Makineri dhe inventare në shitje në Deqan

 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Machinery and inventory

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Deqan Sot, 12:44
  With agreement
 • 0 foto
  Enelarse Hobart
  Machinery and inventory

  Enelarse Hobart

  Enelarese Hobart shume pak e perdorur , per me shume me shkruani ne viber ose whats app

  Deqan 11 November 10:34
  900.00 €
 • 8 foto
  Inventar per Sallon Ondulimi apo Frizerk
  Machinery and inventory

  Inventar per Sallon Ondulimi apo Frizerk

  Shitet Inventari per Sallon Ondulimi. Inventari është ne gjendje shum te mir. Per çdo informat, ju

  Deqan 6 September 10:06
  1,500.00 €
 • 4 foto
  Makina qese druri Corali
  Machinery and inventory

  Makina qese druri Corali

  Shitet linja e plote per montimin e arka druri. Përbëhet nga: Robber Corali M50s 2 copë Veshja Coral

  Deqan 25 August 23:00
  With agreement
 • 0 foto
  Ofertë:whatsapp: 0022997351844
  Machinery and inventory

  Ofertë:whatsapp: 0022997351844

  Ofertë kredie midis një individi shumë të shpejtë në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje t

  Deqan 7 August 17:23
  65,456.00 €
 • 0 foto
  Oferta/ whatsapp: 002299735184
  Machinery and inventory

  Oferta/ whatsapp: 002299735184

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë / whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te g

  Deqan 7 August 16:43
  9,651.00 €
 • 0 foto
  ofruar: Whatsapp: 0022997351844
  Machinery and inventory

  ofruar: Whatsapp: 0022997351844

  ofruar: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gjitheve Ky është një gjurmë ligjore që është një

  Deqan 30 July 17:28
  69,454.00 €
 • 3 foto
  Magjin per kaqkavall
  Machinery and inventory

  Magjin per kaqkavall

  Maqina per blurjen e mishit edhe kaqkavallit per pica ne gjendje te mir shum e ardhur prej gjermanij

  Deqan 22 July 11:24
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet interjeri i sallonit
  Machinery and inventory

  Shitet interjeri i sallonit

  Shitet interjeri i sallonit te ondulimit

  Deqan 12 July 22:42
  With agreement
 • 0 foto
  Enelarse Hobart
  Machinery and inventory

  Enelarse Hobart

  Enelarese Hobart shume pak e perdorur , per me shume me shkruani ne viber ose whats app

  Deqan 28 June 21:25
  900.00 €
 • 1 foto
  Shitet invertari
  Machinery and inventory

  Shitet invertari

  Shitet inventari shanki!

  Deqan 16 June 19:59
  450.00 €
 • 1 foto
  Ndihma                                                                       h
  Machinery and inventory

  Ndihma h

  Oferta më e mirë e kredisë me garanci 100% 3% të interesit. Për më shumë informacion ju lutemi na ko

  Deqan 3 June 17:06
  100,000.00 €
 • 0 foto
  Sharre shiritore
  Machinery and inventory

  Sharre shiritore

  Sharra shiritore eshte ne gjendje te rregullt e gatshme per pune. Per Info kontakto permes mobil ose

  Deqan 1 June 17:22
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet shporeti me plin
  Machinery and inventory

  Shitet shporeti me plin

  Shitet shporeti me plin marka IGO Sloven i pershtatshem per restorane ne gjendje te mire funksionale

  Deqan 14 May 18:37
  500.00 €
 • 4 foto
  Sharr per prerjen e trupave
  Machinery and inventory

  Sharr per prerjen e trupave

  Shitet sharra per prerjen e trupave (lisave) ne gjendje te mire per ma shum info thirr ne telefon ed

  Deqan 12 May 17:34
  With agreement
 • 0 foto
  Makin per berjen e akullorev me lesh
  Machinery and inventory

  Makin per berjen e akullorev me lesh

  Gjendemi ne Decan. 044327385

  Deqan 20 April 14:56
  With agreement
 • 5 foto
  Shiten Karrika dhe Tavolina ng Plastika
  Machinery and inventory

  Shiten Karrika dhe Tavolina ng Plastika

  Shes 100 karrige dhe 20 Tavolina nga Plastika,Karriget dhe Tavolinat jan far pak te perdorura.Gjith

  Deqan 4 April 18:41
  With agreement
 • 4 foto
  Karrikat + stufa
  Machinery and inventory

  Karrikat + stufa

  Shitet 3 komleta karrikat me tavolina qmim me marrveshje eshte edhe stufa ?

