Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Durrës

 • 9 foto
  Autobus Autobuz Neoplan
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Autobus Autobuz Neoplan

  Shitet autobus neoplan.Motorr MAN 422.Viti prodhimit:2004. Vende 57+1.Cmimi diskutushem!Per me shume

  Durrës Sot, 01:05
  With agreement
 • 6 foto
  Autobuz Autobus MAN 2006
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Autobuz Autobus MAN 2006

  Autobuz 2006 full extra kamjo manuale 7+1. Mjet turizmi.Motorr 6 piston. 422 kuaj fuqi motorr MAN.Me

  Durrës Sot, 01:04
  25,000.00 €
 • 7 foto
  Autobus Autobuz
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Autobus Autobuz

  Mercedes Tourino i sapo ardhur nga Gjermania Viti prodhimit 2008 39 vende Me dogane te paguar

  Durrës Sot, 01:03
  50,000.00 €
 • 2 foto
  Autobus autobuz SETRA 309HD
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Autobus autobuz SETRA 309HD

  Shitet autobus SETRA. Viti prodhimit:2001. 40 vende. Cmimi i diskutushem! Per me shume info tel: 069

  Durrës Sot, 01:02
  With agreement
 • 6 foto
  Autobuz Autobus MAN Beulas
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Autobuz Autobus MAN Beulas

  Man viti 2001 36 + 1 Vende.Me fature TVSH.

  Durrës Sot, 01:01
  29,000.00 €
 • 5 foto
  Minibus Autobus Mercedes 818
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Minibus Autobus Mercedes 818

  Mercedes Beluga 818 viti 2005 30+1 vende

  Durrës Sot, 01:00
  40,000.00 €
 • 5 foto
  Autobus Minibus Vario 815
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Autobus Minibus Vario 815

  Shes Autobuz Vario 815.Kondicioner perfekt. 28 vende.Viti prodhimit 1997.Cmimi diskutueshem.Bej dhe

  Durrës Sot, 00:59
  17,000.00 €
 • 4 foto
  Autobus minibus IVEKO
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Autobus minibus IVEKO

  Iveko wingo 27 + 1 Viti prodhimit 2004

  Durrës Sot, 00:58
  20,000.00 €
 • 6 foto
  Autobus Autobus MAN '96
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Autobus Autobus MAN '96

  Autobusi eshte ne gjendje te mire i gatshem per cdo lloj prove.Ka 50 vende,viti prodhimit:1996.Me nj

  Durrës Sot, 00:57
  1,300,000.00 Lek
 • 8 foto
  VW crafter 2007
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  VW crafter 2007

  VW crafter Viti 2007 220500km 20+1 Tv+mikrofon i pershatshem per udhetime te gjata Kondicioner e

  Durrës Dje, 20:10
  18,000.00 €
 • 6 foto
  Sprinter 311 2006
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Sprinter 311 2006

  Sprinter 311 Viti 2006 21 vende Dere elektrike I gatshem per cdo lloje prove

  Durrës Dje, 20:10
  12,500.00 €
 • 3 foto
  SHITET TOYOTA
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  SHITET TOYOTA

  SHITET TOYOTA. PER ME SHUM INFO CEL 068 206 7016

  Durrës Dje, 17:05
  With agreement
 • 9 foto
  SPRINTER DOPIO GOME 518
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  SPRINTER DOPIO GOME 518

  SHES MERCEDES BENZ SPRINTER DOPIO GOME 518, MOTORR 3000, VITI PRODHIMIT 2007, 223 MIJE KILOMETRA, NA

  Durrës Dje, 13:50
  With agreement
 • 8 foto
  SUPER SPRINTER
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  SUPER SPRINTER

  SHES MERCEDES BENZ SPRINTER ME DOKUMENTA TE RREGULLTA TE GJITHA TE PAGUARA PER NJE VIT. 515 VITI PRO

  Durrës Dje, 13:49
  With agreement
 • 10 foto
  SHITET RENAULT MASCOTT
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  SHITET RENAULT MASCOTT

  --Shes RENAULT-- -Fund 2005 -Turbo interculer -Vendet 20 -Cilindrata 3000 cm3 -6 marshe -Tv dvd -Si

  Durrës Dje, 12:41
  With agreement
 • 0 foto
  Atobuz
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Atobuz

  Atobuz Setra 315 GT UL viti 2000 58vende ulur me klim ,tempomat , dhe pilot

  Durrës Dje, 11:29
  21,000.00 €
 • 8 foto
  Shitet shasi trajleri e pershtatur per bot Qistern
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shitet shasi trajleri e pershtatur per bot Qistern

  Shitet shasi trajleri e pershtatur per bot nafte bot gazi cisterne frigorifer trajleri eshte me aks

