Lokale / Punetori / Magazina në shitje në Gjilan

 • 3 foto
  LINA-Shitet Lokali 200 m2 në qendër të Gjilanit
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shitet Lokali 200 m2 në qendër të Gjilanit

  Shitet:Lokali Siperfaqe: a) podrumi 50 m2 i shfrytzushem b) Lokali përdhesë 150 m2 dhe terasa (pro

  Gjilan Sot, 03:09
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet inventari i lokalit
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet inventari i lokalit

  Shitet inventari i lokalit qmimi sipas marveshjes

  Gjilan 2 June 11:01
  1.00 €
 • 1 foto
  Reklam ndriquese Led
  Local / Workshop / Warehouse

  Reklam ndriquese Led

  Reklam ndriqueze dyansore alumin 65me100cm +383_49_133_356

  Gjilan 2 June 10:45
  129.00 €
 • 3 foto
  Lokali ipet me Qira 2 kat Ka Parking Qender
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokali ipet me Qira 2 kat Ka Parking Qender

  Lokali ipet me Qira (Qender qytetit me saksisht perball Shkolles Muzikes)2 kat katı par 71m2kurse ka

  Gjilan 1 June 00:22
  With agreement
 • 9 foto
  LOKAL ME QERA 850 M2 049 553554
  Local / Workshop / Warehouse

  LOKAL ME QERA 850 M2 049 553554

  iPET ME QERA LOKALI NE QENDER TE GJILANIT TE RRETHI NE KOMPLEKSIN PLISI GROUP. LOKALI POSEDON 850M2

  Gjilan 31 May 22:43
  With agreement
 • 7 foto
  2 LOKALE TE RRETHI NE GJILAN 49 553554
  Local / Workshop / Warehouse

  2 LOKALE TE RRETHI NE GJILAN 49 553554

  Shiten Lokalet ne Qender te Gjilanit. Te gjitha lokalet jan me qera. Mobil:, Whats app +383 49 55

  Gjilan 31 May 22:43
  With agreement
 • 5 foto
  OBJEKTI NE SHITJE
  Local / Workshop / Warehouse

  OBJEKTI NE SHITJE

  Shitet Shtëpija me gjithë Lokal ....B+P+2..Shtëpija posedon: Garaxhën(Podrumin)+Depon Shtepiake+2 ka

  Gjilan 28 May 17:53
  165,000.00 €
 • 5 foto
  Lokal me qera
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal me qera

  Ipet lokali me qera ne Rrug te prishtines lokali eshte i pershtatshem per gjdo lloj biznesi qmimi qe

  Gjilan 26 May 17:06
  With agreement
 • 8 foto
  JEPET ME QERA OBJEKT 4 KATESH 1200 m2. Rruga Qar..
  Local / Workshop / Warehouse

  JEPET ME QERA OBJEKT 4 KATESH 1200 m2. Rruga Qar..

  Objekti eshte 4 katesh 1200m2 i kompletuar edhe i ndertuar sipas kerkeses nga firma italiane BENETON

  Gjilan 25 May 14:47
  800.00 €
 • 0 foto
  Lokali me qerra
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokali me qerra

  Adresa rr.avdullah presheva ( ish mobileria vllezrit ramadani)

  Gjilan 24 May 19:11
  With agreement
 • 2 foto
  Mbrojtese per dyer te Lokalit
  Local / Workshop / Warehouse

  Mbrojtese per dyer te Lokalit

  Mbrojtese per dyer te Lokalit Dimensionet gjersia 4 metra ndersa gjatesia mbi 2.80cm

  Gjilan 17 May 00:46
  400.00 €
 • 5 foto
  Shes lokalet
  Local / Workshop / Warehouse

  Shes lokalet

  Shes lokalet me qmim shum te arsyshem esht pron private vlen te ceket leje ndertimi 7 kat posedo

  Gjilan 11 May 10:34
  3,150.00 €
 • 2 foto
  LOKALI AFARIST IPET ME QERA
  Local / Workshop / Warehouse

  LOKALI AFARIST IPET ME QERA

  Ipet lokali afarist me qira .Lokali gjindet ne rrugen Qarkore afer rrethit (fabrika e baterive) ne l

  Gjilan 9 May 12:37
  With agreement
 • 6 foto
  Mobilje Me Porosi Gjilan
  Local / Workshop / Warehouse

  Mobilje Me Porosi Gjilan

  bejm prodhimin e mobiljeve me porosi si kuzhina komodina dhoma gjumi paradhoma etj Mobileria Floren

  Gjilan 15 April 16:08
  With agreement
 • 7 foto
  Mobilje Me Porosi
  Local / Workshop / Warehouse

