Lokale / Punetori / Magazina në shitje në Prishtinë

 • 7 foto
  SHITET/QIRA - Lokali ne Breg te Diellit
  Local / Workshop / Warehouse

  SHITET/QIRA - Lokali ne Breg te Diellit

  Agoni Patundshmëri

  Prishtinë Sot, 11:07
  2,500.00 €
 • 2 foto
  Shitet Lokali Ne Qender Tek 4 Llullat
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet Lokali Ne Qender Tek 4 Llullat

  Ora Patundshmëri

  Prishtinë Sot, 11:07
  45,000.00 €
 • 6 foto
  |PEMA|- Objekt per SHITJE, \"tek Mehmet Akif\"
  Local / Workshop / Warehouse

  |PEMA|- Objekt per SHITJE, \"tek Mehmet Akif\"

  Pema Patundshmëri

  Prishtinë Sot, 11:02
  With agreement
 • 8 foto
  LINA-SHITET PLLACI 12ARI ME OBJEKT HAJVALI 68/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-SHITET PLLACI 12ARI ME OBJEKT HAJVALI 68/16L

  Shitet ;Pllaci 12 ari me objekt Kuadraturë;1200m2 Adresa;Hajvali afer shkolles Infrastrukturë;E kom

  Prishtinë Sot, 10:59
  280,000.00 €
 • 3 foto
  LINA-Shitet Lokali 200 m2 në qendër të Gjilanit
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shitet Lokali 200 m2 në qendër të Gjilanit

  Shitet:Lokali Siperfaqe: a) podrumi 50 m2 i shfrytzushem b) Lokali përdhesë 150 m2 dhe terasa (pron

  Prishtinë Sot, 10:59
  With agreement
 • 2 foto
  LINA LOKALI 500m2 K përdhesë PRISHTINE
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA LOKALI 500m2 K përdhesë PRISHTINE

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 500 m2 Kati: Përdhesë Adresa: Lagjja Spitalit Pronari: Shqiptarë dhe doku

  Prishtinë Sot, 10:58
  With agreement
 • 12 foto
  (QIRA) PENTHOUSE - ZYRË komode në Mati 1 Prishtinë
  Local / Workshop / Warehouse

  (QIRA) PENTHOUSE - ZYRË komode në Mati 1 Prishtinë

  KOSOVA REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 10:53
  1,000.00 €
 • 3 foto
  AD-195 Shitet Lokali 60m² te Banesat e Bardha
  Local / Workshop / Warehouse

  AD-195 Shitet Lokali 60m² te Banesat e Bardha

  Shitet Lokali 60m² netto, ndertim i shtetit te Banesat e Bardha ne Bregun e Diellit. Lokali eshte i

  Prishtinë Sot, 10:39
  1,000.00 €
 • 1 foto
  Shitet Lokali 79m2 Pran rruges C
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet Lokali 79m2 Pran rruges C

  Agjensioni Dion

  Prishtinë Sot, 10:28
  1,500.00 €
 • 9 foto
  LINA-Shitet Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shitet Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është n

  Prishtinë Sot, 10:24
  420,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet

  Shitet shtepija me pllac prej 416 m2 gjithsej ne qender te qytetit ne nje vend shum atraktiv !!

  Prishtinë Sot, 10:22
  815,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet Lokali ne Dardani 116 M2
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet Lokali ne Dardani 116 M2

  Agjensioni Prishtina City

  Prishtinë Sot, 10:22
  160,000.00 €
 • 1 foto
  Depo 500m² me qira Qagllavic afer Binit
  Local / Workshop / Warehouse

  Depo 500m² me qira Qagllavic afer Binit

  #Depo me qira n Qagllavic 500 m2 mrapa binit 048200413

  Prishtinë Sot, 10:05
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten Zyret 157m² netto, Lagjja Dardania
  Local / Workshop / Warehouse

  Shiten Zyret 157m² netto, Lagjja Dardania

  Shiten 3 kate zyre 157m² netto, perballe Bankes Procredit, afer Viva Freshit ne lagjen Dardania, nde

  Prishtinë Sot, 09:57
  1,000.00 €
 • 6 foto
  (QIRA) LOKAL -ZYRE në Bregun e Diellit 37m²
  Local / Workshop / Warehouse

  (QIRA) LOKAL -ZYRE në Bregun e Diellit 37m²

  KOSOVA REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 09:39
  200.00 €
 • 8 foto
  Banesë per Zyre ne Qender te Grandi
  Local / Workshop / Warehouse

  Banesë per Zyre ne Qender te Grandi

  Aplus

  Prishtinë Sot, 09:05
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet Lokali 73m2 në objektet e Nartelit në Emshi
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet Lokali 73m2 në objektet e Nartelit në Emshi

  Kodi 0268 Shitet Lokali 73m2 në objektet e Nartelit në Emshir, Prishtinë. Lokali ka dy dyer, është

