Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Prishtinë

 • 1 foto
  Skip jcb 4cx
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Skip jcb 4cx

  Skip jcb 4cx 2009

  Prishtinë Sot, 22:51
  With agreement
 • 4 foto
  Transport
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Transport

  Brum transportin e mallrav ne ter kosoven

  Prishtinë Sot, 22:03
  With agreement
 • 5 foto
  Kamion ne gjendje te mir pune 2900€
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Kamion ne gjendje te mir pune 2900€

  Shitet apo ndrrohet me vetur apo pikap Ne gjendje te mir per trasport te mallrave Mob/ Viber : 003

  Prishtinë Sot, 21:22
  2,900.00 €
 • 2 foto
  cat d4
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  cat d4

  shitet ne gjendje shum te mir pune viti 1999

  Prishtinë Sot, 21:21
  With agreement
 • 5 foto
  PUNOJME ME BAGERA
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  PUNOJME ME BAGERA

  PUNOJNA ME BAGERA KRYEJM GJITHA PUNËT ME BAGERA BEJMË TRANSPORTIN E ZHAVORIT TRANSPORTIN E BAGERAVE

  Prishtinë Sot, 21:19
  With agreement
 • 7 foto
  Shitet
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shitet

  Bager faun 11 tona

  Prishtinë Sot, 21:16
  With agreement
 • 7 foto
  Iveco 4x4
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Iveco 4x4

  Shitet ne gjendje shum te mir 4x4 osht funksional matorri osht 160-17

  Prishtinë Sot, 21:14
  5,000.00 €
 • 10 foto
  shitet setra 416 GT-HD 2006
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  shitet setra 416 GT-HD 2006

  auto buzi posedon Klim Abes Mbyllje qendrore Tempomat Retajdee Intarder tv para mrapa Wc Apart k

  Prishtinë Sot, 20:19
  With agreement
 • 2 foto
  Punojmë me Mini Bagera Dhe Transport
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Punojmë me Mini Bagera Dhe Transport

  Punojmë me Bager

  Prishtinë Sot, 20:11
  With agreement
 • 4 foto
  Transport me kran n ter kosoven 044 250 648
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Transport me kran n ter kosoven 044 250 648

  Transport me kran 044 250 648

  Prishtinë Sot, 19:57
  With agreement
 • 4 foto
  Transport me kran 044 250 648
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Transport me kran 044 250 648

  Transport me kran 044 250 648

  Prishtinë Sot, 19:56
  With agreement
 • 2 foto
  Transport me kran n ter kosoven 044 250 648
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Transport me kran n ter kosoven 044 250 648

  Transport ke kran 044 250 648 044 465 744

  Prishtinë Sot, 19:56
  With agreement
 • 4 foto
  Punojm me bager 049202958
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Punojm me bager 049202958

  Kryejm sherbime me bager mini bager me kamjon transport dheu zhavori kamjon me kran tel 049202958

  Prishtinë Sot, 19:24
  2.00 €
 • 4 foto
  Bobcat nrrim me bager 3.5 t
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Bobcat nrrim me bager 3.5 t

  Shes dhe ndrroj bobcat me bager rreth 3.5 ton 049202958

  Prishtinë Sot, 19:24
  6,500.00 €
 • 8 foto
  Pirrungritës LINDE H 25 Disel Eposardhur ????
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Pirrungritës LINDE H 25 Disel Eposardhur ????

  New Linde Id;14 Pirrungritës LINDE H 25 Disel Evo Eposardhur 🇩🇪🇩🇪 Vilushkar Vilushk Ngarkus Motrri g

  Prishtinë Sot, 19:15
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet kamioni MAN TGA me rimorkio 410
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shitet kamioni MAN TGA me rimorkio 410

  Man Tga 410 me rimorkio Viti i prodhimit te kamionit 2001 ndersa rimorkio 1991. Kamioni posedon reta

  Prishtinë Sot, 19:10
  With agreement
 • 5 foto
  Klark 2500kg
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Klark 2500kg

