB-WIFI

  BELKIN.Per te kapur wifi e komshinjve e thjesht per ta istaluar.10-milek.

  Lushnjë 22 August 18:10
  1,000.00 Lek
 • 2 foto
  Markë e Re EVGA GeForce RTX 2070 BLACK GAMING Kart
  Computer parts

  Markë e Re EVGA GeForce RTX 2070 BLACK GAMING Kart

  INSTALIMI I INSTALIMIT NË NJË ÇMIM TË AFTËSI Për më shumë detaje mbi produktin tonë kontaktoni anton

  Lushnjë 29 July 19:57
  365.00 €
 • 0 foto
  TP-LINK
  Computer parts

  TP-LINK

  Ruter

  Lushnjë 6 July 06:50
  700.00 Lek
 • 1 foto
  Playstation Vr
  Computer parts

  Playstation Vr

  Shitet playstation vr gjendja 10/10 thuajse pa punuar fare Syzet + 2 doreza +camera bashk me gjith

  Lushnjë 30 May 23:34
  280.00 Lek
 • 0 foto
  asus gtx 650 ti 1giga
  Computer parts

  asus gtx 650 ti 1giga

  shes kart grafike asus gtx 650ti 1giga

  Lushnjë 15 May 23:12
  60.00 €
 • 0 foto
  intel i7
  Computer parts

  intel i7

  shes procesor i7 920 g1

  Lushnjë 14 May 16:21
  50.00 €
 • 0 foto
  gtx 960 2giga
  Computer parts

  gtx 960 2giga

  shitet gtx 960 2giga 2fan

  Lushnjë 19 April 20:45
  80.00 €
 • 0 foto
  gtx 960 2giga
  Computer parts

  gtx 960 2giga

  kart grafike gtx 960 2giga 2fan

  Lushnjë 19 April 18:05
  70.00 €
 • 3 foto
  Pajisje audio
  Computer parts

  Pajisje audio

  Shiten 2 pajisje audio per kompjutera, soundwork digital cambridge dhe empire,super gjendje si te ri

  Lushnjë 4 April 01:22
  180.00 Lek
 • 0 foto
  Toshiba e studio 232
  Computer parts

  Toshiba e studio 232

  Toshiba e studio 232 me nje toner rezerv, 150 mij kopje

  Lushnjë 3 April 23:18
  400.00 €
 • 4 foto
  okazion Cisco WAP150
  Computer parts

  okazion Cisco WAP150

  shitetCisco WAP150 Wireless-AC/N Dual Radio Access Point with PoE Data Sheet. i ri.

  Lushnjë 3 April 21:41
  120.00 €
 • 5 foto
  FOTOKOPJE ME NGJYRA
  Computer parts

  FOTOKOPJE ME NGJYRA

  FOTOKOPJE TOSHIBA MODELI STUDIO E-351C, SHUME PAK E PERDORUR, E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE. TE GJITH

  Lushnjë 3 April 20:43
  440.00 €
 • 0 foto
  ketu gjeni cdo gje per printerin tuaj
  Computer parts

  ketu gjeni cdo gje per printerin tuaj

  Shitje me shumice dhe pakice te tonerave,inkeve dhe pjeseve te kembimit te cdo lloj marke te printer

  Lushnjë 3 April 16:51
  With agreement
 • 2 foto
  ps4 jet black
  Computer parts

  ps4 jet black

  Shitet ps4 jet black 1 TB TO .me fature blerje ne zvicer me te gjitha aksesoret ne kuti.

  Lushnjë 3 April 13:39
  350.00 Lek
 • 5 foto
  Gjera elektronike te dryshme
  Computer parts

  Gjera elektronike te dryshme

  shes gjera elektronike te arsyshem me cmime te dryshme 📸📺📷📀🎧📱📺🖱️🎤

  Lushnjë 3 April 09:02
  With agreement
 • 2 foto
  IQOS
  Computer parts

  IQOS

  Shes cigare elektronike 2.4 plus. Jane te pahapura dhe ne paketim perfshihet pajisja elektronike, ka

  Lushnjë 3 April 00:10
  With agreement
 • 1 foto
  hdd 1 terra toshiba
  Computer parts

  hdd 1 terra toshiba

  hdd sata 1 terra toshiba 5400 rpm.hdd eshte i ri

  Lushnjë 2 April 05:06
  50,000.00 Lek
 • 2 foto
  caddy per hdd te dyte shitet ose nderrohet
  Computer parts

  caddy per hdd te dyte shitet ose nderrohet

  pershktates per te vendosur laptopit nje hhd te dyte 12.7 mm.shitet ose nderrohet me nje te njejte m

  Lushnjë 2 April 05:06
  1,000.00 Lek
 • 3 foto
  adsl tp link
  Computer parts

  adsl tp link

  shitet per arsye mosperdorimi

  Lushnjë 1 April 13:38
  1,500.00 Lek
 • 0 foto
  Fotokopje-Printer
  Computer parts

  Fotokopje-Printer

  Shitet fotokopje printer profesionale:Sharp AR5316 A3-A4, ne gjendje perfekte pune.

  Lushnjë 1 April 07:33
  40,000.00 Lek
 • 1 foto
  Fotokopje
  Computer parts

  Fotokopje

  Shes 2 fotokopje. Toshiba e-studio 350 (bardhe e zi), 300.000 Leke Toshiba e-studio 281c (me ngjyra

  Lushnjë 9 February 22:16
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet hard disk i jashtem 4Tb
  Computer parts

  Shitet hard disk i jashtem 4Tb

  Shes harddisk te jashtem marka maxtor madhesia 4 Tb,i ri ne kuti.cmimi 130euro

  Lushnjë 6 February 13:17
  130.00 €
 • 0 foto
  Shitet laptop Hp
  Computer parts

  Shitet laptop Hp

  Shitet laptop HP PROBOOK 6460B,ne gjendje ekselente 10/10 me karikuesin perkates dhe bateri ne gjend

  Lushnjë 31 January 13:16
  185.00 €
 • 5 foto
  shitet fotokopje toshiba studio 230
  Computer parts

  shitet fotokopje toshiba studio 230

  fotokopje studio 230 fotokopja ka nevoje per sherbim cmimi 100 euro

  Lushnjë 25 January 17:16
  100.00 €
 • 0 foto
  shese nje karikues ps1
  Computer parts

  shese nje karikues ps1

  eshte ne gjendjetje te mire pune per vetem 45 mije leke te vjetra dhe jame ne divjake fshati mize

  Lushnjë 8 March 12:20
  45.00 Lek