  Deqan 4 April 09:46
  With agreement
 • 2 foto
  vitrin per ftofse per embelsira
  Machinery and inventory

  vitrin per ftofse per embelsira

  qmimi sipas marrveshjes nr.+37744513657

  Deqan 3 April 23:09
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet inkubatori
  Machinery and inventory

  Shitet inkubatori

  Inkubatori ka kapacitet deri ne 112 veze.

  Deqan 2 April 12:01
  110.00 €
 • 8 foto
  Shiten makineri per zdruktari
  Machinery and inventory

  Shiten makineri per zdruktari

  Shiten makinerit per zdruktari negjendje te mire dhe te gaqeshme per pune. Jane te ruajtura dhe te m

  Deqan 1 April 16:44
  With agreement
 • 3 foto
  Furre per pica
  Machinery and inventory

  Furre per pica

  E ardhur nga Zvicra

  Deqan 31 March 17:23
  With agreement
 • 3 foto
  Furre per Pica
  Machinery and inventory

  Furre per Pica

  E ardhur nga Zvicrra

  Deqan 31 March 17:23
  With agreement
 • 1 foto
  Oferta speciale e huasë për vitin e ri.
  Machinery and inventory

  Oferta speciale e huasë për vitin e ri.

  Oferta speciale e huasë për vitin e ri. Ju jeni një person i ndershëm me projekte, por ju nuk keni

  Deqan 6 December 16:27
  1,000,000.00 €
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Machinery and inventory

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Deqan 2 July 17:18
  600,000,000.00 €
 • 5 foto
  Kohler 150 KW Natural Gas Standby Generator Set w/283 Hours
  Machinery and inventory

  Kohler 150 KW Natural Gas Standby Generator Set w/283 Hours

  Ne qofte se je i interesuar 1 vit garanci dhe 30 ditë kthimin e politikës Kontaktoni: blawal5

  Deqan 29 September 15:47
  10,530.00 €
 • 6 foto
  Baldor 97 KW Natural Gas/LP Standby Generator Set w/674 Hours
  Machinery and inventory

  Baldor 97 KW Natural Gas/LP Standby Generator Set w/674 Hours

  Ne qofte se je i interesuar 1 vit garanci dhe 30 ditë kthimin e politikës Kontaktoni: blawal5

  Deqan 29 September 15:47
  9,220.00 €
 • 9 foto
  Kohler 60 KW Standby Diesel Generator Set W/263 Hours
  Machinery and inventory

  Kohler 60 KW Standby Diesel Generator Set W/263 Hours

  Ne qofte se je i interesuar 1 vit garanci dhe 30 ditë kthimin e politikës Kontaktoni: blawal5

  Deqan 29 September 15:46
  8,550.00 €
 • 7 foto
   Electronics >> Kitchen Appliances >> Refrigerators
  Machinery and inventory

  Electronics >> Kitchen Appliances >> Refrigerators

  Ne qofte se je i interesuar 1 vit garanci dhe 30 ditë kthimin e politikës Kontaktoni: blawal5

  Deqan 29 September 15:44
  2,750.00 €
 • 6 foto
  Kitchen Cabinet Stainless Steel Cooking Compact Appliances
  Machinery and inventory

  Kitchen Cabinet Stainless Steel Cooking Compact Appliances

  Ne qofte se je i interesuar 1 vit garanci dhe 30 ditë kthimin e politikës Kontaktoni: blawal5

  Deqan 29 September 15:42
  550.00 €
 • 9 foto
  Kohler 60 KW Standby Diesel Generator Set w/263 Hours
  Machinery and inventory

  Kohler 60 KW Standby Diesel Generator Set w/263 Hours

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Nëse jeni të inter

  Deqan 25 September 12:16
  8,550.00 €
 • 4 foto
  	 Electronics >> Kitchen Appliances >> Refrigerators
  Machinery and inventory

  Electronics >> Kitchen Appliances >> Refrigerators

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Nëse jeni të inter

  Deqan 24 September 22:28
  3,250.00 €
 • 7 foto
   Electronics >> Kitchen Appliances >> Refrigerators
  Machinery and inventory

  Electronics >> Kitchen Appliances >> Refrigerators

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Nëse jeni të inter

  Deqan 24 September 21:53
  2,750.00 €