  Klark h25d Pesh ngritja: 2500Kg Lartesia e Ngritjes: 3.40mm Levizje Majtas Djathtas ☎️0️⃣4️⃣4️⃣4️⃣4️

  Prishtinë Sot, 18:59
  With agreement
 • 5 foto
  kamijon
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  kamijon

  man tgx 2015 44o ooo te kalume i sapo doganum

  Prishtinë Sot, 18:58
  35,000.00 €
 • 8 foto
  Punoj me bager dhe transport
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Punoj me bager dhe transport

  Punoj me bager dhe kamijondhe kryejm te gjitha punet

  Prishtinë Sot, 18:49
  With agreement
 • 6 foto
  Punoj me bagera edhe kamijon si dhe transport
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Punoj me bagera edhe kamijon si dhe transport

  Punoj me bager dhe kamijon dhe kryejme te gjitha punet

  Prishtinë Sot, 18:49
  With agreement
 • 6 foto
  Punoj me bager dhe transport
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Punoj me bager dhe transport

  Punojme me bager dhe kamion kryejme te gjitha punet

  Prishtinë Sot, 18:48
  With agreement
 • 1 foto
  man
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  man

  kamijoni ne gjendje te rregull tip top komplet me rimorkijo shwarz muller 16500 1 vir regjistrim

  Prishtinë Sot, 18:45
  11,000.00 €
 • 1 foto
  Kamijon
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Kamijon

  kamijoni ne gjendje te rregullt 1 vit regjistrim goma t reja tip top gjendja me rimorkijo 16000

  Prishtinë Sot, 18:44
  11,000.00 €
 • 3 foto
  Kamijon
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Kamijon

  kamijoni n gjendje te rregullt tip top ni vit regjistrim me Rimorkijo mega 18000 viti 2008

  Prishtinë Sot, 18:44
  13,500.00 €
 • 5 foto
  kamijon
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  kamijon

  skani 480 v motorr 2003 ne gjendje te rregullt terknikisht goma te reja 95% komplet me rimorkijo 2

  Prishtinë Sot, 18:44
  6,000.00 €
 • 5 foto
  AGREGAT ELEKTRIK GJENERATOR
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  AGREGAT ELEKTRIK GJENERATOR

  Shitet agregat gjenerator motorr IVECO me 400kwh viti prodhimit 1999 motorr i ri i servisuar Tjetr

  Prishtinë Sot, 18:36
  With agreement
 • 6 foto
  Kuka Terheqse : Sprinter , Iveco , Crafter ??
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Kuka Terheqse : Sprinter , Iveco , Crafter ??

  🔘 Kuka Terheqse 🔘 3 copa Modele Te Ndryshme 🔘 Te Inporturar Nga Zvicrra 🇨🇭 🔘 Sprinter , Iveco , Cr

  Prishtinë Sot, 18:15
  With agreement
 • 5 foto
  Sanak Alomin : Sprinter , Iveco , Crafter ??
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Sanak Alomin : Sprinter , Iveco , Crafter ??

  🔘 Sanak Komplet Alomin 🔘 5,10 x 210 🔘 Inportuar Nga ZVICRRA 🇨🇭 🔘 I Pershtatshum Per Krejt Kamionet

  Prishtinë Sot, 18:13
  With agreement
 • 8 foto
  Spojler : Sprinter , Iveco , Crafter ????
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Spojler : Sprinter , Iveco , Crafter ????

  🔘 Spojler Ajri Per Kamiona Dhe Kamioneta 🔘 Man - Atego - Vario - Sprinter - Crafter - Wv T4 - Iveco

  Prishtinë Sot, 18:11
  With agreement
 • 2 foto
  Cerad Per Kamionet : Sprinter Iveco Crafter ??
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Cerad Per Kamionet : Sprinter Iveco Crafter ??