  Prishtinë Sot, 08:55
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet objekti rreth 1700 m2 tek Rrethi në Arbëri
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet objekti rreth 1700 m2 tek Rrethi në Arbëri

  Kodi 0121 Shitet objekti rreth 1700 m2 tek Rrethi në Arbëri, ndërmjet Pompës dhe Te Ismeti. Objekt

  Prishtinë Sot, 08:51
  With agreement
 • 0 foto
   Shitet Lokali afarist 126m2 në lagjën Arbëria
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet Lokali afarist 126m2 në lagjën Arbëria

  Kodi 0236 Shitet Lokali afarist 126m2 në lagjën Arbëria te Alb Design. 383 45 251 251

  Prishtinë Sot, 08:49
  With agreement
 • 0 foto
  Lëshohen me qira lokalet tek nënkalimi dhe rrethi
  Local / Workshop / Warehouse

  Lëshohen me qira lokalet tek nënkalimi dhe rrethi

  Kodi 0168 Lëshohen me qira lokalet tek nënkalimi dhe rrethi kryesor në Prishtinë. Lokalet janë të p

  Prishtinë Sot, 08:48
  With agreement
 • 0 foto
  Jepet me qira depo 500m2
  Local / Workshop / Warehouse

  Jepet me qira depo 500m2

  Kodi 0555 Jepet me qira depo 500m2, buzë rrugës Prishtinë - Fushê Kosovë. Depo ka një pozitë dhe lo

  Prishtinë Sot, 08:47
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet/jepet me qira lokali 50m2
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet/jepet me qira lokali 50m2

  Kodi 0577 Shitet/jepet me qira lokali 50m2, afër UBT-së, okjektet e OTI, Prishtinë. 383 45 251 25

  Prishtinë Sot, 08:46
  With agreement
 • 0 foto
  Jepen me qira dy kate 2658m2
  Local / Workshop / Warehouse

  Jepen me qira dy kate 2658m2

  Kodi 0521 Jepen me qira dy kate 2658m2 secili kat nga 1329m2 në objektin e Pompës Kastrati, rruga

  Prishtinë Sot, 08:45
  With agreement
 • 0 foto
   Shiten dy lokale në Fushë Kosovë
  Local / Workshop / Warehouse

  Shiten dy lokale në Fushë Kosovë

  Kodi 0556 Shiten dy lokale në Fushë Kosovë në rrugen kryesore Prishtinë Pejë, afër PINK. Lokali për

  Prishtinë Sot, 08:43
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet lokali 45m2 ne qender te 4 llullat!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali 45m2 ne qender te 4 llullat!DELTA

  Lokali gjendet ne rrugen Bajram Kelmedi ne mes te 4 llullave dhe shkolles fillore Elena Gjika.gjende

  Prishtinë Sot, 07:04
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet banesa 116m2 ne Dardani!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet banesa 116m2 ne Dardani!DELTA

  DELTA Patundshmeri

  Prishtinë Sot, 07:04
  With agreement
 • 6 foto
  LËSHOHET LOKALI ME QIRA NË PRISHTINË
  Local / Workshop / Warehouse

  LËSHOHET LOKALI ME QIRA NË PRISHTINË

  Lëshohet me qira lokali afarist që gjendet në kompleksin Ramiz Sadiku në banesat e reja të Prime Res

  Prishtinë Sot, 06:32
  600.00 €
 • 1 foto
  Ofrohet per Shitje Lokali 90m2 ne Ulpiane ! DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Ofrohet per Shitje Lokali 90m2 ne Ulpiane ! DELTA

  DELTA Patundshmeri

  Prishtinë Sot, 03:25
  With agreement
 • 8 foto
  Ofrohet per shitje lokali 66m2 ne Rrugen C-DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Ofrohet per shitje lokali 66m2 ne Rrugen C-DELTA

  DELTA Patundshmeri

  Prishtinë Sot, 03:17
  With agreement
 • 4 foto
  Ofrohet me qira lokali 75m2 tek 4 Llullat !DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Ofrohet me qira lokali 75m2 tek 4 Llullat !DELTA

  Ofrohet me qira lokali 75m2 tek lagjja 4 Llullat, saktesisht prapa Xhamise se 4 Llullave. lokali esh

  Prishtinë Sot, 02:17
  490.00 €
 • 3 foto
  Lokal me qira ne Mati 1 !DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal me qira ne Mati 1 !DELTA

  DELTA Patundshmeri

  Prishtinë Sot, 01:25
  With agreement
 • 2 foto
  Zyre 82m2 me qira ne Pejton!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Zyre 82m2 me qira ne Pejton!DELTA

  DELTA Patundshmeri

  Prishtinë Dje, 23:57
  With agreement
 • 2 foto
  LOKAL NE SHITJE TE RRUGA B !DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  LOKAL NE SHITJE TE RRUGA B !DELTA

  DELTA Patundshmeri

  Prishtinë Dje, 23:57
  With agreement
 • 5 foto
  Tokë për biznes.
  Local / Workshop / Warehouse

  Tokë për biznes.

