Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Pejë

 • 3 foto
  Bager Komatsu
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Bager Komatsu

  • Komatsu
  Pejë Dje, 21:57
  1.00 €
 • 3 foto
  Shitet Ngarkuesi
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shitet Ngarkuesi

  • Kogel
  Pejë Dje, 21:56
  With agreement
 • 5 foto
  1120
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  1120

  1120 viti 1994

  Pejë Dje, 21:43
  With agreement
 • 3 foto
  817
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  817

  • 817
  Pejë Dje, 21:43
  With agreement
 • 6 foto
  Remorki Kerrit
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Remorki Kerrit

  Remorki Kerrit eshte me carade te re me

  Pejë Dje, 19:14
  With agreement
 • 4 foto
  T 4 1.9 turbo dizell
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  T 4 1.9 turbo dizell

  • T4
  Pejë Dje, 18:53
  With agreement
 • 3 foto
  Pjese
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Pjese

  Pjese per Scania prej vitit 2002 deri 20

  Pejë Dje, 18:44
  With agreement
 • 12 foto
  Scania420
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Scania420

  • 420
  Pejë Dje, 18:43
  With agreement
 • 3 foto
  Scania
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Scania

  • 420
  Pejë Dje, 18:41
  36,500.00 €
 • 5 foto
  Renault shport korp lift 2002 kran
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Renault shport korp lift 2002 kran

  • Renault
  Pejë Dje, 17:58
  With agreement
 • 7 foto
  Man tgs me dogan dhe faktur tvsh full exstra
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Man tgs me dogan dhe faktur tvsh full exstra

  • TGS
  Pejë Dje, 17:57
  With agreement
 • 7 foto
  Renault Hidrolike Ekstra si pi fabrike 5.85
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Renault Hidrolike Ekstra si pi fabrike 5.85

  • 4 13
  Pejë Dje, 17:56
  With agreement
 • 5 foto
  Iveco (Profi)Shlep2003 dogan e homologim 11500eur
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Iveco (Profi)Shlep2003 dogan e homologim 11500eur

  • Sprinter
  Pejë Dje, 17:55
  With agreement
 • 4 foto
  Shlep LT 2006 pesha bartse 2700 kg allumin profi
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shlep LT 2006 pesha bartse 2700 kg allumin profi

  Shlep Lt Allumin profi me dalje hidrolik

  Pejë Dje, 17:53
  With agreement
 • 6 foto
  Man 18224. kran kiper dogan homologim
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Man 18224. kran kiper dogan homologim

  • 18224
  Pejë Dje, 17:10
  With agreement
 • 0 foto
  Mercedes benz Sprinter 311
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes benz Sprinter 311

  • 311
  Pejë Dje, 16:59
  With agreement
 • 2 foto
  Sajlla
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Sajlla

  Sajlla dimenzjone te ndryshme

  Pejë Dje, 16:08
  With agreement
 • 6 foto
  Nbushes per per vilushka tfurkore pirungrites
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Nbushes per per vilushka tfurkore pirungrites

  Nbushes 24v= vilushk tfurkore pirungrite

  Pejë Dje, 16:00
  With agreement
 • 7 foto
  Paletar
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Paletar

  ☎️045616787☎️ ✅PALETAR ✅ARD

  Pejë Dje, 14:45
  With agreement
 • 7 foto
  Sprinter 315 CDI
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Sprinter 315 CDI

  Shes sprinter 315 cdi 2008 i sapphire ar

  Pejë Dje, 14:37
  With agreement
 • 11 foto
  Man TGS 26.320
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Man TGS 26.320

  Man TGS 26.320 044566000 & +383 4

  Pejë Dje, 11:24
  With agreement
 • 12 foto
  Man 18.224 Kranë & Kiper
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Man 18.224 Kranë & Kiper

  Man 18.224 Kiper & Kranë I posa a

  Pejë Dje, 11:23
  With agreement
 • 10 foto
  Man Tga 26.430
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Man Tga 26.430

  Man Tga 26,430 i Posa ardhunë Në gjend

  Pejë Dje, 11:23
  With agreement
 • 8 foto
  Renault Mascott 2.8TD Shlep,Marimang ,Karrotrec
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Renault Mascott 2.8TD Shlep,Marimang ,Karrotrec

  • Renault
  Pejë Dje, 11:23
  With agreement
 • 6 foto
  Mercedes 3234 8x4 ✅
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes 3234 8x4 ✅

  Mercedes 3234 8x4 Pomp (Pump) dhe Mixer

  Pejë Dje, 11:22
  With agreement
 • 4 foto
  Thermoking Md-300 temp. -30*C ?
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Thermoking Md-300 temp. -30*C ?

