Makineri dhe inventare në shitje në Shqipëri

 • 4 foto
  Furrë për pjekje
  Machinery and inventory

  Furrë për pjekje

  Furrë për pjekje dhe përdoret dhe si mokrovalë. Madhesia është sa një mikrovalë E bler ne gjermani

  Tiranë 7 November 08:38
  6,000.00 Lek
 • 2 foto
  Aspirator. Guzhine4000
  Machinery and inventory

  Aspirator. Guzhine4000

  Aspirator. Guzhine 4000 i bler ne gjermani

  Tiranë 7 November 08:38
  4,000.00 Lek
 • 6 foto
  Karike per zyra
  Machinery and inventory

  Karike per zyra

  Larike per zyra e bler ne gjermani

  Tiranë 7 November 08:30
  5,000.00 Lek
 • 1 foto
  Tavolina dhe kolltuqe
  Machinery and inventory

  Tavolina dhe kolltuqe

  Shiten 12 tavolina dhe karrige hekuri te punuar ne kovac si dhe 10 komplete druri te gjitha ne gjen

  Tiranë 7 November 07:09
  With agreement
 • 10 foto
  Palester +peshat250kg+seti girave 5500 euro
  Machinery and inventory

  Palester +peshat250kg+seti girave 5500 euro

  Palester Veglat te gjitha okazion ne gjendje pune + aksesoret Cmimi i diskutueshem

  Elbasan 6 November 20:04
  5,500.00 €
 • 2 foto
  Makineri per Petulla mixer Petulla
  Machinery and inventory

  Makineri per Petulla mixer Petulla

  Makineri per Petulla e perdorur cmimi okazion tel 0685767133 ose 0692132528

  Durrës 6 November 12:38
  With agreement
 • 5 foto
  Tavolin druri
  Machinery and inventory

  Tavolin druri

  Tavolin druri e rumbudhakta kushton 18000 1.m ne gjendje shum te mir . E bler ne gjermani . Tavolin

  Tiranë 5 November 20:23
  18,000.00 Lek
 • 5 foto
  FOTOKOPJE TOSHIBA E-STUDIO 207 PROFESIONALE
  Machinery and inventory

  FOTOKOPJE TOSHIBA E-STUDIO 207 PROFESIONALE

  FOTOKOPJE PROFESIONALE TOSHIBA E-STUDIO 207 NE GJENDE SHUME TE MIRE. 280 EURO VENDNDODHJA RROGOZHINE

  Kavajë 5 November 20:18
  280.00 €
 • 2 foto
  Ekspres bustine 2 grupsh
  Machinery and inventory

  Ekspres bustine 2 grupsh

  Shiten ekspres bustine me dy grupe te paisur dhe me sistemin e avullit apo cajit. Ne gjendje shume t

  Durrës 5 November 19:02
  1.00 €
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale
  Machinery and inventory

  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale

  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale

  Pogradec 5 November 17:15
  With agreement
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice/Tharese/Hekura Porofesional
  Machinery and inventory

  Shesim Lavatrice/Tharese/Hekura Porofesional

  Shesim Lavatrice/Tharese/Hekura Porofesional

  Pogradec 5 November 17:15
  With agreement
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale
  Machinery and inventory

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Pogradec 5 November 17:15
  With agreement
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale
  Machinery and inventory

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Pogradec 5 November 17:15
  With agreement
 • 4 foto
  Tharse/Lavatrice/Hekura per hekurosje INDUSTRIALE
  Machinery and inventory

  Tharse/Lavatrice/Hekura per hekurosje INDUSTRIALE

  Shesim tharse,lavatrice,hekura per hekurosje INDUSTRIALE te sapo ardhura nga Gjermania.

  Pogradec 5 November 17:14
  With agreement
 • 4 foto
  Pajisje akullore dhe pasticerie
  Machinery and inventory

  Pajisje akullore dhe pasticerie

  Shitet pajisje per akullore dhe pajisje pasticerie dhe frigorifera. Ne gjendje dhe kushte optimale.

  Tiranë 4 November 15:54
  With agreement
 • 1 foto
  Fshese Lavazhi
  Machinery and inventory

  Fshese Lavazhi

  Shitet fshese lavazhi jo shume e perdorur, 2 metro zorre,1 motor

  Korçë 4 November 14:55
  130.00 Lek
 • 4 foto
  Shiten mullinj , Okazion!!!!!
  Machinery and inventory

  Shiten mullinj , Okazion!!!!!

