Motoqikleta (nen 50 cc) në shitje në Tiranë

 • 2 foto
  Shitet Suzuki Burgman 250cc
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shitet Suzuki Burgman 250cc

  shitet Suzuki burgman me letra ,ne gjendje te mir 0682372282

  Tiranë Sot, 08:29
  1,200.00 €
 • 4 foto
  bicikleta me bateri te ardhura nga gjermania
  Motorcycles (under 50 cc)

  bicikleta me bateri te ardhura nga gjermania

  bicikleta me bqteri ne super gjendje te ardhura nga gjermania me karikus dhe cdo gje qe nevojitet

  Tiranë Sot, 02:18
  1.00 €
 • 1 foto
  Te gjitha sherbimet e kryera...
  Motorcycles (under 50 cc)

  Te gjitha sherbimet e kryera...

  170

  Tiranë Sot, 01:18
  170.00 Lek
 • 4 foto
  Motor me bateri
  Motorcycles (under 50 cc)

  Motor me bateri

  Vetem whatsapp ‪+355 69 357 2762‬

  Tiranë Dje, 22:55
  899.00 €
 • 9 foto
  Vespa 49
  Motorcycles (under 50 cc)

  Vespa 49

  Vespa 700 euro 49 kubik ska cmim tjeter

  Tiranë Dje, 22:45
  700.00 €
 • 5 foto
  Biciklet 29’’ me pjes shimano
  Motorcycles (under 50 cc)

  Biciklet 29’’ me pjes shimano

  Shitet biciklet e sapoardhur nga Italia

  Tiranë Dje, 22:12
  320,000.00 Lek
 • 3 foto
  Yamaha 49cc motorr antik????
  Motorcycles (under 50 cc)

  Yamaha 49cc motorr antik????

  Yamaha 49cc cdo gje origjinale i sapoardhur nga zvicra 🇨🇭

  Tiranë Dje, 18:57
  600.00 €
 • 2 foto
  Shitet Piaggio Ciao
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shitet Piaggio Ciao

  Shes Piaggio ciao ne gjendje shum te mire Tel & whatsapp +355685315454

  Tiranë Dje, 18:09
  250.00 €
 • 4 foto
  Monopat
  Motorcycles (under 50 cc)

  Monopat

  Shes monopat 2 muaj i perdorur Çmimi 250 € i diskutushem Tel & whatsapp +355685315454

  Tiranë Dje, 18:05
  250.00 €
 • 5 foto
  Biciklet pegasus solero 2018 origjinale perfekte
  Motorcycles (under 50 cc)

  Biciklet pegasus solero 2018 origjinale perfekte

  Alternative Auto

  Tiranë Dje, 16:37
  359.00 €
 • 5 foto
  Biciklet rid sport origjinale perfekte
  Motorcycles (under 50 cc)

  Biciklet rid sport origjinale perfekte

  Alternative Auto

  Tiranë Dje, 16:37
  170.00 €
 • 4 foto
  Biciklet Giant tourer 2019 origjinale perfekte
  Motorcycles (under 50 cc)

  Biciklet Giant tourer 2019 origjinale perfekte

  Alternative Auto

  Tiranë Dje, 16:37
  520.00 €
 • 4 foto
  Liberty 50cc 4 kohesh
  Motorcycles (under 50 cc)

  Liberty 50cc 4 kohesh

  Motorri eshte ne gjendje shum te mir pune,me sherbime te bera, i sapo ardhur nga italia. Me dogane t

  Tiranë Dje, 11:58
  850.00 €
 • 1 foto
  SCOOTER ELEKTRIK CITY COCO HARLEY
  Motorcycles (under 50 cc)

  SCOOTER ELEKTRIK CITY COCO HARLEY

  SKY LIFE electronics

  Tiranë Dje, 10:04
  84,900.00 Lek
 • 4 foto
  Kymco super 8 50cc 2012
  Motorcycles (under 50 cc)

  Kymco super 8 50cc 2012

  Motorri esht ne gjendje te mire i mungon kapaku i grupit dhe vajratori .

  Tiranë Dje, 10:03
  270.00 €
 • 1 foto
  Motor Elektrik Citycoco Harley (I RI)
  Motorcycles (under 50 cc)

  Motor Elektrik Citycoco Harley (I RI)

  SKY LIFE electronics

  Tiranë Dje, 10:02
  95,000.00 Lek
 • 1 foto
  MOTORR ELEKTRIK CITY COCO CHOPPER
  Motorcycles (under 50 cc)

  MOTORR ELEKTRIK CITY COCO CHOPPER

  SKY LIFE electronics

  Tiranë Dje, 10:02
  1,250.00 €
 • 2 foto
  MOTORR ELEKTRIK CITY COCO HARLEY
  Motorcycles (under 50 cc)

