Makineri dhe inventare në shitje në Shtime

 • 4 foto
  Lavatriqe per Restau
  Machinery and inventory

  Lavatriqe per Restau

  Shum gjera per Restaurant

  Shtime 15 December 17:45
  800.00 €
 • 9 foto
  INVENTAR PER BUTIK
  Machinery and inventory

  INVENTAR PER BUTIK

  Shitet inventari per butik ne gjendje perfekte, per hapesire deri ne 150m2

  Shtime 17 October 22:28
  2,048.00 €
 • 4 foto
  Duplikatore per pergaditjen e invertit
  Machinery and inventory

  Duplikatore per pergaditjen e invertit

  Duplikatore per pergaditjen e invertit (sherbetit,surupit) per blete . Duplikatore 220L ,6kw , i mbu

  Shtime 26 September 10:25
  1,100.00 €
 • 0 foto
  Radio pionner
  Machinery and inventory

  Radio pionner

  Shitet Radio ne gjendje te rregullt

  Shtime 25 September 19:54
  45.00 €
 • 7 foto
  SHITET DUPLIKATORI PER PERGADITJEN E SHERBETIT
  Machinery and inventory

  SHITET DUPLIKATORI PER PERGADITJEN E SHERBETIT

  SHITET DUPLIKATORI PER PERGADITJEN E SHERBETIT (INVERTIT DHE SHURUPIT) PER BLETE, SHERBETIT PER BAKL

  Shtime 24 September 16:13
  1,700.00 €
 • 3 foto
  SHITET KAZANI PER ZIERJEN
  Machinery and inventory

  SHITET KAZANI PER ZIERJEN

  SHITET KAZANI PER ZIERJEN SHERBETIT,GJELLRAVE DHE MISHRAVE,KAZANI ESHTE 60l PRODHIM FINLANDEZ I TEST

  Shtime 24 September 16:09
  650.00 €
 • 3 foto
  SHITET KAZANI PER ZIERJEN
  Machinery and inventory

  SHITET KAZANI PER ZIERJEN

  SHITET KAZANI PER ZIERJEN SHERBETIT,GJELLRAVE DHE MISHRAVE,KAZANI ESHTE 80l PRODHIM FINLANDEZ I TEST

  Shtime 24 September 15:49
  850.00 €
 • 7 foto
  Shiten kamerat e sigurise per lokale + televizori
  Machinery and inventory

  Shiten kamerat e sigurise per lokale + televizori

  Shiten kamerat e sigurise per lokale + televizori , kamerat vin se bashku me televizorin dhe te gjit

  Shtime 6 September 10:54
  200.00 €
 • 5 foto
  Separe dhe Tavolina nga druri 045327459
  Machinery and inventory

  Separe dhe Tavolina nga druri 045327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme punojm edhe me porosi me kalitet te lart 04494

  Shtime 5 September 12:04
  With agreement
 • 6 foto
  Kazana per zierje e gjellrave me avull
  Machinery and inventory

  Kazana per zierje e gjellrave me avull

  Kazana per zierjen e gjellrave dhe mishrave me avull, kazanat jane prodhim finlandez dhe jane ne gje

  Shtime 25 August 23:03
  1,700.00 €
 • 5 foto
  Makinë qepje për rrobaqepës
  Machinery and inventory

  Makinë qepje për rrobaqepës

  Shitet makina industriale per rrobaqepes,ne gjendje te mire teknike,punon shume mire. Per info edhe

  Shtime 21 June 14:23
  300.00 €
 • 1 foto
  Vitrina
  Machinery and inventory

  Vitrina

  Shes vitrinen per fast food,mishtore,qebaptore

  Shtime 22 May 00:30
  2,000.00 €
 • 11 foto
  aktualitet separe nga 200 euro vetem 150 euro
  Machinery and inventory

  aktualitet separe nga 200 euro vetem 150 euro

  separe 150 euro viber+38345806223

  Shtime 11 May 15:13
  60.00 €
 • 5 foto
  Kazan per zierjen e gjellrave dhe mishrave
  Machinery and inventory

  Kazan per zierjen e gjellrave dhe mishrave

  Kazan per zierjen e gjellrave dhe mishrave ,kazani eshte 180L dhe eshte i mbushur me vaj termik per

  Shtime 28 April 10:55
  2,200.00 €
 • 8 foto
  Duplikatore per pergaditjen e sherbetit per blete
  Machinery and inventory

