Makina dhe vegla në shitje në Obiliq

 • 3 foto
  Shes Drebungun - Tornon
  Cars and tools

  Shes Drebungun - Tornon

  Shes Drebungun-Tornon gjysum atomatike ne gjendje shuper te mir 044422323

  Obiliq 18 November 21:13
  2,500.00 €
 • 6 foto
  Kositese bari me benzin 120 € ( MTD)
  Cars and tools

  Kositese bari me benzin 120 € ( MTD)

  Shitet kositse bari MTD me benzin. Shum e lehte ne perdorim dhe shum pak shpenzime karburanti. Kosit

  Obiliq 16 November 17:41
  120.00 €
 • 3 foto
  Rrota rezerv R15
  Cars and tools

  Rrota rezerv R15

  Shitet rrota rezerv R15 me 5 bulona, shume e rujtur e pa perdorur. Për me shumë shenoni sms ne viber

  Obiliq 6 November 10:56
  30.00 €
 • 3 foto
  makina qe shkoklon kallamoq 90 euro
  Cars and tools

  makina qe shkoklon kallamoq 90 euro

  shitet makina qe shkoklon kallamoq. manuale. tip i vjeter ishjugosllav. gjindem ne obiliq. shitet pe

  Obiliq 21 October 19:58
  90.00 €
 • 2 foto
  Mulli per bluarje te plastikes
  Cars and tools

  Mulli per bluarje te plastikes

  Mullini per menblu plastik . Mullini osht ne germany nese osht i interesun mujm me pru ne ks osht n

  Obiliq 11 September 23:39
  3,000.00 €
 • 5 foto
  Laser vaservag
  Cars and tools

  Laser vaservag

  Laser per ndertime te brebdshme per knauf keramik tapet montim te mobileve amstrong elektrik

  Obiliq 16 August 07:46
  85.00 €
 • 2 foto
  autolarje
  Cars and tools

  autolarje

  shes auto larjen e ardhur prej Gjermonis e perdorne ne kosov 2 muj

  Obiliq 2 August 18:16
  700.00 €
 • 3 foto
  Cistern
  Cars and tools

  Cistern

  Cisternë 6 mijë litërshe e hekurt e përshtatshme për Ujë,Naftë e shumqka tjeter.....Është e ruajtur,

  Obiliq 11 July 00:17
  850.00 €
 • 7 foto
  \"Shitet Motori Per Uitje e Tokes 6.5 DANQBAR DQ200
  Cars and tools

  \"Shitet Motori Per Uitje e Tokes 6.5 DANQBAR DQ200

  Shitet motori per uitjen e tokes me performanc shum te lart qmimi i volitshum i ardhur nga gjermonia

  Obiliq 1 July 13:28
  180.00 €
 • 3 foto
  Shes
  Cars and tools

  Shes

  Shes makin mjelse per lop

  Obiliq 27 June 09:41
  With agreement
 • 3 foto
  Maska saldimi Maska za varenje
  Cars and tools

  Maska saldimi Maska za varenje

  Automatska maska za varenje, nova.

  Obiliq 22 June 22:46
  25.00 €
 • 3 foto
  Shitet motori i ujit 6.5DANQEBAR I RI
  Cars and tools

  Shitet motori i ujit 6.5DANQEBAR I RI

  Sherben per uitje e tokes ne sasi prek 60m3\\h i ri.i ardhur nga gjermonia i pa perdorur

  Obiliq 19 April 18:58
  190.00 €
 • 5 foto
  Pllaka per drebung
  Cars and tools

  Pllaka per drebung

  Pllaka per drebung metal gdhends pllaka per brisq te drebungit freza

  Obiliq 17 April 18:28
  With agreement
 • 2 foto
  maqin per bari
  Cars and tools

  maqin per bari

  shes maqinen e barit,e blere ne zvicer 390evro e perdorur dy ore plus transpori 90evro per 270 evro

  Obiliq 16 April 18:18
  270.00 €
 • 0 foto
  Motor Shtill
  Cars and tools

  Motor Shtill

  SHES NDRROJ MATORRIN SHTILL 45 ME ZOJ EBEJ NDRRIM KUSH DON NR 045659082

  Obiliq 8 April 21:28
  199.00 €
 • 5 foto
  Shitet motiri per uitje DENQBAR 6.5 60M3\\h
  Cars and tools

