Makineri dhe inventare në shitje në Shqipëri

 • 3 foto
  ASPIRATOR KUZHINE / FAST FOOD
  Machinery and inventory

  ASPIRATOR KUZHINE / FAST FOOD

  PRODHOJME ASPIRATOR

  Durrës 19 October 10:40
  With agreement
 • 4 foto
  Prodhojme Banak Bari me porosi
  Machinery and inventory

  Prodhojme Banak Bari me porosi

  Banak bari inox ushqimor sipas ambientit tuaj

  Durrës 19 October 10:28
  With agreement
 • 1 foto
  Gur fresibel Dewalt i ri ne kuti
  Machinery and inventory

  Gur fresibel Dewalt i ri ne kuti

  Gur fresibel Dewalt i ri ne kuti, shitet 6 mije leke te reja kontaktoni nr tel 0684444002

  Tiranë 19 October 10:09
  6,000.00 Lek
 • 3 foto
  Shiten lavastovilje
  Machinery and inventory

  Shiten lavastovilje

  Shiten lavastovilje për bare.

  Durrës 19 October 10:03
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet furrë konvencionale
  Machinery and inventory

  Shitet furrë konvencionale

  Shitet furrë konvencionale me gaz,në gjendje shume të mirë.

  Durrës 19 October 10:03
  9,999,999.00 €
 • 0 foto
  Paisje per restorante dhe bare
  Machinery and inventory

  Paisje per restorante dhe bare

  Shiten paisje për restorante dhe bare

  Durrës 19 October 10:03
  999,999.00 €
 • 5 foto
  FRITEZE ME PREVSE PATATE
  Machinery and inventory

  FRITEZE ME PREVSE PATATE

  FRITEZE ME PREVSE PATATE NE FOREM SPIRALE

  Tiranë 19 October 09:20
  500.00 €
 • 1 foto
  Shitet Piaster Zgare per Tostier me gaz
  Machinery and inventory

  Shitet Piaster Zgare per Tostier me gaz

  Shitet Piaster Zgare profesionale per Tostier me gaz. Cmimi 190 .

  Vlorë 19 October 09:19
  160.00 €
 • 11 foto
  Linje nikelimi dhe kromimi me aspirim
  Machinery and inventory

  Linje nikelimi dhe kromimi me aspirim

  Linja e nikelimit dhe e aspirimit. Model MLH-2.25.00.00.00. Prodhuar ne vitin 1998. E paperdorur, gj

  Tiranë 19 October 09:17
  36,000.00 €
 • 3 foto
  emmegi phantomatic T4
  Machinery and inventory

  emmegi phantomatic T4

  centro di lavoro emmegi phantomatic T4 per Alluminio , pvc , ferro

  Tiranë 19 October 09:10
  25,000.00 €
 • 2 foto
  OKAZION: shitet banaku
  Machinery and inventory

  OKAZION: shitet banaku

  Okazion; shitet banaku celiku me suprin mermer (230X60). VETEM per 10.000 leke

  Durrës 19 October 09:06
  10,000.00 Lek
 • 1 foto
  SUPER OKAZION: shitet paisje inox
  Machinery and inventory

  SUPER OKAZION: shitet paisje inox

  Shitet mbajtes inox per ene salsat/sallatra. Mabjtes me 6 tasa + 7 tasa thellë VETEM 15.000 leke

  Durrës 19 October 09:06
  15,000.00 Lek
 • 3 foto
  APARATURA FIZIOTERAPIE
  Machinery and inventory

  APARATURA FIZIOTERAPIE

  Shiten Aparatura per Fizioterapi Skanlab tecar Ultrasound 1-3 MHZ Ultrasound 1MHZ Cryo Cuff Cryo Zi

  Durrës 19 October 08:53
  With agreement
 • 7 foto
  Kend lojerash per femije ! OKAZION !!!
  Machinery and inventory

  Kend lojerash per femije ! OKAZION !!!

  Carruzel, gondola , tren me 4 vagon , 10 makina , 7 xhuxha dekorativ etj ! Cmimi I diskutueshem

  Shkodër 19 October 08:21
  1.00 Lek
 • 2 foto
  Frigorifere okazion
  Machinery and inventory

  Frigorifere okazion

  Shiten 3 frigorifere banak 800 mije copa. Shitet 1 frigorifer mural 1.6 milion leke. Shitet 1 frigor

  Tiranë 19 October 08:06
  1.00 Lek
 • 2 foto
  Kompresor
  Machinery and inventory

  Kompresor

  Kompresor ajri Abac 200 Litrosh origjinal ne gjendje prefekte i ardhur nga Gr shitet per shkak mos p

  Elbasan 19 October 07:49
  600.00 €
 • 0 foto
  URGJENT!!! SHITET FOTOKOPJE
  Machinery and inventory

