Pjese per kompjuter në shitje në Lushnjë

 • 4 foto
  Kart Grafike Rx 560 ITX 4Gb
  Computer parts

  Kart Grafike Rx 560 ITX 4Gb

  Shes kart Grafike Rx 560 itx 4gb karta esht thuajse E re shitet per arsye se kam nje tjeter Te inter

  Lushnjë 1 July 08:44
  110.00 €
 • 0 foto
  Monitor Acer 144HZ Cmimi diskutushem
  Computer parts

  Monitor Acer 144HZ Cmimi diskutushem

  kontakto ne nr 0685077566 ne whatsapp per cmim te diskutushem dhe per me shum foto , info rreth moni

  Lushnjë 29 June 12:51
  200.00 Lek
 • 3 foto
  monitor AOC 24 inch full hd
  Computer parts

  monitor AOC 24 inch full hd

  shitet monitor i markes AOC full hd.per arsye mosperdorimi. Te dhenat jane ne link https://www.grays

  Lushnjë 28 June 10:26
  80.00 €
 • 1 foto
  Shes Kompjuter Pa Monitor
  Computer parts

  Shes Kompjuter Pa Monitor

  Shes Kompjuter Ne gjendje shum te mir Pa monitor Fish maus tastier Parametrat Jan Processor I 5 3.5

  Lushnjë 26 June 08:01
  45,000.00 Lek
 • 5 foto
  shitet fotokopje toshiba studio 230
  Computer parts

  shitet fotokopje toshiba studio 230

  fotokopje studio 230 fotokopja ka nevoje per sherbim le hije ne leter cmimi 90 euro

  Lushnjë 22 June 22:19
  90.00 €
 • 2 foto
  Fotokopje
  Computer parts

  Fotokopje

  Shes 2 fotokopje. Toshiba e-studio 350 (bardhe e zi), 20.000 Leke Toshiba e-studio 281c (me ngjyra)

  Lushnjë 15 June 05:25
  With agreement
 • 1 foto
  Kart Grafike RX 560 ITX 4gb Oc
  Computer parts

  Kart Grafike RX 560 ITX 4gb Oc

  Shes kart Grafike Rx 560 Itx 4 GB ne Lushnje karta esht thuajse e re cmim 125 Milek I pa diskutueshe

  Lushnjë 1 June 08:20
  12,500.00 Lek
 • 0 foto
  Printer termik
  Computer parts

  Printer termik

  Shitet Printer termik eshte i pa perdorur

  Lushnjë 30 May 16:11
  4,500.00 Lek
 • 6 foto
  Shes printer HP
  Computer parts

  Shes printer HP

  Ngjyra e zeze. Printer+Skanim. I përdorur gjysmen viti Printon bardhe e zi dhe me ngjyra +Fishat e l

  Lushnjë 4 May 20:13
  2,500.00 Lek
 • 0 foto
  MSI GTX 1060
  Computer parts

  MSI GTX 1060

  shitet gtx 1060 3gb per arsyje mosperdorimi cmimi 120 mij lek te vjetra

  Lushnjë 26 March 10:05
  120.00 Lek
 • 4 foto
  DVR HIKVISION 4 PORTA
  Computer parts

  DVR HIKVISION 4 PORTA

  Shes DVR HIKVISION ME 4 kanale + harddiskun 160 GB te perfshire. DVR eshte shume pak i perdorur dhe

  Lushnjë 8 September 00:53
  70.00 €
 • 3 foto
  cpu intel e6750 core 2 duo ram gart grafike
  Computer parts

  cpu intel e6750 core 2 duo ram gart grafike

  cpu intel e6750 core 2 duo ram ddr2 800mhz 4 kartela secila 1gb gart grafike asus 500mb pjeset jan

  Lushnjë 5 September 20:44
  10.00 Lek
 • 0 foto
  USB-WIFI
  Computer parts

  USB-WIFI

  BELKIN.Per te kapur wifi e komshinjve e thjesht per ta istaluar.10-milek.

  Lushnjë 22 August 18:10
  1,000.00 Lek
 • 0 foto
  TP-LINK
  Computer parts

  TP-LINK

  Ruter

  Lushnjë 6 July 06:50
  700.00 Lek
 • 0 foto
  shese nje karikues ps1
  Computer parts

  shese nje karikues ps1

  eshte ne gjendjetje te mire pune per vetem 45 mije leke te vjetra dhe jame ne divjake fshati mize

  Lushnjë 8 March 12:20
  45.00 Lek