Makineri dhe inventare në shitje në Shqipëri

 • 5 foto
  okazion tabele e madhe metalike reklamash
  Machinery and inventory

  okazion tabele e madhe metalike reklamash

  shitet tabele e madhe metalike reklamash. me dy siperfaqe reklamash nga 18 meter katror secila(6*3).

  Shkodër Sot, 15:45
  1.00 Lek
 • 3 foto
  Fluke 325 True Rms ( i Ri)
  Machinery and inventory

  Fluke 325 True Rms ( i Ri)

  Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri. Per te gjith ata profesionist qe kerkojn cilsi

  Durrës Sot, 15:39
  180.00 €
 • 1 foto
  Peshore
  Machinery and inventory

  Peshore

  Peshore e madhe,me kandar,der ne 3000 kg,precize,per sende te vogla deri ne ngarkes me pirun.

  Durrës Sot, 13:48
  1,500,000.00 Lek
 • 11 foto
  Frigorifer mikser shejker
  Machinery and inventory

  Frigorifer mikser shejker

  Ngrires 175×80×65 kapaciteti 580 lt.Frigorifer akullore 11 vende 118×145×65 kapaciteti 422 lt.Mikser

  Tiranë Sot, 13:35
  120,000.00 Lek
 • 3 foto
  Aspirim Gjenerator
  Machinery and inventory

  Aspirim Gjenerator

  Shitet gjenerator me benzin dhe aspirim per ambjente 600 fuqie aspirimit . Te dyja bashk kushton 75

  Fier Sot, 13:32
  With agreement
 • 3 foto
  Farmaci super okazion per arsye zhvendosje
  Machinery and inventory

  Farmaci super okazion per arsye zhvendosje

  Aksesore per Farmaci . 1.Banaku Qendror 2.Rafte te hapur dhe me kapak . 3.Sistem kamerash . 4.Akse

  Elbasan Sot, 13:06
  150,000.00 Lek
 • 5 foto
  Frigorifer kollone ngrires dhe prodhues akulli
  Machinery and inventory

  Frigorifer kollone ngrires dhe prodhues akulli

  Frigorifer kollone ngrires dhe prodhues akulli , ne gjendje shume te mire. Shiten per aresye mos per

  Tiranë Sot, 11:44
  1,800.00 €
 • 2 foto
  Makine Akulli per Peshk
  Machinery and inventory

  Makine Akulli per Peshk

  Makinë akulli per peshk fluska Ne Gjakove ne tel +38349129127

  Tiranë Sot, 10:39
  With agreement
 • 11 foto
  Makina per industri te mishit
  Machinery and inventory

  Makina per industri te mishit

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon049-129 127dhe vibe

  Tiranë Sot, 10:37
  With agreement
 • 5 foto
  Fotokopje
  Machinery and inventory

  Fotokopje

  Fotokopje profesionale me ngjyra .marka Panasonic dhe e ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte shite

  Durrës Sot, 10:29
  600.00 €
 • 0 foto
  Gjenerator 3 fazor 20 kva
  Machinery and inventory

  Gjenerator 3 fazor 20 kva

  Gjenerator Perkins 3 Fazor me 3 pistona stacioner, ftohje me uje, Pakete ndezje/fikje automatike, me

  Tiranë Sot, 10:14
  5,000.00 €
 • 10 foto
  Makina per perpunimin e drurit
  Machinery and inventory

  Makina per perpunimin e drurit

  Shiten makina per perpunimin e drurit Makina per prodhimin e dritareve te drurit e gjith linja e kom

  Tiranë Sot, 09:44
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma frigoriferike Frigorifere industriale
  Machinery and inventory

  Dhoma frigoriferike Frigorifere industriale

  Shesim dhoma frigoriferike te te gjitha dimensioneve dhe temperaturave te ruajtjes se produkteve . P

  Tiranë Sot, 07:57
  With agreement
 • 2 foto
  Kasafote e blinduar
  Machinery and inventory

  Kasafote e blinduar

  E shes sepse nuk me nevoitet me

  Elbasan Sot, 07:19
  250.00 €
 • 2 foto
  Kompresor
  Machinery and inventory

  Kompresor

  Kompresor ajri Abac 200 Litrosh origjinal ne gjendje prefekte i ardhur nga Gr shitet per shkak mos p

  Elbasan Sot, 07:15
  600.00 €
 • 1 foto
  sharr bosch pks 46 me disk te ri
  Machinery and inventory

  sharr bosch pks 46 me disk te ri

  shitet sharr bosch pks 46 me disk te ri

  Lushnjë Sot, 04:37
  115,000.00 Lek
 • 0 foto
  tripan wickes18 volt me bateri + karikus
  Machinery and inventory

  tripan wickes18 volt me bateri + karikus

  shitet tripan wickes18 volt me bateri + karikus

  Lushnjë Sot, 04:35
  75,000.00 Lek
 • 5 foto
  Ekspres kafeje
  Machinery and inventory