  URGJENT!!! SHITET FOTOKOPJE

  E-STUDIO453 eshte Fotokopje Bardhe e Zi me 35 faqe në minutë është ideale për grupet punues ne zëna

  Pogradec 19 October 06:22
  350.00 €
 • 4 foto
  Cilindër Hekuri
  Machinery and inventory

  Cilindër Hekuri

  Shitet cilindër perthyes hekuri. Te perdorura,me cmim te arsyeshem dhe te dikutueshëm.Te interesuari

  Tiranë 19 October 06:21
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet
  Machinery and inventory

  Shitet

  Shiten Ne Ambientet e firmes Tone 2 gjeneratore te perdorur te revizionuar me Cmim okazion. 1.Gjene

  Durrës 19 October 05:09
  35,002,000.00 €
 • 2 foto
  Makineri per makarona
  Machinery and inventory

  Makineri per makarona

  Makineri per prodhimin e makaronave te ardhura nga italia.

  Tiranë 18 October 23:35
  1.00 Lek
 • 4 foto
  Paisje Gatimi Restoranti Gaz.
  Machinery and inventory

  Paisje Gatimi Restoranti Gaz.

  Paisje Italiane Marka Zanusi profesionale . Vendoset siper bango .

  Durrës 18 October 23:28
  22,000.00 Lek
 • 2 foto
  Lavastovilje Profesionale
  Machinery and inventory

  Lavastovilje Profesionale

  Per kuzhin dhe bar 3 fazore

  Tiranë 18 October 23:27
  55,000.00 Lek
 • 2 foto
  Makine Akullore.
  Machinery and inventory

  Makine Akullore.

  Shitet Makine Akullore 5 litra. Makina eshte ne gjendje shum te mire pune.

  Tiranë 18 October 23:27
  2,500.00 €
 • 2 foto
  Kasafote e blinduar
  Machinery and inventory

  Kasafote e blinduar

  E shes sepse nuk me nevoitet me

  Elbasan 18 October 23:12
  250.00 €
 • 2 foto
  SHITET ZGARE
  Machinery and inventory

  SHITET ZGARE

  SHITET ZGARE QYMYRI PLUS ASPIRATOR 50 MIJE LEK TE REJA.

  Tiranë 18 October 22:11
  50,000.00 Lek
 • 4 foto
  FRIGORIFER NGRIRES
  Machinery and inventory

  FRIGORIFER NGRIRES

  FRIGORIFER NGRIRES REKLAMUES KOLLON DHE ARKE TE DYJA 95 MIJE LEK TE REJA

  Tiranë 18 October 22:11
  95,000.00 Lek
 • 3 foto
  Datalogic (bar kod)
  Machinery and inventory

  Datalogic (bar kod)

  Datalog (bar kod) se bashku me CAVO USB i paperdorur Touch 65/90 Light

  Kavajë 18 October 19:09
  90.00 €
 • 5 foto
  Makine qepese triplice gjermane Pfaff
  Machinery and inventory

  Makine qepese triplice gjermane Pfaff

  Makine qepese industriale triplice Pfaff , makina esht per tapiceri triplice trasport ne gjendje shu

  Durrës 18 October 12:56
  100.00 Lek
 • 4 foto
  Aspirator
  Machinery and inventory

  Aspirator

  Aspirator është shum pak i përdorur gjëndja 9/9 =1/2 fuqia 2700 çmimi 19.000 mi lek

  Lushnjë 18 October 07:14
  19,000.00 Lek
 • 4 foto
  Banak freskues
  Machinery and inventory

  Banak freskues

  Banak freskues cmimi i arsyeshem..gjithashtu kemi edhe banaqe tjer ne magazine..per me shume info te

  Durrës 17 October 15:04
  With agreement
 • 2 foto
  Makineri per prehrje buke prefse buke
  Machinery and inventory

  Makineri per prehrje buke prefse buke

  Makineri per prerje buke gjendje e mire cmimi okazion tel 0685767133 ose 0692132528

  Durrës 17 October 15:04
  With agreement
 • 2 foto
  SHITET MAKINE PRERESE SALLAMI DHE DJATHI PICE
  Machinery and inventory

  SHITET MAKINE PRERESE SALLAMI DHE DJATHI PICE

  SHITET MAKINE PRERESE SALLAMI DHE DJATHI PICE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE . MAKINA DISPONON DHE GU

  Tiranë 17 October 14:49
  200.00 €
 • 0 foto
  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,
  Machinery and inventory

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,(brumatrice,prerese buke etj) PASTICERI,PIZZERI,AKSESORE ,ASISTENCE .