  Shitet motiri per uitje DENQBAR 6.5 60M3\\h

  Shitet motori me performanc shum te lart i ardhur nga gjermonia me motor 6.5 motori osht ganc i ri i

  Obiliq 7 April 15:22
  250.00 €
 • 9 foto
  Shitet Motori DENQBAR6.5per Uitje e Tokes 60 m3\\h
  Cars and tools

  Shitet Motori DENQBAR6.5per Uitje e Tokes 60 m3\\h

  Shitet motori 6.5 per uitjen e tokes 60 mi litra per or motori osht i ri i pa perdorur i ardhur nga

  Obiliq 6 April 16:04
  270.00 €
 • 2 foto
  Burmashin
  Cars and tools

  Burmashin

  Te ardhura nga gjermania te pa perdorura meshpejtsi dy kahje . qekiq,burgi prodhim gjerman 3 cop 35

  Obiliq 3 April 11:24
  35.00 €
 • 3 foto
  Sharr dore elektrike
  Cars and tools

  Sharr dore elektrike

  Prodhim gjerman e pa perdorur

  Obiliq 3 April 11:24
  35.00 €
 • 4 foto
  Fleks
  Cars and tools

  Fleks

  Flekt i vogel i ardhur nga gjermania i pa perdorur 2 cop

  Obiliq 3 April 11:24
  35.00 €
 • 1 foto
  shes furren dhe grill te picave
  Cars and tools

  shes furren dhe grill te picave

  shitet furra dhe grrilli i picave te sapo ardhura nga gjermonia

  Obiliq 3 April 11:23
  With agreement
 • 7 foto
  USHIT ?
  Cars and tools

  USHIT ?

  I pa perdorur

  Obiliq 3 April 11:20
  45.00 €
 • 1 foto
  Pastrim kanalizimi
  Cars and tools

  Pastrim kanalizimi

  Dizne per hapjen e gypave te kanalizimit per autolarje

  Obiliq 3 April 10:39
  15.00 €
 • 4 foto
  Sharre kaban plus meter dhe kompresor 100 l
  Cars and tools

  Sharre kaban plus meter dhe kompresor 100 l

  Shiten sharre kaban meter dhe kompresor 100litrosh ne gjendje shum te mire

  Obiliq 2 April 23:52
  1,880.00 €
 • 3 foto
  Kompresor
  Cars and tools

  Kompresor

  Shitet kompresori 500 litra, para 1 viti eshte blere i ri, i perdorur 1 vit, perndryshe kompresori e

  Obiliq 2 April 22:31
  1,550.00 €
 • 0 foto
  Sajlle
  Cars and tools

  Sajlle

  Shes sajlle e fort per qka dush

  Obiliq 2 April 09:07
  2.00 €
 • 0 foto
  Apkan 2mm
  Cars and tools

  Apkan 2mm

  Shitet apkani 2mm ne gjendje t mir

  Obiliq 1 April 08:03
  1,000.00 €
 • 2 foto
  Nxemje qendrore
  Cars and tools

  Nxemje qendrore

  Nxemje qendrore me derivate nafte ,ule ejt. E ardhur nga Gjermania e pa perdorur ne Kosovë

  Obiliq 31 March 23:34
  450.00 €
 • 0 foto
  Shes sajlle
  Cars and tools

  Shes sajlle

  Shes sajlle e fort per qka dush

  Obiliq 31 March 13:12
  3.00 €
 • 7 foto
  Mjete per kuzhinë te Restorantev
  Cars and tools

  Mjete per kuzhinë te Restorantev

  Kontaktoni ne numrin e telefonit

  Obiliq 31 March 08:02
  With agreement
 • 5 foto
  kositese bari 40 euro me rrym
  Cars and tools

  kositese bari 40 euro me rrym

  Shes kositesen e barit me rrym me diameter 38 cm . Me e madhja nga kositeset me rrym. Punon shum m

  Obiliq 31 March 00:23
  35.00 €
 • 1 foto
  Shitet ose ndrrim
  Cars and tools

  Shitet ose ndrrim

  Shitet maqina e autolarjes ndefekt shum tvogel shitet urgjent ose ndrrohet me ndonje skuter/motorr

  Obiliq 11 February 02:58
  240.00 €