Makina te demtuara per pjese rezerve në shitje në Pejë

 • 5 foto
  Nissan Navara
  Damaged cars for spare parts

  Nissan Navara

  Shitet xhipi Nissan Navara 2.5 disel 4x4

  Pejë Sot, 15:05
  With agreement
 • 2 foto
  Blejm Veturave Rks Defekt Aksidentuar pa Dogan
  Damaged cars for spare parts

  Blejm Veturave Rks Defekt Aksidentuar pa Dogan

  Blejmi te gjitha Llojet e Veturave Vetu

  Pejë Sot, 13:18
  1,100.00 €
 • 1 foto
  Kemi Pjes per te Gjitha llojet e veturave Duke fil
  Damaged cars for spare parts

  Kemi Pjes per te Gjitha llojet e veturave Duke fil

  Kemi Pjes per te Gjitha llojet e veturav

  Pejë Sot, 13:17
  1,100.00 €
 • 3 foto
  Blejm Vetura Rks Defekt Aksidentuar pa Dogan Etj
  Damaged cars for spare parts

  Blejm Vetura Rks Defekt Aksidentuar pa Dogan Etj

  Blejmi T’Gjitha Llojjet e Veturave Rks P

  Pejë Sot, 13:16
  1,500.00 €
 • 5 foto
  Motorr DEUTZ /8 cilindra
  Damaged cars for spare parts

  Motorr DEUTZ /8 cilindra

  Motorri është ne gjendje ekxtra te mire,

  Pejë 7 June 21:35
  2,200.00 €
 • 4 foto
  Pjese kembimi per Tuareg 5.0 diesel viti 2005
  Damaged cars for spare parts

  Pjese kembimi per Tuareg 5.0 diesel viti 2005

  Pjese kembimi per Tuareg 5.0 diesel viti

  Pejë 6 June 07:41
  With agreement
 • 7 foto
  Sel benzine per pjese
  Damaged cars for spare parts

  Sel benzine per pjese

  Sel per pjese kembimi benzine

  Pejë 6 June 07:41
  With agreement
 • 4 foto
  Bandash per Lincoln Navigator Ford Explorer
  Damaged cars for spare parts

  Bandash per Lincoln Navigator Ford Explorer

  Bandash per Lincoln Navigator Ford Explo

  Pejë 6 June 01:11
  With agreement
 • 2 foto
  4 goma te reja 195/70/R15C
  Damaged cars for spare parts

  4 goma te reja 195/70/R15C

  4 goma te reja 195/70/R15C

  Pejë 6 June 01:11
  With agreement
 • 5 foto
  Pjese kembimi per S320 benzin plin esapoardhur
  Damaged cars for spare parts

  Pjese kembimi per S320 benzin plin esapoardhur

  Pjese kembimi per S320 benzin Plan esapo

  Pejë 6 June 01:11
  With agreement
 • 4 foto
  ????Goma Hankook 225/60/R18 M+S????
  Damaged cars for spare parts

  ????Goma Hankook 225/60/R18 M+S????

  🇩🇪🇩🇪Goma 225/60/R18 M+S 2021 te reja pa

  Pejë 6 June 01:11
  With agreement
 • 6 foto
  Pjese kembimi per Ford Explorer 2005
  Damaged cars for spare parts

  Pjese kembimi per Ford Explorer 2005

  Pjese kembimi per Ford Explorer 4.0 benz

  Pejë 6 June 01:11
  With agreement
 • 4 foto
  Pjese kembimi per SEAT Ibiza 1.4 benzin
  Damaged cars for spare parts

  Pjese kembimi per SEAT Ibiza 1.4 benzin

  Pjese kembimi per SEAT Ibiza 1.6 benzin

  Pejë 6 June 00:59
  With agreement
 • 2 foto
  Pijese kembimi per Audi A4 B5 1.8 benzine 2001
  Damaged cars for spare parts

  Pijese kembimi per Audi A4 B5 1.8 benzine 2001

  Pijese kembimi per Audi A4 B5 1.8 benzin

  Pejë 6 June 00:59
  With agreement
 • 5 foto
  Pjese kembimi per S320 benzin plin
  Damaged cars for spare parts

  Pjese kembimi per S320 benzin plin

  Pjese kembimi per S320 benzin plin e sap

  Pejë 6 June 00:59
  With agreement
 • 2 foto
  Pjese kembimi per SL320 benzin
  Damaged cars for spare parts

  Pjese kembimi per SL320 benzin

  Pjese kembimi per SL320 benzin

  Pejë 6 June 00:59
  With agreement
 • 3 foto
  Maqina per benz golf Opel astra Audi 80
  Damaged cars for spare parts

  Maqina per benz golf Opel astra Audi 80

  Maqina per golf 3 benzin 1.4 Opel Astra

  Pejë 6 June 00:51
  With agreement
 • 2 foto
  Ford Kuga 2015 per pjese
  Damaged cars for spare parts

  Ford Kuga 2015 per pjese

  Ford Kuga per pjese 2,0 dizel automat

  Pejë 6 June 00:39
  With agreement
 • 5 foto
  Pjese kembimi per S320 benzin plin
  Damaged cars for spare parts

  Pjese kembimi per S320 benzin plin

  Pjese kembimi per S320 benzin plin

  Pejë 6 June 00:39
  With agreement
 • 11 foto
  Pjese kembimi per makina amerikane
  Damaged cars for spare parts