  Thermoking Md-300 temp. -30*C 🌡 Në G

  Pejë Dje, 11:22
  With agreement
 • 5 foto
  Iveco TurboDaily 49-12 Shlep,Marimang posa ardhur
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Iveco TurboDaily 49-12 Shlep,Marimang posa ardhur

  Iveco TurboDaily 49-12 Shlep,Marimang po

  Pejë Dje, 11:22
  With agreement
 • 9 foto
  Renault Master 2.8 #Shportë #Kranë #Liftë
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Renault Master 2.8 #Shportë #Kranë #Liftë

  • Renault Master
  Pejë Dje, 11:22
  With agreement
 • 2 foto
  Rimorkjo per Bager deri ne 2.5 tona
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Rimorkjo per Bager deri ne 2.5 tona

  shes rimorkion per bartje te mini bager

  Pejë Dje, 11:11
  With agreement
 • 7 foto
  Shiten pjeset për motorr 24 Mercedes Benz
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shiten pjeset për motorr 24 Mercedes Benz

  Shiten te gjitha pjeset për motorr 24 Me

  Pejë Dje, 11:11
  With agreement
 • 2 foto
  Nxemje për mercedes 8-17
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Nxemje për mercedes 8-17

  Shitet nxemja komplet për Mercedes 8-17

  Pejë Dje, 11:11
  With agreement
 • 4 foto
  Pompa për Kiper
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Pompa për Kiper

  Shiten pompat e kiperit

  Pejë Dje, 11:11
  With agreement
 • 4 foto
  Sanak 5.20 me 2.40 i pershtatshem për depo
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Sanak 5.20 me 2.40 i pershtatshem për depo

  Shitet sanaku i gjate 5.20 dhe i gjere 2

  Pejë Dje, 11:11
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet Hipibina
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shitet Hipibina

  Shes Hibibinen në gjendje të shkëlqyer.

  Pejë Dje, 11:10
  With agreement
 • 7 foto
  Miller Kiper 3.60cm me 2.10cm
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Miller Kiper 3.60cm me 2.10cm

  Shitet Sanaku ne gjendje te shkelqyer Di

  Pejë Dje, 11:10
  With agreement
 • 4 foto
  Branik për MAN 2
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Branik për MAN 2

  Në gjendje të shkelqyer

  Pejë Dje, 11:10
  With agreement
 • 5 foto
  Rezervar për ule
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Rezervar për ule

  Shitet rezervari i ules, i bon edhe 4 ak

  Pejë Dje, 11:10
  With agreement
 • 5 foto
  Klip i Kiperit për 4 AKS
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Klip i Kiperit për 4 AKS

  Klip i Kiperit për 4 AKS, tipat e ri. K

  Pejë Dje, 11:10
  With agreement
 • 0 foto
  Praga Miller Kipper
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Praga Miller Kipper

  Shiten pragat per miller kiperrr

  Pejë Dje, 11:10
  With agreement
 • 7 foto
  Mercedes-Benz Kran-Kipper 4x4
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes-Benz Kran-Kipper 4x4

  Shitet Kamioni Mercedes-Benz, kran dhe k

  Pejë Dje, 11:10
  With agreement
 • 6 foto
  Mercedes Benz - 711
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes Benz - 711

  • 711
  Pejë Dje, 11:10
  With agreement
 • 5 foto
  Shiten Krana Palfinger
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shiten Krana Palfinger

  Shes dy karna Palfinger ne gjendje shumë

  Pejë Dje, 11:10
  With agreement
 • 8 foto
  Shiten 2 sanaka te ri Miller Kipper
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shiten 2 sanaka te ri Miller Kipper

  shitet sanaku i ri

  Pejë Dje, 11:10
  With agreement
 • 1 foto
  Klip për Kiper 2 AKS me 5 dalje
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Klip për Kiper 2 AKS me 5 dalje

  Shitet klipi per dy aksa. klipi e ka baz

  Pejë Dje, 11:10
  With agreement
 • 8 foto
  Rimorkio Krone 13.85 Roletne Full 2009
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Rimorkio Krone 13.85 Roletne Full 2009

  Rimorkio 13.85 Krone Roletne Full Viti 2

  Pejë Dje, 10:16
  With agreement
 • 10 foto
  MAN LE 18.280
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  MAN LE 18.280

  • 18.280
  Pejë Dje, 10:06
  With agreement
 • 7 foto
  Rimorkio Swarzchmuller
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Rimorkio Swarzchmuller

  • Swarzchmuller
  Pejë Dje, 10:06
  With agreement
 • 10 foto
  MERCEDES BENZ 309 KORP LIFT
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  MERCEDES BENZ 309 KORP LIFT

  • 308
  Pejë Dje, 10:05
  With agreement
 • 10 foto
  MERCEDES BENZ ATEGO 815
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  MERCEDES BENZ ATEGO 815

  • Atego 815
  Pejë Dje, 10:05
  With agreement
 • 8 foto
  Mercedes Benz Vario 815D
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes Benz Vario 815D

  • Vario 815D
  Pejë Dje, 10:05
  With agreement