  Duplikatore per pergaditjen e sherbetit per blete

  Duplikatore per pergaditjen e invertit (sherbetit,surupit) per blete . Duplikatore 220L ,6kw , i mbu

  Shtime 25 April 21:43
  1,200.00 €
 • 2 foto
  Shiten tavolinat per zyre apo ordinance
  Machinery and inventory

  Shiten tavolinat per zyre apo ordinance

  Tavoline pune per zyre apo ordinance

  Shtime 4 April 09:27
  130.00 €
 • 0 foto
  Makin per dyer dhe dritare
  Machinery and inventory

  Makin per dyer dhe dritare

  Makine per dyer dhe dritare sallduse 2 koka prodhim anglez Kombimatec viti i prodhimit 2000 salldon

  Shtime 3 April 09:49
  With agreement
 • 0 foto
  Makin per dyer dhe dritare
  Machinery and inventory

  Makin per dyer dhe dritare

  Makine per dyer dhe dritare sallduse 2 koka prodhim anglez Kombimatec viti i prodhimit 2000 salldon

  Shtime 3 April 09:49
  With agreement
 • 1 foto
  Makina per dyer dhe dritare
  Machinery and inventory

  Makina per dyer dhe dritare

  Makine per dyer dhe dritare Sallduese me 2 koka kombimatec viti i prodhim 2000 anglez salldon 2.60

  Shtime 3 April 09:22
  With agreement
 • 4 foto
  Gurthyes
  Machinery and inventory

  Gurthyes

  Shesim gurthyesin marke Austriake V.Alpine ne gjendej shume te mire si dhe paisjet percjellese te ti

  Shtime 3 April 04:52
  With agreement
 • 7 foto
  Maqine per prodhimin e kubezave dhe bllokave
  Machinery and inventory

  Maqine per prodhimin e kubezave dhe bllokave

  Maqine per prodhimin e Kubezave,Bllokave si dhe elementeve tjera nga betoni...maqina oshte prej prod

  Shtime 3 April 04:46
  With agreement
 • 0 foto
  Friz ne gjendje trregullt ndrrim
  Machinery and inventory

  Friz ne gjendje trregullt ndrrim

  shes friz gjendje trregullt boj ndrrim me pula dhij inkubator viber38345386030

  Shtime 2 April 12:48
  With agreement
 • 1 foto
  shes c2 nga gjermania
  Machinery and inventory

  shes c2 nga gjermania

  shes c2 shfajs me tel ban per kret hekurat ngjendje trregult

  Shtime 1 April 06:59
  With agreement
 • 3 foto
  maqina te ndryshme
  Machinery and inventory

  maqina te ndryshme

  1 maqina per llajsne te dritareve 2 sharra e hekurit me teh specil 3 sharra e hekurit me b

  Shtime 1 April 00:06
  With agreement
 • 3 foto
  Manikene ( Kukulla )
  Machinery and inventory

  Manikene ( Kukulla )

  Jane 8 manikene ( Kukulla ) 55€ copa

  Shtime 31 March 23:52
  55.00 €
 • 3 foto
  Manikene ( Kukulla ) per butik
  Machinery and inventory

  Manikene ( Kukulla ) per butik

  Manikene ( Kukulla ) 55€ copa

  Shtime 31 March 23:36
  55.00 €
 • 4 foto
  Bilardo Rrakitaqki
  Machinery and inventory

  Bilardo Rrakitaqki

  Shiten bilardo dhe rraketaqki ne gjendje te mir pune Flipera gugja

  Shtime 31 March 17:19
  With agreement
 • 3 foto
  Kukulla per butik
  Machinery and inventory

  Kukulla per butik

  8 copa jane te gjitha - 55€ copa

  Shtime 31 March 16:37
  55.00 €
 • 3 foto
  Kukulla te perdorura per butik
  Machinery and inventory

  Kukulla te perdorura per butik

  8 kukulla te perdorura , 55€ copa

  Shtime 31 March 12:43
  55.00 €
 • 4 foto
   Inventar i Biznesit
  Machinery and inventory

  Inventar i Biznesit

  Shitet Inventari i Biznesit në gjendje të përkryer. Kontaktoni në Viber. 044-767-345 / 045-366-327

  Shtime 31 March 11:13
  1.00 €
 • 4 foto
  Kukulla per tesha
  Machinery and inventory

  Kukulla per tesha

  Kukulla per tesha per butiqe,lokale

  Shtime 31 March 07:19
  With agreement