  🔘 Cerad Me Korniz Te Alominit 🔘 380 - Gjatsi 🔘 210 - Gjonsi 🔘 220 - Naltsi 📞 Tel : 044-284-321 📞 Vi

  Prishtinë Sot, 18:10
  With agreement
 • 12 foto
  Mercedes sprinter kamionet
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes sprinter kamionet

  Kamionet mercedes sprinter 208,dizel,viti 1999,ngjendje shum te mir.dupllo kabin,per shtat persona,q

  Prishtinë Sot, 18:06
  4,500.00 €
 • 4 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Punojm me bagera dhe mini bager

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 18:03
  With agreement
 • 0 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager 044612686
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Punojm me bagera dhe mini bager 044612686

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 18:02
  With agreement
 • 6 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager 044612686
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Punojm me bagera dhe mini bager 044612686

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 18:02
  With agreement
 • 3 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager 044612686
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Punojm me bagera dhe mini bager 044612686

  Puijm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 18:01
  With agreement
 • 6 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Punojm me bagera dhe mini bager

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 18:01
  With agreement
 • 5 foto
  PUNOJNA ME VALAK
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  PUNOJNA ME VALAK

  PUNOJNA ME VALAK

  Prishtinë Sot, 17:56
  With agreement
 • 10 foto
  PUNOJNA ME BAGERA VALAK TRANSPORT
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  PUNOJNA ME BAGERA VALAK TRANSPORT

  Punojna me Bagera

  Prishtinë Sot, 17:47
  With agreement
 • 1 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Punojm me bagera dhe mini bager

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 17:46
  With agreement
 • 6 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Punojm me bagera dhe mini bager

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 17:44
  With agreement
 • 6 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager 044612686
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Punojm me bagera dhe mini bager 044612686

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport 044612686

  Prishtinë Sot, 17:42
  With agreement
 • 9 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Punojm me bagera dhe mini bager

  Punojm me bagera skip mini bagerdhe transport

  Prishtinë Sot, 17:41
  With agreement
 • 9 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Punojm me bagera dhe mini bager

  Punijm me bagera skip mini bagera dhe transport

  Prishtinë Sot, 17:40
  With agreement
 • 12 foto
  Man 26-414
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Man 26-414

  Shes kamion MAN 26-414 KIPER - 3 aks -SERIA 4 -VITI 2000 -Ne gjendje shum te mirë -I sapo ardhur nga

  Prishtinë Sot, 17:34
  With agreement
 • 5 foto
  SHITET LIEBHERR A310
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  SHITET LIEBHERR A310

  Shitet LIEBHERR A310 12000KG 1996 045-818-500

  Prishtinë Sot, 17:25
  With agreement
 • 2 foto
  Liebherr L580 - 2013
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Liebherr L580 - 2013

  Liebherr L580 Viti 2013 Ore pune 11.000 Klim Luga 6 kubik Ne gjendje te mire Per me shum info +38

  Prishtinë Sot, 17:17
  With agreement
 • 8 foto
  Mercedes sprinter 311cdi pa dogan 2006
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes sprinter 311cdi pa dogan 2006

  Shitet furgoni ne gjendje te rregullt teknike i ardhur nga gjermonia Posedon:pulla nvollan Goma trej

  Prishtinë Sot, 17:16
  4,700.00 €
 • 6 foto
  MERCEDES-BENZ 18.45 EEV
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  MERCEDES-BENZ 18.45 EEV

  •MERCEDES-BENZ 18.45 MP4 •VITI 2012 •KM 890.000 •RETARDER •KLIM •PUMP TE KIPERIT •GOMAT 65% Per m

  Prishtinë Sot, 17:16
  With agreement
 • 9 foto
  LIEBHERR PR 722 B
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  LIEBHERR PR 722 B

  #Shkelqimihshpk #Prishtinë Liebherr PR 722 B Viti: 1999 Or pune : 11.000 Pesha: 15.000 kg Klim

  Prishtinë Sot, 17:16
  With agreement
 • 2 foto
  MERCEDES-BENZ 4144
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  MERCEDES-BENZ 4144

  •Mercedes-Benz 4144 •Viti 2005 Shum shpejt ne kosov +383 49 349 169

  Prishtinë Sot, 17:16
  With agreement