  Durrës Dje, 08:09
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet kamioni 1113 shum i rujtun
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shitet kamioni 1113 shum i rujtun

  Shitet Mercedesi 1113 shum i rujtun me motor extra te mire Kosove Peje

  Durrës 2 June 20:17
  With agreement
 • 3 foto
  Karrotrec 24H ☎️069 40 89 997☎️
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Karrotrec 24H ☎️069 40 89 997☎️

  Sherbim Profesional 🚨KARROTRECI 24H🚨 Cdo Dite Te Javes Ne Cdo Cep Te Shqiperise Ofrojme cmimet me te

  Durrës 2 June 19:39
  With agreement
 • 4 foto
  Mercedes 815 Mediano
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes 815 Mediano

  ///Mercedes Mediano 815 /// ✔Viti 2004/// ✔Retarder Intarder /// ✔Motor 4200/// ✔32+1 Vende

  Durrës 2 June 18:43
  24,000.00 €
 • 2 foto
  Kamjon
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Kamjon

  Kamjon me vinç ne gjendje shum te mir me letra mundësi ndrimi

  Durrës 2 June 16:46
  14,500.00 €
 • 7 foto
  Kamjon MAN me vinç
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Kamjon MAN me vinç

  Kamjo Man me vinc,vinc palfinger me 4 dalje hidrolike dh nje mekanike shitet per asryje mos perdorim

  Durrës 2 June 15:30
  With agreement
 • 6 foto
  MERCEDES-BENZ SPRINTER
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  MERCEDES-BENZ SPRINTER

  Mercedes-Benz sprinter 515 biturbo viti i prodhimit 2008,469000 klm origjinale te vetat, kambio auto

  Durrës 2 June 11:52
  With agreement
 • 3 foto
  elektro pomp uji wellpoint
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  elektro pomp uji wellpoint

  elektropomp uji wellpoint 11 kw Q.m3 50 Adresa ; Autostrada Tirane - Durres Maminas

  Durrës 1 June 15:33
  5,500.00 €
 • 1 foto
  KAVO KAMIONI
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  KAVO KAMIONI

  KAVO KAMIONI KAVO PER TERHEQEJ

  Durrës 1 June 15:32
  150.00 €
 • 1 foto
  okazion gome pirelli fh 55 315/80r /22.5
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  okazion gome pirelli fh 55 315/80r /22.5

  gome pirelli fh 55 315/80r /22.5

  Durrës 1 June 15:31
  150.00 €
 • 3 foto
  okazion gome bridgestone 295/80/22.5
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  okazion gome bridgestone 295/80/22.5

  gome bridgestone 295/80/22.5

  Durrës 1 June 15:31
  140.00 €
 • 2 foto
  GOMA 205/65R17.5 Michelin cope 2
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  GOMA 205/65R17.5 Michelin cope 2

  GOMA 205/65R17.5 Marka: Michelin cope 2

  Durrës 1 June 15:30
  200.00 €
 • 3 foto
  iveco Eurotech
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  iveco Eurotech

  iveco Eurotech viti 1996 km me dogan kamioni me tend tenda me sitem hidraulik ulje dhe ngritje k

  Durrës 1 June 15:29
  9,500.00 €
 • 11 foto
  KOVA ESKAVATORI MATRAPIK DHEMB TE NDRYSHME
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  KOVA ESKAVATORI MATRAPIK DHEMB TE NDRYSHME

  kova per eskavator tipe te ndryshme dimensione te ndryshme komatsu JCB fiat hitachi hyndai etj ko

  Durrës 1 June 15:28
  With agreement
 • 7 foto
  MATRAPIK PER ESKAVATOR
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  MATRAPIK PER ESKAVATOR

  1 matrapik 1200 kg marka promove viti 2002 dalt te re 2 matrapik indeco mes 2000 1000 kg viti

  Durrës 1 June 15:28
  With agreement
 • 4 foto
  Hididromotorr CHAR-LYNN
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Hididromotorr CHAR-LYNN

  hidromotor char-lynn 104-1387-006 origjinal Adresa Autostrada; Tirane- Durres, Maminas

  Durrës 1 June 15:28
  400.00 €
 • 2 foto
  IVEKO STRALIS + GJYSEMRRIMORKIO DE ANGELIS 4 AKS
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  IVEKO STRALIS + GJYSEMRRIMORKIO DE ANGELIS 4 AKS

  IVEKO STRALIS 1 DIFERENCIAL VITIT 2001 660000 KM + GJYSEMRRIMORKIO DE ANGELIS 4 AKS PESHA MBAJT

  Durrës 1 June 15:26
  28,000.00 €
 • 2 foto
  BETONIERE KANTIERI IMER BIO 330
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  BETONIERE KANTIERI IMER BIO 330

