Makineri dhe inventare në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 2 foto
  Makin Mjalti Inoksi (italiane)
  Machinery and inventory

  Makin Mjalti Inoksi (italiane)

  makin Mjalti tre korniza Italiane

  Lezhë 8 September 12:41
  With agreement
 • 3 foto
  Korrse Bari Me Filispaj dhe Disk 33cc
  Machinery and inventory

  Korrse Bari Me Filispaj dhe Disk 33cc

  korrse bari me filispaj dhe disk

  Lezhë 7 September 23:39
  With agreement
 • 5 foto
  Makin Rrushi Italiane Me Ndarje
  Machinery and inventory

  Makin Rrushi Italiane Me Ndarje

  Makin Rrushi Italiane Me Ndarje

  Lezhë 7 September 21:50
  With agreement
 • 2 foto
  Komplete tavolinash + stola
  Machinery and inventory

  Komplete tavolinash + stola

  Shes 8 tavolina me 16 stola

  Lezhë 1 September 20:13
  With agreement
 • 5 foto
  Frigorifer freskues
  Machinery and inventory

  Frigorifer freskues

  Shitet frigorifer freskues ne gjendje sh

  Lezhë 24 July 12:36
  With agreement
 • 2 foto
  ups-matrapik--kompresor-..
  Machinery and inventory

  ups-matrapik--kompresor-..

  shitet ups-inverter me bateri 10kva, 3kv

  Lezhë 19 July 09:55
  100.00 €
 • 0 foto
  shes zgare
  Machinery and inventory

  shes zgare

  Shes Zgare inoksi per pjekje mishi pulas

  Mirditë 24 June 18:04
  1.00 Lek
 • 12 foto
  SHITEN PAISJE TE NDRYSHME INDUSTRIALE
  Machinery and inventory

  SHITEN PAISJE TE NDRYSHME INDUSTRIALE

  SHITEN MATERIALE TE NDRYSHME NGA GJERMAN

  Lezhë 18 June 21:04
  123.00 Lek
 • 3 foto
  Produktor per prodhimin e akullores
  Machinery and inventory

  Produktor per prodhimin e akullores

  Produktor per prodhimin e akullores

  Kurbin 1 June 20:40
  1.00 Lek
 • 0 foto
  Tavolina
  Machinery and inventory

  Tavolina

  Shes 7 Tavolina me nga 4 karrige, çmimi

  Lezhë 31 May 23:28
  50,000.00 Lek
 • 1 foto
  Tenda Dielli
  Machinery and inventory

  Tenda Dielli

  Shes 4 tenda sipas marrveshjes

  Lezhë 31 May 08:54
  With agreement
 • 6 foto
  Frigorifer te ndryshem!
  Machinery and inventory

  Frigorifer te ndryshem!

  Mbyllje biznesi kam frigorifere te ndrys

  Kurbin 30 May 12:30
  100.00 Lek
 • 6 foto
  Frigorifere te ndryshem
  Machinery and inventory

  Frigorifere te ndryshem

  Kam mbyllur biznesin, shes te gjith frig

  Kurbin 30 May 12:23
  100.00 Lek
 • 3 foto
  Frigorifer ne shitje
  Machinery and inventory

  Frigorifer ne shitje

  Frigorifer ne shitje per arsye mos perdo

  Lezhë 24 May 22:15
  20,000.00 Lek
 • 7 foto
  Torno dhe Pjale
  Machinery and inventory

  Torno dhe Pjale

  Torno dhe pjale

  Mirditë 6 May 17:37
  With agreement
 • 0 foto
  Sobe me Gaz per lokal
  Machinery and inventory

  Sobe me Gaz per lokal

  Sobe me gaz e markes Zanusi me 5 vatra p

  Lezhë 26 March 21:07
  1,000.00 €
 • 4 foto
  canada bmk powder cas 5413-05-8/16648-44-5
  Machinery and inventory

  canada bmk powder cas 5413-05-8/16648-44-5

  CAS 62-44-2 Phenacetin Pain Killer Medic

  Kurbin 24 March 06:15
  10.00 €
 • 4 foto
  Paisje per lokale
  Machinery and inventory

  Paisje per lokale

  Shitet banak per lokal frigorifer i ardh

  Kurbin 22 March 16:08
  2,000.00 €
 • 3 foto
  Stukatrice
  Machinery and inventory

  Stukatrice

  Ne gjendje pune.

  Lezhë 21 March 02:53
  1,300.00 €
 • 0 foto
  Pjekse Mishi 800 ERO
  Machinery and inventory

  Pjekse Mishi 800 ERO

  Shitet Pjekse Mishi 800 ERO per me tep

  Lezhë 19 March 21:26
  800.00 €
 • 1 foto
  frigorifer ekspozite
  Machinery and inventory

  frigorifer ekspozite

  Shes kete frigoriferin ekspozitor ne gje

  Lezhë 16 February 04:33
  1,300.00 €
 • 1 foto
  frigorifer ekspozite
  Machinery and inventory

  frigorifer ekspozite

  Shes nje frigorifer ekspozite per dyqane

  Lezhë 15 February 18:47
  1,300.00 €
 • 3 foto
  SHITET LIMATRIÇE
  Machinery and inventory

  SHITET LIMATRIÇE

  NE GJENDJE SH TE MIRE PUNE

  Mirditë 14 February 13:48
  1,500.00 €
 • 4 foto
  Skela armature
  Machinery and inventory

  Skela armature

  Skela armature pothuajse te reja , 40 ke

  Lezhë 12 February 15:57
  639.00 €
 • 4 foto
  pompe uji Lombardini
  Machinery and inventory

  pompe uji Lombardini

  pompe uji qe punon me nafte me dy rrotul

  Lezhë 10 February 08:57
  1,370.00 €
 • 5 foto
  Vitrine Akullore Orion
  Machinery and inventory

  Vitrine Akullore Orion

  Frigorifer akullore Orion 18 vasketa (17

  Lezhë 6 February 20:08
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet furre thonjesh
  Machinery and inventory

  Shitet furre thonjesh

  Shitet furre thonjesh e pa perdorur asnj

  Lezhë 29 January 12:24
  6,000.00 Lek
 • 4 foto
  Gjenerator shitje
  Machinery and inventory

  Gjenerator shitje

  Gjenerator 100 % i ri

  Lezhë 28 January 17:13
  500.00 €
 • 2 foto
  bombel gazi per karburante
  Machinery and inventory

  bombel gazi per karburante

  shitet bombel gazi per karburantet

  Lezhë 5 January 14:47
  2,000.00 €