  Shiten mullinj blues Mulliri i madhe ka elektromotorr 11 kw me kapacitet 300 kg/ore , cmimi: 2800 e

  Tiranë 4 November 10:06
  360.00 €
 • 1 foto
  Makineri per prodhimin e etiketave IWASAKI
  Machinery and inventory

  Makineri per prodhimin e etiketave IWASAKI

  IWASAKI japoneze , makineri per prodhimin e etiketave Eshte me 3 ngjyra Importuar nga Gjermania dh

  Tiranë 4 November 10:05
  With agreement
 • 5 foto
  Gjenerator nafte
  Machinery and inventory

  Gjenerator nafte

  Shitet gjenerator shume pak i perdorur marka Honda cmimi 800 mije leke I diskutuar

  Tiranë 4 November 08:39
  800.00 Lek
 • 3 foto
  Furre sobe
  Machinery and inventory

  Furre sobe

  Italiane italiane italiane marka bake off italiana me 10 tava 60 me 40

  Durrës 3 November 19:26
  123,456,789.00 €
 • 8 foto
  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH
  Machinery and inventory

  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH

  shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbehet nga : cope

  Dibër 3 November 15:09
  With agreement
 • 3 foto
  Paisje te ndryshme
  Machinery and inventory

  Paisje te ndryshme

  ..zgara 150 milek.per qofte mish dhe peshk.pllaka e gizes me 2 lloje perdorimi.fertes patatesh 150mi

  Elbasan 3 November 13:28
  500.00 Lek
 • 3 foto
  Stufe me fryrje
  Machinery and inventory

  Stufe me fryrje

  paisje per pasticeri perfekte.stufa me fryerjeme shum tava .tel 0693746625.

  Elbasan 3 November 13:00
  450.00 €
 • 2 foto
  Frigorifer freskues
  Machinery and inventory

  Frigorifer freskues

  Shitet frigorifer freskues 20000 lek

  Tiranë 2 November 11:19
  20,000.00 Lek
 • 0 foto
  SHTRYDHESE PORTOKALLI & SHEGE
  Machinery and inventory

  SHTRYDHESE PORTOKALLI & SHEGE

  Shitet shtrydhese mekanike per portokall dhe shege. Cmim i arsyeshem. Kontakt 067 20 12 232 Adresa:

  Tiranë 2 November 10:10
  With agreement
 • 0 foto
  FURRE VENTILIMI 6-TAVA
  Machinery and inventory

  FURRE VENTILIMI 6-TAVA

  Shitet furre ventilimi 6-tava e re, prodhim Italian. Cmime te arsyeshme. Kontakt: 067 20 12 232 Adre

  Tiranë 2 November 10:10
  With agreement
 • 1 foto
  TAVOLINE FRIGORIFERIKE
  Machinery and inventory

  TAVOLINE FRIGORIFERIKE

  Shitet tavoline frigoriferike me 2 porta, prodhim italian e re me 1 vit garanci. Cmim i arsyeshem.

  Tiranë 2 November 10:10
  With agreement
 • 0 foto
  ARREDO DUE
  Machinery and inventory

  ARREDO DUE

  ARREDO-DUE , prej vitit 2002 ne tregun e paisjeve industriale profesionale per bare, restorante, pas

  Tiranë 2 November 10:10
  With agreement
 • 0 foto
  BOLITOR 2 KOSHA
  Machinery and inventory

  BOLITOR 2 KOSHA

  Shitet bolitor me 2 kosha, i ri me 1 vit garanci, prodhim Italian. Cmim i arsyeshem. Kontakt 0672012

  Tiranë 2 November 10:09
  With agreement
 • 0 foto
  ARREDO DUE PAISJE INDUSTRIALE PROFESIONALE
  Machinery and inventory

  ARREDO DUE PAISJE INDUSTRIALE PROFESIONALE

  ARREDO-DUE , prej vitit 2002 ne tregun e paisjeve industriale profesionale per bare, restorante, pas

  Tiranë 2 November 10:09
  With agreement
 • 0 foto
  MIKSER
  Machinery and inventory

  MIKSER

  Shitet mikser profesional, i ri. Cmim i arsyeshem. Kontakt 0672012232 Adresa: Tirane, Casa Italia Ka

  Tiranë 2 November 10:09
  With agreement
 • 1 foto
  BANAK AKULLORE me ventilim 12-VASKETA
  Machinery and inventory

  BANAK AKULLORE me ventilim 12-VASKETA

  Shitet banak akullore me ventilim 12-vasketa, i ri me 1 vit garanci. Cmim i arsyeshem. Kontakt 0672

  Tiranë 2 November 10:09
  With agreement
 • 0 foto
  DOLLAP PASTICERIE
  Machinery and inventory

  DOLLAP PASTICERIE

  Shitet dollap pasticerie. I ri me 1 vit garanci. Cmim i arsyeshem. Kontakt: 0672012232 Adresa: Tira

  Tiranë 2 November 10:09
  With agreement
 • 0 foto
  Furre pice
  Machinery and inventory

  Furre pice

  Shitet furre pice, Italforni , prodhim Italian, e re me 1 vit garanci ,me dy kate per 6 pica. Cmimi

  Tiranë 2 November 10:09
  With agreement
 • 0 foto
  BANAK PASTICERIE
  Machinery and inventory

  BANAK PASTICERIE

  Shiten banak pasticerie te permasave dhe formave te ndryshme , te rinj me nje vit garanci. me ventil