  Mobilje Me Porosi

  bejm prodhimin e mobiljeve te ndryshme me porosi

  Gjilan 15 April 16:05
  With agreement
 • 7 foto
  Mobileria Florenti Gjilan
  Local / Workshop / Warehouse

  Mobileria Florenti Gjilan

  bejm prodhimin e mobiljeve te ndryshem me porosi

  Gjilan 15 April 16:03
  With agreement
 • 11 foto
  Ipet me qera lokali ne qender te qytetit GJILAN
  Local / Workshop / Warehouse

  Ipet me qera lokali ne qender te qytetit GJILAN

  Ipet me qera lokali ne qender te qytetit GJILAN. Hapsire e pershtatshme per zyre, avokat, noter, sto

  Gjilan 1 April 19:19
  With agreement
 • 11 foto
  LOKAL ME QERA 850 M2          049 553554
  Local / Workshop / Warehouse

  LOKAL ME QERA 850 M2 049 553554

  iPET ME QERA LOKALI NE QENDER TE GJILANIT TE RRETHI NE KOMPLEKSIN PLISI GROUP. LOKALI POSEDON 850M2

  Gjilan 1 April 18:07
  With agreement
 • 4 foto
  Jepet lokali afarist me QIRA
  Local / Workshop / Warehouse

  Jepet lokali afarist me QIRA

  Lokali afarist 130m2, I perbere nga kati perdhese dhe kati 1. Perdhesa ka 76m2, kurse kati 1 ka 54m2

  Gjilan 1 April 15:19
  With agreement
 • 4 foto
  Ipet lokali me qera
  Local / Workshop / Warehouse

  Ipet lokali me qera

  Lokali ipet me qera, lokali gjendet per\'rreth rruges kryesore gjilan-prishtin kilometri i par lokal

  Gjilan 19 March 16:49
  With agreement
 • 4 foto
  Ipet me qira lokali
  Local / Workshop / Warehouse

  Ipet me qira lokali

  leshohet me qera lokali ne qendër të Gjilanit Lokali është dy kat ka dy banjo dhe esht 400m2 lok

  Gjilan 16 March 20:08
  With agreement
 • 2 foto
  Lokali në shitje
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokali në shitje

  AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE Shitet lokali me 28m² me infrastruktur të plot. G

  Gjilan 13 March 16:07
  With agreement
 • 3 foto
  Lokal në shitje
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal në shitje

  Shitet lokali 21m² në katin e parë. Lokali është i rregulluar i tëri në pllaka të kualitetit të la

  Gjilan 13 March 15:37
  52,000.00 €
 • 2 foto
  Lokal ne Shitje
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal ne Shitje

  Shitet lokali me dy hyrje të veqanta me siperfaqe rreth 115m² . Lokali gjendet në rrugën kryesore “A

  Gjilan 13 March 14:48
  3,500.00 €
 • 3 foto
  LINA-Shitet Lokali 44 m2 -Kati I në Gjilan
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shitet Lokali 44 m2 -Kati I në Gjilan

  Shitet:Lokali Hapësirë:44 m2 I përshtatshëm pë zyre shërbyse,ordinanca etj. sepse gjendet në qendër

  Gjilan 13 March 09:52
  2,500.00 €
 • 1 foto
  Lokali 130m2 tek kompleksi Daki 1
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokali 130m2 tek kompleksi Daki 1

  Shitet lokali 130m2 tek kompleksi Daki 1

  Gjilan 10 March 16:18
  With agreement
 • 0 foto
  shes lokalet ne qender ne gjilan
  Local / Workshop / Warehouse

  shes lokalet ne qender ne gjilan

  shiten lokalet ne qender gjilanit pron private leje ndertimi dej p8 domethon 8 kat ipet leja

  Gjilan 1 March 15:17
  With agreement
 • 9 foto
  Shiten 2 Lokalet ne Gjilan PLISI viber 049 553554
  Local / Workshop / Warehouse

  Shiten 2 Lokalet ne Gjilan PLISI viber 049 553554

  Shiten Lokalet ne Qender te Gjilanit. Te gjitha lokalet jan me qera. Mobil:, Whats app +386 49 55

  Gjilan 2 February 18:55
  With agreement
 • 1 foto
  Leshohet lokali me qera
  Local / Workshop / Warehouse

  Leshohet lokali me qera

  Leshohet lokali me qera 118 m2, ne Rr.e Ferizajit,ne Gjilan,mbi spitalin e qytetit,i cili shtrihet n

  Gjilan 29 January 09:38
  With agreement
 • 6 foto
  Lokal me qera ne qender
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal me qera ne qender

  Leshoj lokal me qera ne katin e dyte 100m2 e pershtatshme per callcenter, kurse, ordinanca etj. loka

  Gjilan 7 January 15:48
  250.00 €
 • 0 foto
  Puntor per autolarje
  Local / Workshop / Warehouse

  Puntor per autolarje

  Kerkoj puntor me pervoj per autolarje paga simbas marveshjes ose me perqindje %.