  Shiten 18. ari tokë, të mbushur me zhavor, i gatshëm për ndërtim, në zonen industriale, magjistralj

  Prishtinë Dje, 23:08
  With agreement
 • 0 foto
  Lokal me qira Qender
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal me qira Qender

  Swiss

  Prishtinë Dje, 23:04
  14,715.00 €
 • 1 foto
  Lokal ne shitje Emshir 65m2
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal ne shitje Emshir 65m2

  Premium

  Prishtinë Dje, 22:52
  With agreement
 • 1 foto
  Ofrohet PËR QIRA Objekt i përshtatshme për veprim
  Local / Workshop / Warehouse

  Ofrohet PËR QIRA Objekt i përshtatshme për veprim

  Ofrohet PËR QIRA Objekt i përshtatshme për veprimtari të ndryshme biznesore 1250m²â”‚ Top Lokacion

  Prishtinë Dje, 22:46
  With agreement
 • 2 foto
  Lokal ne shitje mbrapa postes 50m2
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal ne shitje mbrapa postes 50m2

  Premium

  Prishtinë Dje, 22:44
  65,000.00 €
 • 4 foto
  Lokal me qera 200m2 Mati 1
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal me qera 200m2 Mati 1

  Premium

  Prishtinë Dje, 22:44
  With agreement
 • 0 foto
  Ofrohet per shitje lokali 72m2 ne Aktash !DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Ofrohet per shitje lokali 72m2 ne Aktash !DELTA

  Ofrohet per shitje lokali 72m2 ne Aktash ,ne rrugicen perballe salles 1 Tetori. Objekti ku ndodhet l

  Prishtinë Dje, 22:44
  2,500.00 €
 • 8 foto
  Ofrohet PËR #QIRA Zyre Prishtinë - në mati-1 rru
  Local / Workshop / Warehouse

  Ofrohet PËR #QIRA Zyre Prishtinë - në mati-1 rru

  Ofrohet PËR #QIRA Zyre Prishtinë - në mati-1 rruga Muharrem Fejza 50²│. 2 njeësi│Banjo | Kati-1

  Prishtinë Dje, 22:38
  With agreement
 • 0 foto
  Objekt - Shtëpi 540m2 në shitje në Pejton.
  Local / Workshop / Warehouse

  Objekt - Shtëpi 540m2 në shitje në Pejton.

  Objekti ndodhet në 3 Ari truall dhe gjendet në Pejton afër Rezonancës. Objekti ka gjithsej 540m2 të

  Prishtinë Dje, 21:52
  1,350,000.00 €
 • 2 foto
  Lokal 65m2 në shitje në Lagjen Dodona - 4 Llullat.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 65m2 në shitje në Lagjen Dodona - 4 Llullat.

  Lokali gjendet në Lagjen Dodona në rrugën Barjam Kelmendi. Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe ka p

  Prishtinë Dje, 21:44
  162,000.00 €
 • 8 foto
  Banesë PentHouse 184.85m2 në shitje te Rruga B.
  Local / Workshop / Warehouse

  Banesë PentHouse 184.85m2 në shitje te Rruga B.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Dje, 21:41
  220,000.00 €
 • 3 foto
  Lokal 92.85m2 në shitje në Tophane.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 92.85m2 në shitje në Tophane.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Dje, 21:40
  181,000.00 €
 • 3 foto
   Ofrohet Lokali ne Shitje te Parku i Qytetit!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Ofrohet Lokali ne Shitje te Parku i Qytetit!DELTA

  DELTA Patundshmeri

  Prishtinë Dje, 21:28
  With agreement
 • 5 foto
  Lokal 100m2 me qira në Lakrishte.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 100m2 me qira në Lakrishte.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Dje, 21:20
  1,100.00 €
 • 2 foto
  Lokal 55m2 me #QIRA në Ulpianë.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 55m2 me #QIRA në Ulpianë.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Dje, 21:20
  350.00 €
 • 0 foto
  Shitet objekti 600m2 ne qender afer sheshit!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet objekti 600m2 ne qender afer sheshit!DELTA

  Ofrohet per shitje objekti afarist i cili ndodhet afer qeverise.Objekti eshte i shtrire ne 2 ari tru

  Prishtinë Dje, 21:18
  800,000.00 €
 • 9 foto
  ⭕️Shitet lokali 152m2 ne Lagjen Dardania
  Local / Workshop / Warehouse

  ⭕️Shitet lokali 152m2 ne Lagjen Dardania

  ⭕️Shitet lokali 152m2 ne Lagjen Dardania përball shkollës \"Xhemail Mustafa\" ⭕️ÇLokali ka n

  Prishtinë Dje, 21:14
  With agreement