  Tiranë 17 October 13:32
  With agreement
 • 3 foto
  NGJESHESE KAFE ALUMINI
  Machinery and inventory

  NGJESHESE KAFE ALUMINI

  Ngjeshese alumini D58mm

  Vlorë 17 October 12:42
  20.00 €
 • 10 foto
  Paisje per bar
  Machinery and inventory

  Paisje per bar

  Ekspres dhe mulli marka te ndryshme

  Vlorë 17 October 12:41
  With agreement
 • 7 foto
  FURRE DHE MULLINJE PROFESIONAL PER KAFE
  Machinery and inventory

  FURRE DHE MULLINJE PROFESIONAL PER KAFE

  SHITEN KOMPLET DHE NDAMAS. 1 FURRE PER PASTRIMIN DHE PJEKJEN E KAFES ME 3 MOTORRA 30KG. 2 MULLI P

  Has 17 October 12:24
  1.00 €
 • 0 foto
  Digital sender hp
  Machinery and inventory

  Digital sender hp

  Digital Sender, te perdorur ne gjendje pun te mire, 7 copa, nese mirren te gjithe qmimi me mareveshj

  Durrës 17 October 11:55
  80.00 €
 • 5 foto
  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun
  Machinery and inventory

  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun

  Shitet dyshek mjekesor medikal migun per kurimin e shume semundjeve të ndryshme te perbere prej gure

  Vlorë 17 October 11:50
  1,000.00 €
 • 2 foto
  Paisie parukerie
  Machinery and inventory

  Paisie parukerie

  Shitet paisie parukerie. Ne gjendje pune, te dhenat paraqiten edhe ne fotografi. Te interesuarit te

  Vlorë 17 October 11:30
  100,000.00 Lek
 • 3 foto
  Pipa per pirjen e lepujve
  Machinery and inventory

  Pipa per pirjen e lepujve

  Shes pipa per te pire uje lepujt, 5 euro copa

  Lezhë 17 October 09:15
  5.00 €
 • 3 foto
  Mulli kafe OOOOOOOKAZION
  Machinery and inventory

  Mulli kafe OOOOOOOKAZION

  Shes mullirin e kafes, eshte trefazor

  Lezhë 17 October 09:14
  250.00 €
 • 11 foto
  PRODHIME INOKSI PER RESTORANTE FAST FOOD PICERI ET
  Machinery and inventory

  PRODHIME INOKSI PER RESTORANTE FAST FOOD PICERI ET

  BEJME PRODHIME INOKSI TE CDO LLOJI SI: LAVAMANA - TAVOLIA - ASPIRATORA - DOLLAPE MURI - BANAK PESHKU

  Durrës 16 October 15:18
  With agreement
 • 0 foto
  Trasportator inoksi per industrin ushqimore
  Machinery and inventory

  Trasportator inoksi per industrin ushqimore

  Permasat sipas marveshjes me klientin

  Durrës 16 October 15:18
  With agreement
 • 0 foto
  CISTERNA INOKSI AISI 304 PER VERE /QUMESHT/ BIRRE
  Machinery and inventory

  CISTERNA INOKSI AISI 304 PER VERE /QUMESHT/ BIRRE

  CISTERNA INOKSI ME KAPACITET TE NDRYSHEM

  Durrës 16 October 15:14
  With agreement
 • 1 foto
  SHITET FRIGORIFER NGRIRES GORENJE OKAZION
  Machinery and inventory

  SHITET FRIGORIFER NGRIRES GORENJE OKAZION

  Frigorifer ngires GORENJE 400 LITRA.Ne gjendje shume te mire pune si i ri . Vetem 2 muaj i perdorur.

  Tiranë 16 October 14:41
  35,000.00 Lek
 • 1 foto
  Shitet Prese drush profesionale.
  Machinery and inventory

  Shitet Prese drush profesionale.

  Shitet Prese drush profesionale e ardhur nga Gjermania perdoret per te care drute gjithashtu eshte p

  Korçë 16 October 10:28
  250.00 €
 • 1 foto
  Shitet Kriko Birre
  Machinery and inventory

  Shitet Kriko Birre

  Shes kriko birre me dy rubineta e ardhur nga Gjermani ne gjendje te mire pune cmimi 250 Euro i disk

  Korçë 16 October 10:28
  250.00 €
 • 3 foto
  Banak për bar dhe fast food
  Machinery and inventory

  Banak për bar dhe fast food

  Shitet banak për bar kafe ,fat food,pasticeri etj. Në gjendje perfektë. Vetëm 6 muaj I përdorur. Sh

  Tiranë 15 October 19:24
  3,200.00 €
 • 0 foto
  paisje per bare e restorante
  Machinery and inventory

  paisje per bare e restorante

  Banjomari

  Tiranë 15 October 16:17
  With agreement
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Machinery and inventory

  Paisje per bare e restorante.

  Pjekese pulash.

  Tiranë 15 October 16:17
  With agreement