  Pjese kembimi per makina amerikane

  Pjese kembimi per makina amerikane Linco

  Pejë 6 June 00:39
  With agreement
 • 8 foto
  Pjese kembimi te perdorura per Fiat Ducato
  Damaged cars for spare parts

  Pjese kembimi te perdorura per Fiat Ducato

  Pjese kembimi per Fiat Ducato viti 2007,

  Pejë 6 June 00:31
  With agreement
 • 1 foto
  Pjese kembimi per Opel Zafira 2014
  Damaged cars for spare parts

  Pjese kembimi per Opel Zafira 2014

  Pjese kembimi per Opel Zafira 1.6 benzin

  Pejë 6 June 00:31
  With agreement
 • 8 foto
  Pjese te perdorura per automjete
  Damaged cars for spare parts

  Pjese te perdorura per automjete

  Pjese te perdorura per te gjithe automje

  Pejë 6 June 00:31
  With agreement
 • 2 foto
  Lincoln navigator
  Damaged cars for spare parts

  Lincoln navigator

  Lincoln navigator per pjese kembimi 2004

  Pejë 6 June 00:10
  With agreement
 • 3 foto
  Pjes golf 4
  Damaged cars for spare parts

  Pjes golf 4

  Shes pjes per golf 4

  Pejë 5 May 21:19
  With agreement
 • 0 foto
  motorra
  Damaged cars for spare parts

  motorra

  shes motorrav per vetura dizella me marr

  Pejë 1 May 08:56
  2.00 €
 • 1 foto
  shes pjes
  Damaged cars for spare parts

  shes pjes

  shes pjes per ford fukus ose e shes komp

  Pejë 27 April 09:44
  2.00 €
 • 3 foto
  Fellne 16 per mercedes
  Damaged cars for spare parts

  Fellne 16 per mercedes

  Fellne te mira

  Pejë 22 April 21:11
  85.00 €
 • 0 foto
  Gol 3
  Damaged cars for spare parts

  Gol 3

  Shes pjes per golf 3 motorr menjaq pjes

  Pejë 19 April 12:59
  With agreement
 • 0 foto
  pjes rezerv
  Damaged cars for spare parts

  pjes rezerv

  blej vetura te cilat nuk i perdorni dhe

  Pejë 17 April 05:59
  100.00 €
 • 4 foto
  Bandash me goma te dimrit
  Damaged cars for spare parts

  Bandash me goma te dimrit

  Pothuajse te reja 5 sherafa

  Pejë 29 March 15:54
  With agreement
 • 4 foto
  Motor 1.6 dizel mini turbo ne shitje
  Damaged cars for spare parts

  Motor 1.6 dizel mini turbo ne shitje

  1.6 dizel me mini turbin ne shitje Qmi

  Pejë 27 March 14:23
  150.00 €
 • 5 foto
  Goma Continental shum te mira 205/70/15 C
  Damaged cars for spare parts

  Goma Continental shum te mira 205/70/15 C

  Goma shum te mira te sapoardhura nga ang

  Pejë 17 February 12:15
  With agreement
 • 3 foto
  Pjese kembimi per Cadillac 3.2 benzin
  Damaged cars for spare parts

  Pjese kembimi per Cadillac 3.2 benzin

  Pjese kembimi per Cadillac 3.2

  Pejë 11 February 23:24
  With agreement
 • 4 foto
  Auspuh
  Damaged cars for spare parts

  Auspuh

  Viber +38349207073

  Pejë 10 February 14:15
  With agreement
 • 2 foto
  Shtopa mrapa dhe fara per passat b5 (2001-2004)
  Damaged cars for spare parts

  Shtopa mrapa dhe fara per passat b5 (2001-2004)

  Shiten shtopat e mramt per passat edhe d

  Pejë 9 February 11:32
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten fellne 16 she boj dhe ndrim me 14 she
  Damaged cars for spare parts

  Shiten fellne 16 she boj dhe ndrim me 14 she

  Shiten fellne 16 she me gumat e mira ba

  Pejë 4 February 18:08
  With agreement
 • 4 foto
  Kimika te aksidenduar
  Damaged cars for spare parts

  Kimika te aksidenduar

  Shes kimika te aksidentuar per pjes me q

  Pejë 1 February 19:33
  1.00 €
 • 11 foto
  Pjese kembimi per pasat 1.8 turbo benzine
  Damaged cars for spare parts

  Pjese kembimi per pasat 1.8 turbo benzine

  Pjese kembimi per pasat 1.8 turbo benzin

  Pejë 29 January 17:36
  With agreement
 • 4 foto
  Pjese kembimi per Ford Explorer 2005
  Damaged cars for spare parts

  Pjese kembimi per Ford Explorer 2005

  Pjese kembimi per Ford Expedition benzin

  Pejë 29 January 17:36
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Citroen per pjese
  Damaged cars for spare parts

  Shitet Citroen per pjese

  Shitet Citroeni per pjese ne gjwndje shu

  Pejë 16 January 10:04
  1,000.00 €
 • 2 foto
  Mersedes 508
  Damaged cars for spare parts

  Mersedes 508

  Shes deferenciallin dhe kardanin per kam

  Pejë 4 January 21:15
  With agreement