  Gjilan 31 October 17:04
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet Biznesi Alpha Watches
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet Biznesi Alpha Watches

  Shitet Biznesi Alpha Watches ne Gjilan. Hapesira posedon shtand, rafta, Syza dielli, Ora dhe aksesor

  Gjilan 23 September 13:48
  5,200.00 €
 • 1 foto
  Lokali me qira ne Gjilan
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokali me qira ne Gjilan

  Ipet lokali me qira ne Gavrani 1 Rruga 6 Lokali ka siperfaqe 90m2

  Gjilan 20 August 18:35
  150.00 €
 • 1 foto
  Shes lokale qender gjilanit
  Local / Workshop / Warehouse

  Shes lokale qender gjilanit

  Shes lokale ne qender gjilanit gjithses 4ari e 80 metra

  Gjilan 14 August 12:52
  3,500.00 €
 • 3 foto
  Shitet lokali tek Kompleksi Fitorja
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali tek Kompleksi Fitorja

  Lokali ne shitje tek kompleksi Fitorja perball biciklistav lokali ka 3 hymje per me shum info kontak

  Gjilan 14 August 11:25
  With agreement
 • 1 foto
  Lokali 120m2
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokali 120m2

  Objekti me 18 Ari hapesire permban Lokalin me: Podrum Kati i pare : salla, banjo Kati i dyte: 4 dhom

  Gjilan 16 July 08:50
  With agreement
 • 3 foto
  Ipet me qera
  Local / Workshop / Warehouse

  Ipet me qera

  Ipet lokali me qera ne lagjen Dardania I (Gavran) rruga 3/33 Me saktesisht ne mes te rruges se kafit

  Gjilan 7 July 15:59
  150.00 €
 • 0 foto
  Qera
  Local / Workshop / Warehouse

  Qera

  Ipet lokali me qera ne lagjen Dardania I (Gavran) rruga 3/33 Me saktesisht ne mes te rruges se kafit

  Gjilan 22 June 12:16
  150.00 €
 • 6 foto
  Jepet me qera hapesira afariste
  Local / Workshop / Warehouse

  Jepet me qera hapesira afariste

  Jepet me qera hapesira afariste Hapesira afariste eshte ne Sheshin e qytetin, ka pamje nga sheshi

  Gjilan 19 November 20:56
  With agreement
 • 10 foto
  Shitet Objekti ne Magjistralen Gjilan-Ferizaj
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet Objekti ne Magjistralen Gjilan-Ferizaj

  Shitet Objekti ne Magjistralen Gjilan - Ferizaj - Kodi 1232 Lokacioni: Magjistralen Gjilan - Feri

  Gjilan 18 October 14:34
  1,200,000.00 €
 • 5 foto
  ipet Lokali me qera, afwesisht 80m
  Local / Workshop / Warehouse

  ipet Lokali me qera, afwesisht 80m

  ipet lokali me qera, i pershtatshem per qdo aktivitet, gjindet ne vend te mire, ne rrugen Avdu

  Gjilan 22 August 17:40
  150.00 €
 • 1 foto
  Whatsapp: +33756853273
  Local / Workshop / Warehouse

  Whatsapp: +33756853273

  Përgjigje e shpejtë në 48 orë. HELLO. Ne jemi një shoqatë e biznesmenëve të mëdhenj dhe ndihmo

  Gjilan 18 April 02:30
  100.00 €
 • 2 foto
  Jepet lokali me qera 52m2.
  Local / Workshop / Warehouse

  Jepet lokali me qera 52m2.

  Jepet lokali me qera 52m2. Lokali me qera, 52m2. I pershtatshem per veprimtari te ndryshme dhe

  Gjilan 17 January 15:20
  With agreement
 • 3 foto
  RENT A CAR SOPI
  Local / Workshop / Warehouse

  RENT A CAR SOPI

  Oferta speciale per Rent a Car Sopi Rezervoni veturen tuaj duke perfituar ne ofertat tona speciale :

  Gjilan 23 October 23:35
  20.00 €
 • 5 foto
  Jepet lokali afarist me qera
  Local / Workshop / Warehouse

  Jepet lokali afarist me qera

  Jepet lokali afarist me qera Lokali afarist ka sip. 77m2. Lokali ka infrastrukturen e duhur dhe

  Gjilan 19 August 16:45
  With agreement