  Ekspres kafeje

  Ekspres kafeje per zyra .Te ardhur nga Italia Me marrveshje

  Kavajë Dje, 21:02
  With agreement
 • 1 foto
  Minibar
  Machinery and inventory

  Minibar

  Mini bar ne gjendje te mire , pak i perdorur, shitet per arsye emigrimi, i blere ne itali, cmimi me

  Kavajë Dje, 20:54
  With agreement
 • 7 foto
  Pajisje elektrike,Salvavita,Kuadro
  Machinery and inventory

  Pajisje elektrike,Salvavita,Kuadro

  Pajisje elektrike te ndryshme si Salvavita, kuadro elektrik te montuara ne kaseta te vogla dhe panel

  Kavajë Dje, 20:53
  With agreement
 • 3 foto
  Datalogic (bar kod)
  Machinery and inventory

  Datalogic (bar kod)

  Datalog (bar kod) se bashku me CAVO USB i paperdorur Touch 65/90 Light

  Kavajë Dje, 20:52
  90.00 €
 • 4 foto
  Serbentina freskues e fryresa per dhoma frig.
  Machinery and inventory

  Serbentina freskues e fryresa per dhoma frig.

  Serbentina per dhoma frigoriferike dhe banake.te perdorura si dhe freskues e fryres per dhoma frig

  Kavajë Dje, 20:51
  With agreement
 • 3 foto
  Zgare elektrike per lokale e kafene
  Machinery and inventory

  Zgare elektrike per lokale e kafene

  Zgare elektrike per lokale e kafene e markes "CANDOR " ,prodhim Italian, shum pak e perdorur. Cmimi

  Kavajë Dje, 20:25
  With agreement
 • 3 foto
  Mulli kafe OOOOOOOKAZION
  Machinery and inventory

  Mulli kafe OOOOOOOKAZION

  Shes mullirin e kafes, eshte trefazor

  Lezhë Dje, 20:23
  250.00 €
 • 3 foto
  Pipa per pirjen e lepujve
  Machinery and inventory

  Pipa per pirjen e lepujve

  Shes pipa per te pire uje lepujt, 5 euro copa

  Lezhë Dje, 20:18
  5.00 €
 • 0 foto
  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,
  Machinery and inventory

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,(brumatrice,prerese buke etj) PASTICERI,PIZZERI,AKSESORE ,ASISTENCE .

  Tiranë Dje, 19:07
  With agreement
 • 3 foto
  Banak për bar dhe fast food
  Machinery and inventory

  Banak për bar dhe fast food

  Shitet banak për bar kafe ,fat food,pasticeri etj. Në gjendje perfektë. Vetëm 6 muaj I përdorur. Sh

  Tiranë Dje, 18:35
  3,200.00 €
 • 10 foto
  Furre buke SUPER OKAZIONNNNN.
  Machinery and inventory

  Furre buke SUPER OKAZIONNNNN.

  shitet furr buke ne gjendje shum te mir pune... furri punohet me cdo lloj lende djekse.. perdoret me

  Vlorë Dje, 18:20
  12,000.00 €
 • 2 foto
  APARATE BOJE ME PJEKJE
  Machinery and inventory

  APARATE BOJE ME PJEKJE

  APARATE BOJE ME PJEKJE (BOJE PLUHUR ) , MAGNETIKE (LYEN PARA-MBRAPA PA I KTHYER OBJEKTET) 1.500 EURO

  Kavajë Dje, 16:39
  1,500.00 €
 • 1 foto
  CEKIK PLUMATIK
  Machinery and inventory

  CEKIK PLUMATIK

  CEKIK PLUMATIK KINEZE

  Kavajë Dje, 16:39
  3,000,000.00 Lek
 • 2 foto
  Makineri Plastike
  Machinery and inventory

  Makineri Plastike

  Makineri plastike gjysem kilshe me injeksion ceko-sllovake NR \" 0692374968

  Korçë Dje, 16:39
  7,000,000.00 Lek
 • 4 foto
  Kolltuqe-Tavoline-Perde-Ambazhure
  Machinery and inventory

  Kolltuqe-Tavoline-Perde-Ambazhure

  SHITET -.Ambazhur (4cope)....perde me palosje ..kolltuk dysh 4 cope kam dhe 3 pupa dhe 2 tavolina..

  Tiranë Dje, 15:28
  With agreement
 • 5 foto
  Paisje per lokal perde ambazhura kolltuqe,,pjata.
  Machinery and inventory

  Paisje per lokal perde ambazhura kolltuqe,,pjata.

  SHITEN PAISJET E NJE RESTORANTI 1....ambazhura 4 cope jane. ....Perde ngjyre kafe me gold kam afer 2

  Tiranë Dje, 15:28
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet POMPË SUVATIMI "Fassa Bortolo" E RE!
  Machinery and inventory

  Shitet POMPË SUVATIMI "Fassa Bortolo" E RE!

  Shitet pompë suvatimi e markës "Fassa Bortolo" në gjendje fabrike me vetëm 72 orë punë.