  Tiranë 2 November 10:09
  With agreement
 • 3 foto
  BANAK AKULLORE 18-VASKETA
  Machinery and inventory

  BANAK AKULLORE 18-VASKETA

  Shitet BANAK AKULLORE 18-vasketa, me ventilim, prodhim Grek, i ri me 1 vit garanci. Cmim i arsyeshem

  Tiranë 2 November 10:08
  With agreement
 • 0 foto
  PRODHUES AKULLI
  Machinery and inventory

  PRODHUES AKULLI

  Shitet prodhues akulli, i ri me 1 vit garanci. Cmim i arsyeshem. Kontakt 0672012232 Adresa: Tirane,

  Tiranë 2 November 10:08
  With agreement
 • 1 foto
  SOBE 6-VATRA ME FURRE (PERDORUR)
  Machinery and inventory

  SOBE 6-VATRA ME FURRE (PERDORUR)

  Shitet sobe 6-vatra, gaz, qendrore me furre,shume pak e perdorur, ne gjendje te perkryer. Cmim i ars

  Tiranë 2 November 10:08
  With agreement
 • 0 foto
  BRUMATRICE
  Machinery and inventory

  BRUMATRICE

  Shitet brumatrice, prodhim Italian, e re me 1 vit garanci. Cmimi i arsyeshem. Kontakt 0672012232 Adr

  Tiranë 2 November 10:08
  With agreement
 • 4 foto
  BANAK PASTICERIE
  Machinery and inventory

  BANAK PASTICERIE

  Shiten BANAK PASTICERIE, te madhesive formave dhe ngjyrave te ndryshme, te rinj me1 vit garanci, pro

  Tiranë 2 November 10:06
  With agreement
 • 0 foto
  FURRE 5-TAVA NERONE
  Machinery and inventory

  FURRE 5-TAVA NERONE

  Shitet furre profesionale, prodhim Italian e re me nje vit garanci. Cmim i arsyeshem. Kontakt 067201

  Tiranë 2 November 10:06
  With agreement
 • 0 foto
  KOLLONE NGRIRESE (PERDORUR)
  Machinery and inventory

  KOLLONE NGRIRESE (PERDORUR)

  Shitet kollone ngrirese, (perdorur), 3 muaj garanci. Cmimi i arsyeshem. Kontakt 0672012232 Adresa: T

  Tiranë 2 November 10:06
  With agreement
 • 0 foto
  KOLLONE FRESKUESE
  Machinery and inventory

  KOLLONE FRESKUESE

  Shiten kollona freskuese, te reja, me nje vit garanci. Cmime te arsyeshme Kontakt 0672012232 Adresa:

  Tiranë 2 November 10:06
  With agreement
 • 0 foto
  DOLLAP NGRIRES PASTICERRIE
  Machinery and inventory

  DOLLAP NGRIRES PASTICERRIE

  Shitet dollap ngrires pasticerie, per torta, i ri me 1 vit garanci, prodhim Italian. Cmim i arsyeshe

  Tiranë 2 November 10:06
  With agreement
 • 0 foto
  BLENDER
  Machinery and inventory

  BLENDER

  Shitet blender , i ri. Cmim i arsyeshem. Kontakt / 0672012232 Adresa: CASA ITALIA, TIRANE /// ARRED

  Tiranë 2 November 10:06
  With agreement
 • 0 foto
  RAFTE PER FURRE BUKE
  Machinery and inventory

  RAFTE PER FURRE BUKE

  Shiten rafte per furra buke. Te reja, me nje vit garanci. Cmim i arsyeshem. Kontakt 0672012232 Adres

  Tiranë 2 November 10:05
  With agreement
 • 0 foto
  PAISJE PER BARE RESTORANTE
  Machinery and inventory

  PAISJE PER BARE RESTORANTE

  ARREDO-DUE , prej vitit 2002 ne tregun e paisjeve industriale profesionale per bare, restorante, pas

  Tiranë 2 November 10:05
  With agreement
 • 0 foto
  PAISJE PER PASTICERI VITRINA KOLLONA
  Machinery and inventory

  PAISJE PER PASTICERI VITRINA KOLLONA

  Shiten paisje per pasticeri, vitrina, kollona etj. Cmime te arsyeshme. Kontakt 067 20 12 232 Adresa:

  Tiranë 2 November 10:01
  With agreement
 • 0 foto
  FURRE VENTILIMI 6-TAVA
  Machinery and inventory

  FURRE VENTILIMI 6-TAVA

  Shitet furre ventilimi 6-tava e re, prodhim Italian. Cmime te arsyeshme. Kontakt: 067 20 12 232 Adre

  Tiranë 2 November 10:01
  With agreement
 • 0 foto
  VITRINE PESHKU
  Machinery and inventory

  VITRINE PESHKU

  Shitet vitrine peshku Cmim i arsyeshem. Adresa: Casa Italia Kati 3, Tirane Kontakt: 067 20 12 232 /

  Tiranë 2 November 10:01
  With agreement