  MOTORR ELEKTRIK CITY COCO HARLEY

  SKY LIFE electronics

  Tiranë Dje, 10:02
  1,190.00 €
 • 6 foto
  Biciklete Scott 28\". OKAZION
  Motorcycles (under 50 cc)

  Biciklete Scott 28\". OKAZION

  Shes bicikleten Scott 28 trup i madh. Shum e lehte ne peshe. Asnje defekt. Gjendje shum e mire pune

  Tiranë Dje, 09:46
  220.00 €
 • 1 foto
  Super Scooter( XL ) Monopat
  Motorcycles (under 50 cc)

  Super Scooter( XL ) Monopat

  Super Scooter XL E ARDHUR NGA \" GJERMANIA \"

  Tiranë 29 October 22:13
  90.00 €
 • 5 foto
  Skuter me letra 49 kubiksh
  Motorcycles (under 50 cc)

  Skuter me letra 49 kubiksh

  Skuter super ekonomik dhe i shpejte per cdo pune brenda tiranes,letra te paguara deri ne qershor 202

  Tiranë 29 October 18:20
  60,000.00 Lek
 • 3 foto
  Shitet Biciklete e Re me Bateri.. Super okazion
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shitet Biciklete e Re me Bateri.. Super okazion

  Shes biciklet me Bateri e sapo Blere ne gjendje akull.. Cmimi Okazion Vetem telefonata serioze

  Tiranë 29 October 15:20
  1.00 Lek
 • 3 foto
  BMX e ardh nga Gjermania
  Motorcycles (under 50 cc)

  BMX e ardh nga Gjermania

  Shes BMX e sapo ardhur nga Gjermania të gjitha shërbimet të bëra çmimi 80 euro telefon 0685841696

  Tiranë 29 October 10:26
  80.00 €
 • 6 foto
  motorr me bateri 60v 1500ah
  Motorcycles (under 50 cc)

  motorr me bateri 60v 1500ah

  Servis Shitje Bicikletash

  Tiranë 29 October 08:29
  695.00 €
 • 1 foto
  motorr elektrik me karikim
  Motorcycles (under 50 cc)

  motorr elektrik me karikim

  Servis Shitje Bicikletash

  Tiranë 29 October 08:29
  450.00 €
 • 1 foto
  Shitet monopad me ulse 420€
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shitet monopad me ulse 420€

  Monopad me qark xiaomi. 1. Goma 10\" te trasha. 2. Amortizator perpara 3. Bateri 48v 8ah 4. Drite le

  Tiranë 29 October 08:08
  420.00 €
 • 4 foto
  Shitet Skuter Aprilia 50cc
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shitet Skuter Aprilia 50cc

  skuter aprilia sonic 50cc ne gjendje shume te mire me letra.

  Tiranë 28 October 23:10
  500.00 €
 • 10 foto
  Pk75cc vespa
  Motorcycles (under 50 cc)

  Pk75cc vespa

  Per te apasionuarit e Vespa\'s Ka nevojë per pak gjera Shitet per arsyje emigrimi

  Tiranë 28 October 19:49
  450.00 €
 • 4 foto
  piagio
  Motorcycles (under 50 cc)

  piagio

  piagio 50 cc

  Tiranë 28 October 15:38
  400.00 €
 • 3 foto
  Shitet city bike PEGASUS
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shitet city bike PEGASUS

  Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire dhe me te gjitha pjeset e saj origjinale . Biciklet gjerman

  Tiranë 28 October 12:01
  300.00 Lek
 • 3 foto
  Shitet Piaggo Motomania 49cc 450 €
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shitet Piaggo Motomania 49cc 450 €

  Gjendja perfekte e gateshme per çdo lloj prove

  Tiranë 28 October 09:32
  450.00 €
 • 0 foto
  Okazion!!!
  Motorcycles (under 50 cc)

  Okazion!!!

  Shitet monopet (patine me karikim pershkruarn 13 km me shpejtesi 23 km /h per arsye mosperdorimi shu

  Tiranë 27 October 21:11
  2,200.00 Lek
 • 4 foto
  Scooter Peugeot Speedfight 2 50cc
  Motorcycles (under 50 cc)

  Scooter Peugeot Speedfight 2 50cc

  Shitet Scooter 50cc 2kohësh Me dokumenta te rregullta,targe te vogel Cmimi 500 euro i padiskutueshem

  Tiranë 27 October 12:49
  500.00 €
 • 4 foto
  Piaggio vespa lx 49cc 2009
  Motorcycles (under 50 cc)

  Piaggio vespa lx 49cc 2009

  Piaggio vespa lx 49cc viti 2009 i sapo ardhur me dogan te paguar sherbime te kryera vaj filtra ferro

  Tiranë 27 October 12:45
  1,600.00 €
 • 1 foto
  Fixed inn
  Motorcycles (under 50 cc)