  Lezhë Dje, 15:25
  7,500.00 €
 • 10 foto
  Komplete kolltuqesh per arsye rikonstruksioni
  Machinery and inventory

  Komplete kolltuqesh per arsye rikonstruksioni

  Ne okazion shiten disa komplete kolltuqesh, abazhure,spote,vazo lulesh me palme,komplete tavoline it

  Elbasan Dje, 15:09
  10,000.00 €
 • 9 foto
  Pajisje Industri ajri,Servise,Gomisteri,Lavazhe
  Machinery and inventory

  Pajisje Industri ajri,Servise,Gomisteri,Lavazhe

  Firma Irsa Shpk shet ne ambientet e saj kompresore te te gjitha tipeve, pajisje per trajtimin e ajri

  Durrës Dje, 14:53
  With agreement
 • 2 foto
  FIRMA DHIMA - PAISJE FRIGORIFERIKE
  Machinery and inventory

  FIRMA DHIMA - PAISJE FRIGORIFERIKE

  Firma Dhima ju ofron paisje për markete bare restorante. Të gjitha italiane. Me garanci

  Durrës Dje, 14:12
  With agreement
 • 2 foto
  FRIGORIFER PËR PIZZA
  Machinery and inventory

  FRIGORIFER PËR PIZZA

  Shesim banko pizzerie . Të reja . Italiane . Shume cilësore . Me garanci. Me përmasa 1.5 metër dhe

  Durrës Dje, 14:12
  With agreement
 • 3 foto
  EKSPOZITOR PESHKU
  Machinery and inventory

  EKSPOZITOR PESHKU

  Shesim banak ekspozitor peshku me përmasa te ndryshme. Te përdorur. Italianë. Të markës ARNEG. Me

  Durrës Dje, 14:11
  With agreement
 • 2 foto
  RRAHËSE VEZËSH E BRUMI
  Machinery and inventory

  RRAHËSE VEZËSH E BRUMI

  Shesim mixer. Të rinj . Italianë. Për përzierje vezësh e brumi.

  Durrës Dje, 14:11
  With agreement
 • 3 foto
  BANAK USHQIMOR / MISHI E BYLMETI
  Machinery and inventory

  BANAK USHQIMOR / MISHI E BYLMETI

  Shesim banaqe ushqimor te rinj e te përdorur. Të madhësive te ndryshme. Italianë. Me garanci

  Durrës Dje, 14:11
  With agreement
 • 3 foto
  KARREL PËR PASTIÇERI E FURRA BUKE
  Machinery and inventory

  KARREL PËR PASTIÇERI E FURRA BUKE

  Shesim karrela për pastiçeri. Me përmasa 60 × 40 cm . Inox. Disponojmë edhe tava alumini me përmasa

  Durrës Dje, 14:10
  With agreement
 • 2 foto
  DHOMA FRIGORIFERIKE COSTAN
  Machinery and inventory

  DHOMA FRIGORIFERIKE COSTAN

  Dhoma frigoriferike Costan . Te përmasave te ndryshme

  Durrës Dje, 14:10
  With agreement
 • 3 foto
  VETRINË FRIGORIFERIKE PËR FAST FOOD
  Machinery and inventory

  VETRINË FRIGORIFERIKE PËR FAST FOOD

  Shesim vetrina për fast food. Të reja. Italiane

  Durrës Dje, 13:54
  With agreement
 • 3 foto
  PAISJE PËR KREPA
  Machinery and inventory

  PAISJE PËR KREPA

  Sheshim paisje për krepa. Të reja. Me 1 dhe 2 vatra. Italiane. Me garanci

  Durrës Dje, 13:54
  With agreement
 • 2 foto
  FRIGORIFER PESHKU
  Machinery and inventory

  FRIGORIFER PESHKU

  Shiten frigoriferë për mbajtjen e peshkut. Të rinj. Italianë. Shumë cilësorë e me çmime konkuruese

  Durrës Dje, 13:52
  With agreement
 • 2 foto
  FRIGORIFER KUNDRABANAK PËR BARE
  Machinery and inventory

  FRIGORIFER KUNDRABANAK PËR BARE

  Shesin frigorifer për bare. Te rinj . Italianë

  Durrës Dje, 13:52
  With agreement
 • 3 foto
  GRIRËSE PROFESIONALE
  Machinery and inventory

  GRIRËSE PROFESIONALE

  Shesim grirëse profesionale te reja. Italiane. Të domosdoshme në çdo restorant . Me 5 disqe me form

  Durrës Dje, 13:51
  With agreement
 • 4 foto
  NGROHËSE PIZZA BYREK BANJOMARI
  Machinery and inventory

  NGROHËSE PIZZA BYREK BANJOMARI

  Shesim vetrina grohëse . Të përshtatshme për pizza , byrek, gjellë etj. Italiane.

  Durrës Dje, 13:49
  With agreement
 • 4 foto
  VETRINA NGROHËSE
  Machinery and inventory

  VETRINA NGROHËSE

  Shesim vetrina me ngrohje . Te reja . Italiane. Me garanci. Me përmasa të ndryshme. Çmime konkurues

  Durrës Dje, 13:42
  With agreement