  BETONIERE KANTIERI IMER BIO 330 Adresa ; Autostrada Tirane - Durres Maminas

  Durrës 1 June 15:25
  With agreement
 • 3 foto
  IVECO 4 AKS VITI 2001
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  IVECO 4 AKS VITI 2001

  IVECO 4 AKS VITI 2001 KAZAN 22M3 ME DOGAN KM 470000 ME KONDICIONER Adresa ; Autostrada Tiran

  Durrës 1 June 15:25
  28,000.00 €
 • 3 foto
  zinxhire gome 380x101.6x42 cat 247 etj
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  zinxhire gome 380x101.6x42 cat 247 etj

  zinxhir gome te rinje 380x101.6x42 Caterpillar:247, 247B, 247BIII, 257, 257B, 257BII, 257BIII, 257D

  Durrës 1 June 15:24
  2,200.00 €
 • 1 foto
  KOVE GURI
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  KOVE GURI

  kove guri 100 cm

  Durrës 1 June 15:23
  4,000.00 €
 • 5 foto
  Elekrtopompa uji volumi GRUNDFOS
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Elekrtopompa uji volumi GRUNDFOS

  elektropoma uji volumo grundfos te reja 1 ;380 m3/h 5.8m lartesi 11 kw 2 :201 m3/h 9.2m lartesi

  Durrës 1 June 15:21
  3,200.00 €
 • 0 foto
  Iveco daily 40 c13 vetshkarkuese
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Iveco daily 40 c13 vetshkarkuese

  Makina eshte e ardhur nga belgjika me dogane te paguar e pa punuar ne shqiperi vetshkarkuese ne 3 a

  Durrës 1 June 07:08
  9,400.00 €
 • 0 foto
  Kova
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Kova

  Shitet kova per eskavator Gati e re

  Durrës 31 May 23:39
  500.00 €
 • 3 foto
  Disqe 17.5 me goma per rimorkiator
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Disqe 17.5 me goma per rimorkiator

  Shiten 4 goma me disk 17.5 per rimorkiator

  Durrës 31 May 22:45
  250.00 €
 • 5 foto
  Shitet scania R 420 vit 2007
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shitet scania R 420 vit 2007

  Shitet scania viti 2007 euro me dek per jasht aktualisht aktive ne pune per itali Në bejme transport

  Durrës 31 May 22:42
  With agreement
 • 3 foto
  Man tgl 240
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Man tgl 240

  Man kamjon ne gjendje te shkelqyer I ardhur nga gjermania. 7.5 mt I gjate me dogan gati per targa te

  Durrës 31 May 22:41
  1.00 €
 • 3 foto
  shitet karrotreci urgjent 0695555270
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  shitet karrotreci urgjent 0695555270

  shitet karrotrec atego urgjent nr tel 0695555270

  Durrës 31 May 22:41
  1.00 €
 • 2 foto
  Eskavator Kobelco
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Eskavator Kobelco

  Viti 2003

  Durrës 31 May 21:10
  21,000.00 €
 • 8 foto
  OKAZION!! Shitet BOBCAT 825
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  OKAZION!! Shitet BOBCAT 825

  Shitet dobcat 825 ne gjendje te perkryer pune. Sherbime te sapo bera, vaj hidrauliku, dy radiatoret

  Durrës 31 May 17:47
  5,000.00 €
 • 3 foto
  Okazion!! Shitet Sonde shpimi
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Okazion!! Shitet Sonde shpimi

  Shitet sonde per puse uji dhe pilota e markes "MAIT" Bige me ngritje, tre shtanga me gjatesi 3m, tre

  Durrës 31 May 17:43
  8,000.00 €
 • 6 foto
  SUPER OKAZION! Sonde per puse uji dhe pilota
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  SUPER OKAZION! Sonde per puse uji dhe pilota

  Shitet sonde per puse uji dhe pilota e markes "MAIT" Bige me ngritje me gjatesi 7m, tre shtanga me g

  Durrës 31 May 17:43
  7,500.00 €
 • 2 foto
  Shitet Korone + Pinjon per sonde shpimi
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shitet Korone + Pinjon per sonde shpimi

  Shitet Korone bashke me Pinjon per sonde shpimi (puse, pilota). Diameter te jashtem 48cm dhe diamete

  Durrës 31 May 17:42
  1,300.00 €
 • 11 foto
  Sprinter 412D
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Sprinter 412D

  Shitet sprinter 412D.Viti 1998.Kondicioner Dopjo.Ka kondicioner ne cdo koke te sendileve.Sendilet me

  Durrës 31 May 09:48
  With agreement