  Fixed inn

  Marka fixed inn biciklet eshte ne gjendje te mire ka dy marsha. Dimensioni 28.vetem te interesuar

  Tiranë 27 October 02:11
  22,500.00 Lek
 • 7 foto
  Aprilia SR 50 okazion
  Motorcycles (under 50 cc)

  Aprilia SR 50 okazion

  Motorri eshte ne gjendje te mir pune me gjith sherbimet e bera.Viti 2012.Pa Letra fare.Motorri eshte

  Tiranë 26 October 22:10
  350.00 Lek
 • 4 foto
  ATV QUAD per femije
  Motorcycles (under 50 cc)

  ATV QUAD per femije

  ATV 4 rrotash 49cc, me benzin mishel per femije deri 14 vjec. Kontaktoni ne 0695220645 per cdo info.

  Tiranë 26 October 19:39
  220.00 €
 • 3 foto
  Super Okazion Skuter... Vetem Sot
  Motorcycles (under 50 cc)

  Super Okazion Skuter... Vetem Sot

  Shitet Skuter MALAGUTI 49cc Ne gjendje perfekte 2 Kohesh Super i shpejte Me Letra te paguara

  Tiranë 26 October 17:40
  1.00 Lek
 • 4 foto
  Shes Xiaomi M365 skuter elektrik
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shes Xiaomi M365 skuter elektrik

  Shitet skuteri per arsye mosperdorimi. Me vetem 500km dhe garanci deri ne 27 Nentor 2020. I blere ne

  Tiranë 26 October 16:33
  48,000.00 Lek
 • 1 foto
  piaxho
  Motorcycles (under 50 cc)

  piaxho

  ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e kryera...

  Tiranë 26 October 16:18
  200.00 Lek
 • 2 foto
  Piaggo si
  Motorcycles (under 50 cc)

  Piaggo si

  Shitet piaggo si ne gjendje te mir me pulexho fasho piston te sapo bera motorri ka librez italiane d

  Tiranë 26 October 15:37
  240.00 Lek
 • 5 foto
  !!!OKAZION!!!BICIKLET KONA DOWNHILL
  Motorcycles (under 50 cc)

  !!!OKAZION!!!BICIKLET KONA DOWNHILL

  MARKA: Kona Operator Modeli:Downhill Armortizatori para: Marzhocki Bomber freeride Armortizatori mbr

  Tiranë 26 October 00:19
  580.00 €
 • 3 foto
  Xiaomi Pro 2 m365
  Motorcycles (under 50 cc)

  Xiaomi Pro 2 m365

  Shitet monopad xiaomi pro 2 m 365 2 muaj e perdorur Gjendja 9/10 Mund te udhetoni per 30 km distan

  Tiranë 25 October 20:30
  350.00 €
 • 2 foto
  Oerboard
  Motorcycles (under 50 cc)

  Oerboard

  Shes overboard shume pak I perdorur. Perfekt. Karikues, Bluetooth .

  Tiranë 25 October 19:30
  9,000.00 Lek
 • 2 foto
  Overboard
  Motorcycles (under 50 cc)

  Overboard

  Shes overboard shume pak I perdorur. Bluetooth . Karikues.

  Tiranë 25 October 19:30
  90,000.00 Lek
 • 5 foto
  OKAZION!!! SCOOTER elektrik KUGOO S3 PRO
  Motorcycles (under 50 cc)

  OKAZION!!! SCOOTER elektrik KUGOO S3 PRO

  OKAZION!!!! SHITET MONOPATINE BRAND NEW KUGOO S3 PRO...E RE E PA HAPUR.... SAPO ARDHUR NGA ANGLIA...

  Tiranë 25 October 17:49
  370.00 €
 • 1 foto
  Okazion 280 euro
  Motorcycles (under 50 cc)

  Okazion 280 euro

  Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire

  Tiranë 25 October 17:29
  280.00 €
 • 4 foto
  Biciklet 29. Ardhur nga gjermania 300 euro
  Motorcycles (under 50 cc)

  Biciklet 29. Ardhur nga gjermania 300 euro

  Biçiklet 29 stevens Frena alkol Shitet per arsye mospordorimi 0682034348

  Tiranë 24 October 19:57
  300.00 €
 • 5 foto
  OKAZION! Motorr me dy bateri per delivery
  Motorcycles (under 50 cc)

  OKAZION! Motorr me dy bateri per delivery

  Motorr me dy bateri per delivery. Ka nje kosh te bollshem per produkte te ndryshme. Shitet ne gjend

  Tiranë 24 October 11:37
  650.00 €
 • 4 foto
  Biciklet specialized origjinal alomin
  Motorcycles (under 50 cc)

  Biciklet specialized origjinal alomin

  Biciktet specialed alomin Cdo gje e ka origjinale dhe funksionale Shitet okazion pasi shihet dhe n

  Tiranë 24 October 10:55
  350.00 €